PDA

View Full Version : Нааааааааааааааай-тъп филм



Bloody_Tear
04-30-2005, 19:08
Здравейтеее...незнам дали е имало такава тема,но ме помръзваше да провера.Моля ако се повтаря да си спестите излишните коментари и просто за заключите темата....та кой филм наааай ама нааай много ви е подразнил или ви е бил изключително тъп..Споделете защо.Мене например страшно много ме издразни един филм Американски прелести... май така беше...абе мисля,че ще се сетите като ви кажа,че имаше едно момче,които виждаше красотата на живота в някакъв найлонов плик... :D И кво изгубих цел час и половина от живота си накрая за да ми разправя за некво пликче и оня да се самоубие. :roll:

Chiana
04-30-2005, 19:20
Emi predi okolo sedmica dve nqkade gledax edin film na4i mai be6e ne6to ot roda "ve4no tvoi" "vinagi tvoi" ili ne6to ot toq rod.(smetni kolko e bil tap 4e 4ak imeto mu ne pomnq) Pi6i uj romanti4en s Adam Sandlar. Vikam aa tui 6i e ne6ty interesno i gotinko. A to kvo?? Razpravq6e se za edin deto ne e s vsi4kiq si nqkaf psihiasal i se obajda6e tam po nqkfi sex telefoni i si lafe6e s nqkva posle tq go reketira6e za pari a pak toi se zapozna s nqkva jofra i te se vliubiha ama toi postoqnno pripadkva6e bqga6e iz ulicite.... Abe nqkakva savar6enna prostotiq napravo egati 4esno umrqx si!!

blizalka
04-30-2005, 19:22
Фреди срещу Джейсън,Бразилия ..за сега само тези се сещам.

Cyberdyne_101
04-30-2005, 19:25
Константин.... :D Не знам какво толкоеа я хвалеха тая боза... :lol:

lucifer`s-devil
04-30-2005, 19:31
hmmm da si pomislq mi to ot tupo po tupo v ne6not kino se natprevarvat da rpaqt we vie ne nzaete li nqma smisleni filmi ve4e si4ko qko kaskadii tigar i drakon te tam fur4aha kut itrebiteli basi mu i mamata to tva ko e !!! ima i 6ote ako po4na to nqma da ima vreme :P

angelski_o4i
04-30-2005, 20:20
za men ''titanic''e nai tapiq film na vsi4ki vremena!
pove4eto balgarski filmi sa6to sa ADSKI glupavi i sku4ni!

04-30-2005, 20:27
Nai tupiq koito sum gledala be6e Neveroqtnata sudba da Ameli Polen.Kak se precakah...

blizalka
04-30-2005, 20:31
za men ''titanic''e nai tapiq film na vsi4ki vremena!
pove4eto balgarski filmi sa6to sa ADSKI glupavi i sku4ni!
Кажи един български филм,който е АДСКИ тъп!

Pe666o
04-30-2005, 23:26
Zoolender :lol: :lol: :lol: ujasTno prost :lol: :lol:

Satanas_daughter
04-30-2005, 23:32
Austin Powers

BaT_GirL
05-01-2005, 07:29
BoGoVeTe SiGurNo Sa PolUDeLI

Ейми
05-01-2005, 07:59
emi skoro gledah toq film `Meet The Fockers` egati tupiq film :) meet the parents beshe mn po-gotin

LetiCherry
05-01-2005, 08:00
Много тъп филм е Игра по ноти!!!! Не правете грешката да го гледате! :wink:

LiNkiN4eTo
05-01-2005, 08:09
BoGoVeTe SiGurNo Sa PolUDeLI
луда ли си ве :?: тоя филм цайфи :lol:
иначе най-тъп , който съм гледала е " Властелина на пръстените " :?

FairyNymph
05-01-2005, 08:21
ооо изключително много са..сега се сещам за Психо,Терминатор 3,Спайдър-мен 2,Матрицата 3 и Пич,къде ми е колата?...ужаааааасно тъпи филми,чак ме е яд,че съм си губела времето да ги гледам :x

Cyberdyne_101
05-01-2005, 09:12
Терминатор 3 Въх... това го приемам като смъртна обида :!: http://smilies.sofrayt.com/1/u/cyber.gifhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/dwarf.gif
Може и да не беше шедьовър, но е Т Е Р М И Н А Т О Р :!: :D

e_l_i_z_a
05-01-2005, 09:17
xaxaxa spomnqm si edin
mn go hvaleha...Ghost Ship(prizra4niqt korab)..maleee kak sum se smqla tva ia6e edna-dve stra6ni sceni i eto ti film :lol: :lol: :lol: :lol:
a ina4e o6te..hm..."4ervena roza po stivyn king"- :lol: :lol: :lol: :lol:
ebahti skuchnite zaspah naprao
aaaaaa i vlastelina 1-vata chast be6e BOZA :wink:

Anyone
05-01-2005, 10:23
В "Американски прелести" героят на Кевин Спейси не се самоубива, неговата съпруга го застрелва. Според мен филмът не е тъп. Просто е различен и затова някои хора не го харесват :)
Последния филм, на който едва дочаках края, беше "Дом на края на света". Разказва се за двама хомосексуалисти, а действието се развива около 1960-1970 г. Не ви го препоръчвам :wink:

monka
05-01-2005, 11:27
emi edin ot nai-typite filmi,koito sam gledala e "Seloto" :?
ne6to hi4 ne mi haresa filma,ima mnogo slab siujet :?

Tedi_sheep
05-01-2005, 11:37
za men ''titanic''e nai tapiq film na vsi4ki vremena!
pove4eto balgarski filmi sa6to sa ADSKI glupavi i sku4ni!Толкова си невежа спрямо филмите, че повече не може просто!Българските филми са едни от най-хубавите!Истински, повечето по дейвствителен случай и могат да ни научат на много неща!А за Титаник , едва ли си по-умна от онея дето са му дали 11 Оскара, така, че не говори глупости!А за мен най-тъпия филм е Корабокрушенецът и Календарни момичета!

Tedi_sheep
05-01-2005, 11:40
xaxaxa spomnqm si edin
mn go hvaleha...Ghost Ship(prizra4niqt korab)..maleee kak sum se smqla tva ia6e edna-dve stra6ni sceni i eto ti film :lol: :lol: :lol: :lol:
a ina4e o6te..hm..."4ervena roza po stivyn king"- :lol: :lol: :lol: :lol:
ebahti skuchnite zaspah naprao
aaaaaa i vlastelina 1-vata chast be6e BOZA :wink:За Ghost Ship си напълно прав, а и за Властелинаът на пръстените....Блаак...Пълна бозаааааа!Обаче за Червената роза не съм съгласна!Всеки си има свой вкус , де!

Daqn4encetoo
05-01-2005, 12:24
Vlastelinyt na prystenite , Amerikanski pay 4 may be6e-"Svatbata" za teq se se6tam sega a moje bi i Edin ne typ amerikanski film

amy lee
05-01-2005, 17:11
"vlastelina na prustenite"!!! po-tup film ne sym imala 4estta da gledam :roll: na6ite kato vzeha purvata 4ast na DVD nqkude na sredata daje zaspah ot skuka :lol: sus vtorata stana su6toto. i sq tretata nqa i da se opitvam da q gledam :lol: golqma tupotiq e

05-01-2005, 17:19
Най-тъпите филми, са тези:

СЪСЕДКА ЗА СЕКС
ПИЧ КЪДЕ МИ Е КОЛАТА
YOU'VE GOT SERVED
ПИСЪК (ВСИЧКИ СЕРИИ)
ГРАДСКИ ЛЕГЕНДИ 1 И 2
ЗНАМ КВО НАПРАЙ МИНАЛОТО ЛЕТУ (АДСКИ ТЪП)

one_touch
05-01-2005, 18:47
:arrow: "Amerikansi prelesti" i dr ...uf ne moga da se setq kak be6e - deto v edno momi4e be6e vselen edin demon ,aaa setih se :arrow: "Exzorsista"
neveroqtno typ film.dokraq s priqtelkite mi s koito go gledahme se nadqvahme da stane ne6to interesno i neznam kak vob6te go izgledahme.

Bloody_Tear
05-01-2005, 19:48
В "Американски прелести" героят на Кевин Спейси не се самоубива, неговата съпруга го застрелва. Според мен филмът не е тъп. Просто е различен и затова някои хора не го харесват :)
Последния филм, на който едва дочаках края, беше "Дом на края на света". Разказва се за двама хомосексуалисти, а действието се развива около 1960-1970 г. Не ви го препоръчвам :wink:
хаха...сори забравила съм...беше от доста отдавна..и добрече нямам кои знае какви спомени..а за Пич къде ми е колата...абсолютно съгласна..сетих се и новия филм по Халмарк ако сте го гледали Алиса в огледалния свят...вярно,че като четох книгата нищо не разбрах ама сега хич нищо не разбрах.

Bimper-ska
05-01-2005, 20:15
Konstantine
Spanglish
Tu maman tambien (I tvoita maika su6to)
50 first dates
City by the sea

kaka_lara
05-01-2005, 21:02
Hari Potter, Spider man filmite s Fredi Kruger, amerikanskite komediiki ot tipa na strashen film, edin ne tup amerikanski film i t.n

korn___
05-01-2005, 21:32
vlastelina na prustenite

a gledaite ... Shaun Of The Dead ei tva 6te se zaleete ot smqh kolkoto tup tolkova i sme6en !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

DeSsi
05-02-2005, 06:50
Star wars si4kite mu 4asti - blqkzzz
They
Constantine
Vlastelina na prystenite

Грахче
05-02-2005, 08:52
Много си мислех какво да отговоря. И на фона на това, което прочетох и на това, което смятах да напиша, ще формулирам нещо такова :
Филми като "Американски прелести" и "Властелина", никога не ги слагайте в графата тъпи, защото хората ще ви се смеят. Ама много ще ви се смеят. Мен с нищо не ме впечатли "Американски прелести", даже едва го изтърпях до края. Но не е там върпоса. За сметка на това "Властелина на пръстените" ми е един от любимите. Но няма смисъл да изпадаме в спорове бози ли са или не. И двамата филма са се доказали и хората са си казали думата с многото им оскари и награди, които са получили. Това не ви ли навежда на мисълта, че може би не филмите са тъпи, ами именно - че вие не сте разбрали смисълът им :?: :!:
та, толкова за тез два филма.

Ханибал, Хъни, Роботи /анимацията/, Заразно зло, Голямото напушване / нещо подобно беше /, Лигата на невероятните джентълмени... май само за тези филми се сещам, които са ми били супер отегчителни :D

Illest_Siner
05-02-2005, 21:53
Ami dosta typi filmi sym gledal...no pyrviq nai - typ film za koito se seshtam e Angelite na Charli...unikalno kuh film! :!:

butterfly_mc
05-03-2005, 16:44
Най- тъпият филм, който съм гледала някога е 'Confessions of a Teenage Drama Queen' с Lindsay Lohan! Повярвайте ми това наистина е най- скучния филм, който съм гледала през живота ми.