PDA

View Full Version : gotan zadnik :)



JIo6
05-01-2005, 08:31
az sum M i sum 4uval ot mnogo F-4eta 4e te gledat purvo zadnika na dadeno mom4e, a az ina4e sum dosta dobre slojen imam si 6irok grub si4ko nacepen sum qko ama zadnika mi ne e mnogo golqm v smisal 4e e stegnat ama ne se vijda mnogo dobre i sqka6 moje bi zaradi twa ne sum nai-populqrnoto mom4e dokato za razlika ot men ima edin ne tolkova qk deto zadnika mu e 2 dekara (po moe mnenie) no e o4evidno stegnat i dea znam sqka6 momi4etata haresvat pove4e takuv vid zadnici kato negoviq :P 6oto postoqnno go po6tipvat zaka4at se s nego natiskat mu se i vse se vartqt okolko zadnika mu xaxaxxax.Ta osnovniqt mi vypros e koe vi haresva pove4e stegnati i golemi4ki (razbira se v normata) ili malki i tesni :)

Cyberdyne_101
05-01-2005, 08:39
Ми, човек какво да ти кажа.... повечето момичета ходят със задници. :D Това е жестоката истина :wink: :lol: 8)

SHanTAFa
05-01-2005, 08:41
Глупости само за един задник да обикалят около него..явно има излъчване или просто се прави на отракан :twisted: ......абе заеби го това момче,ами просто бъди естествен,а и малките задници са по-яки отколкото един дирник тип куфар.

Chiana
05-01-2005, 09:14
Tova 4e gledat purvo zadnika na edno mom4e si e palna prostotiq! Az parvoto ne6to koeto gledam v edno mom4e e liceto mu ako ne mi haresva v lice ottam natatak ne gledam ako 6te da ima perfektno tqlo! A pak za tqloto gledam samo da ne e nqkoi debelak drugoto ne me interesuva izob6to. I da ne e nqkoi liliput;}}

LetiCherry
05-01-2005, 09:26
az sum M i sum 4uval ot mnogo F-4eta 4e te gledat purvo zadnika na dadeno mom4e, a az ina4e sum dosta dobre slojen imam si 6irok grub si4ko nacepen sum qko ama zadnika mi ne e mnogo golqm v smisal 4e e stegnat ama ne se vijda mnogo dobre i sqka6 moje bi zaradi twa ne sum nai-populqrnoto mom4e dokato za razlika ot men ima edin ne tolkova qk deto zadnika mu e 2 dekara (po moe mnenie) no e o4evidno stegnat i dea znam sqka6 momi4etata haresvat pove4e takuv vid zadnici kato negoviq :P 6oto postoqnno go po6tipvat zaka4at se s nego natiskat mu se i vse se vartqt okolko zadnika mu xaxaxxax.Ta osnovniqt mi vypros e koe vi haresva pove4e stegnati i golemi4ki (razbira se v normata) ili malki i tesni :)


Това е най-голямата глупост, която съм чувала!!!! Заникът не е решаващ за това дали те харесват или не! Важно е излъчването и отношението към жените! Ако си мислиш, че задникът ти ще ти помогне да те харесват момичетата - ЛЪЖЕШ СЕ! Ние харесваме това, което сте като цяло , на дадени части!

05-01-2005, 09:50
ako si mislish che zadnika na momchetata e opredelqshtata "velichina"... naistina nqq da se nawyrtat okolo tebe momicheta :)

KiLLeR_InSTiNkT
05-01-2005, 10:38
Az purvoto ne6to, koeto gledam e liceto i nai-ve4e o4ite, za6toto te sa kato ogledalo na du6ata na 4oveka. Mani mani ne6to se otplesnax. :lol: Xaraktera e dosta vajen.

miloto_girl_4e
05-01-2005, 10:56
purvoto,koeto gledam v edno mom4e e .. liceto
verno i zadnika mu gledam.. ako e gotin,malak i stegnat - extra
ako ne e tolkoz sladak,ne e problem
vse pak az 6te hodq s dadenoto mom4e,a ne s negovia zadnik :!:

Gor4iv_Spomen
05-01-2005, 11:02
Ami az li4no si padam po po malki i stegnati, oba4e to si e do 4oveka. Vseki si ima razli4en vkus. Imam edin priqtel koito e s po so4en zadnik :) i dosta momi4eta se vurtqt okolo nego i se zanimavat s dupeto mu, ako moga taka da se izrazq. Oba4e ako haresvam nqkoi 4ovek izob6to ne me interesuva kakuv e zadnika mu. I ne mi se vqrva da ne si nai populqrnoto mom4e za6toto zadniga ti e maluk i stegnat. Tova izob6to ne e pokazatel.

05-01-2005, 11:09
A ne moje li pi4a prosto da ima po-dobri obnoski ot teb i da znae kak da kara edno momi4e da e 6tastlivo??? Za6to tyrsi6 fizi4eskite pri4ini??? Ne vseki e dostay4no galanten za da nakara momi4etata da sa okolo nego!!! Taka 4e osven vyrhu zadnika si poraboti malko i vyrhu ezikovata si kultura i vyrhu dyrjanieto si kym tqh :!: :!: :!: Az li4no pyrvo gledam liceto na nqkoe momi4e posle gyrdite i nai nakraq zadnika i krakata - abe oglejdam si gi celite i gi precenqm dali me zaslujavat :D

Bebito
05-01-2005, 11:50
Псоледното нещо което гледам у едно момче е задника ...

stereophonix
05-01-2005, 12:37
da da dupeto ima zna4enie, ma sa6to taka az gledam mn i garba, racete .. o4ite me pobarkvat! .. ma vapreki vsi4ko ako 4oveka nqma izla4vane i dobro darjanie nqq da e varvejen...

LiNkiN4eTo
05-01-2005, 13:51
Ми, човек какво да ти кажа.... повечето момичета ходят със задници. :D Това е жестоката истина :wink: :lol: 8)
хахаха , тва ми хареса :wink:
абе задника няма значение , поне за мен :!:

05-01-2005, 14:26
NSpi4 rita zadnici prosto nqma kvo da dopylnq. Ae hubavo si e mom4etata da imat fasada ama samo s fasada 6e klyvnat momi4eta deto rusoto im izbiva :)

BABY_SEXY_GIRL
05-01-2005, 20:46
az sum M i sum 4uval ot mnogo F-4eta 4e te gledat purvo zadnika na dadeno mom4e, a az ina4e sum dosta dobre slojen imam si 6irok grub si4ko nacepen sum qko ama zadnika mi ne e mnogo golqm v smisal 4e e stegnat ama ne se vijda mnogo dobre i sqka6 moje bi zaradi twa ne sum nai-populqrnoto mom4e dokato za razlika ot men ima edin ne tolkova qk deto zadnika mu e 2 dekara (po moe mnenie) no e o4evidno stegnat i dea znam sqka6 momi4etata haresvat pove4e takuv vid zadnici kato negoviq :P 6oto postoqnno go po6tipvat zaka4at se s nego natiskat mu se i vse se vartqt okolko zadnika mu xaxaxxax.Ta osnovniqt mi vypros e koe vi haresva pove4e stegnati i golemi4ki (razbira se v normata) ili malki i tesni :)


Това е най-голямата глупост, която съм чувала!!!! Заникът не е решаващ за това дали те харесват или не! Важно е излъчването и отношението към жените! Ако си мислиш, че задникът ти ще ти помогне да те харесват момичетата - ЛЪЖЕШ СЕ! Ние харесваме това, което сте като цяло , на дадени части!

Това беше най-точното и категорично изказване по темата! Браво, подкрепям и нямам повече какво да добавя! :D

foxy_f
05-01-2005, 20:53
Ми, човек какво да ти кажа.... повечето момичета ходят със задници. :D Това е жестоката истина :wink: :lol: 8)
хахаха , тва ми хареса :wink:
абе задника няма значение , поне за мен :!:

ahahahah da pravilno!!!! :lol: :lol: :lol:

ami pi4, kakvo da ti kaja, qvno samo4uvstvieto ti e nisko i zapo4va6 da se 4udi6 kakvo drugte imat koeto ti da nqma6, komplexiral si se mai i t.n.

edin savet :arrow: ne obra6tai vnimanie na zadnicite na drugite pi4ove, nai dobre prekarai vremeto v griji za tvoq sobstven :lol: :lol: :lol:

a pak az li4no ne si izbiram gajetata po zadnicite za6toto tova bi bilo adski glupavo..az li4no tarsq 4ovek koito da mi dopada po harakter i da me uvajava a i po princip parvo gledam horata v o4ite i posle usmivkata...a pak zadnika ako ne uspeq da go vidq ne se pritesnqvam 4ak tolkova

sega tvoq priqtel moje i da si ima gotin zadnik no moje i prosto da e tipa 4ovek koito ne se vzima mnogo na seriozno i zatova se zaka4at sa nego po tozi na4in

naistina zadnika nqma zna4enie [pone za men]!!!

TSecret
05-02-2005, 05:01
Az nikoga ne gledam zadnika na mom4eto...est sled kato mi haresva kato cialo i nai ve4e v liceto-togava i nego go gledam...(naposledak daje mn se zaglejdam :oops: ),no tva prosto ne e ot nikakvo zna4enie!

kurabiika
05-02-2005, 10:53
аз обичам по-малки задничета и по-стегнати но в никакъв случай момичетата не слагат на първо място задника

kotka
05-04-2005, 20:32
Na men mi haresvat stegnati i sredni.Nito nqkvi kilometri nito nqkvi santimetri.Normalno. :lol:

putio_putev
05-13-2005, 04:44
A ISKASH LI DA TI GO MUSHNA W MALKIA ZADNIK PEDERAST$E TAKOWA!!!

2 и 11 точки от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

dudeto_sy
05-13-2005, 05:50
Ami 4estno kazano spored men tova sus zadnika si e vupros na vkus. Edni si padat po-po golemi, a drugi to4no obratnoto. Spoed men su6to taka vuprosa ne bi mogul da se stoi samo vuv zadnika, ami moje bi vse pak i nqkoi drugi 4erti i eventualno ne6to v glavata na dadaen subekt, no pak povtarqm tova si e moe li4no mnenie. :wink:

sex`y_f
05-13-2005, 08:56
:shock: xa-xa , pi4 nqmam dumi za temi4kata ti :) !! Vij sega pri vsqko momi4e e razli4no - az gledam zadnika , no ne tolkova mnogo - pove4e gledam i tqloto , no tova nevinagi moje da kriterii,no vse pak donqkyde e :) a i ... ne se pritesnqvai we - i ti li iska6 dupeto ti da e kato nqkoq niva ?! nema na4i we macko , takyv da si te haresvat mackite - spooxi :) xaide 8)

e4o
05-13-2005, 10:01
obi4am mujki dupeta :)

one_touch
05-14-2005, 13:54
malki i stegnati..um... :D

glori_vidin
05-14-2005, 15:30
Az li4no haresvam mom4eta s gotini tela(ot krasta nagore)! Za men zadnika ne e ot golqmo zna4enie!!!
Vseki s vkusa si!!!

05-15-2005, 01:05
Значи чаййте са да ви обясня. Са сичките си мислите че не гледате задника щото верно е некво тъпо нали. Ама подсъзнателно след като му разгледате сичко останало на човека и му скифтате гъзеца и нещо в подсъзнанието ви ви прасва и инстинктивно усещате че в тоя тип има хляб и трябва да го имате. И са ще обясня защо, от еволюционна гледна точка у човека са се появили много подсъзнателни инстинкти и тоя с стегнатия мъжки гъз е един от тях, смисът е че един индивид от мъжки пол с по добре развит тазобедрен мускул има много по големи шансове да осъществи успешно полово сношение с индивид от женски пол, поради специфичното движение необходимо за постигане на желания резултат а то се осъществява именно от тазобедреният мускул(гъз). :wink:

incheto
05-15-2005, 11:19
ahahah zadnika nqma zna4enie:)

flirty_girl
05-15-2005, 15:19
Ами ДА - заглеждаме се по задниците на момчетата. Но НЕ - това не е най-важното нещо. Абе като при вас - момчетата е!

terkata
05-15-2005, 17:58
zadnici? emi ponqkoga se zaglejdam ama mn rqdko ne mi pravqt koi znae kakvo vpe4atlenihttp://smilies.sofrayt.com/1/c0/rotlaugh.gife ama e hubavo kogato ima kakvo da po6tipne6 ama ne da e debel zadnika xaxaxa egati tematahttp://smilies.sofrayt.com/fdm/rotate1.gif

lina15
06-12-2005, 17:41
Zadnikut,e edno ot poslednite ne6to koeto me vulnuva...

Lollita
06-12-2005, 21:09
Pich, ako problema ti beshe samo v zadnika...Vajen e haraktera, nachina na otnoshenie, cqlostniq vynshen vid, a ne chak tolkova dupeto. I strahotno dupe da imash, ako nqmash podhodqsht podhod kym momichetata, rabotata nqma da ti vyrvi.

SexOnTheBeach
06-09-2008, 13:50
тфа няя никфо значение според мен !

L0LiPoP
06-09-2008, 13:56
Момчетата, които имат малки задничета за мен са крайно смешни! :razz: Хубаво е така да си има добре оформени мускули дупето, да е стегнато, но не и няк'во огромно! 8-) :D

tiktak4e
06-09-2008, 19:31
principno tova 4e vi gledame kato cqlo si e taka opredeleno....zadnika ni6to ne pravi ama na men pove4e mi har mom4eta s po malko dupe ;)