PDA

View Full Version : Nostradamus



Satanas_daughter
05-01-2005, 16:06
niakoi da mu e fen,i izobshto kvo vi e mnenieto a nego,predi niakolko dena mi podariha dve negovi knigi s predskazaniata mu,i biah strahotno ocharovana,predskazal e Hitler kato muj s mustaci kakto i che shtialo da se poiavi muj s beleg na cheloto koito shtial da promeni sveta a imenno Gorbachov...niakoi da e chel neshto za nego,kajete si mneniata.az dokolkoto razbiram predskazaniata mu gi e poluchaval na sun,ako ne se luja i e bilo dosta tormozeshto,zatova i e napisal tezi predskazania.no sa super ne iasni triabva mnogo da razmislishiavash vurhu niakoe do kuto go shvanesh...ta kfo vi e mnenieto?

DeaTHroW-ReC_F
05-01-2005, 16:36
тея книги дали ги има на български..?щото и мен ми е интересно,а май нищо незнам за него..

Satanas_daughter
05-01-2005, 16:37
тея книги дали ги има на български..?щото и мен ми е интересно,а май нищо незнам за него..
mi az ggi cheta ne nemski niamam ideia dali takiva neshta mogat da se nameriat ot bg

Chiana
05-01-2005, 17:48
Emi kato 4etivo sa interesni az se kefq na razni po misti4ni raboti ama bqx 4uvala 4e predskazal kraq na sveta prez 2000 godina ili ne6to ot toq rod nz :roll:

e4o
05-01-2005, 18:24
ima i knijka na bulgarski, 4ela sum q otdavna, i mnogo mnogo ne si spomnqm, no trqbva pak da q pregledam :)

miloto_girl_4e
05-01-2005, 18:46
mi do sega ne sam sre6tala knijki na bulgarski,ama ako vidq 100% 6te si gi vzema...
ina4e vinagi mi e bil interesen tozi 4ovek.. kak vsi4ko e predskazal tolkoz to4no... :roll:

techCandy
05-01-2005, 19:00
Не отричам това което е предсказал, допускам че наистина е имал
някаква дарба.....но мисля че не е мноол вярно, защото както сама каза предсказанията са мноол неясни, т.е. всеки може да ги изтълкува както си иска. Освен това мисля че мноол хора спекулират с това.

GreenLadyM
05-01-2005, 20:19
mi az do kolkoto znam vsi4kite mu predskazaniq sa se sbudvali!Ina4e ne sum 4ela kniga za nego...pomnq 4e gledah nqkakuv film,no beshe mnogoooo otdavna!

Bimper-ska
05-01-2005, 22:55
Mi az bqh gledala nqkuv film za nego mnogo otdavna. A ina4e ot tova, koeto sum 4uvala za nego, mi toi si e bil samo edin narkoman s darba! Polu4aval e videniqta si, pove4eto ot koito 100% istina, oba4e se se sduhval, 6toto v Srednovekovieto horata edva li sa si predstavqli ne6ta, kato samoletite naprimer. Misulta mi e, 4e Nostradamus e vidql napred v bude6teto, oba4e e mislel, 4e otka4a, 4e nqkvi ne znam kvi bojestveni sili mu se mesqt i go nakazvat, a do kolkoto znam i po vreme na videniqta si e izperkavl, bilo e bolezneno za nego. Zatova e po4nal da vzema stimulanti, da mu se izasnqt videniqta, da gi priema po-lesno (za nego mai po-razbiraemo e po-to4nata duma). I po moe mnenie to4no tuka e problema - tiq narkotici sa mu sburkali psihikata i ostanalite ne6ta, koito e zapisal sa neqsni, 6tot toi ne gi e rabiral, zapisval gi e nqkak si dosta naivno, a i drogata edva li mu e pomagala da stigne do OBEKTIVNATA istina. I tova, 4e v 2000 godina sveta 6te svur6i e mnogo kraino i dosta nevqrno tvurdenie, 6toto do kolkoto znam, toi godini mai ne spomenava. I pomislete i 2000 godina, no po koi kalendar? Za6toto ako vi e izvestno, kalendara po negovo vreme e bil razli4en ot suvremenniq. Tova za kraq na sveta go e predrekul i o6te edin viden 4ovek - Blez Paskal, da to4no toq ot u4ebnika po fizika. Toq 4ovek se e zanimaval s alhimiq, izu4aval e dosta ne6ta. Spored nego kraq 6te e 2060 godina po na6iq kalendar. Ako iskate da nau4ite ne6to pove4e za Blez Paskal potursete v www.btv.bg v razdela 4asut na BBC. Ima6e epizod za nego.

05-01-2005, 23:06
opredeleno powe4eto mu predskazaniq sa super
neqsni i wseki moje da si gi tylkuva kakto mu e kef...
a i kraq na sveta prez 2000....az oshte sym si jiva
za vas neznam...

05-02-2005, 01:08
vijte tova-interesno e:

http://vulna.hit.bg/html/nostradamus.html

ProstoAz
05-02-2005, 10:25
Аз мисля, че точно заради това, че предсказанията му са неясни, изглежда, че се вярни. Той е познал и за Близнаците, но...хората рабират, че е познал чак след като се случи нещо, защото прочитат предсказанията му така, както на тях им изнася!
И какво виждате краят на света още не е дошъл (а вече са минали 5 години), което ясно показва, че това са глупости.
Аз не вярвам в такива предсказания, стъпете на земята! :wink:

lucifer`s-devil
05-02-2005, 10:27
ABE BA6 NQKUF LUD FENN NE SUM MU AMA KNIGATA SI Q BIVA :)

Momchenceto
05-02-2005, 11:01
Само ще отбележа че Горбачов е един обикновен човек който просто се е усетил за съдбата на СССР и е бил точния човек на точното място...дали с него или без това щеше да стане...Колкото до тоз ностердамус....много не вярвам на такива неща ;)