PDA

View Full Version : За сатанизма(християнчета не флизайте тук)



05-02-2005, 06:05
щом ще има тема за скиновете...нека
има и такава за сатанизма...и всичките му форми(вкл. антихристиянство и атеизъм)
чудя се освен мен и дъщерята на сатаната
има ли други хора, дето не са към стадото
заблудени...цитирам от един форум дето хората
определено са по-светнати от мене

Има и още един вид сатанизъм, според който сатанистът не принадлежи към никаква църква, не се интересува от никакви чужди идеологии и сам решава в какво да вярва и в какво не (като мен).
и като мен.макар че разбирам защо когато на
повечето хора им се каже САТАНИЗЪМ, те си
представят групичка пубертети на гробище,
друсащи се, правещи "жертвоприношение"(най-
често с котки или квото намерят под ръка :lol: )...
естествено, това не е сатанизъм...поне за мен не.
всъщност това и е хубавото на тази вяра(друга дума
не можах да намеря, религия не е подходяща)-
всеки вярва в това, в което сам избере...и няма
тъпи правила, измислени идоли на които се кланяме...
и пак цитирам от същия форум(понеже тфа изказване
мноу ми хареса и трябваше да го споделя)

В днешно време всъщност фанитиците православни християни
са най-близко до истинския сатанист!!!! Те вярват в в някакв
образ на Бога, който е жесток много повече от Хитлер (направил
е така света, че чедата му да се мъчат вечно, като преди
това ги е наказал за греховете на някакъв си АДАМ И Т.Н.).
Отгоре на всичко смятат, че този Бог е любов. Бог наистина
е любов (според мен), но не и техния образ за Бога.[b]

lucifer`s-devil
05-02-2005, 09:40
murder ne se ubijdai ma kvi s ates gluposti :P ni6to li4no ma mi e interesno ti sataniska li go dava6 ko

Momchenceto
05-02-2005, 09:47
Мноо разбирачи много нещо в тоя форум :shock: Не знам за другите ама като почнете "Аз съм метал" "Аз съм пънкар" "Аз съм скинар" "А аз съм сатанист" и ми става супер смешно...що толкова много държите да сте някви, като повечето знаете че сте доста далече от истината....какво ше стане ако не сте никъкви или от сичко по малко...хубаво искате да сте някфи точно определени вие вярвате ли си че поне малко приличате на такива?? Аре някой са го докарали ма като цяло....

girlpower
05-02-2005, 09:55
Мноо разбирачи много нещо в тоя форум :shock: Не знам за другите ама като почнете "Аз съм метал" "Аз съм пънкар" "Аз съм скинар" "А аз съм сатанист" и ми става супер смешно...що толкова много държите да сте някви, като повечето знаете че сте доста далече от истината....какво ше стане ако не сте никъкви или от сичко по малко...хубаво искате да сте някфи точно определени вие вярвате ли си че поне малко приличате на такива?? Аре някой са го докарали ма като цяло....
Ami i az taka mislq

05-02-2005, 10:01
Мноо разбирачи много нещо в тоя форум :shock: Не знам за другите ама като почнете "Аз съм метал" "Аз съм пънкар" "Аз съм скинар" "А аз съм сатанист" и ми става супер смешно...що толкова много държите да сте някви, като повечето знаете че сте доста далече от истината....какво ше стане ако не сте никъкви или от сичко по малко...хубаво искате да сте някфи точно определени вие вярвате ли си че поне малко приличате на такива?? Аре някой са го докарали ма като цяло....

axaxaxaxaxaxxaaxaxaxax tfa me izkefi na max xaxaaxaxxaaxxaxaxa
:twisted:

nai-typoto e 4e se opredelqt kato nqkvi super razli4ni ot ostanalite hora oba4e tazi pokaznost i tova 4e postoqnno se nabutvat da pokajat kolko giolemi satanisti sa pokazva 4e sa prosto tupi tiineidjyr4eta - kompleksar4eta koito sa vidqli kaki4ki i batkovci - satanisti i re6ili 4e i te sa takiva xaxaaxaxaxaxaxaxax i sum sigurna 4e to4no do predi 2-3 godinki ste hodili s va6te vseki velik den na cyrkva i ste si kazvali "hristos voskrese" xaaxaxxaxaxaaxaxxaxaxaaxxa dosta ste sme6ni be horaa axaxaxaxax

po moite razbiraniq,4ovek,koito tvyrdi , 4e e razli4en ot drugite, ne se durji kato tqh, a vie ste su6tite kato obiknovenite 4algar4eta i rapar4eta 6toto postoqnno se iztukvate kolko ste veliki i razli4ni i to4no tova vi pravi o6te edna bqla ovca v stadoto axaxxaaxxaxaax

ama aide vervaite si

aaa i PS: tfa izkazvane za "hristiqn4etata"v zaglavieto na temata e o6te edno dokazatelstvoto za plitkiq mozuk na avtora

LetiCherry
05-02-2005, 10:47
Мноо разбирачи много нещо в тоя форум :shock: Не знам за другите ама като почнете "Аз съм метал" "Аз съм пънкар" "Аз съм скинар" "А аз съм сатанист" и ми става супер смешно...що толкова много държите да сте някви, като повечето знаете че сте доста далече от истината....какво ше стане ако не сте никъкви или от сичко по малко...хубаво искате да сте някфи точно определени вие вярвате ли си че поне малко приличате на такива?? Аре някой са го докарали ма като цяло....

Съгласна съм! Също мисля, че всичко крайно е не добре! Както хората са казали, истината е някъде посредата! Murderdoll, казваш , че ние сме заблудени , че сме християни и не виждаме нищо друго, а ти какво правиш?! Ти също си заслепена от твойте си убеждения за сатанизма и не приемаш нищо друго! А и най-важното е човек да може да вземе от всяка една философия , това , което съвпада с неговите убеждения, но не сляпо да робува на едно единствено нещо! Съгласна съм , че християнството или която и да е друга религия не са идеални и не могат да отговорят на потребностите на всички, но във всичко има доза истина, просто трябва да я откриеш...Но не изпадай в крайности! Murderdoll, дано не си разбрала поста ми като заяждане с теб!

Momchenceto
05-02-2005, 10:53
Просто има други начини да си готин и оригинален мисля аз.....в смисал хем да си нормален хем да не си без някфи изгъзици от рода на сатанисти метали скинове и дргуи смехурковци...
nai-typoto e 4e se opredelqt kato nqkvi super razli4ni ot ostanalite hora oba4e tazi pokaznost i tova 4e postoqnno se nabutvat da pokajat kolko giolemi satanisti sa pokazva 4e sa prosto tupi tiineidjyr4eta Просто някой се опитват да са различни в което няма абсолутно нищо лошо ... просто някои губат мярката и се уливат и от различни стават смешни ... не говора пресонално за форума или някои юзер...ами като цяло "тинейджърчетата"

Nobodies
05-02-2005, 14:03
[quote="Murderdoll^"][b]щом ще има тема за скиновете...нека
има и такава за сатанизма...и всичките му форми(вкл. антихристиянство и атеизъм)
хахахахаха от кога атеизма има нещо общо със сатанизма?Такажа глупост не бях чувала от доста време...:)Все едно да кажеш,че нихилизма и сатанизма са синоними:>замисли се! :D

Tedi_sheep
05-02-2005, 14:24
Бог ща накаже момче!Ние "христянчетата" едва ли сме избрали пътя към Бога без причина!Но всеки има правото да избере пътя си...

BlinDBoY
05-02-2005, 16:35
Бог ща накаже момче!Ние "христянчетата" едва ли сме избрали пътя към Бога без причина!Но всеки има правото да избере пътя си...Ам да така си е :lol:

Pe666o
05-02-2005, 17:39
Murderdoll^ ne znam....i az se vulnuvah ot sataninski raboti edno vreme...no 4ovek porasva :) :) ..mislq 4e i na teb 6te ti mine :) :wink:

monka
05-02-2005, 17:50
Съгласна съм! Също мисля, че всичко крайно е не добре! Както хората са казали, истината е някъде посредата! Murderdoll, казваш , че ние сме заблудени , че сме християни и не виждаме нищо друго, а ти какво правиш?! Ти също си заслепена от твойте си убеждения за сатанизма и не приемаш нищо друго! А и най-важното е човек да може да вземе от всяка една философия , това , което съвпада с неговите убеждения, но не сляпо да робува на едно единствено нещо! Съгласна съм , че християнството или която и да е друга религия не са идеални и не могат да отговорят на потребностите на всички, но във всичко има доза истина, просто трябва да я откриеш...Но не изпадай в крайности! Murderdoll, дано не си разбрала поста ми като заяждане с теб! [/quote]

tova momi4e go kaza nai-dobre! kakto ti si "satanistka" taka i nie s me hristiqni. vqrvame v tova,v koeto iskame i koeto ni pomaga :!:
i za6to spored teb sme "stado zabludeni" :?: kato tolkova ti haresva satanizma oki,nikoi nqma ni6to protiv,ama da ni nari4a6 zabludeni mi se struva ve4e typo :? vse pak uvajavai izbora na drugite :!:

naty
05-02-2005, 17:54
nz az ne sam hristiqnka opredeleno....wqrwam w towa koeto az si re6a i iskam...no 4ak pak satanistka edwali

Sulfur
05-02-2005, 18:36
Murderdoll^
заради такива като тебе не пиша вече във форуми. Просто се отказах макар, че Разумните ще сияят със светлостта на простора, ония, които обръщат мнозина в правда, - като звездите до вечни векове" (Даниил 12:2,3) Е аз се отказвам, просто защото разума ми е по-силен от волята. И честно казано, ако споделяш такива възгледи те съжалявам искрено.

amy lee
05-02-2005, 19:36
Murderdoll^
заради такива като тебе не пиша вече във форуми. Просто се отказах макар, че Разумните ще сияят със светлостта на простора, ония, които обръщат мнозина в правда, - като звездите до вечни векове" (Даниил 12:2,3) Е аз се отказвам, просто защото разума ми е по-силен от волята. И честно казано, ако споделяш такива възгледи те съжалявам искрено.xaxaxaxa... da ne vliza6 vuv forumi samo za6toto nqkoi ne spodelq tvoeto mislene i tvoqta vqra :lol:
da, vodi se 4e sum hristiqnka... ama samo taka se vodi! nikakva ne sum! nikwa religiq ne izpovqdvam! draskanicite v bibliqta sa pulni gluposti! 4oveka bil napraven ot kal... da fe, drug put! ae togava nie da si suberem malko kal i da si napravim 4ovek... ili aide po-lesno-ku4ence :twisted: :lol:

AvLee
05-02-2005, 20:09
Аз ли пак не разбирам смисъла на тези теми :roll:
Секи да си вярва в каквото иска..
Обаче такива "богохулства" ужасно много ме дразнят..престанете да говорите наизуст!

Аз съм сатанист..ау колко съм интересен,противопоставям се на общите неща..а да си сатанист що ли си мисля че означава да "вярваш" в дявола или тъмните сили?
Хубаво не си вярвайте в нищо,но не и да богохулствате!

05-02-2005, 20:35
ето пак...вярвам в дявола и тъмните сили....
не вярвам бре:)

Ти също си заслепена от твойте си убеждения за сатанизма и не приемаш нищо друго!
и тука грешиш-не приемам тъпите религии, създадени
главно за да се "изсмучат" пари от хората...(давам
пример с християнските гонения на "вещици" в
средновековието :roll: )
не се правя и на интересна.ако исках да се прая
на интересна...повярвайте ми, да ми е проличало
много повече...
целта ми не е да се покажа като "интересно тийнейджърче"
или както там го казахте...

Бог ща накаже момче!Ние "христянчетата" едва ли сме избрали пътя към Бога без причина!
мисля че ще му е малко трудно...понеже той не
съществува:)
в библията е казано доколктоо знам..."ти който си
там на небесата"...е, учените отдавна изучиха небето
и не само него...може би бог се е преместил? :? тогава
с нетърпение чакам новия му адрес...
"избрали" сте "пътя към бога" щото преди 15тина години
ваште са решили да ви занесат в църква и да ви...покръстят..
ей тфа е философията...

`cannibal`girl
05-02-2005, 20:35
Аз ли пак не разбирам смисъла на тези теми :roll:
Секи да си вярва в каквото иска..
Обаче такива "богохулства" ужасно много ме дразнят..престанете да говорите наизуст!

Аз съм сатанист..ау колко съм интересен,противопоставям се на общите неща..а да си сатанист що ли си мисля че означава да "вярваш" в дявола или тъмните сили?
Хубаво не си вярвайте в нищо,но не и да богохулствате!

05-02-2005, 20:41
AvLee, не съм ти прочела мнението като хората
и не, не е задължително да си дяволопоклонник,
за да си сатанист
и както цитирах(маи) в първото ми мнение по темата,
сатанистът сам избира в какво да вярва....и съвсем
не е нужно да режеш овчи трупове, да пиеш кръвта
им и да разхфърляш карантиите, за да си сатанист :roll:

AvLee
05-02-2005, 20:47
Ми добре де Murderdoll^,тогава значи си атеист :roll: ,по твоите обяснения.
Щото под сатанист аз разбирам друго.
Както и да е..

05-02-2005, 21:29
...zabelqzala sum 4e hora koito super revnostno se opitvat da obedqt ostanalite 4e sa ne6to po-razli4no, vsy6tnost sa prosto edni kompleksari koito adski mn stradat ot fakta , 4e NE sa po-razli4ni ot ostanalite

Immortality_
05-02-2005, 21:30
ami...vseki ima pravo da vyarva na kakvoto si iska...
ili da ne vyarva
samo, 4e naistina ideyata za gospod... malko ne me obejdava men
osobeno sled kato edna priyatelka mi kaza : spokoino...i vie satanistite 6te badete prieti s otvoreni vrati tam gore :shock: +
ujas :lol:

05-02-2005, 21:37
spokoino...i vie satanistite 6te badete prieti s otvoreni vrati tam gore :lol:
не не....достатъчно са ми христиените на земята
с досадното си мрънкане....ако ида горе ше се фърля :shock:

air_J
05-02-2005, 21:48
ето пак...вярвам в дявола и тъмните сили....
не вярвам бре:)

Ти също си заслепена от твойте си убеждения за сатанизма и не приемаш нищо друго!
и тука грешиш-не приемам тъпите религии, създадени
главно за да се "изсмучат" пари от хората...(давам
пример с християнските гонения на "вещици" в
средновековието :roll: )
не се правя и на интересна.ако исках да се прая
на интересна...повярвайте ми, да ми е проличало
много повече...
целта ми не е да се покажа като "интересно тийнейджърче"
или както там го казахте...

Бог ща накаже момче!Ние "христянчетата" едва ли сме избрали пътя към Бога без причина!
мисля че ще му е малко трудно...понеже той не
съществува:)
в библията е казано доколктоо знам..."ти който си
там на небесата"...е, учените отдавна изучиха небето
и не само него...може би бог се е преместил? :? тогава
с нетърпение чакам новия му адрес...
"избрали" сте "пътя към бога" щото преди 15тина години
ваште са решили да ви занесат в църква и да ви...покръстят..
ей тфа е философията...
На интересна не знам на колко се правиш, но ще те посъветвам като не знаеш каква е целта на религията (в частност на християнството) да не се излагаш с мненията си по темата. Сега гледам си в чата и веднага ще ти разясня ситуацията, а тук бих цитирал Йордан Радичков - "Никой не знае дали има, или няма Господ, но ти живей все едно, че има, за да не гледаш надолу от срам, ако се срещнете". Не съм точно сигурен дали беше "за да не гледаш надолу", или нещо по-различно, но смисъла е същия. :wink:

Bloody_Tear
05-03-2005, 09:05
мисля че ще му е малко трудно...понеже той не
съществува:)
в библията е казано доколктоо знам..."ти който си
там на небесата"...е, учените отдавна изучиха небето
и не само него...може би бог се е преместил? :? тогава
с нетърпение чакам новия му адрес...
"избрали" сте "пътя към бога" щото преди 15тина години
ваште са решили да ви занесат в църква и да ви...покръстят..
ей тфа е философията...
Въобще не исках да си искажа мнението и да се скарам със сумати хора...ама това беше вече ПРЕКАЛЕНО!Ти да не си мислиш че Бог от плът и кръв ще виси на небето върху някое пухкаво облаче и ще си говори с птичките...тази представа я има в малките дечица на по 4-7 годинки..В живота има милиони неща невидими за човешкото око има същества много по развити от наз...а ти ще ми говориш за учените.А знаеш ли,че същите тези учени, вярват и изучават ПРЕРАЖДАНЕТО?

Sulfur
05-03-2005, 14:10
Явно атеизма е широко разпространен, защото днес когато днес поздравих г-жата по математика тя ми каза " ама ти какво да не би да вярваш в бог" все едно аз съм от друга планета.
Определено по-лесния път е да отречеш всичко, мислейки че така сте независими, но уви не. Много по-лесно е да имаш упование в нещо. Да имаш вярата, че никога няма да си сам. Защото иначе по цъщия начин можеш да се отречеш и от баща и майка, понеже щом имате различни тела, то нищо не ви свързва. Така и вие се отричате от Бог( няма значение дали ще се казва Христос или Аллах, сега говоря по принцип).
Защото нищо не ви свързва с родителите ви, което да е материално, както и нищо материално не ви свързва в Бог. Но тогава защо слушате родителите си? Нали нищо не ви пречи да бъдете самостоятелни. Вярно, ще кажете, ами че и ние сега не ги слушаме, но как ще се почуствате ако вашите деца се отнесат така към вас? Ако въобще смятате да имате деца....
Какви добродетели ще възпитате у тях? Въобще ще има ли някакви добродетели, който да искате да им предадете?
Въпросът дали съществува Бог е дълбок и всеки отговаря сам за себе си. По-важното е да се възпитат добродетели, а не да се говори за сатанизъм и глупости. Защото това са чисти глупости. И още едно нещо което дразни. Спрете да богохулствате, защото така обиждате мен и всички, които изповядват христянството. Възмутен съм....

Traffic
05-03-2005, 16:37
[b]щом ще има тема за скиновете...нека
има и такава за сатанизма...и всичките му форми(вкл. антихристиянство и атеизъм)
чудя се освен мен и дъщерята на сатаната
има ли други хора, дето не са към стадото
заблудени...цитирам от един форум дето хората
определено са по-светнати от мене

Има и още един вид сатанизъм, според който сатанистът не принадлежи към никаква църква, не се интересува от никакви чужди идеологии и сам решава в какво да вярва и в какво не (като мен).
и като мен.макар че разбирам защо когато на
повечето хора им се каже САТАНИЗЪМ, те си
представят групичка пубертети на гробище,
друсащи се, правещи "жертвоприношение"(най-
често с котки или квото намерят под ръка :lol: )...
естествено, това не е сатанизъм...поне за мен не.
всъщност това и е хубавото на тази вяра(друга дума
не можах да намеря, религия не е подходяща)-
всеки вярва в това, в което сам избере...и няма
тъпи правила, измислени идоли на които се кланяме...
и пак цитирам от същия форум(понеже тфа изказване
мноу ми хареса и трябваше да го споделя)

В днешно време всъщност фанитиците православни християни
са най-близко до истинския сатанист!!!! Те вярват в в някакв
образ на Бога, който е жесток много повече от Хитлер (направил
е така света, че чедата му да се мъчат вечно, като преди
това ги е наказал за греховете на някакъв си АДАМ И Т.Н.).
Отгоре на всичко смятат, че този Бог е любов. Бог наистина
е любов (според мен), но не и техния образ за Бога.хах, и ти си към стадото на заблудените, щом си мислиш, че има такива глупости като бог, дяволи, демони и т.н. няма нито едното, нито другото. и ако си мислиш, че си мн оригинална като се правиш на сатанистка - мн се лъжеш. само ставаш за смях. както би станал за смях и някой, който би се напрайл на поп пред форумците, надявайки се да е оригинален. :lol: :lol: :lol: дървенкол, освен това си и най-заблудените овци от сички останали.... :lol: :lol: :twisted: :twisted:

bogicata
05-04-2005, 06:49
hm, edva li ima mnogo satanisti v bg, az li4no ne poznavam nito edin, vednyj edin deto mai znae6e ne6to i se prave6e na satanist, ama tfa e typo mi se struva ;) zna4i da vi kaja az sym ateist ne vqrvam v tova deto e na nebeto nito na tova deto e pod zemqta, murderdoll^ iskam da te pomolq da mi kaje6 v koi forum si go vidqla ako ne moje tuka pone na li4na plz

05-04-2005, 08:11
Murderdoll^,mnogo gi razbirate vie neshtata,drebni lapeta,na po 15 godini,ama samo nqkolko izrecheniq iskam da napisha...Kakto ne poznavam skin,koito da e nad 25 godini,taka ne mi se vqrva i da ima nqkoi psihqsal satanist nad 25,max 30 godni,shtoto horata nai-setne se osyznavat,a tiq koito ne se osyznavat sa super izperkali.Vsichki skinove se mislqt za golqma rabota kat nabiqt nqkoi,ama tva sa samo nqkvi komplexirani teen-cheta...Syshtoto mislq za vsichki takiva sataninski gluposti.Ne si misli,che si koi znae kolko razlichna ot drugite,prosto ti se iska da si takava,ama ne go pokazvash po pravilniq nachin...
Satanizma syshtestvuva dokato si jiveesh v puberskiq typ svqt...

05-04-2005, 09:38
Мърдърдол, зле си. За да си сатанист не било задължително да си дяволопоклонник? Ми тогава тва сатанизъм ли е? Това че си чула една-две блек метъл групи не те прави сатанистка. Мамака му и аз като бях на 14 години и слушах Mayhem и Burzum навсякъде драсках пентаграми и си мислех, че съм сатанист. Ама съм бил малък и не съм разбирал. Чел съм сатаниската библия на Антон Ла Вей и мисля, че това което ти говориш са АБСОЛЮТНИ ТЪПОТИИ. По-добре зарежи тея простотии. Виждам че искаш да бъдеш различна ама чак толкова...Като пораснеш ще видиш, че тва са били пълни простотии, както аз смятам сега. Истинските сатанисти са в секти.

05-04-2005, 13:19
.....taka ne mi se vqrva i da ima nqkoi psihqsal satanist nad 25,max 30 godni,
еми има.познавам такъв човек:)

Чел съм сатаниската библия на Антон Ла Вей
а пък Ла Вей е зле...и аз съм му чела "сатанинската" библия...
прекалено малка част от това, което е писал, наистина е
сатанизъм...другото са ...приказки

lucifer`s-devil
05-04-2005, 13:42
tui e ebasi temata 4esnoo narpao kusa otsqkudee

05-04-2005, 13:48
ми аз вече съжалявам че я пуснах не бях
в състояние да мисля трезво когат писах....
ама ся ревностно ще си отстоявам позициите..
такава съм кво да напрая :lol:

lady_bird
05-04-2005, 15:14
tazi tema e porednata neobmislena prostotiq!ve4e mi se povdiga ot podobni ekstzentri4ni i kompleksirani hora! :shock:ina,jalko,4e si padnala do tova nivo-da nqma6 vqra...nz kude ti e bil umut,no vzemi da se stegne6 i ne se izagai,za6toto 6te vzema da pomislq,4e ne6to si mrudnala... :?

CRaZy_IKT
05-06-2005, 14:56
Mnogo si zle be...Prosto naroda ni e typ i ne e religiozen-q otidete v turciq da vidite-ne dai si boje da piesh tam alkohol-na drugiq den vednaga trqbva da se izpovqdash pred Hodjata,a tuk nqkvi SATANI,nekvi budisti-meshana skara-abe hora nie sme hristinski narod kvo e tva???

05-06-2005, 17:32
Murderdoll^,da,ima,ama sa malko...i te sa takiva zashtoto sa izostanli v umstvenoto im razvitie,az ne sym kazala,che nqma takiva!Prosto tva sa super zabludeni hora...Vse pak ne vsichki kato porastnat im idva akyla v glavata!

CRaZy_IKT
05-06-2005, 20:32
Murderdoll^,da,ima,ama sa malko...i te sa takiva zashtoto sa izostanli v umstvenoto im razvitie,az ne sym kazala,che nqma takiva!Prosto tva sa super zabludeni hora...Vse pak ne vsichki kato porastnat im idva akyla v glavata!
Absoliutnata istina...=)

Menschenfeind
06-12-2005, 14:16
Поредната путка дето си мисли,че се кланя на Рогатия с тайното желание той да я обладае отзад под формата на козел някоя нощ.Е,да ама не,скъпа,трябва да си търсиш обикновен пръч за целта...

e_l_i_z_a
06-13-2005, 07:29
Ako vsi4ki bqha satanisti,sveta nqma6e da sa6testvuva,za6toto 6te6e da bade otdavna uni6tojen :idea:

SneJna_
06-13-2005, 13:36
Поредната путка дето си мисли,че се кланя на Рогатия с тайното желание той да я обладае отзад под формата на козел някоя нощ.Е,да ама не,скъпа,трябва да си търсиш обикновен пръч за целта...

tva me nakefi..

Метълката
06-13-2005, 15:04
Пфф, и аз едва сега да я мерна тази тема, лелелеее.
Прочетох долу-горе с интерес и внимание предните постове. И кво - някой спомена Ла Вей, някой се направи на остроумен, а трети направи общ анализ.
Ми , аз съм сатанистка, сега остава да закрякате, че съм малка заблудена овца и че позирам. Щом така ви изнася, крякайте си.
Аз съм почти напълно съгласна с Мърдърдол, само за Ла Вей май сме на различни мнения - на мен Сатанинската му библия адски ми хареса и намерих за себе си там доста неща.

Cradle of Death
06-13-2005, 15:50
Такам такам дойде и мойто изказване по вапроса.
Аз не съм сатанист но много ме нерви някой като каже: Аз съм сатанист.
Това са глупости най-обикновенен блек метал който си мисли че е яко и нарочно а в случея истинските сатанисти са много потайни и много потайно си вършат нещата(жертвоприношения, магии и т.н.)
Та за мене ами аз съм невярващ нито долу нито горе вярно е че ще има апокалипсис :twisted: и подготовлението му е започнато и много хора се подготват за него :P.
А за реглигиите те са глупост според мен защо тогава не е една религия все едно сега да се обява за месия и да създам нова властваща религия и всички да вярват да промия мозъците.
Хайде хайде всички ще се срещтнем в Ада. Ще бъдат поведени армии и 4-те конника на апокалипсиса ще заяздят отново и ще всяват смърт на земята за да попълнят армията за да изгорим рая до основи :)

just
06-13-2005, 15:52
Ъ-ъ-ъ,обедена съм че всички подкрепящи сатанизма ТУк във форума се презтруват,убИденЪ съм

untoten
06-13-2005, 16:14
ебаси майката :shock:

моя милост не спада към нито една религия, нито едно вярване и т.н.
християнството промива мозъците на хората, които си мислят, че като почитат бога ще станат чудеса...че той ги ще ги пази от нещастия и бла бла бла.
сатанизма ми се струва леко извратен...вярване за болни мозъци. и въпреки че има доста противоречия и глупости, сатанизма ми е интересен. интересно ми е мисленето на сатанистите, действията и ритуалите, но нищо повече...едва ли ще изкормя майка ми, за да я принеса в жертва на дявола. това...гхм...глупаво.
на практика, може би, съм атеистка, но и тва не е много точно определение, защото си вярвам в мои си работи...и такам.

Метълката
06-14-2005, 12:23
Ама много ви е кеф да вярвате, че всички тук са позьори като вас. Ми вярвайте си, не ме бОли ич.
Аз си знам в кво си вярвам и си дадох мнението.
Вие си мрете в кофите. Пфу 8)

Sinister_Doll
07-20-2005, 18:44
Бог ща накаже момче!Ние "христянчетата" едва ли сме избрали пътя към Бога без причина!Но всеки има правото да избере пътя си... Ne si si izbrala putq, a nqky go e izbral vmesto teb... Vuzpitali sa te s ubejdeniqta na roditelite ti... Pomisli po koy put bi trugnala ako ne ti be6e promit mozuka s istorii za angel4eta i "kaji edna ,molitvi4ka i Bog 6ti prati spasenie"

chupacabra
07-20-2005, 18:55
бахти глупостта...
стига пъчене ве :roll:

amy lee
07-20-2005, 19:12
Бог ща накаже момче!Ние "христянчетата" едва ли сме избрали пътя към Бога без причина!Но всеки има правото да избере пътя си... Ne si si izbrala putq, a nqky go e izbral vmesto teb... Vuzpitali sa te s ubejdeniqta na roditelite ti... Pomisli po koy put bi trugnala ako ne ti be6e promit mozuka s istorii za angel4eta i "kaji edna ,molitvi4ka i Bog 6ti prati spasenie"така е
и теди, мърдър е момиче :evil:
обаче... и аз съм към атеистите 8)

Sinister_Doll
07-22-2005, 10:17
Abe, na vas Bog govori li vi? 4udesa izpra6ta li vi? Pokazval li vi e, 4e su6tesrvuva? 6ot ne6to na men ne mi e?

07-22-2005, 11:03
оооо, това са пълни глупости. хората просто искат да имат опора и са измислили цялата тая работа с господа. ми господ няма. не съществува онзи с брадата, който стои и ни се пули отгоре. пък дори и да го има, това ще да е един от най-жестоките хора на света заедно с християнството и фанатизираните му последователи. предполагам на всеки му е известно как са прочиствали тези, които не вярват. как са ги горили на клада, защото са служили на дявола...дрън-дрън :? още повече се вбесявам като се случи някаква трагедия, където умират 30 души примерно и некой идиот изтърси "ми, това е желанието господне. той ни праща изпитание". праща той...бах го в изпитанието.
за сатанизма нямам мнение. някои неща ми се виждат абсурдни, други доста правилини. не знам.

mary_jane_666
07-22-2005, 16:19
male ako te 4ue "brat mi" she iska da te 4uka na grob :wink: mnogo e zapalen po satanizma .. za razlika ot mene .. az sym ateistka

amy lee
07-22-2005, 16:54
обаче на мене мн са ми интересни някфи "сатанисти" дето викат, че няма бог :lol:
всеки сатанист е чел библията. все пак как можеш да отричаш нещо без дори да си запознат с него? :shock:
истинските сатанисти не отричат съществуването на бог. да, дори твърдят, че го има, но не се кланят(друга подходяща дума не изнамерих) на него, а именно на сатаната.
и пак за сатанистите- според християнската вяра сатаната преди е бил арахангел, изгонен от рая :twisted:
и сега да попитам всички "сатанисти" в тоя форум- чели ли сте поне веднъж библията?
и сега да не помислите, че защитавам вярата в бог... атеистка съм, и отчитам фактите ;)