PDA

View Full Version : За различните чувства...



Momchenceto
05-02-2005, 10:12
Замислих се по един въпрос та реших да ви допитам....вярвате ли че може да се СВИКНЕ с някакво ЧУВСТВО на пример болка, глад, самота, скука, депресия....звучи малко странно да свикнеш да си гладен (сериозно казано) или свикнах да ми е скучно не мислите ли...или свикнах да ме боли....говора за дълаг преиод от време да кажем половин или една година...и все пак мисля че до някаква степен се свиква не напълно но се каляваш един вид :) примерно ако секи ден в продължение на една година те боли....гъзът...ще свикнеш ли .. (силна болка (ше отидеш на лекар ясно)) или ако всеки ден си гладен....в продължение на година ще свикнеш ли....кажете си мнението....

`cannibal`girl
05-02-2005, 10:17
kak q izmisli taq tema :lol:

Immortality_
05-02-2005, 10:18
ami 4oveka e takova jivotin4e, 4e se adaptira na 99% ot ne6tata...
primerno bolkata... filosofi, budisti, tezi ot manastirite (6ao lin primerno) kazvat, 4e bolkata e ne6to psihi4esko, sre6tu koeto moje da se bori 4ovek... i e taka.. kakto i studa...po nyakoga ti e tolkova studeno, 4e napravo ti gori tyaloto.
si4ko e vapros do navici :lol:
az sam sviknala da mi e sku4no i da sam depresirana ot kam 2 godini ve4e... na vsi4ko se svikva :twisted:

Bimper-ska
05-02-2005, 10:32
A kak misli6 sa jiveli bulgarite tolkoz vreme - 500 god tursko robstvo, 50 godini komunizam, ve4e 15 godini "uj" demokraciq. Prosto robska psihika. Ako tova ne ti e dostatu4no dokazatelstvo, pitai nqkoq baba deto e s 60 lv pensiq, kak taka qde samo kiselo mlqko i hlqb, ot vreme na vreme i bob si vari i vupreki tova ni6to ne pravi. Mi prosto jenata se 4uvstva bezsilna da promeni ne6tata, nagodila se e kum usloviqta i vijda, 4e e po-dobre da turpi i da qde bob i hlqb, otkolkoto da napravi ne6to po vuprosa i da vzeme da umre. Strahhut kara horata da se primirqvat. A 4ovekut turpi, dokato moje da ocelee fizi4eski. Zatova i svikva, prigodqva se kum usloviqta. Nau4ava pravilata na igrata i q igrae, nezavisimo dali mu haresva ili ne. Taka e i s dulgogodi6nite brakove. Partniorite svikvat edin s drug, i daje lubovta otdavna da si e oti6la, te produljavat da sa zaedno prosto po navik. Za6toto e mnogo po-lesno da se primiri6, otkolkoto da promeni6 ne6to.

Chiana
05-02-2005, 10:33
Spored mene zavisi ot bolkata. Dali e fizi4eska ili du6evna. Az sam na principa 4e vremeto lekuva vsi4ko. Po princip v pove4eto slu4ai du6evnata bolka e mnogo po-lo6a ot fizi4eskata. Opredeleno ako vseki den te boli adi da ne e gz a glavata primerno se svikva. Tq prodaljava da te boli no prosto po4va6 da ne i obra6ta6 tolkova golqmo vnimanie i e kato ne6to obiknovenno. vij za glada... nqma da stane 6toto prosto 6te pukne6 ako ne qde6 1 godina :shock: daje za po malko :?

Momchenceto
05-02-2005, 10:35
Spored mene zavisi ot bolkata. Dali e fizi4eska ili du6evna. Az sam na principa 4e vremeto lekuva vsi4ko. Po princip v pove4eto slu4ai du6evnata bolka e mnogo po-lo6a ot fizi4eskata. Opredeleno ako vseki den te boli adi da ne e gz a glavata primerno se svikva. Tq prodaljava da te boli no prosto po4va6 da ne i obra6ta6 tolkova golqmo vnimanie i e kato ne6to obiknovenno. vij za glada... nqma da stane 6toto prosto 6te pukne6 ako ne qde6 1 godina :shock: daje za po malko :?Ако ядеш малко и нередовно си си почти постоянно гладен...дали се свиква с това...

LiNkiN4eTo
05-02-2005, 11:20
ако си гладен всеки ден в продължение на една година ... не вярвам да свикнеш , а най-много да пукнеш

Ако ядеш малко и нередовно си си почти постоянно гладен...дали се свиква с това...
тогава вече се свиква , защото стомахът ти се свива и привиква към този начин на хранене :!: