PDA

View Full Version : Kiu4eci



05-02-2005, 17:16
q kajeta nqkvi gotini kiu4eci!kat za kupon4e ...stava qko kal4ene :P :P :lol: :lol: :lol:

BroKeN^DreAmZ`f
05-02-2005, 18:17
xaxax mi ima edna det nz na koi e tq e stara "hei voini4e" li neshto takova,radka piratka det sashto e stara ili pyk onaq na ruslan dyrt kozel(to tva ne e mno kiuchek)ama prai nastroenieto qko.....abe samo se porazrovi i she namerish neshti4ko :P

pLaMa4eTo
05-02-2005, 19:03
eh teq ku4eci weeee... po-dobre se razbiite na ne6tu s qk bass... ama seki si ima vkus tc tc bih dobavila i az... :roll:

Pepsi^
05-02-2005, 19:07
Bai ti Torbalan e naduhvasht...xaxax

air_J
05-02-2005, 20:34
Всички песни на Амет са вървежни, също така всички песни, изпълнявани от оркестри. :twisted:

foxy_f
05-02-2005, 21:04
vij ima6e edin kiu4ek za nqkakav traktorist..nqkakav bai Ivan be6e a sa6to ima6e i edin mnogo qk za komari
na A4o km6iikata i onq deto se kazva6e "Na banq"
kabaka - Daili kiu4ek i ve4e vsi4ko na Amet

aaaaaide stiga tolkova ot mene..lele ot koga ne sam igrala kiu4eeek ahahahah :roll:

05-02-2005, 21:50
Охоо навлезнахме май в купон зоната :twisted: , туй кючека е опасно нещо девойчета ей да знайти, :lol: така най лесно се присламчват мъжете към задниците ви, (и после под поличките ви, пък после и под юргана...мани мани :lol: )
- та значи класацията за майстори на обарвацията:
Орк Опа опа - опа опа кючек ( нема спиране батииии, уникално, просто трябва да се чуе )
орк Биад(биат) - Търррррр так так (включи на контакт дай малко назад...)
Орк Биат-Джамове
Бай торбалан (Естествено :D )
Насти и ориент експрес - Въртележка 2
Klutc Co - пипируда кючек
Кристали - Телефони (то е песен ама е много шукарно)
Кристали - Рак Так
Изтарвахме коня (забравих на кои мангали беше :oops: )
Иван иванов - индиански кючек
орк варненци - тез червени домати :P (не бе ужасна е :twisted: )
Братя кулинови - тирбушона
Братя кулинови - Шкембето (УНИКАЛНА :twisted: )
Орк Миш маш - мазна свирка (по добре не го слушайте че ще засрамите мишо шамара :twisted: , ужаснааа е :lol: )
Айде стига толкова че почнах много простотии да сея и ще го забранят тоя форум от министерството на културата и образованието :lol: .

Anyone
05-03-2005, 09:26
Oyama-no problem, ако можеш чуй
Орк. Миш-Маш - Калугерово право хоро
По-брутална е от Мазна свирка
Мен много ме кефят
Марко - Млада булка
Марко и Снежина - Четка
Кондьо - Доко, Доко
Румен и Патуалия - Дупка до дупка
Вальо Матов - Циганко :lol:

air_J
05-03-2005, 10:10
Изтървахме коня я изпълняват Асан Баба и Шукри, или нещо подобно. А класика в мазните кючеци са Исмет Лисицата, Динго и Асан Шувара, Амет, орк. Климат (техен е Банка кючек), орк. Кристал, орк. Кристали и подобни. В общи линии ако си купите "Кючеци от махалата 2" получавате като бонус "Кючеци от махалата 1". Тия работи ги знам от един приятел, върл фен на мазната чалга. Винаги, когато ми се прислуша мазнотия го питам и веднага ми казва поне 7-8 тотални хита, като например песните на Румен и Пауталия. :twisted:

DeSsi
05-03-2005, 10:15
vij ima6e edin kiu4ek za nqkakav traktorist..nqkakav bai Ivan be6e a sa6to ima6e i edin mnogo qk za komari
na A4o km6iikata i onq deto se kazva6e "Na banq"
kabaka - Daili kiu4ek i ve4e vsi4ko na Amet

aaaaaide stiga tolkova ot mene..lele ot koga ne sam igrala kiu4eeek ahahahah :roll:

duet Apolon - Bai Ivan :D
Maxim - Shte Te Hapyat Komari :D

05-03-2005, 10:45
Изтървахме коня я изпълняват Асан Баба и Шукри, или нещо подобно. А класика в мазните кючеци са Исмет Лисицата, Динго и Асан Шувара, Амет, орк. Климат (техен е Банка кючек), орк. Кристал, орк. Кристали и подобни. В общи линии ако си купите "Кючеци от махалата 2" получавате като бонус "Кючеци от махалата 1". Тия работи ги знам от един приятел, върл фен на мазната чалга. Винаги, когато ми се прислуша мазнотия го питам и веднага ми казва поне 7-8 тотални хита, като например песните на Румен и Пауталия. :twisted:
Да бе са се сетих, не са асан баба и шукри ами са точно Динго и Шувара дето пеят за коня. Нииииииииииии :lol: , а тва дупка до дупка също е много мазно. 8)

FlowerinesS
05-03-2005, 16:45
Охоо навлезнахме май в купон зоната :twisted: , туй кючека е опасно нещо девойчета ей да знайти, :lol: така най лесно се присламчват мъжете към задниците ви, (и после под поличките ви, пък после и под юргана...мани мани :lol: )
- та значи класацията за майстори на обарвацията:
Орк Опа опа - опа опа кючек ( нема спиране батииии, уникално, просто трябва да се чуе )
орк Биад(биат) - Търррррр так так (включи на контакт дай малко назад...)
Орк Биат-Джамове
Бай торбалан (Естествено :D )
Насти и ориент експрес - Въртележка 2
Klutc Co - пипируда кючек
Кристали - Телефони (то е песен ама е много шукарно)
Кристали - Рак Так
Изтарвахме коня (забравих на кои мангали беше :oops: )
Иван иванов - индиански кючек
орк варненци - тез червени домати :P (не бе ужасна е :twisted: )
Братя кулинови - тирбушона
Братя кулинови - Шкембето (УНИКАЛНА :twisted: )
Орк Миш маш - мазна свирка (по добре не го слушайте че ще засрамите мишо шамара :twisted: , ужаснааа е :lol: )
Айде стига толкова че почнах много простотии да сея и ще го забранят тоя форум от министерството на културата и образованието :lol: .
ммм...
и на насти - кербала кючек съм я чувала в диското да я пускат :wink:

Tedi_sheep
05-03-2005, 17:16
Апогей е супер як, и тез на Аметчето!