PDA

View Full Version : etooo



bodil4e_f
05-03-2005, 19:49
eto pak ne6to napisano ot moq milost....

За един нещастник

Бил ме обичал,казваше ми той...Миличък,ти не можеш да обичаш никого освен себе си.Имаш се за Бог-хахаха Бог е един и това не си ти!Правиш се на всички на много важен,а на мен-на миличък и добър,а зад гърба ми говориш какви ли не неща...Не!Няма да ти позволя повече да си играеш с мен,няма!Аз съм по-силна от теб и повече над теб!Може да имаш много пари,а аз-не,но за къде си с тези пари,като не струваш нищо!?!С тях или без тях,аз пак те превъзхождам!Малка съм-да,но за годините си съм научила много неща от живота и едно от тях е,че хора като теб са най-низшата класа...Говоря ти-от едното ухо влиза-от другото излиза...Боже,колко си фалшив,колко изкуствено е всичко в теб!Мислиш си,че те мразя-хахаха аз не мразя-това е чувство,присъщо на слабите хора...Още по-лошо е-за мен ти не съществуваш!На всичкото отгоре си и невъзпитан-моето момче,аз си имам име...Ако ти е толкова трудно да го запомниш-това си е твой проблем... С думички като “онази” или “оная” ще се обръщаш към майка ти,която те е възпитала по този начин-аз съм личност и не позволявам да ме наричаш така!!!Колко много се радвах,когато ти постигаше целите си,радвах се повече и от теб,а ти изобщо не си ме броял...Господи, колко съм била наивна!Но всичко беше до тук!Вече ще се оправяш сам!Животът е труден и хора като теб рядко оцеляват...А,който оцелее е,защото мама и тати са му уредили живота.Виж,на теб манипулацията ти се отдава- може и да успееш!Пожелавам ти един ден да осъзнаеш какво причиняваш на хората около себе си,да спреш да витаеш из облаците,да стъпиш здраво на земята,защото падането от високо боли!И най-вече ти пожелавам едно-да станеш ЧОВЕК!!!

miloto_girl_4e
05-03-2005, 20:38
mmm i az se bqh sbluskala skoro s takav individ,kato tozi ot razkaza ti ..
qvno gi ima dooosta na 4esto takiva manipulatori ... :roll:
ina4e mnogo dobre napisano... ako i mu go kaje6 v o4ite.. au .. 6te hodi se metna sigurno ot nqkude :twisted:

pinK_Baby
05-03-2005, 21:15
На всичкото отгоре си и невъзпитан-моето момче,аз си имам име...Ако ти е толкова трудно да го запомниш-това си е твой проблем... С думички като “онази” или “оная” ще се обръщаш към майка ти,която те е възпитала по този начин-аз съм личност и не позволявам да ме наричаш така!!! :arrow: това най-много ми хареса от цялото ...иначе е перфектно...много добра езикова култура и...абе харесва ми :)

BlinDBoY
05-03-2005, 21:16
Хмм познато!!!И на мен май са ми ги казвали тези неща ,но определено са сгрешили :evil: :evil: :evil: :oops:

azzzzzz
05-03-2005, 22:04
brao moito momi4e!!!!!!!samo taka!!! gar4 gar4 gar4 i samo gar4 na tiq gadove nedni,mamicata im!!!! za ni6to ne stavat,samo ni pe4at i dori ne osaznavat 4e samo gi izpolzvame,a ina4e si se opravqme i bez tqh!!! GADOVEEEE!!! Gar4!!!!!!!

air_J
05-03-2005, 22:49
Аман от спекари! :shock:

nikoi
05-04-2005, 09:03
Iskam samo da ti kaja tolkova mnogo ti haresva tozi 4ovek i ti e vleznal pod kojata i tolkova mu zavijdash 4e 4ak si sutvorila neshto prekrasno za nego ot koeto toi samo shte se vuzgordee.Sama si protivore4ish - kogato neti puka za edin 4ovek ti nemojesh da napishesh takiva neshta za nego.I tova tvoito si e 4ist izblik na qrost kvo si go slojila v toq site da te vidqt vsi4ki kolko si zaribena i tn. Znam vi az jeni4ki - Dnes govorish taka a utre si pred vratata mu i se molish za oshte 1 shans da si s nego i tn . Moga da produljavam da ti 4eta lekcii ama neshta shtot nqq smisul ti sama shte se osuznaesh 4e tova e zaguba na vreme.Kakuvto si go opisala toi si e takuv ama s kva cel go kazvash ? Zashto mu se obqsnqvash ? TI namirash smisal v tova ? Hmm DObre. Imam samo 1 predlojenie zapazi si go tova text-4e i sled 5 godini si go pripomni povqrvai mi shte se smeesh i shte se 4udish "ama tova az li sym go pisala" :))

bodil4e_f
05-04-2005, 17:31
mersi :)

oba4e iskam da kaja samo 4e NE E PISANO za nikoi konkretno,prosto sednax i po4nax si pi6a ei taka-6toto mn moi priqtelki imat vzemane davane s takiva mom4eta i az kato strani4en nablydatel vidqx vsi4kotot tova v tqx....

nikoi ,sajalqvam no adski se b1rka6!!!az si imam agdge s koeto mnogo si se obi4kame,taka 4e ...neznam kakvi glyposti govori6 :twisted:

sladkoto_mime_
05-04-2005, 18:16
na men ne mi se e slu4valo , no na priqtelki - da i az li4no poznavam edin takaf "egzemplqr" i moga da kaja 4e nishty ne struva,vsi4ko go razbraha kakaf e i sega podir nego varvqt samo momi4etata , koito smqtat 4e she se omajat za nego i shte pluvat v pari - HAHAHA - kakva idiliq :twisted:

Dorianchety
05-07-2005, 18:20
prosto e PERFEKCIOZNO :D

girlpower
05-07-2005, 18:35
Амииии готино е

ycMuBkaTa
05-07-2005, 19:22
Много ми харесва :) и аз съм като теб някой път като седна и сътворявам страхотни неща :)

MaD_CaT*
05-07-2005, 19:46
:shock: :shock: :shock: много ми хареса...адските наредби вкарваш :wink: дерзай все така :wink:

bodil4e_f
05-07-2005, 20:58
mersi mnogo :)