PDA

View Full Version : Va6iqt bude6t dom. Kak si go predstavqte ?



lucifer`s-devil
05-04-2005, 00:18
Moa li da vi pitam ne6too kak si predstavqte bude6tiq va6 dom s kakuv 4ovek mislite 4e 6te se zadomite kolkoto i ranod a vi se vijda v kavak ku6ta 6te jiveete kolko deca kak 6te se kazvat kvo 6e ba4kate kak 6e se durejite s tqhhh i izob6to smqtte li 4e 6te dopuskate gre6kite na va6te roditeli i dqdovci i izob6too !!!!

пипс
05-04-2005, 08:11
мисля,че ще живея в къща на 2 етажа, с огромна тераса и бесетка или нещо като дворче за барбекю...нещо такова....предполагам че бих се обвързала с по тих човек не някакъв купонджия и т. н. бих искала да имам 2 деца-осиновени,защото мисля че безотговорно те да живеят по домове за сираци и да не получават грижи и обич.може би няма да живея в българия , а в италия или швейцария незнам...малее много сериозно стана маййй :wink:

pinK_Baby
05-04-2005, 08:29
....сега е момента да се размечтая....искам да живея в къща на два етажа не много голяма, но да си има всякакви удобства и да ме много цветна цветна, но със стил разбира се...просто да излъчва светлина и да има много прозорци и да е светло :) искам да имам едно дете,а човека до мен...най-вече да е отговорен ,защото тогава няма да става въпрос само за някой с когото си прекарваш добре времето,но тук трябва и чувство за отговорност...да мога да разчитам изцяло на него...просто трябва да го обичам :) ааа искам да има и малка градинка с къщичка за детето ми,защото знам кооолко силно исках аз да си имам само мой кът за игра едно време когато бях по-малка.... :wink:

lucifer`s-devil
05-04-2005, 11:28
hmm dam i za men doide vreme mi az si me4taq a ku6ta v balgopriqten topul klimat normalenn otdale4ena ot grada i ot 6umut sred prirodaaa edin mno visok zid ot vun6anta strnaa na koito daima mnogo durvetaa sqkvi qkiii a ot vutrq nqkvi ogromni i qki gradini oranjerii s qki cvetq i psoerdatata edna ku6ta na dva etaja s plo6t okolo 200 kvadratni metra da si imam doma6en liubimec jena mii lucifer`s-wife 4etiri dei4ca qki dve momi4eta i dve mom4etaaaa hmmmm iskam edna qka kolaaa i da se zabavlqvam na spokositvie tamm

foursquare
05-04-2005, 13:41
Къща в Бояна.. примерно .. ако пък ли не в чубжинаа ;-)

голям двор.. 2 момчета , хиих ;-)

хубава жена до мен ... огъН жена както се казва ;-)

голяма , къща на 2 етажа.. с чистачка и всички такива екстри ... хубавите коли паркирани от пред.. и т.н и т.н ;)

Immortality_
05-04-2005, 16:52
ami...ka6ta- nevazmojno 6te e, za6toto 6te tryabva da ya izpla6tam okolo 30 godini :lol:
predpo4itam apartament...s mnogo prozorci..na dve niva- spalnyata da e na gornoto nivo... ili nyakoi tavan... prostoren s mnoo vampiri :lol:

Bimper-ska
05-04-2005, 20:16
Някаква малка къща, може би в някой краен квартал или в някое село, близо до голям град. Няма значение дали в България или чужбина. Къщата най-вероятно на един етаж, отпред с голяма веранда, хубав двор със зелена тревичка. В кухнята трябва да е много просторно. А отдавна си мечтая за голямо легло от ония старите, дето са направени от желязо само, дето такова има Трейси от филма Тринайсет. Отпед на верандата задължително ще има от звънчетата за хармонизиране на Ци.(ония висулки, дето звънят). В двора задължително трябва да има много дървета. Оградата да е висока, направена с вкус, а не някаква грозна, като от бетонни блокчета например. Задължително ще има и таванска стая, където да си прибирам спомените. Но всичко трябва да е в стил края на 19 век! Боже и като си помисля, че това едва ли ще стане някога...
Другият вариант е бяла спретната къщурка с две липи отпред :D

Cyberdyne_101
05-04-2005, 20:51
Аз пак искам в панелка :D Пролет, лято, есен, зима, студ, мраз, жеги, земетресения, порои, войни :arrow: панелката винаги ще е там 8) Вярно има малко денивелация, ама то не може всичко да е перфектно :lol:

kotka
05-04-2005, 22:32
Moa li da vi pitam ne6too kak si predstavqte bude6tiq va6 dom s kakuv 4ovek mislite 4e 6te se zadomite kolkoto i ranod a vi se vijda v kavak ku6ta 6te jiveete kolko deca kak 6te se kazvat kvo 6e ba4kate kak 6e se durejite s tqhhh i izob6to smqtte li 4e 6te dopuskate gre6kite na va6te roditeli i dqdovci i izob6too !!!!
MI az si predstavqm che shte giveq v edna malka kyshtichka na nqkoe po hubavo mestice. Iska mi se da se ''zadomq'' s nqkoi gotin i razbran chovek.A decata ne sym gi izmislila oshte.A pyk za imenata da ne govorim.Nam da im se karam ako pravqt syshtite gluposti kat men.

BaT_GirL
05-05-2005, 08:18
qKA tEmA.mI nE moGa dA KaJa KaKaV 6TE e MaJAt mi...Ni6To Ne Se ZnaE.Za DoMyT IsKaM kA6tA nA dVA eTAjA s BaSEiN4e aMa 6te Go ImaM pREz rIv MaKaROn.zA ToVa KaKv 6TE sAM sIguRno 6eFkA nA nQkoq MaLKa fIrMa.Po VazMojNosT 6TE kArAm, pOr6e(nO i ToVa E MaLko VeroQtnO)IsKaM 2 DeCa S rAZliKa 8 GoDiNi.eDNOtO Da e MoMI4e-vEroNikA a drUgOtO mOM4e zA neGo Ime Ne Sym MisLIlA mOJHe Bi-RaDOslAv(nA bA6ta MI)Nz Be...

kaka_lara
05-05-2005, 13:28
az moje i da si go predstavqm super lukzozen prostoren s edna duma imenie nqkude na Tenerife da imam samolet i aviokula s koito da putuwam do koiato i da e to4ka na sveta.... do kolko bi se osushtestwilo hehe ne mi se vqrva :lol:

TSecret
05-09-2005, 10:25
Ami men ne me interesuva mn kade 6te jiveq i kolko 6te e golqma ka6tata mi-iskam da sam s 4oveka koito obi4am i toi da me obi4a-da sme 6tastlivi zaedno i nikoga da ne se razdelim-tva mi e me4tata!Ina4e mi se 6te da e v niakva ka6ti4ka koqto da e uiutna ,poprincip ne iskam deca no mai kato porasna 6te iskam i za tva mislia da e 1 4e 2 ne sa po silite mi -xixiixx..za imenata neznam mnogo zavisi i 6te se opitam da ne pravq gre6kite na moite roditeli-6te vidim vremeto 6te pokaje o6te sme malki da mislim za takiva ne6ta :wink:

05-09-2005, 15:12
Оооо още утре отивам във някой вело магазин и ще си накупувам каски , светлоотразители, помпа,
наколенки,инструменти за колело,аптечка за първа помощ така поне се надявам че като ме спрат
и видят че съм пък със каска да не измислят че нещо светлоотразителите или нещо друго не е
е в изряден ред и да мина на технически преглед в КАТ

Sk8er4o
05-09-2005, 17:03
Къща на края ва некой богат квартал в USA, с голям двор, басейн, огромна входна врата на къщата която има големи колони. стълби на 90 градуса кръг водят от две страни към втория етаж. Стените са боядисани в лилаво, има картини рисувани от модерни(некои млади) художници. Пред къщата няма ограда, но има голяма градина и точно пред нея има огромен кръгал фонтан до който са спрели Escalade, Mustang и Silver Phantom. В задния двор има огромен басейн, джакузи, баскетболно игрище и голяма къща за кучета с два женски родвайлера. В къщата има машина за бира вместо вода. Къщурката естествено е с плосък покрив с площадка за хеликоптер. Забравих, че в градината има хубаво оформени храсти. Из имението естествено се движи с количка за голф BMW със джанти - Spinners 13"- хромирани. Често в къщата ми идват на гости приятели като :президента, Method & Red, DMX, cypress hill, Jana Jameson, Hew Hephner и други. Във всяка стая има плазма 50"++++. Имам ТВ в хладилника и във големия фризер -10 кв.м. А къде забравих частния киносалон за 12-20 души ?
-
Голяма част от тези идеи са ми дошли от къщите на :
Snoop Dogg, Method and Red(сериала с тях - Puttin' URBAN in SUBURBAN или Methodman and Redman's show) и още някои филми.

naty
05-10-2005, 14:57
az puk iskam da ziweq w apartament,mn prostoren nqma da ima mn mebeli(mn swobodno mqsto) i mn prozorci(kolkoto e wyzmozno)

LiNkiN4eTo
05-10-2005, 18:54
hubaf :P

sladkish4e
05-10-2005, 19:24
Ами значи една голяма къща!С огромен двор!Да има нещо като горичка където да може да се разхождаш на прохлада през лятото!Басейн задължително!Вътре къщата на 2-3 етажа с много стаи!Всички стаи да са боядисани с свежи цветове и много цветя!Да има всякакви луксове!Огромна кухня където някой да ми готви всякакви вкусотии!Спалнята ми да е с огромно балдахиново или водно легло!Ам...и много други неща ама сега не ми се пише :)

She-Devil
05-23-2005, 15:04
Domyt na moite me4ti?!Mnogo sim si me4tala na tazi tema - dano uspeq da go obzaveda taka kakto e v me4tite mi, ina4e nqma da ima smisal ot tezi ideiiki v glavata! A 4oveka, s kogoto izkam da sim...e samo EDIN!Vremeto shte pokaji dali shte ostanem zaedno i sled 5-6 god!O kolko romantichno mi prozvy4a!

snowboardlady
05-24-2005, 08:49
iskam ku6ta,s basein4e na nqkoi tiho i izpulneno s zelenina mqsto,iskam da sum s 4ovek koito me obi4a,koito mi vqrva i koito me kara da se 4uvstvam 6tastliva,nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo
HORA NE ME4TAITE,U4ETE I SAMI 6TE RAZBERETE KAKVO ISKATE!!!

untoten
05-25-2005, 19:30
ще си купя средновековен замък някъде в покрайнините на Лондон/Трансилвания. отпред ще има голямо езеро с черни лебеди и огромен мост. едната част на замъка ще бъде заобиколена от няколко акра земя (лично моя, естествено), а в източната част ще има вековен лес бъкащ от най-различни твари-върколаци, феи, вещици. а елените и вълците да преобладават.
замъка ми ще има 4 кули всяка висока по...хм...много и от там ще гледам как вият вълците.
спалнята ми ще бъде огромна! срещу леглото ми с кърваво червен балдахин ще има портрет на Елизабет Батори (по възможност бивша обитателка на замъка). ще си имам няколко придворни, с които ще си правим метъл/готик партита.

Dorianchety
05-27-2005, 11:22
mi iskam nqkoq ne mn golqma ka6ti4ka,s 1 dete awe ob6to vzeto da se kefa na ka6ti4kata si,apa kvo da ba4kam,nz ne sam mislila seriozno po vaprosa,no se naso4vam kam sporta :roll:

<black soul>
03-16-2007, 21:58
Такам..няма да го кажа както е в мечтите ми, защото знам че не може да се сбъдне но ако нещата се развият по най-добрия начин ще бъде така:
Ще живея в голяма къща, ще имам 1 дете, ще работя мениджър, мъжът ми ще бъде голям купонджия и ще работи също добре платена работа и общо взето ще си живеем весело! :-D

BastardOfChrist
03-16-2007, 23:39
Къща с много коридори , като вървиж по някой и не обръщаш внимание къде вървиш => да излизаш в началото.
Първия етаж , ако успееш да стигнеш до сърцевината да има нещо като "фоае" , библиотека и място за работа. Втория етаж да има стая с камина и нещо като втора , малка и лична библиотека, голям фотиол на който ще мога да сядам. Останалите няколко стай , спалня и още няколко 2-3 необичайни стай , плод на моето болно въображение. Искам стените да са окичени с картини.
Dat's all fols

rali4ka91
03-17-2007, 18:21
Голям апартамент, който искам аз сама да си обзаведа.Дневната да е в светли пастелени цветове с паркет, кухнята с малко по ярки, но не прекалено, с голяма маса и модерно кухненско обзавеждане и три стаи-едната с голяма спалня, като цялата стая ще е в бежови мебели с бели завеси на прозорците.Втората стая за момичето което искам като за начало ще е обзаведена по мой вкус, а когато порасне -по неин.А тертата стая за момчето :) Искам до мен да има човек, който да ми помага за децата и отчасти за поддържането на дома ни.А за това каква ще съм не знам, но искам да мога да съчтавам времето си в работата с отглеждането на децата ми...иии разбира се винаги да имам време за любимия ми \:D/

FiRe_LaDy
03-17-2007, 20:39
Ami az licno ne sym mislila v kakva kyshta iskam da jive.Za men ne e tolko va vajno dali shte jiveq kato carica ili syvsem normalno.PO vajnoto e s kogo shte byda i kakvi shte sa ni otnosheniqta.Kolko shte se obichame i dali shte se razbirame.A shto se otnasq do decata .. e tuka mislq,che mi e ranichko da kaja kolko.No sigurno 1 ili 2.