PDA

View Full Version : Мерилин Менсън



Nobodies
05-04-2005, 11:45
тъй като забелязах аватара на един/а потребител/ка в този сайт реших да задам тази тема.Аз съм им провърженичка от около 10 години и имам "честта" да слушам коментари постоянно,интересно ми е какво мислите вие? :twisted:

05-04-2005, 12:24
http://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gif
без съмнение една от любимите ми
групи...слушам ги от..година и половина само :oops:

Nobodies
05-04-2005, 12:31
http://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gif
без съмнение една от любимите ми
групи...слушам ги от..година и половина само :oops:

Страхотно!!! :mrgreen:

Napu6en-Buhal
05-04-2005, 14:11
zA mEnE e NqkUf PalqCho... neSHtO kAtO aZis. nE mE keFi nItO tfA cHe sE prAi nA TraveStiT nItO kAK sE DERe

Twista
05-04-2005, 14:16
zA mEnE e NqkUf PalqCho... neSHtO kAtO aZis. nE mE keFi nItO tfA cHe sE prAi nA TraveStiT nItO kAK sE DERe
Точно така! Взе ми думите от пръстите. :lol: :wink: И аз съм на това мнение.

LiNkiN4eTo
05-04-2005, 15:38
като цяло не ми харесва , но има някои яки песни , който с кеф слушам :wink:
http://index.hu/img/wanted/2001/hirkep/marilin.jpg

amy lee
05-04-2005, 15:56
http://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gif
без съмнение една от любимите ми
групи...слушам ги от..година и половина само :oops: hihik, i az taka :P

Immortality_
05-04-2005, 16:07
ami spored men ima yaki par4eta...
no prekalyava malko s van6niya si vid, za da bade zabelyazan.
struva mi se 4ist komers... ama vseki s vkusa si
az li4no predpo4itam drugi grupi4ki :twisted:

Momchenceto
05-04-2005, 16:12
Петя, Петя... :D ко да кажа....ората имат убави песни ама веднъж гледах едни концерт (Live) и ми умря коня...на живо звучи мноо зле и не може да се дере ... нъ мъ кефи особено...

05-04-2005, 16:58
Менсън е гаден педераст, когото го тресе комерса от всякъде. Музиката му не струва.

korn___
05-04-2005, 17:13
stra6en e prosto.... mnogo dobur v tva det pravi!!! samo kat si pusna sweat dreams i napravo otka4am :twisted: edno vreme o6te dokatro slu6ah limp bizkit prez 2000 godina prosto samo kat go 4ueh i mi se struva6e mnogo brutalno kat zvu4ene no mi haresva6e de no ako go slu6ah pove4e ot 30 min 6tqh da si umra prespokoino i 4ak po kusno kat po4nah da slu6am korn prez 2002 lqtoto tigava po mi haresa :P :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

naty
05-04-2005, 18:27
powe4eto mu pesni mi hareswat no naistina malko prekalqwa s grima

Traxex
05-05-2005, 01:41
IKONA!!!!!
Vun6niq mu vid pokazva kolko izsradal jivot e imal 4oveka!!!! Tova ne e ne6toto po koeto trqbva da ocenqvate tvor4estvoto mu! To i Davis ot Korn izglejda kato izrod ma da ne zabravqma kakvo e prejivql v semestvoto si!
I sepak MANSON E IKONA! Tova e polojenieto!

05-05-2005, 02:50
Абе като виден чалгар :mrgreen: е много странно че ще кажа че ми харесват няколко негови песни ама са малко, другите вече са некви пръдни с които зарибява своите поклонници по света :| - ЗОМБИТТАААА :lol: , и наистина е некъв като азис сам че много по гаден, азис все пак е красавец :lol: а я го погледнете тоя къв е пикльо.

tedo_davis
05-05-2005, 05:44
ami kakvo da kaja MEnsyn-4o e golqmo divanence .... kefi me ... "TAINTED LOVE" za vsi4ki :} Samo se iznervih kato si mahna 2-te rebra -t'va beshe ne4oveshko ot negova strana ;}M.M. Rulzz!!

Nobodies
05-05-2005, 16:04
ami spored men ima yaki par4eta...
no prekalyava malko s van6niya si vid, za da bade zabelyazan.
struva mi se 4ist komers... ama vseki s vkusa si
az li4no predpo4itam drugi grupi4ki :twisted:

interesno mi e v koe syzirash ti komersa?:)

Pe666o
05-05-2005, 16:07
Ni6to protiv grupata nqmam...pravqt hubava muzika :wink: ..ama ne6to ne me kefi viziqta na vocala imhttp://smilies.sofrayt.com/1/k0/bgrfreak.gif

Nobodies
05-05-2005, 16:09
ami kakvo da kaja MEnsyn-4o e golqmo divanence .... kefi me ... "TAINTED LOVE" za vsi4ki :} Samo se iznervih kato si mahna 2-te rebra -t'va beshe ne4oveshko ot negova strana ;}M.M. Rulzz!!

Tova za rebrata ne e dokazano,az syshto sym slushala tazi versiq,obache nikyde po oficialnite saitove ne sym zasichala potvyrjdenie na tozi sluh:))

THE_GANGSTA_GIRL
05-05-2005, 16:25
Има няколко песни на които се кефя.
Tainted Love ми е любимата.

Napu6en-Buhal
05-05-2005, 16:28
IKONA!!!!!
Vun6niq mu vid pokazva kolko izsradal jivot e imal 4oveka!!!! Tova ne e ne6toto po koeto trqbva da ocenqvate tvor4estvoto mu! To i Davis ot Korn izglejda kato izrod ma da ne zabravqma kakvo e prejivql v semestvoto si!
I sepak MANSON E IKONA! Tova e polojenieto!
iZsTraDaL e AnaLnO aKO PitaSh mEn :roll: iskAsH dA KajeSh cHe vsEkI kOItO ImA pO-tRuDEN jiVoT TrqQ dA sTAne PedEraS i dA sE PraI nA mAimUnA ?!

Nobodies
05-05-2005, 16:37
IKONA!!!!!
Vun6niq mu vid pokazva kolko izsradal jivot e imal 4oveka!!!! Tova ne e ne6toto po koeto trqbva da ocenqvate tvor4estvoto mu! To i Davis ot Korn izglejda kato izrod ma da ne zabravqma kakvo e prejivql v semestvoto si!
I sepak MANSON E IKONA! Tova e polojenieto!
iZsTraDaL e AnaLnO aKO PitaSh mEn :roll: iskAsH dA KajeSh cHe vsEkI kOItO ImA pO-tRuDEN jiVoT TrqQ dA sTAne PedEraS i dA sE PraI nA mAimUnA ?!

heh tova beshe mnogo glupavo,dano osyznavash tova.Dali e izstradal ili ne,nikoi ne moje da kaje osven nego,ti neznam ot kyde si ifnromiran i s kakyv akyl davash tiq komentari,vse pak temata ne e da obijdash grupa koqto ne haresvash,no to chovek kato nqma akyl za drugo.... :wink:

05-05-2005, 16:42
IKONA!!!!!
Vun6niq mu vid pokazva kolko izsradal jivot e imal 4oveka!!!! Tova ne e ne6toto po koeto trqbva da ocenqvate tvor4estvoto mu! To i Davis ot Korn izglejda kato izrod ma da ne zabravqma kakvo e prejivql v semestvoto si!
I sepak MANSON E IKONA! Tova e polojenieto!
iZsTraDaL e AnaLnO aKO PitaSh mEn :roll: iskAsH dA KajeSh cHe vsEkI kOItO ImA pO-tRuDEN jiVoT TrqQ dA sTAne PedEraS i dA sE PraI nA mAimUnA ?!

heh tova beshe mnogo glupavo,dano osyznavash tova.Dali e izstradal ili ne,nikoi ne moje da kaje osven nego,ti neznam ot kyde si ifnromiran i s kakyv akyl davash tiq komentari,vse pak temata ne e da obijdash grupa koqto ne haresvash,no to chovek kato nqma akyl za drugo.... :wink:
Абе ти да не си му адвокат на мерелин, :wink: гледй си работата и остави хората да се изкажат.

Napu6en-Buhal
05-05-2005, 16:45
aMi aKO BeSHe ProcHeL MneNIetO kOetO cItIraH moJe bI sHTeSHe dA zNAeSH kOI mI e kazaL CHe tOq TravErS e sTradAL. aI kaTo sE PravIsH nA KoMpeTeNTeN pOnE sE VgLejdAi maLko

Immortality_
05-05-2005, 16:45
ami spored men ima yaki par4eta...
no prekalyava malko s van6niya si vid, za da bade zabelyazan.
struva mi se 4ist komers... ama vseki s vkusa si
az li4no predpo4itam drugi grupi4ki :twisted:

interesno mi e v koe syzirash ti komersa?:)
ami v sceni4niya mu vid...
ima mnogo dobri grupi, koito ne sa tolkova izvestni...i mislya,4e vsi4ki znaem za6to e taka...
nabivat se v o4ite, tezi, koito se ma4at da badat razli4ni...
ta za tova ima tolkova fenove...

Nobodies
05-05-2005, 16:59
ami spored men ima yaki par4eta...
no prekalyava malko s van6niya si vid, za da bade zabelyazan.
struva mi se 4ist komers... ama vseki s vkusa si
az li4no predpo4itam drugi grupi4ki :twisted:

interesno mi e v koe syzirash ti komersa?:)
ami v sceni4niya mu vid...
ima mnogo dobri grupi, koito ne sa tolkova izvestni...i mislya,4e vsi4ki znaem za6to e taka...
nabivat se v o4ite, tezi, koito se ma4at da badat razli4ni...
ta za tova ima tolkova fenove...

Hm...vynshniq mu vid do nikakva stepen ne e komersialen/po moe mnenie/,zashtoto groteskata nikoga ne e bila,nqma i da byde komersialna,otdelen e vyprosa che vseki si ima svoite predpochitaniq.Plius tova pod komersializym moje da se nareche muzika,koqto do nikakva stepen ne provokira,a MM pravqt tochno obratnoto,imenno za tova ne smqtam che ne sa komersialni,tova razbira se e moqta gledna tochka:)
Primera za Azis tuk e neumesten,zashtoto toi moje da e ekscentrichen,no muzikata i tekstovete mu sa...takiva kakvito predpochitat chalga fenovete:) :wink:

Napu6en-Buhal
05-05-2005, 17:04
Nobodies pRimErA s aZis PuK e SupEr UmeSteN aKo goVOrIM zA VunSheN vId. zA MeN PricHinITe dA sE DurjAT TaKA sA 2 : iLi BihA nAprAviLi naIStInA vSicHkO zA pArI i SLavA, ILi ImA neShtO SburKaNO v tqH... kOetO I dA e MogA sAMo dA Im kajA : kOpeLetA vZrivEtE Se !

bogicata
05-05-2005, 18:28
qqqq tema za marilyn manson, otkyde da zapo4na, slu6am go ot tri godini ve4e i mu stanah fen za edna sedmica slu6ane, ta stiga tolkova istoriq, sled nqkoq druga godina moga da kaja 4e do momenta ne sym vidql po golqm fen! samo edna priqtelka koqto e na 20, ta po temata.....
pro4etoh vsi4kite vi komentari iii ne mislq 4e nqkoi moje da se izkaje 4e e pederast, prosto za6toto ne e! znam vsi4ko ot-do za manson i tova go znam sys sigurnost! Komersialen bil, koe mu e komersialnoto? vie kazvate grima! ok, ama i cradle se grimirat, dimmu borgir, vsi4ki bezbroini black metal bandi se grimirat, the 69 eyes i te se grimirat i tova e komersializaciq? NE! nito dark funeral sa svetovno izvestni, nito siebenburgen, nito profanum oba4e vsi4kite se grimirat! togava koe mu e komersialnoto, moje bi tova 4e ne znaete zna4enieto na dumata? nqkoi ot vas (osven nobodies za6toto e qsno 4e mu e fen/ka), zaslu6val li sse e v nqkoi tekst, ama da se zaslu6a i da se opita da razbere za kakvo pee! prosto ne moga da vi opi6a po kakyv na4in misli toq 4ovek! za rebrata: nqma na4in 4ovek da se nareje sys styklo i da si ot4upi rebrata sled koeto da ostane jiv, da ne govorim za bolkata koqto 6te izpita dokato go pravi!
aide hora na nqkoi ako mu se spori az i nobodies sme nasre6ta pred4uvstvam :)

incheto
05-05-2005, 18:57
izob6to ne me kefi daje mi e protiven! :D

05-05-2005, 19:09
тъй като забелязах аватара на един/а потребител/ка в този сайт реших да задам тази тема.Аз съм им провърженичка от около 10 години и имам "честта" да слушам коментари постоянно,интересно ми е какво мислите вие? :twisted:
Za men li staa na vypros :?: :) Ami az ne sym mu 4ak takava fenka prosto me kefi vyn6niqt mu vid i nqkoi par4eta.. ma ni6to pove4e

Daqn4encetoo
05-05-2005, 19:31
Tova gore bqh az :oops:

Bimper-ska
05-05-2005, 20:51
zA mEnE e NqkUf PalqCho... neSHtO kAtO aZis. nE mE keFi nItO tfA cHe sE prAi nA TraveStiT nItO kAK sE DERe
Точно това си помислих като видях темата :)

bogicata
05-06-2005, 06:46
ama i vie ste edni selqni! vie mijaturki nikoga nqma da postignete i 1/1000 ot tova koeto e postignal toi! kakvito i gadosti da govorite za toq 4ovek mnogo dobre znaete 4e ne ste pravi i 4e toi e velik! pyk i ne mojete da mi davate nekvi nekompetentni mneniq kato izob6to ne ste zapoznati, nekvi typi sme6ni rapar4eta i 44algar4eta deto slu6at sme6nici kato ivana i eminem 6te mi govorat za marilyn manson HAHA!!!

Napu6en-Buhal
05-06-2005, 07:46
ama i vie ste edni selqni! vie mijaturki nikoga nqma da postignete i 1/1000 ot tova koeto e postignal toi! kakvito i gadosti da govorite za toq 4ovek mnogo dobre znaete 4e ne ste pravi i 4e toi e velik! pyk i ne mojete da mi davate nekvi nekompetentni mneniq kato izob6to ne ste zapoznati, nekvi typi sme6ni rapar4eta i 44algar4eta deto slu6at sme6nici kato ivana i eminem 6te mi govorat za marilyn manson HAHA!!!
vIj SeGA cHE e poStignAlL mnOgO sUGLaSeN sUM. i VUPreKI cHE nE gO haREsVAm PonE gO UvajaVAm, kaKtO i AZiS, kAKtO i EvgEnI mINcHEv, kAKtO i LiLi IvanOVa, kAKtO i mILeN vELcHEv i t.n. UvajaVAm hOratA kOItO sA POsTiGnaLi povEcHE oT mEn nO vsE PaK imA rAzLikA meJDU `hAReSVAm` i `UvajAvAM` naLI ? a Na mARilYn mAnSon nE VijdAM kFO ImA dA Mu hAReSVAm... nE HareSvAM BoqdIsAnI NEnORmALNi MujE, NE HaREsvAM I MeTuL (aKO tfA koEtO pEe e MeTuL) a kOlKOtO dO TFa cHE RApuRchEtA i cHALgaRChEtA piShaT pO TemAtA... misLq cHE Tfa e TEmA v KOqTO vSeKI mOJe dA IzraZi MNeNIetO, nIkuDE nE vIDqH nqKfA zaBraNA. aKO iSKaSh sHTOm sI toLKovA kOMpeTEntNA oBqsNI mI sHTO TrqbVA dA gO harEsVAm i kOE tOchNO TRqbvA dA Mu HaREsVAm :roll:

Momchenceto
05-06-2005, 10:49
ama i vie ste edni selqni! vie mijaturki nikoga nqma da postignete i 1/1000 ot tova koeto e postignal toi! kakvito i gadosti da govorite za toq 4ovek mnogo dobre znaete 4e ne ste pravi i 4e toi e velik! pyk i ne mojete da mi davate nekvi nekompetentni mneniq kato izob6to ne ste zapoznati, nekvi typi sme6ni rapar4eta i 44algar4eta deto slu6at sme6nici kato ivana i eminem 6te mi govorat za marilyn manson HAHA!!!Ако имаш пари сичко може....ше ме направят на гей ше ме наконтат ше ме фкарат в някфо студио с готов текст и мелодия ше ме минат през 10 компютара и наеш ли кфи яки хитчета ше извадя...после ше отида на концерт ше се изпикя върху бубликата ше си врътна гейския задник (публиката ше си каже баси дебила кефи ме) ше пея на плей бек ше си направа паричките и вече ше имам пари сам да си плащам сичко....така правят 80% от днешните "звезди" гъз цици грим ефекти и никъф талант!!! Мерили го чух колко може да пее на концерти нема нищо общо с дисковете .... така че не ми го хвали... :?

Nobodies
05-06-2005, 11:19
ama i vie ste edni selqni! vie mijaturki nikoga nqma da postignete i 1/1000 ot tova koeto e postignal toi! kakvito i gadosti da govorite za toq 4ovek mnogo dobre znaete 4e ne ste pravi i 4e toi e velik! pyk i ne mojete da mi davate nekvi nekompetentni mneniq kato izob6to ne ste zapoznati, nekvi typi sme6ni rapar4eta i 44algar4eta deto slu6at sme6nici kato ivana i eminem 6te mi govorat za marilyn manson HAHA!!!Ако имаш пари сичко може....ше ме направят на гей ше ме наконтат ше ме фкарат в някфо студио с готов текст и мелодия ше ме минат през 10 компютара и наеш ли кфи яки хитчета ше извадя...после ше отида на концерт ше се изпикя върху бубликата ше си врътна гейския задник (публиката ше си каже баси дебила кефи ме) ше пея на плей бек ше си направа паричките и вече ше имам пари сам да си плащам сичко....така правят 80% от днешните "звезди" гъз цици грим ефекти и никъф талант!!! Мерили го чух колко може да пее на концерти нема нищо общо с дисковете .... така че не ми го хвали... :?

hehe prestaravash se:P V interes na istinata ot tezi koncerti,koito sym gledala na MM 1 pyt ne sym usetila da se pee na playback,nali vse pak za tova otivat parite na fenovete,zashtoto ako stava za vypros az diska i u nas moga da go slusham,tuk stava vypros i za slednoto,koeto iskam da podchertaq -1vo B.W. ne pee falshivo,kakto se opitvash da go izkarash i 2ro normalno e v kraq na vseki koncert vokalite,na koqto i da bila grupa da sa izmoreni,ot tam idva i malko kofti glasa,no za men tova e normalno,nikoi ne moje da izdyrji tolkoz vreme,da razigrava shou na scenata i da pee,bez da se izmori..e,osven tiq koito peqt na playback de :wink:

Nobodies
05-06-2005, 11:25
vIj SeGA cHE e poStignAlL mnOgO sUGLaSeN sUM. i VUPreKI cHE nE gO haREsVAm PonE gO UvajaVAm, kaKtO i AZiS, kAKtO i EvgEnI mINcHEv, kAKtO i LiLi IvanOVa, kAKtO i mILeN vELcHEv i t.n. UvajaVAm hOratA kOItO sA POsTiGnaLi povEcHE oT mEn nO vsE PaK imA rAzLikA meJDU `hAReSVAm` i `UvajAvAM` naLI ? a Na mARilYn mAnSon nE VijdAM kFO ImA dA Mu hAReSVAm... nE HareSvAM BoqdIsAnI NEnORmALNi MujE, NE HaREsvAM I MeTuL (aKO tfA koEtO pEe e MeTuL) a kOlKOtO dO TFa cHE RApuRchEtA i cHALgaRChEtA piShaT pO TemAtA... misLq cHE Tfa e TEmA v KOqTO vSeKI mOJe dA IzraZi MNeNIetO, nIkuDE nE vIDqH nqKfA zaBraNA. aKO iSKaSh sHTOm sI toLKovA kOMpeTEntNA oBqsNI mI sHTO TrqbVA dA gO harEsVAm i kOE tOchNO TRqbvA dA Mu HaREsVAm :roll:[/quote]

Vij sega,temata e za vsichki,no spored men trqbva da izrazqvat mnenie hora,koito sa zapoznati s pone polovinata ot tvorchestvoto mu,qsno stana che ti ne si,sega ako me pitash men za rapa ili chalgata moje bi i az bih reagirala ostro,no tova e zashtoto smqtam tezi stilove za bezsmisleni,no vse pak da govorq po temata:)Nikoi ne te zadyljava da haresvash kakvoto i da bilo,no shtom ne si zapoznat s temata na diskusiq,ne mislq che mojesh da dadesh kakvoto i da bilo adekvatno mnenie,ti sydish po vynshnostta i /predpolagam/ po 1-2 pesni koito si chul sluchaino,ne tova beshe celta na post-a:)

Momchenceto
05-06-2005, 11:27
hehe prestaravash se:P V interes na istinata ot tezi koncerti,koito sym gledala na MM 1 pyt ne sym usetila da se pee na playback,nali vse pak za tova otivat parite na fenovete,zashtoto ako stava za vypros az diska i u nas moga da go slusham,tuk stava vypros i za slednoto,koeto iskam da podchertaq -1vo B.W. ne pee falshivo,kakto se opitvash da go izkarash i 2ro normalno e v kraq na vseki koncert vokalite,na koqto i da bila grupa da sa izmoreni,ot tam idva i malko kofti glasa,no za men tova e normalno,nikoi ne moje da izdyrji tolkoz vreme,da razigrava shou na scenata i da pee,bez da se izmori..e,osven tiq koito peqt na playback de
Ма имаше сили да пощипва мацките на сцената които беше поръчал да му правят шоу нали :lol:

Napu6en-Buhal
05-06-2005, 11:29
TemAtA e Za MerILiN mAnSON . VijdAL sUM gO nA vUnsHEN vID KfO cHudOvIShtE e, sLushAL sUM 3-4 NegOvI peSni I pAK tI kaZVAM : nE vIjdAM kFo TRqbvA dA MU hAResVAm ! ObqsNI mI kAKvO tOCHnO dA MU HaresVAM nA tOq PaLqcHo a Ne MI kaZVAI zA kAKvO biLA temAtA

Nobodies
05-06-2005, 11:45
TemAtA e Za MerILiN mAnSON . VijdAL sUM gO nA vUnsHEN vID KfO cHudOvIShtE e, sLushAL sUM 3-4 NegOvI peSni I pAK tI kaZVAM : nE vIjdAM kFo TRqbvA dA MU hAResVAm ! ObqsNI mI kAKvO tOCHnO dA MU HaresVAM nA tOq PaLqcHo a Ne MI kaZVAI zA kAKvO biLA temAtA
Hehe zashto az trqbva da ti kazvam kakvo da mu haresvash,koq sym az che da ti nalagam kakvo da slushash i kakvo da mislish,razsyjdavash povyrhnostno :?

Napu6en-Buhal
05-06-2005, 12:04
PiTam Te KFo Mu HareSvAsh Che ToLkoVA gO zaSHtiTAvASh, Ne mI kazvAI kAK misLq

Nekasa4a
05-06-2005, 13:25
PiTam Te KFo Mu HareSvAsh Che ToLkoVA gO zaSHtiTAvASh, Ne mI kazvAI kAK misLq


Ot takiz kat nego me e sram 4e slu6am(abe ve4e 4e sam slu6al)metal ima hubavi pesni i baba mi ima hubavi narodni pesni deto znai ama kvo ot tva a :evil: Vajnoto e 4e ima fenove da si go slu6at i da ne mi minavat pred patq 6toto mn lesno stavat prostoti :!: :twisted:

tedo_davis
05-06-2005, 14:32
ami kakvo da kaja MEnsyn-4o e golqmo divanence .... kefi me ... "TAINTED LOVE" za vsi4ki :} Samo se iznervih kato si mahna 2-te rebra -t'va beshe ne4oveshko ot negova strana ;}M.M. Rulzz!!

Tova za rebrata ne e dokazano,az syshto sym slushala tazi versiq,obache nikyde po oficialnite saitove ne sym zasichala potvyrjdenie na tozi sluh:))
hah ne e nujno da si go vidqla v neta :}:}:}

Resident_Evil_f
05-06-2005, 20:00
MM e THE BEST!!!Naistina adski mu se kefq.Toq 4ovek e mnogo pove4e ot SUSHTESTVA ot sorta na Eminem i Azis.Haresva mi vsi4ko v nego.Visiqta mu super mn me kefi.A lubimata mi pesen e This is the new shit i KaBoom.A opredeleno pove4e mi haresva s grim,shtot bez grim mqza na "prodava4 na muleta" . :lol: :)

bogicata
05-07-2005, 14:22
TemAtA e Za MerILiN mAnSON . VijdAL sUM gO nA vUnsHEN vID KfO cHudOvIShtE e, sLushAL sUM 3-4 NegOvI peSni I pAK tI kaZVAM : nE vIjdAM kFo TRqbvA dA MU hAResVAm ! ObqsNI mI kAKvO tOCHnO dA MU HaresVAM nA tOq PaLqcHo a Ne MI kaZVAI zA kAKvO biLA temAtA
eto tova imam predvid, 4e dori imeto ne moje6 da mu napi6e6, ne znae6 i 5 negovi pesni oba4e mi obqsnqva6 4e ne ti haresva i go obijda6 i pssuva6, vse edno az da po4na da hranq qko gorgoroth za6toto sym im 4ul edna pesen i ne me kefi, mi typo nali ;) eto vi edno naistina mnogo kompetentno mnenie za marilyn manson ot 4ovek koito ne go slu6a i kazva 4e ne e osobeno dobyr http://www.svalki.com/forum/index.php?showtopic=787&view=findpost&p=22152
oba4e 4oveka naistina mnogo razbira ot muzika, poznavam go li4no i e kato enciklopediq za muzikata, moje dori da pro4etete cqlata tema za6toto linka e kym drug forum ;)

05-07-2005, 14:33
Абе вие сте ебати сектатните, аз слушам почти всички стилове музика и няма един певец или група на която да и се кланям като некъв ненормалник. А тоя тука е тръгнал да му става гадже на менсън , отговаря на всеки който не му се кефи и почва да му изнася лекции колко не бил прав и колко всъщност е велик менсън. Хубав слушай му песните лошо нема, ама недей да го бревръщаш в бог. това не е истинския фен.

bogicata
05-07-2005, 15:06
може и така да е, ама мисълта ми е че некви чули недочули и си дават мнението.... нали все едно аз да почна да се занимавам със некви дето са ми супер непознати и незнам нищо за тях, защото преди да почна да слушам менсън аз го ненавиждах, викам си тоя изрод дето не може да пее и само се дере как може някой да му се кефи, ама е тфа е ирония на съдбата :wink:

Satanas_daughter
05-07-2005, 22:43
az se kefia mnogo na manson,e ne kato bogicata,no smiatam manson sa genialen,kakto i pee strahotno dobre i ot kum imij mnogo mi dopada samo naposleduk malko se razocharovah shtoto si vzeh niakaf negof star album mai beshe smells like children koeto beshe egati i tupia album,ujasen album

bogicata
05-08-2005, 07:53
abe ne e ba6 taka i az taka otna4alo kato teb po otno6enie na toq alubm, ama tam e sweet dreams, pyk i mnogo me kefi diary of a dope fiend :) mnogo e luda tfa e dope hat ama remix nekyv baven be6e a ima6e o6te edna dance of the dope hats pak remix na dope hat ama byrz :) i dvata remixa sa super ludi :) daje sega 6te si gi pusna :)

Nobodies
05-08-2005, 13:03
Абе вие сте ебати сектатните, аз слушам почти всички стилове музика и няма един певец или група на която да и се кланям като некъв ненормалник. А тоя тука е тръгнал да му става гадже на менсън , отговаря на всеки който не му се кефи и почва да му изнася лекции колко не бил прав и колко всъщност е велик менсън. Хубав слушай му песните лошо нема, ама недей да го бревръщаш в бог. това не е истинския фен.

haha sheshe da e tyjno,ako ne beshe smeshno:) Nikoi e prevryshta MM v bogove:)

Nobodies
05-08-2005, 13:06
az se kefia mnogo na manson,e ne kato bogicata,no smiatam manson sa genialen,kakto i pee strahotno dobre i ot kum imij mnogo mi dopada samo naposleduk malko se razocharovah shtoto si vzeh niakaf negof star album mai beshe smells like children koeto beshe egati i tupia album,ujasen album

Vseki edin album na MM se razlichava ot predhodniq:)

luDo_LaPe^
05-09-2005, 15:14
MM e THE BEST!!!Naistina adski mu se kefq.Toq 4ovek e mnogo pove4e ot SUSHTESTVA ot sorta na Eminem i Azis.Haresva mi vsi4ko v nego.Visiqta mu super mn me kefi.A lubimata mi pesen e This is the new shit i KaBoom.A opredeleno pove4e mi haresva s grim,shtot bez grim mqza na "prodava4 na muleta" . :lol: :)
Хаха,продавач на мулета,а?Хай клуб,а?
ами по темата:на съм го слушала,но съм го виждала и честно казано не съм кой знае колко впечатлена...Но в никой случай не го обиждам!

kopa4a
05-10-2005, 16:11
Ами аз съм слушал само албума Marilyn Manson-Lest We Forget ама страшно ме кефи въпреки,че попринцип не слушам такава музика.Когато за пръв път чух Tainted Love направо настръхнах много ме кефи както и The Nobodies, The Fight Song,This Is The New Shit абе всички :twisted:.Въпреки,че преди няколко години не мислех,че мога да прослушам такава музика.Marilyn Manson e пич.А да питам тои,Limp Bizkit,P.O.D и korn в какви жанрове творят.

e_l_i_z_a
05-12-2005, 07:49
Ами аз съм слушал само албума Marilyn Manson-Lest We Forget ама страшно ме кефи въпреки,че попринцип не слушам такава музика.Когато за пръв път чух Tainted Love направо настръхнах много ме кефи както и The Nobodies, The Fight Song,This Is The New Shit абе всички :twisted:.Въпреки,че преди няколко години не мислех,че мога да прослушам такава музика.Marilyn Manson e пич.А да питам тои,Limp Bizkit,P.O.D и korn в какви жанрове творят.
ММ е метъл.Корн също.Лимп Бизкит кой както го въэприеме...

05-12-2005, 08:44
Менсън е метъл пародоия. Поредното изобретение на ЦРУ или ФБР, което цели да бъде скандално и не знам си още кво. Не намирам музиката му за добра - лишена е от всякакъв творчески талант. Всяка нова негова песен звучи като предишната. Да правиш музика за пари - това е всичко но не и метъл! Бтв. Корн не са метъл! Лимп Бизкит и Линкин Парк също!

mell-mell
05-12-2005, 20:46
има адски яки песни, но е по комерсиален и от britney. а иначе като външен вид не ме плаши. нещо му нямам доверие.. изглежда ми иначе съвсем нормален и се едно че само се прави. нз. тва е моето мнение

bogicata
05-13-2005, 04:02
Менсън е метъл пародоия. Поредното изобретение на ЦРУ или ФБР, което цели да бъде скандално и не знам си още кво. Не намирам музиката му за добра - лишена е от всякакъв творчески талант. Всяка нова негова песен звучи като предишната. Да правиш музика за пари - това е всичко но не и метъл! Бтв. Корн не са метъл! Лимп Бизкит и Линкин Парк също!
tfa be6e qko typo izkazvane! Manson ne e metal parodia, manson e hard rock razbira6 li! i kak tkaa vsqka pesen zvu4i kato predi6nata, ti za pryv pyt predi 6 meseca li go 4u ili kvo? proslu6ai mu cqloto tvor4estvo, pusni si edna pesen ot antichrist superstar, edna ot the mechanical animals, edna ot holy wood i edna ot the golden age of grotesque i da vidim dali imat ne6to ob6to, abe dokoga 6e govorite bez da ste zapoznati be mama mu stara :evil:

08-24-2005, 13:10
Super e! Mn me kefqt i pesnite i viziqta mu! Toi e kakto kaza nqkoi gore Ikona!!!

The-WishmasteR
08-24-2005, 15:41
stra6en e prosto.... mnogo dobur v tva det pravi!!! samo kat si pusna sweat dreams i napravo otka4am :twisted: edno vreme o6te dokatro slu6ah limp bizkit prez 2000 godina prosto samo kat go 4ueh i mi se struva6e mnogo brutalno kat zvu4ene no mi haresva6e de no ako go slu6ah pove4e ot 30 min 6tqh da si umra prespokoino i 4ak po kusno kat po4nah da slu6am korn prez 2002 lqtoto tigava po mi haresa :P :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
pyrvo tozi idiot pravi predimno kavyri.....a 4e e pylen komers si e otdelen vypros tva e marlyn manson i lp(sa grypite koito nai me nervqt)

Swinkenhoffer
08-24-2005, 15:57
тц!вече не е дори интересен.

The-WishmasteR
08-25-2005, 10:35
тц!вече не е дори интересен.
hm ne to4no za men nikoga ne e bil interesen :-)no kakto vinagi si prava :))