PDA

View Full Version : понякога



пипс
05-04-2005, 17:45
понякога имали ли сте чувството че сте сами и си нямате никой... че имате любов но няма на кого да я дадете.чувствали ли сте дори родителите си безкрайно чужди?...чувствали ли сте се така че да сложите края...

Immortality_
05-04-2005, 18:00
mnogo 4esto... no si piivam edna biri4ka i si lyagam da spya... dori moje i s dni da ne izlizam ot stayata si...slu6am muzika i t.n. no sled tova se 4uvstvam po-dobre... i ve4e ne si mislya za na4inite , po koito moga da svar6a s vsi4ko... :(

sladkoto_mime_
05-04-2005, 18:05
mi mnogo mnogo 4esto , v takaf slu4ei sqlagm da spq,kato se nadqvam 4e sha doide po-skoro sledvashtiq den,samo 4e pri men ne e za tva 4e nqma na koi da dam lubovta si , a za tova 4e nqma koi da q oceni :(

пипс
05-04-2005, 18:05
и аз съм имала такива моменти , но сега си мисля че наистине не мога защото се чувствам като развалина и пиша тук защото няма на кого да кажа-колко жалко...може би острият бръснач е по-добрият избор,незнам

Cyberdyne_101
05-04-2005, 18:12
Ъъъъ... миии... НЕ :D Аз се кефя да съм сам. Любов не раздавам... не съм благотворителна организация. Не искам и да получавам. НМЗ ! :D Момиче, в какви филми ме забъркваш :?: :roll: :lol: Какъв край.... кви пестин хиляди марки :lol:

korn___
05-04-2005, 18:34
ami as s taq misal stavam seka sutrin da si sloja kraq ama si kazvam na um "da be da ... a koi 6te slu6a korn vmesto men i 6te razdava mir i pravosudie?" i se otkazvam :lol: :P 8)

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

KiLLeR_InSTiNkT
05-04-2005, 19:13
Slu4valo mi se e razbira se ama kat si pusna nqkakva vesela musika i se opitam da mislq za ne6to po-gotino mi minava. Ne si zaslujava zaradi nekfi 4erni misli da slagame krai na jivota si, nqma nikakuv smisul. :?

DeaTHroW-ReC_F
05-04-2005, 19:17
даа ама минава

asito_pld
05-04-2005, 19:19
opredeleno sum se 4uvstvala taka...i e mnogo gadno,napravo izpadam v depresiq i zapo4vam da pu6a(cigari) kato nqkoq luda...no az sum optimistka i si kazvam "Vsi4ko 6te se opravi"...spoko!!!prosto nqma smisal da slaga6 krai na jivota si,ako nqma6e takiva trudnosti-nqma6e da e interesen! :)

GreenLadyM
05-04-2005, 19:37
emi da imala sum...oba4e sled kato v momenta pisha vuv foruma...zna4i neshtata vinagi se opravqt! :D

valqgada
05-04-2005, 20:20
lo6oto e ,4e to4no sega se 4uvstvam taka i ni6to ne pomaga da si opravq nastroenieto :cry:

baby_one
05-04-2005, 20:50
sigurno vseki se e 4uvstval taak i nikoi spored men ne bi mogal da go otre4e

`cannibal`girl
05-04-2005, 21:12
chesto mi se slu4va :?

AvLee
05-04-2005, 21:20
Ами наистина всеки се е чувствал така :roll:
Това в първия пост дето го каза за любовта...хаха така е понякога:) Чувстваш,че искаш да обичаш някой,но май няма такъв..споко ще се появи :wink: ...ама има и други забавления,приятели.

Да си "сложиш края" в тоя случей е тъпа идея..в смисъл няма нищо толкова странно..не ми прилича да си на много повече години от мен:) така че всичко се оправя!

Любов,любов има си нужда от нея,въпреки,че човек попринцип така да го наречем си е сам...

Депресии..кво да направим :?

Chiana
05-04-2005, 21:57
Mili4ka qsno mi e kak se 4uvstva6 az sam bila super zle vednaj bqx izpu6ila 17 cigari edna sled druga kato si palex sledva6tata ot faskata na predi6nata
poddarjax oganq :lol:
zaradi edin tapak
to togava mnogo zle bqx kato nenormalna piex vsqka ve4er po edna butilka vino si q izpivax sama pred compa nikade ne izlizax nqkoi ako ima6e zor da me vidi idva6e v ka6ti . bqx si pusnala 6tori si4ko kato nqkoi bunker samo sedqx na tamno pu6en piex i slu6ax depresira6ti pesni4ki
i veni sam iskala da si reja
daje o6te imam belezi po racete. nqkade okolo deset pati sam sa rqzala tai ama nakraq si kazva6 e xubu de sq porqzax se ami kvo 6te stane ako umra. neka da vidim utre6niq den pak toi moje da e po-dobar.ako ne utre 6te si sloja krai na jivota
i takiva razni depresantski sduhani misli4ki i prostotii.
bqx 7 klas vse pak togava. sega ne 4e sam osobeno golqma 10 klas ama pone ne mislq za prostotii ve4e. a pak i osaznava6 4e nqma smisal i 4e jivota trqbva da se jivee i da ne ti puka ot ni6to. ve4e taka pravq

BlinDBoY
05-04-2005, 22:01
Понякога ми иди да се хвърля от терасата...,но някак си нямам смелост да го направя....а понякога просто ми идва на акъла да тегля една голяма майна на всичко и всички :x

incheto
05-05-2005, 08:03
mi da to na vseki se slu4va ponqkoga:( takav e jivota nai vajnototo e da uspqvame da presko4im tezi mom4enyi da prodaljavame napred!

kaka_lara
05-05-2005, 13:50
4esto mi se e slu4walo i navqrno ste ima oshte mnogo momenti v koito ste se 4uvstvam taka, no po nikakuv na4in towa ne e osnowatelna pri4ina da tursq za izhod samoubiistwoto. Edno 4e ne bih imala smelost wtoro 4e za problemite se tursi reshenie i se deistwa, a ne se bqga ot tqh

zElEnA^mAsLiNkA
05-05-2005, 13:54
D0 sam0ubiistv0 nik0ga ne sym stigala! :{ Imal0 e d0sta takifa m0menti i t0gava se ute6avam v m0qta staq s m0q paqk! Na neg0 mu e p0-trudn0 6t0t0 si4ki si mislqt 4e paqcite sa gadni gr0zni i nik0i ne gi 0bi4a! E az si g0 ubi4kam i t0i si mi e nai-d0briq priqtel! :P

Eliiiiiiiiii sexsito
05-05-2005, 14:55
Emi da,i za tova se stiagam ,dokato doide po dobar den i taka slu6am si muzika,i izob6to se optivam da se prrava 4e ni6to ne e stanalo :? :roll:

пипс
05-05-2005, 15:02
благодаря ви на всички!много бяхте милички.просто наистина ми идваше пак да си прережа вените но сега виждам че трябва да се продължава напред...

lalqla
05-05-2005, 15:25
Хормони.

Eliiiiiiiiii sexsito
05-05-2005, 15:56
Понякога ми иди да се хвърля от терасата...,но някак си нямам смелост да го направя....а понякога просто ми идва на акъла да тегля една голяма майна на всичко и всички :x daam,absolutno :!: :twisted:

kaka_lara
05-05-2005, 16:33
благодаря ви на всички!много бяхте милички.просто наистина ми идваше пак да си прережа вените но сега виждам че трябва да се продължава напред... skupa nedei da si mislish takiwa neshta nadqwam se da se ubedish 4e towa e wuzmojno nai-glepawoto neshto koeto mojesh da naprawish. Pojelavam ti uspeh i s lekota da se sprawqsh s depresiikite i problemite :wink:

05-05-2005, 21:17
Самоубийте се!

Bloody_Tear
05-05-2005, 22:13
За Госта по горе...Нема па...ше седим тука и ше тровим животеца на те такива като тебе.
По темата ами мила това е най-голямата грешка,която можеш да направиш.Я се осъзнай.Депресийте идват и отминават.Божеее аз ако броя колко пъти съм се чувствала така докато стигна до 900ия ще съм заспала.Мъчно ти е,че си сама?Не е вярно имаш си семейство,приятели имаш ни нас заседнали пред PC-то по никое време в 12 часа форумци 8)Казваш,че имаш толкова много любов да даваш.Ми кво?Ми че то аз ако имах гадже щех да си го гледам като писано яице.Ама така ще го глезя че няма да знае дали е на 7то небе или на 8то.Виж ние имаме предимство тъй-като няма с кой да споделиме любовта си ..оценяваме много повече човека срещу нас.И то се струпа трупа докато накрая изригне върху някоя късметлийска душица,която ще се чуди откъде пък дойде това и ще си умре от кеф :wink: Просто спокойно.Живота е фрашкан с трудности и със спънки.И ми казваш,че тази малка депресийка ще те препъне?Ха :!: :!: :!:

little_black_dress
05-05-2005, 22:38
Да, доста често се чувствам ужасно самотна и си мисля,че си нямам никого,че няма никой,който да ме разбере.Аз отлично знам каква е причината за това,а именно,че няма човек в живота ми,на който да мога да кажа всичко и да му се доверя напълно.Просто няма такъв човек за мен и вероятно никога няма да има,а това много ме измъчва.Често съм си мислила и за това,че в малкото си сърце крия много любов,но няма на кого да я дам,защото просто не съм срещнала човека на живота ми,но има време,не бързам.Родителите ми също ми се е случвало да ги чувствам чужди,понякога даже имам чувството,че те изобщо не ме познават и,че незнаят нищо за мен.А относно това,дали съм се чувствала толкова зле,за да посегна на живота си - в някои моменти се е случвало,даже съм обмисляла да се самоубия,но знам отлично,че никога няма да го направя.Първо,защото след като ми мине осъзнавам,че нищо не е чак толкова безднадежно.Второ,защото знам,че по този начин ще нараня ужасно родителите си,приятелите си и още много хора.Освен това в крайна сметка си заслужава да се живее за утрешния ден,за да го изживееш пълноценно,заради слънцето,заради дъжда,заради дъгата.И трето,защото самоубийството е един вид бягане от проблемите,а аз не бягам от проблемите си.Само слабите бягат,а аз не съм слаба,а силна! :)

Dorianchety
05-07-2005, 18:13
da i to mn pati :cry:

05-07-2005, 20:11
mi mnogo mnogo 4esto , v takaf slu4ei sqlagm da spq,kato se nadqvam 4e sha doide po-skoro sledvashtiq den,samo 4e pri men ne e za tva 4e nqma na koi da dam lubovta si , a za tova 4e nqma koi da q oceni :(

ii az se prisaediniavam kam toia klub ...niama koi da ia oceni :(

bodil4e_f
05-07-2005, 21:11
dam....dosta 4esti4ko mi se e sly4valo...ama vseki pat ne mi stiska da sloja krai...

ycMuBkaTa
05-07-2005, 22:14
Доста често се чувствам адски супер зле и искам да умра искам да не съществувам и се чудя с какво съм заслужила това наказание но винаги се замислям че лошите неща ме правят по-добра и силна и мъдра ме учат да не повтарям грешките си тъй че след лошото винаги идва добро:) нужна е само воля и кураж да се пребориш с него