PDA

View Full Version : pip4ici po penisa i samo 11cm



05-04-2005, 19:07
imam dosta pap4ici po penisa okolo glavi4kata ...
samo 11cm mi e i s1m v poberteta ..
bolen li s1m i ot kvo kvo da prava? help pls ..

DrSmurph
05-05-2005, 10:35
Za bolesti oshte ne moje da govorim . Na kolko godini si ?

05-05-2005, 20:02
na 15 prava 16 avgust

DrSmurph
05-05-2005, 21:43
Не всички могат да са супер надарени. В крайна сметка тепърва ще ти расте, макар че не можеш да се надяваш да порасне с повече от 4-5 см. За да се разбере причината защо е само 11 см е необходим преглед и ако има физиологична причина която може да се отстрани, това да се направи. Полов живот предполагам не водиш и пъпчиците са нещо нормално. Вече съм писал по въпроса в сайта. Ще изчезнат самички.

CRaZy_IKT
05-05-2005, 21:47
Не всички могат да са супер надарени. В крайна сметка тепърва ще ти расте, макар че не можеш да се надяваш да порасне с повече от 4-5 см. За да се разбере причината защо е само 11 см е необходим преглед и ако има физиологична причина която може да се отстрани, това да се направи. Полов живот предполагам не водиш и пъпчиците са нещо нормално. Вече съм писал по въпроса в сайта. Ще изчезнат самички.
Da taka e

05-06-2005, 18:05
ok 6te moje li da te pomolq da mi dade6 link .../za pap4icite/
i zna4i trqbva da hoda na lekar?

DrSmurph
05-07-2005, 12:14
За пъпчиците, които говориш и се намират по ръба на главичката мога да те успокоя, че са мастни жлези, които в пубертета при ВСИЧКИ секретират обилно. За това повечето младежи и девойки в пубертета има проблеми с кожата, акне и чуствителна кожа. Определено тези пъпчици, ще си стоят там кога повече, кога по-малко до към твойта 18-19 годишна възраст. Относно размера - пиши ми на мейла и ще потърсим заедно решение на проблема.

mhmmmm
08-09-2005, 15:45
ми ако пъпчиците наподобяват по форма малка четчица(изградени от малки стволчета) :? :?: :!:

08-09-2005, 21:43
ми ако пъпчиците наподобяват по форма малка четчица(изградени от малки стволчета) :? :?: :!:
Брато то т'ва се получава от чикий.Вервай ми чел съм,защото саще се занимавамс медицина а пък и маика мие мед.сестар.Такаче спири чикийте.Колкото за размера може да порастене(щотом си на 15) с не повече 2см д навършването ти на 18годишна възраст .'
Еми т'ва от мене.

???????
08-09-2005, 23:02
За пъпчиците, които говориш и се намират по ръба на главичката мога да те успокоя, че са мастни жлези, които в пубертета при ВСИЧКИ секретират обилно. За това повечето младежи и девойки в пубертета има проблеми с кожата, акне и чуствителна кожа. Определено тези пъпчици, ще си стоят там кога повече, кога по-малко до към твойта 18-19 годишна възраст. Относно размера - пиши ми на мейла и ще потърсим заедно решение на проблема.

Аз също имам бели пъпчици по ръба на главичката,ама как така до 18-19 год,аз ако искам да го направя по-рано с пъпки ли ще го правя ? :shock: :?

az_sum_si_az
08-10-2005, 00:13
Hora trqbva li da ima pupki na testesite i ot tqh ot centyra im da izlizat kosmite na testesite imam mn kosmi no sega zabelqzvam pupkite ! trqbva li da gi ima ? :?: :?: :?: :?: :cry: :cry:

mhmmmm
08-10-2005, 00:43
хора някой няма ли да ми помогне...тези пъпчици с форма на четичица наистина ли се получават в следствие на мастурбиране - не ми се вярва ! :( :( :( :(

08-10-2005, 11:00
az_sum_si_az
pi4 i az zatui sq sam v toq forum Tova sa podni na p1p4ici ne sarbqt ni6to ne praqt ma mi se obrazuvaha predi okolo 2 godini a sega ve4e sam na 17

PsiharA
08-10-2005, 11:03
2 години!?? и до ся нищо не си напавил.. немисля че е от побертета.. знам ли може да е некакво кожо заболяване... май най добре да се консултираш с някой лекар!

08-11-2005, 22:48
Психар мислиш ли :( казах на баща ми за тая работа тои ми вика да не се притеснявам било нормалноЕдин пи4 каза 4е и тои имал такоз не сарбят просто космите излизат от тях какво е туи нешто бреее :( :oops: :cry:

08-18-2005, 14:24
Аз съм на 21 и все още имам такива "пъпчици". Ходил съм при дермато-венеролог и тя ми каза "Това са мастни жлези - нормално е, много мъже ги имат. Не подлежат на лечение".
Вярвам и, но бих направил всичко за да ги няма!

tup4o
08-18-2005, 17:07
хора някой няма ли да ми помогне...тези пъпчици с форма на четичица наистина ли се получават в следствие на мастурбиране - не ми се вярва ! :( :( :( :(
pi4 sly6ai sa miisi ra4i4kite pone kogato bie6 4ekii
da ne bi da e ot tfa az nego praa 4esto da ne kaja ne go pravq vob6te ama mi e 13 v erekciq
taka4e pomisli izkypi se tykovij ti mine ;)

Mephisto
08-18-2005, 23:53
... ama mi e 13 v erekciq ...
Немога да разбера защо всеки гледа дължината като по голямата роля играе дебелината и най-вече наръчник за ползване :@)[/b]

Тйодалж
08-19-2005, 02:12
Психар мислиш ли :( казах на баща ми за тая работа тои ми вика да не се притеснявам било нормалноЕдин пи4 каза 4е и тои имал такоз не сарбят просто космите излизат от тях какво е туи нешто бреее :( :oops: :cry:

Ами аз имам такива на дупето и около входа или по-точно изхода. Като ги показах на мама ми каза да не се притеснявам, забавното е, че същите пъпчици продължават и надолу към тестисите. Също така по пилето ми и по корема, но под пъпа. Незнам дали да й вярва (на мама де), понеже от 4 години ги имам. За първи път ги видях като бях на 15. Незнам какво да правя помагайте.

Tenebrus
08-19-2005, 07:08
прител напълно нормални са...в зависимост от човека ще изчезнат рано или късно (при мен още ги има на тестисите а съм на 19)
напълно нормални са защото там кожата е по-тънка и затова ги виждаш, иначе имащ по цялото тяло, но там не се вижда...
ако ще се почувстваш по-добре отиди на лекар, но и той ще ти каже същото...