PDA

View Full Version : Дебилска тема "кардан"



Momchenceto
05-05-2005, 11:26
Ся ми попадна една песен и се замислих...тфа кардана е баси якото нещо....ей така некой да ми заблъска един кардан без нищо друго мога цял ден да го слушам без да ми писне или докато не ме заболи главата ... не знам ма най-яките песни дето ги знам има некъф злобен кардан в тях ... още по яко е като се вади некъф ритъм ...на пример Children of Bodom - Bodom Beach Terror в началото или друг пример на Children of Bodom - You're Better Off Dead съвсем на края ... има още безброй примери за които не се сещам и може би много по-разбиващи ;) имаше една на Necrocennibal дето беше лишена от секакъв ритам само един изтрещел кардан и деет вокал който ръмжи а не пее ... ходил съм на репетиции на някфи приятели дето имат групи, на малки концерти и на живо кардана звучи още по размзващ тоя звук е ненормален..... не знам само аз ли се кефа толкова, специално на тфа нещо Изобщо барабаните много ме радват :lol: ;) Сори за тъпата тема :P

П.С. За чалгарите които не знаят кардана са две (мое и едно ма е тъпо с едно) чукчета с педал които удрят по едно голямо кръгло нещо на барабаните което седи долу легнало хоризонтално (викат му каса) и барабаниста ги счупва тея педалчета в следствие чукчетата счупват касата и се получава баси якото нещо :lol:

Pe666o
05-05-2005, 17:18
aide...razmazvai se s teq kardan4eta :lol: :lol: :lol: DIMMU BORGIR-Puritania.mp3 Stratuvarius-BLACK DIAMOND.mp3 na men li4no mnogo mi haresvat....osobeno v Black Diamond :twisted:

Momchenceto
05-05-2005, 17:31
И двете ги знам говора принципно за самия кардан не за песни :lol: :P

05-05-2005, 19:45
Necrocannibal е песен на любимата ми грайнд група - Mortician! Ритъм си имат! Барабаните им са на дръм машина! Щото са нечовешки!

Momchenceto
05-06-2005, 10:48
Има и още едни изроди Nile не съм слушал кой знае колко песни (2) ма по тфа дето чух....трепач ... е с тфа тряя се промиват мозъците на чалгарите...затваряш ги и им надуваш тфа чудо :lol: