PDA

View Full Version : Igri



incheto
05-05-2005, 20:05
smqtam 4e shte e mnogo oda4no da ima otdelen razdel za igri ot roda na "kaji ne6to za 4oveka predi teb" i o6te tem podobni!!Mnogo e zabavno i ubiva skukata pone pri men:)Nadqvam se da sam polezna s menieto i predlojenieto si!

BaT_GirL
05-05-2005, 20:39
mI "fAn fAn i PaK fAn"kAkVO e?

miloto_girl_4e
05-05-2005, 21:04
incheto, i za kakvo vi e takav razdel.. za da flood-ite,za da
trupate mnenia?
1. az smqtam tezi igri za mnogo tupi :!:
2. spored men gi pravite samo,za da si uveli4ite broq na mneniata
3. ima dostata4no sait4eta,deto moje da si ubiva6 vremeto i da se razveselqva6,a ne s tezi flood-erski igri..
sumnqvam se nqkoi da haresa predlojenieto ti..
az izkazah mnenieto si po temata.... :roll:

aBeP4eTo
05-05-2005, 21:07
аз пък смятам, че в никакъв случаи не трябва да има такъв раздел :!: :evil:

BABY_SEXY_GIRL
05-05-2005, 21:58
incheto, i za kakvo vi e takav razdel.. za da flood-ite,za da
trupate mnenia?
1. az smqtam tezi igri za mnogo tupi :!:
2. spored men gi pravite samo,za da si uveli4ite broq na mneniata
3. ima dostata4no sait4eta,deto moje da si ubiva6 vremeto i da se razveselqva6,a ne s tezi flood-erski igri..
sumnqvam se nqkoi da haresa predlojenieto ti..
az izkazah mnenieto si po temata.... :roll:

И аз щях да напиша същото, но няма смисъл да се повтарям :wink: Твърдо НЕ :!: Стига с тези флуудърски игри, несериозна работа са... :roll:

Bimper-ska
05-05-2005, 22:13
incheto, i za kakvo vi e takav razdel.. za da flood-ite,za da
trupate mnenia?
1. az smqtam tezi igri za mnogo tupi :!:
2. spored men gi pravite samo,za da si uveli4ite broq na mneniata
3. ima dostata4no sait4eta,deto moje da si ubiva6 vremeto i da se razveselqva6,a ne s tezi flood-erski igri..
sumnqvam se nqkoi da haresa predlojenieto ti..
az izkazah mnenieto si po temata.... :roll:

И аз щях да напиша същото, но няма смисъл да се повтарям :wink: Твърдо НЕ :!: Стига с тези флуудърски игри, несериозна работа са... :roll:
Момичета с вас съм!

Bolid1
05-06-2005, 02:02
Nqma smisyl da se pravi otdelen razdel... Ima tolkova mnogo flooderi a sega i otdelen razdel za tqh li da ima? Kato gledam vyv fyn fyn... kolko takiva temi ima... :roll: A ako se napravi takyv razdel ( v koeto sym sigurna 4e nqma da stane i dano.. ) syglasni li ste da ne vi se s4itat mneniqta ot tam? :lol: :lol: Ili tova e celta na tozi razdel?

naty
05-09-2005, 13:09
mda az puk smqtam 4e takia flooderski temi naprao sa si za triene i zaklu4wane

aBeP4eTo
05-09-2005, 13:15
mda az puk smqtam 4e takia flooderski temi naprao sa si za triene i zaklu4wane

аз от кога мечтая да ги дел ама...
:cry:
Питах веднъж и ми беше отказано... :(

^I don't give a fuck^
05-09-2005, 13:29
мисля,че е безмислено :?
има достатъчно игри а сега и цял раздел... :shock:

Eliiiiiiiiii sexsito
05-09-2005, 14:03
мисля,че е безмислено :?
има достатъчно игри а сега и цял раздел... :shock:Absolutno frendke,a i bez tva fun,fun,fun e to4no za tva ,za igri4kite :wink: :!:

e4o
05-11-2005, 23:12
to taq tema 6te se prevurne v takava :lol: , i as ne sum suglasna, mnogo mnogo rqdko pi6a v takiva temi, a i mi e tupo :?

Hilary Duff
05-12-2005, 09:09
Такова... Мисля, че предлагаш раздела да е такъв, за да е всичко на едно място :arrow: сега са разпиляни между "фън, фън и пак фън" и "Всичко тийн накуп". Може да не се прави такъв раздел просто темите да се хвърлят на едно място :)

tedo_davis
05-12-2005, 09:53
hmm da vi kaja znaete li ... tezi igri stanaha prekaleno dylgi.MIslq 4e nai-dobre shte e da se iztriqt i da se zapo4nat otnovo - prekaleno mnogo stranici ima za da se 4etat.Az edin pyt se opitah da po4eta ... ama kato stignah ot 1 do 12 stranica ... me zabolqha o4ite - a i vsi4ki ve4e sa minali prez tezi igri ... i se povtarqt mneniqta im ... daje ponqkoga go udrqt i na 4at :P)

GeRyTo
05-12-2005, 10:14
incheto, i za kakvo vi e takav razdel.. za da flood-ite,za da
trupate mnenia?
1. az smqtam tezi igri za mnogo tupi :!:
2. spored men gi pravite samo,za da si uveli4ite broq na mneniata
3. ima dostata4no sait4eta,deto moje da si ubiva6 vremeto i da se razveselqva6,a ne s tezi flood-erski igri..
sumnqvam se nqkoi da haresa predlojenieto ti..
az izkazah mnenieto si po temata.... :roll:

И аз щях да напиша същото, но няма смисъл да се повтарям :wink: Твърдо НЕ :!: Стига с тези флуудърски игри, несериозна работа са... :roll:
Момичета с вас съм!

Del за тъпите игри :!: :evil:

tedo_davis
05-12-2005, 10:21
incheto, i za kakvo vi e takav razdel.. za da flood-ite,za da
trupate mnenia?
1. az smqtam tezi igri za mnogo tupi :!:
2. spored men gi pravite samo,za da si uveli4ite broq na mneniata
3. ima dostata4no sait4eta,deto moje da si ubiva6 vremeto i da se razveselqva6,a ne s tezi flood-erski igri..
sumnqvam se nqkoi da haresa predlojenieto ti..
az izkazah mnenieto si po temata.... :roll:
И аз щях да напиша същото, но няма смисъл да се повтарям :wink: Твърдо НЕ :!: Стига с тези флуудърски игри, несериозна работа са... :roll:
Момичета с вас съм!

Del за тъпите игри :!: :evil:
http://unjang.samcheok.ac.kr/practice/zboard/skin/silpir_sinsunds_no_emoticon_imagebox/image/delete.gifhttp://unjang.samcheok.ac.kr/practice/zboard/skin/silpir_sinsunds_no_emoticon_imagebox/image/delete.gif
http://unjang.samcheok.ac.kr/practice/zboard/skin/silpir_sinsunds_no_emoticon_imagebox/image/delete.gifhttp://unjang.samcheok.ac.kr/practice/zboard/skin/silpir_sinsunds_no_emoticon_imagebox/image/delete.gif

foursquare
05-16-2005, 13:36
Личното ми мнение е,че не трябва.. има си достатъчно ;-)