PDA

View Full Version : Въздействието на музиката



LiNkiN4eTo
05-05-2005, 20:13
Как ви въздействат различните стилове музика
или изобщо разделяте ли ги на стилове или просто по звучене ви действат?
какви песни ви действат успокояващо , кои - тварещо?
на мен например чалгата ми действа тварещо , особенно оплакващите се певици .... иначе техното ми действа стимолиращо , някак си ми вдига настроението ..
при вас как е :?:

Cyberdyne_101
05-05-2005, 20:18
Rammstein помагат при всякакви случаи :D А, ако съм както казвам "нормално" :arrow: ретро и разни такива забравени песнички + Rammstein. Техното направо ми бърка в червата :lol: Чалга.... е пиянска вечер без чалгийка не може :D

pLaMa4eTo
05-05-2005, 20:18
emi zavisi... rapa i raggata mi deistvat super nadahva6to...osobeno ako ritama i bassa sa nekvi nenormalni :) 4algata mi deistva super iznervq6to...technoto,house,drum&bass osobeno mi deistva super uspokoqva6to...a metala ponqkoga super mn me depresira ama ponqkoga me i nadahva i se 4uvstvam dobre kato slu6am... gore dole tva e :)

DeSsi
05-05-2005, 20:19
Mne,ne gi razdelqm na stilove a po zbu4ene na dadena pesen ako mi haresva q slusham a pyk i zavisi to nastroenieto mi.Ako sym vesela slusham 4erno i se nadyhvam po nqkyf na4in,kogato mi e typo i izbo4vam ot typotiq slusham 4alga/pop-folk.Kogato sym izpadnala v depresiq slusham relaxi ama samo 4erno.MRAZQ tehnoto!

HaPpY_GiRl
05-05-2005, 20:26
Ами като ми е някво спряло си пускам нещо от Cafe del mar и ми става много добре..а може би малко метала ме дразни,ама аз и без туй не си го слушам,тъй че рядко се дразня от някаква музика :?

aBeP4eTo
05-05-2005, 21:03
ммм ако искам да се депресирам да се смажа безобразно много да ми се доплачка ми е достатъчно да слушам Slipknot или нещичко на Chillout въпреки, че това е доста спокоина музика.
Успокояващо ми деистват може би песничките на Benassi br0s. или някоя сладка забавна песничка като например Whitelabel_-_Schnappi
или нещо по-бавно като :arrow: groove armada - my friend

05-05-2005, 21:22
Абе любимия ми стил е technocrustgrindhardcorechaospunkindustrial! Просто ме избива на агресия от него!

foxy_f
05-05-2005, 21:48
4erno :arrow: ambicira me, nahasva me
metal :arrow: obi4am da slu6am kogato mi e kofti, uspokoqva me nqkak si
tehno :arrow: slu6am go glavno kogato sam vbesena, stra6no mnogo qdosana i t.n. deistva mi po nqkakav psiharski na4in :roll: i mi pomaga da ne se depresiram
4alga :arrow: ami slu6am kogato mi kefne ob6to vzeto bez pri4ina
kio4eci :arrow: samo kogato sam na kupon za da si tancuvam ina4e nqma smisal, razveselqvat me dosta
baladi :arrow: kogato mi e kofti ili kogato si mislq za nqkoi pi4 i sam v romanti4no nastroenie

po princip slu6am vsi4ko no tia sa glavnite stilove

AvLee
05-05-2005, 21:52
Голямо въздействие имат песничките :P
Аз слушам такива каквото ми е настроението:весело,тъжно, удо,сдухано...
Попринцип за повдигане на настроението - рап,рага..чалга в много по-повдигнато настроение също става,но определени песни :wink:
Сдухващи песни има много,на различни испълнители са,има и любовни:)
А някви такива весели също обичам - No Doubt,Natasha Thomas,Hilary Duff,Enya,Pink

Bimper-ska
05-05-2005, 22:05
Ако ми харесва музиката ми действа успокояващо. Обаче има един стил, който само като чуя нещо от него и ме кара да стана много агресивна :evil: :evil: :evil: :arrow: ГАДНАТА ПРОСТА ЧАЛГА! Също така и някои поп изпълнители, като например разни лигави групички, ми влияят доста негативно. Иначе любимите ми стилове са acid jazz, acid funk, acid punk. Май се получи така, че ако е acid да върви (моля без acid metal!!!).

techCandy
05-05-2005, 22:13
Чувствам се като учителка, но се пише стимУл (просто не мога да се
сдържа). Метъла ми въздейства стимулиращо, когато ме е страх, когато съм ядосана, когато не съм на кеф- метъл. Когато спя, когато си почивам, когато ме гони меланхолия- транс. Когато ми е весело, когато ми се купонясва и танцува- разни глупави комерсчета и техно :) . Чалгата ми действа умопомрачаващо, не слушам такова.

Immortality_
05-05-2005, 22:54
4algata mi deistva kato kolikite...barka mi v 4ervataaaaaa :evil:
metala... uspokoyava me, dava mi stimul, ote6ava me
technoto ili rave ili trance mi pomagat savsem da otka4a, togava kogato imam nujda savsem da iz4ezna (nai-ve4e pri opotreba na stranni i nezakonni ve6estva) :lol: