PDA

View Full Version : Събитие за всички метъл фенове !!



Линкин Парк Форевър
05-05-2005, 22:18
Лелелеле днеска чух новината!!! Казаха го по ММ! ЛИНКИН ПАРК ще издават нов албум!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Майко това го чакам от толкова време. Аз отдавна съм метъл и слушам линкин парк, но сега просто ще го слушам новия 24/7. Лелей таз новина ми напълни душата за много време :) :D :D :D :D Само забравих заглавието, ама съм сигурен, че ще го намеря

05-05-2005, 22:19
Ей аз вече го имам! Искаш ли да ти го дам? :)

05-05-2005, 22:22
Наистина?? Еха откъде си го купи? Аз не искам да ми го даваш, защото искам да си зема албума, за да подкрепя групата. Само ми кажи откъде си го взе?

05-05-2005, 22:24
Взех си го от ПАЙНЕР МАГАЗИНА във ВРАЧЕШ!

05-05-2005, 22:26
Ее.... :( Моля ви не се базикайте... Това е много важно за мене. Пайнер ме биха продавали метъл особено Линкин Парк...

05-05-2005, 22:27
Еми аз ти казвам! Имам албума! И то от пайнер магазина! Има даже песен с Бритни Спиърс!

Immortality_
05-05-2005, 22:34
samo da popitam ne6to....
KAKVA E VRAZKATA NA LINKIN S METALA ??? :lol:

05-05-2005, 22:35
Еми те са много тежък метъл.

amy lee
05-05-2005, 22:35
Еми аз ти казвам! Имам албума! И то от пайнер магазина! Има даже песен с Бритни Спиърс!da da, a az sum lindsay lohan, priqtno mi e! :roll: :lol:
a ina4e ako 6te izdavat nov... SUPER MEGA GIGA QKOUUU :D :P

05-05-2005, 22:41
хеви метъл копелетааааhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifеи на мене
Л(уна)Парк са ми мноо тежки...няма да си зема албума просто
не ми понася толко тежък метъл...

`cannibal`girl
05-05-2005, 22:54
хеви метъл копелетааааhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gifеи на мене
Л(уна)Парк са ми мноо тежки...няма да си зема албума просто
не ми понася толко тежък метъл...
haahahahahah tochno :lol:

05-05-2005, 23:21
Абе и аз си го зех, нема толкова култови хард дет траш парчета като "My heart will go on" - изпълнено от Честър феат Селин Дион и "Which backstreet boy is gay?" чувствен дует на брад и мариус куркински :oops: (ох колко ги обичкам-м-м-ммм, искам да гушна брад, искааааааамhttp://www.tuning.bg/forum/images/smiles/scared.gif ).
хеви метъл копелетаааа http://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gif. Само днес в ексклузивния магазин на ЛИНКИН ПАРКИНСОН - Чака-рака-Доко-от-Мароко Рекърдс :twisted: .

final_fantasy_fan
05-06-2005, 06:57
be ako 6te izdavat nov album vsednaga 6te si go kupq-az sum super golqm fen na LP

05-06-2005, 09:52
Хаха че линкин парк са тъпи тъпи. Че са комерс, комерс. Но и слипнот се продадоха. Сега те са толкова комерс колкото и Дженифър Лопез. Тъй, че не ми говори за ъндърграунд.

Momchenceto
05-06-2005, 10:07
http://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/thefinger.gif

05-06-2005, 11:54
ne slu6a6 metal,ne slu6a6 4lga,a togava kakvo-opera :!: :twisted:
мноо си умна обаче...тфа на картинката
вобще имаш ли представа кои са за да му
говориш за опера бе лелееееее

Nekasa4a
05-06-2005, 13:13
Dve dumi Sme6ni ste




Da kaja i za6to 4ovek koito mi sli6a LP ot 3/5 godini i slu6a samo nqkvi takiz bozi da se nare4e metal e tvarda obida za men az moje ve4e da ne slu6am metal no kogato slu6ah LP ne se priema6e za metal v na6e selo :evil: Tai 4e nqkvi na po 14 godini deto mi slu6at LP i mi se kefqt ne ste metali sme6ni ste :!:

naty
05-06-2005, 16:49
haah naprao me spukahte ot smqh

e_l_i_z_a
05-06-2005, 17:25
axm..tva LP sa qka grupi4ka,ne sa lo6i ama kvo ob6to imat s metula?

amy lee
05-06-2005, 18:12
ne slu6a6 metal,ne slu6a6 4lga,a togava kakvo-opera :!: :twisted:
мноо си умна обаче...тфа на картинката
вобще имаш ли представа кои са за да му
говориш за опера бе лелееееееxaxaxa, to4nooooo, in4e, absolutno to4no :lol:

slu6ah LP ne se priema6e za metal v na6e selo Tai 4e nqkvi na po 14 godini deto mi slu6at LP i mi se kefqt ne ste metali sme6ni stezavisi, az naprimer osven LP slu6am i METAL :wink: 6toto sry, ama LP NE sa metal :lol:

axm..tva LP sa qka grupi4ka,ne sa lo6i ama kvo ob6to imat s metula?em, a de?! i az tva se pitam :? :lol:

Resident_Evil_f
05-06-2005, 19:36
Nqaaaaakoga dosta otdavna LP mojeha da minat s dosta zor za neo metal.Posle stanaha prosto rock,a sega sa Hip-Hop.S tozi protiven mazen Jay-Z!Ve4e ne im se kefq osobenno.Ot miga v koito se poqvi Jay-Z.V na4aloto kogato vidqh Numb/Encore si pomislih "mmmm,samo edna pesen,kvo tolkoz".Posle albuma,togava si pomislish "Mi...Shte si slu6am starite albumi".I naistina shte si slu6am starite albumi,shtot nov album na LP nqma da si izteglq,kvo da govorim da go kupq!

tedo_davis
05-08-2005, 18:24
samo da popitam ne6to....
KAKVA E VRAZKATA NA LINKIN S METALA ??? :lol:
to4no taka :}

LiNkiN4eTo
05-09-2005, 12:31
хмм , ся аз кво тряя да кажа :roll: сигурно трябва да защитавам Линкин Парк , като крещя : МЕТЪЪЪЛ , ЛП СА МЕТЪЪЪЛ :!: :!: :!:
ам да , ама няма да го направя , щото Линкин Парк наистина не са метъл , даже аз не знам кво са , ако някой може - да ми каже :!:
а за новия им албум и аз дочух нещо такова , но разбрах че щял да се появи чак догодина :shock: за което много съжалявам :? не ми се чака :!: просто вече няма кво да им се слуша , песните им ги знам наизуст и вече :? дано по скоро излезе албумеца че да се покефя и аз :!:

Tai 4e nqkvi na po 14 godini deto mi slu6at LP i mi se kefqt ne ste metali sme6ni ste
хммм , тва сигурно беше отправена към някви такива измислени като мен , но само ще ти кажа , че аз никога не съм претендирала че съм метълка или че лп са метъл , даже точно обратното , не искам да съм метълка и не искам да ме мислят за такава :!: защото освен лп слушам и черно и техно и денс и поп ....

Аз не съм метълка :!:

05-09-2005, 14:36
zna4i samo da kaja 4e mislq 4e ima smislova gre6ka v zaglavieto na temata .....mai trqbva da stane taka:

Събитие за всички поп фенове!!

Immortality_
05-09-2005, 14:48
zna4i samo da kaja 4e mislq 4e ima smislova gre6ka v zaglavieto na temata .....mai trqbva da stane taka:

Събитие за всички поп фенове!!
:lol: hauahuaah... tova oba4e prozvu4a malko kato obida, ako se ima predvid 4e Britney e pop :lol: :twisted:

naty
05-09-2005, 15:46
zna4i samo da kaja 4e mislq 4e ima smislova gre6ka v zaglavieto na temata .....mai trqbva da stane taka:

Събитие за всички поп фенове!!
:lol: hauahuaah... tova oba4e prozvu4a malko kato obida, ako se ima predvid 4e Britney e pop :lol: :twisted:
imenno...ili britny e metyl-haah

MMF
05-11-2005, 09:03
Okау, разбрахме се, че ЛП не са метъл, а какъв са наистина ?? Щот едно време мноу им се кефих ... а ся ше видим къв е тоа нов албум

FeitiCeiRa
05-11-2005, 18:24
Според мен Линкин Парк са crossover,или поне първите им албуми.Но да се нарекат метъл-в никакъв случай.ТОва е много общо понятие.
Относно новия им албум-еми честито на феновете.Аз лично не слушам Линкин парк,но не съм тръгнала да ги плюя.Според мен е доста тъпо и ограничено да се плюят групи,защото са по-леки примерно. :? Кфо от тфа,че са леки.Не може всичко да е "норвежка блек резачка". Доста хора се тупат в гърдите и викат "Линкин са комерсиални лайнца,аз слушам само тежко,аз съм баш фенът!!".Не искам да засягам никого,но за мен това си е баш позьорщина.Просто цялата тази мания да си "анти-комерсиален фен" е криворазбрана.Но това е друга тема,по която могат да се изпишат още 938439024 реда,така че спирам дотук.

The girl with rainbow eys
05-11-2005, 18:39
Kakvi eksperti ste!
Linkin Park se vodqt za Nu-Metal.

05-11-2005, 18:51
Като гледам вие от тоя форум няма да се научите...Тц тц.
Първо пускам тема, че ЛП се разпадат - ВСИЧКИ СЕ ХВАЩАТ.
Второ, мой приятел пуска тази фалшива тема - ПАК ВСИЧКИ СЕ ХВАЩАТ!
Еми имам само две думи: НЕАМ ДУМИ!
ЛП няма да вадят нов албум! Всичко беше ебавка!
И линкин парк не са кросовер, баш нео-метъл са!

incheto
05-11-2005, 19:46
samo da popitam ne6to....
KAKVA E VRAZKATA NA LINKIN S METALA ??? :lol:

i az tova ne go razbarh?!Ama aide?! :o

05-12-2005, 10:07
Като гледам вие от тоя форум няма да се научите...Тц тц.
Първо пускам тема, че ЛП се разпадат - ВСИЧКИ СЕ ХВАЩАТ.
Второ, мой приятел пуска тази фалшива тема - ПАК ВСИЧКИ СЕ ХВАЩАТ!
Еми имам само две думи: НЕАМ ДУМИ!
ЛП няма да вадят нов албум! Всичко беше ебавка!
И линкин парк не са кросовер, баш нео-метъл са!
Awe lek,mn si zle 4estno.Da gi nari4a6 neometal si e obida za istinskite neometal bandi!!A ti ima6 li predstawa kfo e crossover vuob6te :lol: ?

05-12-2005, 10:10
samo da popitam ne6to....
KAKVA E VRAZKATA NA LINKIN S METALA ??? :lol:

i az tova ne go razbarh?!Ama aide?! :o

Mi 6tot ste zleta,zatfa ne razbirate. :wink:

mell-mell
05-12-2005, 20:30
като се замисля аз преди 2 години май ги слушах обаче вече сами голяма боза. и наистина на нищо не ми звучат.а комерса струи от тях! обаче който квато музика си харесва да си я слуша. само да не бъркаме стиловете : LP НЕ СА МЕТЪЛ

05-13-2005, 19:11
Mome LP sa metyl i tochka po wyprosa.

Resident_Evil_f
05-13-2005, 19:51
A na men zashto mi se struva 4e vsi4kite gosti det uj "sporqt" sa edin 4ovek...
Ta,nz ako nqkoi moje da nameri neshto metal v tqh,da go spodeli i s nas,4e i nie da razberem koe im e metal-a.Am,samo ne obijdaite Neo metala,6tot grupi kat Korn sa neo.