PDA

View Full Version : Bude6teto?



Sunny_stz
05-06-2005, 09:26
Tova neznam kum koq tema se otnasq, zatova pisha tuk.Iskam da vi pitam mislite li za bude6teto?Pravite li si planove za bude6teto.Da kajem blizkoto bude6te ,ne mnogo za napred.Za6toto az sum 4ovek,koito postoqnno misli za napred,prosto nemogat da sprqt mislite v glavata mi,pravq planove,no nai-gadnoto e kogato vsi4ko nakraq se precaka!!!Naistina e gadno!Edin vid Broken dreams,tolkova mnogo iska6 ne6to pravi6 plan kak da go postigne6 i nakraq vsi4ko se provalq i stava edna broken dream!!!!Slu4valo li vi se e ?Ako e,kak ste postupvali v tezi oburkana situaciq?
A nqkoga slu4valo li vi se e da ne znaete 4uvstvata na nqkoi 4ovek kum vas?Edin den da se durji tolkova meko,drug den tolkova studeno,kak 6te go vuzpriemete tova?Vsu6tnost toi totalno da vi e nakaral da se oburkate??Da si mislite edno,no to da e suvsem drugo i da ne znaete kakvo stava?Kak postupvate v takiva situacii?Kak da budem silni i da se spravqme sus vsi4ki trudnosti,koito umorqvat . :? :( Mnogo i trudni vuprosi ,no prosto se 4uvstvam oburkana zatova vi pitam.Molq da se obosnovavate v otgovorite si,kajete kak vie pravite i bihte postupili.

miloto_girl_4e
05-06-2005, 10:41
ne si padam mnogo,mnogo po planovete,za6toto
"jivotut e tova,koeto se slu4va,dokato nie pravim planove za nego!"
taka4e.. prosto 4akam da se slu4i.. ne si prava planove za tova ili onova..
da me4taq si ot vreme na vreme za bude6teto.. za jivota mi sled 10 ili 20 godini.. no ne i planove :!:
nqma smisal .. za6toto posle kato tova,koeto sam iskala da stane ne stane,6te bude adski razo4arovana i predpo4itam da si spestq razo4arovanieto :roll: :!:

CRaZy_IKT
05-06-2005, 14:44
Pravq edri i obshti planove-me4taq da sym hudojnik-ili po tochno da se zanimavam s grafika...No mnogo dobre znam che planovete vinagi ti pravqt kapan taka 4e chovek trqbva da jivee den za den ...=(

Bimper-ska
05-07-2005, 07:28
Всеки ден мисля за бъдещето. Обикновено в тези моменти изпадам в такава паника, че не мога да мисля нищо свързано. Адски ме е страх, че нещо може да се обърка. А планове си правя само за след час, два, най-много ден. Предпочитам да живея сега, както ми харесва, отколкото да кроя планове за бъдеще, което не знам, дали изобщо ще настъпи.