PDA

View Full Version : roditeli->strajari



05-06-2005, 19:33
zamislqli li ste se nqkoga e 2po da si zavisim ot nqkogo....
teenovete sa zavisimi nai ve4e ot skapanite si roditeli,koito se pravqt na golqmata rabota i samo iskat da fselqvat respekt u decata si,kato si mislqt 4e postigat ne6to
super mi be6e qdno na na6te za tfa q pusnah taq tema,samo ei taka da si izleq gneva...puk i da vida dali ima i dr hora v moito polojenie,ako ima podobna ili si mislite 4e tfa e samo flood ->istriite q.......

AvLee
05-06-2005, 19:37
Като ти се оправи настроението..помисли още малко :wink:

miloto_girl_4e
05-06-2005, 20:18
az ne zavisq ot skapanite si roditeli :!:
az zavisq ot zagrijiteni si roditeli :!:
puk i sega si gneven i za tova govori6 takiva nebivalici.. uspokoi se i pak pomisli po vuprosa :!:

05-06-2005, 20:26
ne si prav!roditelite sa ni dali jivot i naistina trqbva da gi uvajamen,za6toto kolkoto i da ni e trudno da go proumeem,te ni mislqt samo dobroto i sa na6ata zakrila,obi4 i podkrepa!dano 1 den go osuznae6!ina4e e normlano 4esto da ti se struva 4e ne sa pravi 6toto vijdaneto e razli4no :roll:

6u6inka
05-06-2005, 20:38
А я си помисли ако беше сам, без "скапаните си родители"!? Какво щеше да си ти и какво щеше да правиш? Поне се аргументирай като ги обиждаш по този начин! Научи се да оценяваш това, което имаш...

05-06-2005, 21:06
i vse pak ne e li 2po da ZAVISI6 OT NQKOGO???????????

05-06-2005, 21:21
Тъпо е. Кой те кара да стоиш с тях. Да ти показвам ли вратата, зимаш си парцалите и сам се оправяш. :wink: Ама по добре се успокой малко че яко те тресе хормона май :wink: и на никой не си интересен/на.

valqgada
05-06-2005, 21:26
ami at o4ne6 da i iozkrva6 parite i da pla6ta6 naem,pi4, badi nezavisim

Chiana
05-06-2005, 21:48
Mdaa naistina si e kofti nqkoi da te kontrolira i da ti se mesi ama ima o6te mnogo bob da qdem dokato se nau4im kak da se opravqme sami. ponqkoga sme se nenavijdali s maika mi sme se trepali i kakvo li ne ama tq mi e edinstveniq 4ovek na taq zemq i ako q izgubq 6te si sloja krai na jivota. nqmam drugi rodnini jivi ba6ta mi po4ina nito 4i4ovci nito leli. a i nikoi nqma da se naeme da me gleda sledovatelno 6te me pratqt v dom za siraci.i ne moga da si predstavq jivota si bez maika mi. treperq za neq sigurno pove4e otkolkoto tq za men i tq jivee za men i az za neq. vsi4ko koeto pravq u4ili6te i vsqkakvi drugi raboti go pravq edin den tq da se gordee s men. taka 4e mnogo se draznq nqkoi kato po4ne da obijda roditelite si za6toto neznae kolko e jestoko da izgubi6 roditel. i az sam obijdala maika mi za koeto se razkaivam posle. jestoko e da vijda6 kak ba6ta ti e na smartno leglo i znae6 4e go vijda6 za posledno i vmesto da pla4e6 ti se radva6 4e go vijda6. takiva ne6ta kakvito sam vijdala az ne gi pojelavam na nikogo. ne sam si mislila 4e nqkoga 6te tragna da spodelqm tova vav forum no naistina e gadno ne znae6 kakvo moje da ti podnese jivota. taka 4e obi4aite i uvajavaite svoite roditeli! te naistina sa vi nai-blizkite hora. mnogo sorry za dalgiq post :cry:
I nedei se gnevi i obijda va6ite za6toto edin den moje da si na moeto polojenie. a moje i po-zle taka 4e nedei pls!

BABY_SEXY_GIRL
05-06-2005, 21:52
Да, кофти, но замислял ли си се ако не те контролират въобще какво щеше да стане от теб? Нямаше да си това, което си, а някакъв дивак :lol: Радай се, че мислят за теб и им пука, те не целят да се правят на манипулатори, а да се грижат за теб, да имаш най-доброто, да не ти се случи нещо...Един ден ще осъзнаеш как стоят нещата и ще си им благодарен :wink: Не че съм консервативна, напротив, просто гледам обективно на нещата, такива каквото са :wink:

Dorianchety
05-08-2005, 17:06
abe ima momenti v koito i az mislq 4e e taka no ne e taka... :!:

San4o
05-12-2005, 00:20
Немога да разбера защо всичките с "проблеми" с родителите не седнете да се разберете с тях като Родители с син/дъщеря.

mell-mell
05-14-2005, 11:32
[b]и аз съм се тварила много на наште обаче винаги съм си давала сметка, че всичко което съм сега е,защото те са ме направили такава. а аз съм видяла не малко дразнещи малки лигли, дето за нищо не стават само щото се правят на независими. и винаги съм си мислила, че възпитанието на едно дете е най-голямата отговорност, която един човек може да понесе. затова - родителите ти не са направили нищо лошо :!: просто си вършат работата :!: :!: :!:

някойси
05-17-2005, 10:21
Немога да разбера защо всичките с "проблеми" с родителите не седнете да се разберете с тях като Родители с син/дъщеря.

лесно ти е да го кажеш като не става в твойта къща!
Имам приятел на който родителите са адски гадни копелета.Той е на 17 кара 18 а аз съм една година по малък от него.Родителите му са много гадни въпреки че той е свесно момче,може да се грижи сам за себе си и има много приятели.
Родители от тоя тип не искат разговор а подчинение или конфронтация.С мойте въпреки че са по-добри от неговите са пробвал да говоря.Няма ефект!Те си знаят тяхното-ти си малък,ти трябва да учиш,ти трябва да се прибереш като се стъмни.Прибирам се аз в 21:30-22:00 и се почва,къде беше, с кой,кво прави,неможеше ли по рано да се прибереш,на къф се правиш не отговаряй.А пък моя приятел се е прибрал 21:00 !!!И техните пак му викат и куп наказания какво ли не...
кво ли си хабя думите да обеснявам на тъпи пубери с нормални родители.Като бях малък по едно време мислих за самоубийство хехехех.Истината е че не заслужават такова удоволствие и внимание.И тогава започнах да пия и да пуша и това не помага.Човек прави квот си иска и тогава всичко е наред и не слуша старите.тва е истината иначе няма оправия и само се скапваш.стана ли пълнолетен за нищо на света няма да си позволя да живея в един дом с наште.като трябва ще крада ще пласирам дрога и кво ли не но няма да съм унас.

на тези с нормалните родители мога да кажа само да го духат!защо се обаждат като всичко им е наред?или избиват комплекси?този форум е за хора с проблеми!

girlpower
06-19-2005, 11:34
Да, кофти, но замислял ли си се ако не те контролират въобще какво щеше да стане от теб? Нямаше да си това, което си, а някакъв дивак :lol: Радай се, че мислят за теб и им пука, те не целят да се правят на манипулатори, а да се грижат за теб, да имаш най-доброто, да не ти се случи нещо...Един ден ще осъзнаеш как стоят нещата и ще си им благодарен :wink: Не че съм консервативна, напротив, просто гледам обективно на нещата, такива каквото са :wink:

Много правилен отговор:!:Изцяло го подкрепям :!:

_RaZbiVa4kA_
06-19-2005, 17:14
i vse pak ne e li 2po da ZAVISI6 OT NQKOGO???????????
Az mislq,4e e gadno da si zavisim ot nqkogo.Mrazq kogato se skaram s na6te i te mi kajat:"bez pari utre!";"Nqma da hodi6 na kupon!" i t.n.Zatova samo 4akam da stana na 18 :lol:

CRaZy_IKT
06-21-2005, 17:01
Немога да разбера защо всичките с "проблеми" с родителите не седнете да се разберете с тях като Родители с син/дъщеря.

лесно ти е да го кажеш като не става в твойта къща!
Имам приятел на който родителите са адски гадни копелета.Той е на 17 кара 18 а аз съм една година по малък от него.Родителите му са много гадни въпреки че той е свесно момче,може да се грижи сам за себе си и има много приятели.
Родители от тоя тип не искат разговор а подчинение или конфронтация.С мойте въпреки че са по-добри от неговите са пробвал да говоря.Няма ефект!Те си знаят тяхното-ти си малък,ти трябва да учиш,ти трябва да се прибереш като се стъмни.Прибирам се аз в 21:30-22:00 и се почва,къде беше, с кой,кво прави,неможеше ли по рано да се прибереш,на къф се правиш не отговаряй.А пък моя приятел се е прибрал 21:00 !!!И техните пак му викат и куп наказания какво ли не...
кво ли си хабя думите да обеснявам на тъпи пубери с нормални родители.Като бях малък по едно време мислих за самоубийство хехехех.Истината е че не заслужават такова удоволствие и внимание.И тогава започнах да пия и да пуша и това не помага.Човек прави квот си иска и тогава всичко е наред и не слуша старите.тва е истината иначе няма оправия и само се скапваш.стана ли пълнолетен за нищо на света няма да си позволя да живея в един дом с наште.като трябва ще крада ще пласирам дрога и кво ли не но няма да съм унас.

на тези с нормалните родители мога да кажа само да го духат!защо се обаждат като всичко им е наред?или избиват комплекси?този форум е за хора с проблеми!
Mnogo gotin otgovor ;)

inferno
06-21-2005, 17:08
Uf kvo da ti kaja
Az jiveq samo s baba mi koqto samo da i kaja "babo 6te imam gostenka" i tq gorkata ve4e se e obadila na neina priqtelka i e kazala,4e 6te spi v tqx za ve4erta.Maika mi samo da kaja ne6to nz kak e finansovo vinagi mi go izpalnqva jelanieto.Vapreki,4e ne e v BG.
Ba6ta mi i toi ne e ot BG razvedeni sa ama i toi kato mu kaja "Tatko imam nujda ot tva" i toi mi kazva samo "Sled 2 dni utidi da si go polu4i6 na po6tata!"
Taka,4e nz kakvo e da ima6 gadni,otvratitelni roditeli.
Ina4e,ako imax 6tqx da im pokaja,4e i az sam 4ovek i az imam pravo na svoi sobstven jivot i vmesto az s tqx te s men da se saobrazqvat kakto sa naprvili moite v mom.

06-21-2005, 19:32
Дааамм :( приятелката ми има вечерен час ДО 10!!! и не мога да се виждам с мойто слънчице след работа и да ходиме някъде :cry: .

^I don't give a fuck^
06-21-2005, 21:40
Когато съм на даскало до към 12- 1 а лятото - колкото си искам :D Затова си ги обичкам . :D :D

LoVe_RuSlAn
06-11-2006, 17:44
1-во колкото и да си гневен на родителският контрол и колкото и да се те вбесили ти сам го каза теенвоете зависят от тях така че докато не станеш на самооправление гледай да си опрвяш отношениоята с тях за да не ти спрат много работи
2-ро не са скапани защото ако бяха сега нямаше ти да ни разказваш това
3-то преди да пуснеш някоя тема плс помисли malko are uspeh дано се оправите

ProstoAz
06-11-2006, 17:49
Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!