PDA

View Full Version : Koko6i tryni



na gosti
05-06-2005, 20:05
Iskam da popitam kak se polu4avat koko6ite tryni...ot kakvo...?
I ako znaete nqkoi efikasen na4in za lekuwaneto im...

sisa_pisa
05-06-2005, 20:08
az imah dva adski golemi ama mama mi kupi edno kremche i za dve sedmici izcheznaha..predi tva me goriha s techen azot HORA NE SE GORETE S AZOT NQMA NIKAKUV EFEKT!
Mama kato q vidq shte q pitam kak se kazvashe tova kremche :wink:

Immortality_
05-06-2005, 20:32
ami koko6ite trani sa mazoli, koito ne se razvivat na strani, po povarhnostta na kojata, ami navatre-vertikalno...
az predi imah edin i si go mahnah s edni kristal4eta ( adski kamak se kazva ) prodava se v aptekite, ne e ni6to stra6no. ne6to kato prah e...
zna4i tryabva malko da si raz4opli6 2trana" io slaga6 tova prah4e..sled tova slaga6 lepenka, za da si stoi tam i da deistva... okolo 1 sedmica ti tryabva i se maha :D

miloto_girl_4e
05-06-2005, 20:34
az imah dva adski golemi ama mama mi kupi edno kremche i za dve sedmici izcheznaha..predi tva me goriha s techen azot HORA NE SE GORETE S AZOT NQMA NIKAKUV EFEKT!
Mama kato q vidq shte q pitam kak se kazvashe tova kremche :wink:

az predi godina imah edin takav gaden koko6i trun... :oops:
ama hodihme da mi go gorqt i mina.. no ne trqbva da se hodi edin put,a nqkolko puti podred .. prez 2-3 dena ..
moje bi sisa_pisa ne e hodila dostata4no puti i za tova ne se e oturvala ot koko6ia trun...

Twista
05-06-2005, 20:38
Аз имах един на стъпалото и беше ужасно! Поне половин година си стоеше и си бях свикнала с него, но по едно време умекна и с един нож го разкарах. Верно бяха си болки, ама не чак толкова. Все пак не ти препоръчвам такива мазохистични изпълнения, а да изпълниш съветите на другите. :wink:

6u6inka
05-06-2005, 20:46
Знам, че не е хубаво човек сам да си ги маха, тъй като може да се разпростанят по тялото.
Моя приятелка си купува лепенки за кокоши тръни, от които мястото омеква и си пада само след постоянно носене на лепенките.

Twista
05-06-2005, 20:56
Знам, че не е хубаво човек сам да си ги маха, тъй като може да се разпростанят по тялото.
Хмм, може... :roll: Както е и при брадавиците, нали така?
Минаха 2-3 години и не ми се е появил втори още...

gazovia
05-06-2005, 21:55
az imah dva adski golemi ama mama mi kupi edno kremche i za dve sedmici izcheznaha..predi tva me goriha s techen azot HORA NE SE GORETE S AZOT NQMA NIKAKUV EFEKT!
Mama kato q vidq shte q pitam kak se kazvashe tova kremche :wink:
Аз имах такива екстри по пръстите и ми ги гориха с течен азот няколко пъти и бяха уж изчезнали, обаче сега пак са ми излезнали на абсолютно същото място. Кажи как се казва тоя крем

Chiana
05-06-2005, 22:17
ooo tiq ekstri gi mrazq :evil: kato malka imah takuf na rakata i super mnogo vreme mi sede6e tam s kakvo li ne go mazah i kak li ne go 4oplih i tormozih ama nakraq mina. otidi v aptekata i kaji da ti prepora4at nqkakvo lekarstvo ili pri kojen lekar ako e tolkova fatalno

05-07-2005, 21:25
ей дееба и аз имам сега и ходя да ми го
горят с течен азот боли УЖАСНО МНОГО
напрао последния път не издържах и изхвърчах
от кабинета преди да е свършила цялата
приятна процедура
sisa_pisa моля те списи ми живота кажи ми как се
казва кремчето????

gazovia
05-15-2005, 13:29
Кво стана, ше кажете ли как се казва тоя крем?

sisa_pisa
07-12-2005, 15:23
MALE SUPER MNOGO SORRRY!!!!!!!!
BQH ZABRAVILA ZA TEMATA SORRY NAISTINA
ZNACHI KREMCHETO E NA DOKTOR SHOE ZA KOKOSHI TRYNI TO E SAMO EDNO!I PAK MNOGO SORRY :cry:

SixSense
07-12-2005, 15:50
има и едно специални лепенки с някфа гнус по тях, лепфате в продължение на 1 седмица на кокошия трън лепенка /сменят се ест./ и няма кокоши тръни. от личен опит!

frnd
07-12-2005, 16:13
Az puk imax edin priatel deto kato mu go izgorixa s azot mu stana bati mexura po golqm ot 50 stotinki.
Vnimavaite koi vi gori ako hodite shtoto ne se znae kvi shte gi svurshi