PDA

View Full Version : Kakvo 6te kajete...??



CRaZy_IKT
05-06-2005, 20:47
:shock: [/b]Poneje vidqh che i drugite pravqt svoq izqva i reshih i az da se prestrasha,ta kajete si mnenieto za tva stihche:
Kyde bqh tazi nosht i v chii ryce?
Pomnq ustnite samo na moeto syrce,
pomnq dlanite debneshti nejnite izli,
pomnq bureto,v koeto kipe6e nashata liubov,
pomnq syshto i dylgoto mylchanie,
pomnq kratkiq pyt...
I zaspah kato stara devoika samotna,no krasiva do smyrt....

Ne e nishto osobeno,no vse pak?

miloto_girl_4e
05-06-2005, 20:55
mi .. ne e zle,ama .. de da znam ..
ne sam vpe4atlena.. smisal ima kakvo da u4i6 :!:
ina4e ideqta e dobra,ama trqbva stihotvorenieto da se dousuvur6enstva :!:

CRaZy_IKT
05-06-2005, 21:05
mi .. ne e zle,ama .. de da znam ..
ne sam vpe4atlena.. smisal ima kakvo da u4i6 :!:
ina4e ideqta e dobra,ama trqbva stihotvorenieto da se dousuvur6enstva :!:
Mhm-mai zvuchi kato nedovyrsheno,a???Oh mai ne trqbvashe da se rygam tam kydeto ne mi e rabota...v smisyl che sym dobra v risuvaneto a ne v poeziqta---OF ZAREJETE

blizalka
05-06-2005, 21:21
Mhm-mai zvuchi kato nedovyrsheno,a???Oh mai ne trqbvashe da se rygam tam kydeto ne mi e rabota...v smisyl che sym dobra v risuvaneto a ne v poeziqta---OF ZAREJETE
Добра в рисуването?!Уау ми тогава покажи някоя и друга твоя рисунка,щом си добра ..явно ще има какво да се види :wink: Иначе стихчето е ужасно с извинение :oops:

Chiana
05-06-2005, 23:15
ee vie pak kakvi ste stix4eto e qki4ko. a pak tova 4e risuva6 e super qko men mn me kefi. navremeto kato malka i az risuvax xubavo ama ot togava dosega talanta ne mi se e razvil;pppppp az moje da pi6a oba4e gram ne moga da peq ili pak da risuvam. ako ima6 nqkoia risun4ica skanirana pra6tai;}}} chiana@abv.bg ;}

Tedi_sheep
05-07-2005, 06:05
:shock: [/b]Poneje vidqh che i drugite pravqt svoq izqva i reshih i az da se prestrasha,ta kajete si mnenieto za tva stihche:
Kyde bqh tazi nosht i v chii ryce?
Pomnq ustnite samo na moeto syrce,
pomnq dlanite debneshti nejnite izli,
pomnq bureto,v koeto kipe6e nashata liubov,
pomnq syshto i dylgoto mylchanie,
pomnq kratkiq pyt...
I zaspah kato stara devoika samotna,no krasiva do smyrt....

Ne e nishto osobeno,no vse pak?Ако го преработиш ще стане много хубаво!Използвай по-литературни изрази!Буре не е подходящо!Замисълът ми харесва!Харесва ми и това, че е вложено старание!Може би имаш талант, но таланта е 10% останалите 90% са труд!Това е формулата на успеха!Упражнявай се и ще стане!

Hilary Duff
05-07-2005, 08:18
Абе не е зле, особено ако ти е първи опит :wink:
Можеш малко да го редактираш тук-там, ще е по-добре. И нещо важно- най-добре пиши на кирилица, като пускаш такива неща, защото иначе много трудно се четат :)

Dorianchety
05-07-2005, 17:36
zvu4i dosta nejni4ko :)

ahjs
05-09-2005, 08:35
abe gore dolu go biva...ma moje i po dobre da e

naty
05-09-2005, 10:20
mah twa e seedno az da sedna da pi6a ne6tou...wiob6te mn zle-ni6tu li4no