PDA

View Full Version : Are na vsi4ki mn pozdravi I am out



Maverick
05-06-2005, 20:26
aide hora doide i moqt red...napuskam vi :)
nema da obqsnqvam za6to...abe taka i taka sam tragnal :P taaa mn me draznite vs bez nqkoi razbira se (edni si znaqt koi sa a dr taka i nqma da razberat, naprimer e onaq macka s kitara v podpisa (ei i az svirq trqbva da me nau4i6) :P )

prosto pove4eto ste o6te mn mani4ki i taka da se kaje ne ste mi na akala (xaxaxax) 8) mneniqta sa vi mn detski i govorite vaob6te bez da znaete. bez po4ti nikakav opit v jivota mi tragnali da pi6at koe bilo pravilno i koe ne. aide molq vi se

nqkoi 6te mi lipsvat, drugi o6te pove4e, no kakvo da se napravi. Mnogo nau4ih ot vas, nadqvam se i vie ot men (da be) no e kraino vreme da si ODA :)

aide 6te poddarjam vrazka s nqkoi i ako nqkoi pat vi potrqbvam...4akam znaka v nebeto, slagam si kostuma i priti4vam na pomo6t :P

ooou btw: naro4no si slojih temata v kozmetika i dieti 6toto mn mrazq moderatorite (pone teq koito se maznqt na drugite)

btw2: i zaglavieto mi ne e kakto trqbva no nali trqbva nqkoi da si var6i rabotata

btw3: abe i taka ne me napravihte moderator, ei Coki li si kav si 6te ti se karam! ti si v moq LAN :P

Farewell. Im out

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

amy lee
05-06-2005, 20:33
eeeeegati, to si4ki deto me kefat si zaminaha... togaa kvo sedq tuka... sq samo Satanas_daughter ostana :( :lol:
ByEz {}
btw i mene moderite me draznqt... samo edna si me kefi, ama tq znae koq e i nqa da i spomenaam nicka :P :wink:

DeSsi
05-06-2005, 21:27
Se mi e taq..neka byde volqta ti :D

05-06-2005, 21:43
Малко комплексарска работа си ти ама айде да не правим кавги. Но пък и мене ме дразнят яко някои тука които се мислят за големи разбирачи ама всъщност дори не зная колко са зле. Няма да казвам кои са за да продължават да пишат тъпотии и да се скъсвам от смях :lol: . Някой ден и аз ще му тегля една майна на форума но не докато не го усера подобаващо и докато не науча всички тиинове как да се проебат процелуват и прочие. :wink:

6u6inka
05-06-2005, 21:49
Това винаги много ме е дразнело.... който е решил да си ходи да си ходи... нима отиващият си очаква да го засипят с молби да остане:)?
Никой не го е канил, никой и да не го спира. За да си бил тук значи всичките тъпаци, за които говориш, не са ти пречили. По - голям герой за мен ще си, ако си отидеш мълчаливо, а другите усетят липсата ти и пуснат тема "къде е Maverick".
Не се чувствам засегната, защото не влизам никак често, но ми е смешен този начин банален за всички форуми:)
Goodbye:)

mira_
05-07-2005, 06:32
Лелее сега една седмица няма да имам апетит...
Отивай, си, пенсио :lol: Щом мислиш, че ние сме малки, значи просто ти си прекаено голям.За своите 17 години съм 175см и невиждам колко по-голяма бих могла да стана :P
Не че бягството ти е решение-навсякъде има хора, които се дразнят един друг.
Спокойно, няма форума да е в траур-един потребител повече или по-малко, все тая.
Айде със здраве :twisted:

Tedi_sheep
05-07-2005, 07:07
eeeeegati, to si4ki deto me kefat si zaminaha... togaa kvo sedq tuka... sq samo Satanas_daughter ostana :( :lol:
ByEz {}
btw i mene moderite me draznqt... samo edna si me kefi, ama tq znae koq e i nqa da i spomenaam nicka :P :wink: Неее да не си отодеш и ти бе човек!?Ща прибия и ща разчекна на кръст, ако го напрайш! :lol:

girlpower
05-07-2005, 08:09
Ami are 4ao 4ove4e :D

LiNkiN4eTo
05-07-2005, 08:34
хммм чао амааа... къде отиваш :lol: :lol: :lol:

ProstoAz
05-07-2005, 10:41
Аз на заглавието на темата не виждам никакъв проблем, ама както и да е...

Сега...винаги мн. съм се чудела за какво ви е да поствате цели теми, за да кажете, че спирате да влизате във форума. А имате ли представа колко хора спират? Ако всеки правеше тема за това какво щеше да стане? - Някво мазало.
И каква е целта? Да ти се молим ли? Да, сигурно ще има и такива, които ще го направят, но повечето едва ли... :roll:
Между другото аз те помня още от преди година и половина - две...когато във форума нямаше мн. мн. хора, и ми беше направил мн. добро впечатление. :wink:
Но...всеки ден се регистрират все повече и повече хора, и всеки ден и спират да влизат известно количество хора, за това от такива теми просто няма смисъл.

Другото което е - казваш, че повечето били много мънички, говорили без да знаят и няма ли никакъв опит в живота...ами ти с тази тема какво доказваш? Май че и ти си просто един от тях?
Още повече, че този сайт е направен за тийнове, а това, както сигурно знаеш, за от 13 до 19 години :!: Естествено може да влизат и по-малки и по-големи хора, но мнозинството са точно в тази граница (13-19).
Нормално е някой, който едвам сега навлиза в пубертета да не знае доста неща, но точно за това е направен сайта - някой да му помогне! Ти сигурно като си почнал да влизаш и ти си бил някакво лапенце, което и понятие си е нямало от секса или от болестите предавани по полов път, но в последствие си се научил. Трябва ли някой да те обвинява за незнанието ти? Та човек не се е родил научен!! Това, че хората, които нищо не разбират, само си изказват некомпетентното мнение не може да се каже, че е мн. често срещано, но нали сме за това ние (омразните ти модератори) - да следим за тези неща и да ги модерираме.
Също така опитът в живота и акълът не се определят от годините! Може някой на 13-14 да е преживял мн. повече и да знае мн. повече за живота от колкото някой на 17-18.
За това въобще цялата ти тема показва, колко недорасъл си още и колко още имаш да учиш. Дори само това, че се имаш за нещо повече от другите го доказва. Но както и да е...Нямам кво повече да кажа.
Успех! :wink:

air_J
05-07-2005, 10:46
Това винаги много ме е дразнело.... който е решил да си ходи да си ходи... нима отиващият си очаква да го засипят с молби да остане:)?
Никой не го е канил, никой и да не го спира. За да си бил тук значи всичките тъпаци, за които говориш, не са ти пречили. По - голям герой за мен ще си, ако си отидеш мълчаливо, а другите усетят липсата ти и пуснат тема "къде е Maverick".
Не се чувствам засегната, защото не влизам никак често, но ми е смешен този начин банален за всички форуми:)
Goodbye:)
Ти няма да си ходиш, докато аз също не го направя! Забранявам ти! Аз съм ти един от най-големите фенове и супер ми беше мъчно за теб. Докато не вазирам и аз ти забранявам да напускаш. :twisted: Иначе скоро и аз ще вазирам точно по същите причини - пораснах и вече 90% от мненията ми се струват супер пуберски, затова почти не чета мнения, особено в раздел "Секс". Но още съм тук, за да се пукат от яд враговете. :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
05-07-2005, 11:35
Aide 4ao po detski
4ao milo drugar4e :D i umnata ei :wink: :!:

DeaTHroW-ReC_F
05-07-2005, 15:30
чао ей:) смей да ни забравиш!

BaT_GirL
05-07-2005, 17:30
Aide 4ao po detski
4ao milo drugar4e :D i umnata ei :wink: :!:

05-07-2005, 21:08
Bye :!:

05-07-2005, 21:38
Ai sas zdrai! :lol: :lol: :lol:

amy lee
05-08-2005, 15:39
че се имаш за нещо повече от другитехм... ако мислиш, че се има за нещо повече от другите, жестоко се лъжеш!!! :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
05-08-2005, 15:54
Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!

tedo_davis
05-08-2005, 17:51
Good LUck & Have Funn dude.

SuNnyTo
05-08-2005, 18:52
bye bye i Y S P E X :P

BABY_SEXY_GIRL
05-08-2005, 20:03
Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!

Права си, Лора :wink: Винаги има някой недоволен, никой не оценява кой какво прави за другите :roll: И накрая като на някой му писне и му прелее чашката решава да се врътне :twisted: Кофти, но защо подяволите пускате теми, като толкова ви е писнало - ок, напуснете, нека бъде волята ви, но защо трябва да го правите най-демонстративно??? Успех и бъди щастлив далеч от форума :wink:

DeaTHroW-ReC_F
05-08-2005, 20:11
и накрая ше питате що сички си тръгват..ми щото вие ги гоните ..вие!(към по-висше стоящите..)

e4o
05-08-2005, 20:54
4ao :roll:

05-08-2005, 20:58
Абе вие сте ебати балъците, като оня е некъв лигльо го заебвате и тва е , кво седите в тая безмислена тема и му правите сеир се едно папата си отива. :wink: Аз ако бех модер щех да я изтрия веднага.

e_l_i_z_a
05-09-2005, 05:57
za6to to4no ti ? :? :shock: :?
ti si edin ot "batkovcite"na foruma....trqbva da ni ponaglejda6 ot vreme na vreme,nali? :lol:
i vse pak aide vsi4ko hubavo...ama naistina kude otiva6? :lol:

e_l_i_z_a
05-09-2005, 06:00
Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!
ti ima6 li si na predstava Maverick ot kolko vreme e vav foruma?!?!?!!?
Tva 4e e MEGA FEN ni6to ne znachi...ama ni6to!
i toi ne e edinstveniqt nedovolen ot moderatorite!
zamisli se malko predi da kazva6 ne6to :wink: :evil:
a i btw zabraih da vmukna,4e tva 4e e s malko nad 500 mnenia za momenta,i e reg-nat Avgust 2003,ni6to ne znachi!
toi e edin ot malkoto hora,koito zapaziha foruma,za6toto znae kak da se izkaje! i ne draskoti kato lud vav vsqka tema! :idea:

air_J
05-09-2005, 10:28
Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!

Права си, Лора :wink: Винаги има някой недоволен, никой не оценява кой какво прави за другите :roll: И накрая като на някой му писне и му прелее чашката решава да се врътне :twisted: Кофти, но защо подяволите пускате теми, като толкова ви е писнало - ок, напуснете, нека бъде волята ви, но защо трябва да го правите най-демонстративно??? Успех и бъди щастлив далеч от форума :wink:
Веднага ще обясня защо - защото човека е дал нещо на сайта. Най-малкото виждам, че се е регнал 2003 година (като мен), а това значи, че е със сайта горе-долу от неговото начало. И неговото напускане трябва да се отбележи, защото е един от най-старите, а може би е бил и полезен. На големите спортисти се правят бенефиси, по вашата логика е по-добре да не се прави така, а те просто да си тръгнат ей така без никой да разбере. Съжалявам, но грешите. С тази тема потребителят спестява теми в които да се пита: "Къде изчезна Maverick" и разни подобни. Категорично съм ЗА хора регнати 2003, или 2002 (май оттогава съществува сайта), или в краен случай регнати първите месеци на 2004 година да казват, когато си тръгват! Против съм това да го правят хора, които са регнати от 6-7 месеца и такива постоянно идват и си отиват, какъвто бе примера с Eliiiiii^sexito, която пусна тема, че си тръгва и незнайно защо не го направи. Надявам се добре съм разяснил ситуацията. Когато дойде време и аз да си тръгна от сайта също ще пусна такава тема и ще бъда крайно разочарован, ако има подобни плоски и необмислени добре коментари. Благодаря за вниманието!

aBeP4eTo
05-09-2005, 12:00
и накрая ше питате що сички си тръгват..ми щото вие ги гоните ..вие!(към по-висше стоящите..)

така ли? И какво правим ние?
Ние сме ли само потребители като вас?
Или какво искаш да ми кажеш да спа тука по 24 часа за да мога да угодя на всеки един ли? :evil: Лапешка раута пък аз кво да спра да влизам щото ми писна от пубертети дето ми се правят на многознайkи и многознайковци ли!?
Аз до колкото знам си върша работата, спазвам правилника, всеки божи ден ви приемам некомпетентните коментари от сорта на:
"не си вършите работата" бля бля бля...
Еми и мене ми писна :!: Единствената причина заради която станах модератор беше за да помогна на този саит да потръгне добре, но не просто на никой не може да се угоди!
Човека се сбогува не всички прилично да го изпратим трябва да има тъпи детски изпълнения! Аз пък се радвам, че момчето с пуснало такава тема не, че реално е нужно да се изявява публично, но поне няма да се чудите каде е и + това прощални думи :D
Ако продължава така да недоволствате следващия хванал пътя ще съм аз :!:
А и смятам, че всеки един потребител е уникален, защото всеки човек е уникален и всеки е различен! Аз НЕ гоня никой аз искам всички да са тук, но които иска да напусне добре решението му се признавата!
Всички рано или късно ще спрем да влизаме нормално е да е пораснал и да му е скука е ТИИНсаит!
И
" Против съм това да го правят хора, които са регнати от 6-7 месеца и такива постоянно идват и си отиват, какъвто бе примера с Eliiiiii^sexito, която пусна тема, че си тръгва и незнайно защо не го направи. Надявам се добре съм разяснил ситуацията. Когато дойде време и аз да си тръгна от сайта също ще пусна такава тема и ще бъда крайно разочарован, ако има подобни плоски и необмислени добре коментари. Благодаря за вниманието!"
air_J страшно прав си!
На няколко пъти видях хора които уж спират да влизат и няма и месец пак съфтят из форума!
За това евала на Lunna, съни и.т.н

Eliiiiiiiiii sexsito
05-09-2005, 12:53
и накрая ше питате що сички си тръгват..ми щото вие ги гоните ..вие!(към по-висше стоящите..)

така ли? И какво правим ние?
Ние сме ли само потребители като вас?
Или какво искаш да ми кажеш да спа тука по 24 часа за да мога да угодя на всеки един ли? :evil: Лапешка раута пък аз кво да спра да влизам щото ми писна от пубертети дето ми се правят на многознайkи и многознайковци ли!?
Аз до колкото знам си върша работата, спазвам правилника, всеки божи ден ви приемам некомпетентните коментари от сорта на:
"не си вършите работата" бля бля бля...
Еми и мене ми писна :!: Единствената причина заради която станах модератор беше за да помогна на този саит да потръгне добре, но не просто на никой не може да се угоди!
Човека се сбогува не всички прилично да го изпратим трябва да има тъпи детски изпълнения! Аз пък се радвам, че момчето с пуснало такава тема не, че реално е нужно да се изявява публично, но поне няма да се чудите каде е и + това прощални думи :D
Ако продължава така да недоволствате следващия хванал пътя ще съм аз :!:
А и смятам, че всеки един потребител е уникален, защото всеки човек е уникален и всеки е различен! Аз НЕ гоня никой аз искам всички да са тук, но които иска да напусне добре решението му се признавата!
Всички рано или късно ще спрем да влизаме нормално е да е пораснал и да му е скука е ТИИНсаит!
И
" Против съм това да го правят хора, които са регнати от 6-7 месеца и такива постоянно идват и си отиват, какъвто бе примера с Eliiiiii^sexito, която пусна тема, че си тръгва и незнайно защо не го направи. Надявам се добре съм разяснил ситуацията. Когато дойде време и аз да си тръгна от сайта също ще пусна такава тема и ще бъда крайно разочарован, ако има подобни плоски и необмислени добре коментари. Благодаря за вниманието!"
air_J страшно прав си!
На няколко пъти видях хора които уж спират да влизат и няма и месец пак съфтят из форума!
За това евала на Lunna, съни и.т.н
nz dobre be :roll: se pak sam tuk ot godina,ama ne i sas sa6tata registracia,no kakto i da e,aide kat iska da si hodi,kat mu e pisnalo,aideeeeee :? nikoi i ni6to ne go zadarja :wink: da se nadiavame :roll:

^I don't give a fuck^
05-09-2005, 13:15
Няма да казвам кои са за да продължават да пишат тъпотии и да се скъсвам от смях :lol:

аз,аз,аз...винаги ръса глупости :D

а колкото до Maverick - http://smilies.sofrayt.com/1/a/wavey.gif

amy lee
05-09-2005, 14:10
Haha Ei dubre we ! Ve4e si4ki li kat0 stanat Mega Fen si trygvat be?? Kf0 stafa v t0q F0rum ! Ili sp0rite 4e nqk0i m0derat0r g0 napravili ili 4e nqk0i bil mn0g0 typ! Mi kat0 ne ti haresfat lapetata si vyrvi! Bahti vyzrast0vata diskriminaciq!!!!!!!!!!

Права си, Лора :wink: Винаги има някой недоволен, никой не оценява кой какво прави за другите :roll: И накрая като на някой му писне и му прелее чашката решава да се врътне :twisted: Кофти, но защо подяволите пускате теми, като толкова ви е писнало - ок, напуснете, нека бъде волята ви, но защо трябва да го правите най-демонстративно??? Успех и бъди щастлив далеч от форума :wink:
Веднага ще обясня защо - защото човека е дал нещо на сайта. Най-малкото виждам, че се е регнал 2003 година (като мен), а това значи, че е със сайта горе-долу от неговото начало. И неговото напускане трябва да се отбележи, защото е един от най-старите, а може би е бил и полезен. На големите спортисти се правят бенефиси, по вашата логика е по-добре да не се прави така, а те просто да си тръгнат ей така без никой да разбере. Съжалявам, но грешите. С тази тема потребителят спестява теми в които да се пита: "Къде изчезна Maverick" и разни подобни. Категорично съм ЗА хора регнати 2003, или 2002 (май оттогава съществува сайта), или в краен случай регнати първите месеци на 2004 година да казват, когато си тръгват! Против съм това да го правят хора, които са регнати от 6-7 месеца и такива постоянно идват и си отиват, какъвто бе примера с Eliiiiii^sexito, която пусна тема, че си тръгва и незнайно защо не го направи. Надявам се добре съм разяснил ситуацията. Когато дойде време и аз да си тръгна от сайта също ще пусна такава тема и ще бъда крайно разочарован, ако има подобни плоски и необмислени добре коментари. Благодаря за вниманието!един от малкото случай, когато сме на едно мнение :!: :wink: просто си представям темата със заглавие "Къде изчезна Maverick?" а в тази тема разбира се, ще се пускат идей къде може да е... коя от коя по-абсурдна и по-далеч от истината! е май е по-добре с тази тема, където всичко си е изяснено:)
хайверче, за теб знам, че си вършиш идеално работата;)не се панирай толкова, права си, че на никой не може да се угоди :idea: все пак тук сме различни хора, с различно мнение, с различни виждания...
ае че мноо се отклоних

zElEnA^mAsLiNkA
05-09-2005, 15:17
Abe se mi e taq k0i si 0tifa i k0i ne ili pyk 06te p0-malk0 0t k0ga e vyv f0ruma! Kf0 da napravq 4e az sym p0-malka i sega sym g0 namerila t0q f0rum ?

air_J
05-09-2005, 16:02
Abe se mi e taq k0i si 0tifa i k0i ne ili pyk 06te p0-malk0 0t k0ga e vyv f0ruma! Kf0 da napravq 4e az sym p0-malka i sega sym g0 namerila t0q f0rum ?
Може да се взривиш например. Как ти се струва идеята? Ей, аман от антита и злета!
П.С.> Ипси, недей се стяга толкова много заради някакви недъгави келеши, всички знаем, че си вършиш работата. Ти си един от малкото хора, с които наистина се разбирам много добре в сайта (бяха повече, но си тръгнаха), така че ще е голяма загуба, ако и ти вазираш. :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
05-10-2005, 18:42
hahaha Dubre az 6te se napravq na priqtn0 razseqna!

air_J
05-11-2005, 16:52
hahaha Dubre az 6te se napravq na priqtn0 razseqna!
А дали само ще се правиш? :roll:

sherry
05-17-2005, 12:30
Незнам защо го правиш,но щом си решил ,че това е което искаш...чао и късмет

morsmordre
05-17-2005, 15:49
Аз на заглавието на темата не виждам никакъв проблем, ама както и да е...

Сега...винаги мн. съм се чудела за какво ви е да поствате цели теми, за да кажете, че спирате да влизате във форума. А имате ли представа колко хора спират? Ако всеки правеше тема за това какво щеше да стане? - Някво мазало.
И каква е целта? Да ти се молим ли? Да, сигурно ще има и такива, които ще го направят, но повечето едва ли... :roll:
Между другото аз те помня още от преди година и половина - две...когато във форума нямаше мн. мн. хора, и ми беше направил мн. добро впечатление. :wink:
Но...всеки ден се регистрират все повече и повече хора, и всеки ден и спират да влизат известно количество хора, за това от такива теми просто няма смисъл.

Другото което е - казваш, че повечето били много мънички, говорили без да знаят и няма ли никакъв опит в живота...ами ти с тази тема какво доказваш? Май че и ти си просто един от тях?
Още повече, че този сайт е направен за тийнове, а това, както сигурно знаеш, за от 13 до 19 години :!: Естествено може да влизат и по-малки и по-големи хора, но мнозинството са точно в тази граница (13-19).
Нормално е някой, който едвам сега навлиза в пубертета да не знае доста неща, но точно за това е направен сайта - някой да му помогне! Ти сигурно като си почнал да влизаш и ти си бил някакво лапенце, което и понятие си е нямало от секса или от болестите предавани по полов път, но в последствие си се научил. Трябва ли някой да те обвинява за незнанието ти? Та човек не се е родил научен!! Това, че хората, които нищо не разбират, само си изказват некомпетентното мнение не може да се каже, че е мн. често срещано, но нали сме за това ние (омразните ти модератори) - да следим за тези неща и да ги модерираме.
Също така опитът в живота и акълът не се определят от годините! Може някой на 13-14 да е преживял мн. повече и да знае мн. повече за живота от колкото някой на 17-18.
За това въобще цялата ти тема показва, колко недорасъл си още и колко още имаш да учиш. Дори само това, че се имаш за нещо повече от другите го доказва. Но както и да е...Нямам кво повече да кажа.
Успех! :wink:

Пука ми, ако си мислите, че сега се мазня, но това беше едно от най-добрите мнения!Има толкова мн хора, които се регват за един-два дена във форума и след това го напускат най-вероятно завинаги.Прав ти път, Маверик!Ти са си мислиш, че никой освен твоите приятели в този форум са единствените, които разбират нещо от живота, но каква е гаранцията, че самият ти познайваш нещо?!Да, може вече и да не си двествен, не знам, а и ми е все тая, но животът не е просто да правиш секс и да се хвалиш, че вече не си в пубертета.От живота има толкова много, толкова много, че направо свят ще ти се завие (А дано!) :evil: Да, има ги толкова много комплексари в този форум, а и навсякъде по света, но това не означава, че всички са такива.Тъй като най-добре знам за себе си, ще кажа, че аз много добре знам що за тъпотия е живота :evil: :!: Изпитал съм страшно много болка, като изключим физическата и любовната мъка :evil: А, смея да кажа, любовна досега не съм имал, само веднъж, но не умрях от това, така че не трябва да се притеснявам, нали :roll: Но не за това става дума.Като прочетох мнението ти, че сме още недорасли, макар и да не ми пука особено за това твое мнение, се обидих, както винаги, ако ме обвинят, че се вдетинявам.Да знаеш само как искам за известно време, най-много за седмица, да мога спокойно да си изживея детските години, да наваксам онова, което съм го пропуснал като съм бил малък.А на мен ми се наложи да порастна още откакто се помня :evil:

Аз лично приемам всички постове дотук, заедно с моят, за флууд, защото това е тема, която основателят едва ли ще следи, особено щом казва, че ни напуснал.Е ми, прав ти път, крива ти пътека!Много ми пука!Надявам се скоро модераторите да закрият тази тема :!:

ProstoAz
05-17-2005, 16:20
че се имаш за нещо повече от другитехм... ако мислиш, че се има за нещо повече от другите, жестоко се лъжеш!!! :evil:

Наистина не го познавам извън сайта, но съдя за него по това, което написа току-що...Попринцип може и да не се мисли за нещо повече от другите, но съвсем красноречиво си е това, което каза, че всички сме недорасли и не на акъла му :?: :!:

А колкото до темата - и какво като е тук от 2 години (горе долу)? Как спряха да влизат tech_noir и 6u6inka (примерно) без да правят такива теми, а тяхните мнения определено бяха хубави и не вежднъж са помагали на някой. (давам пример с тях, защото напоследък пак ги забелязвам по форума :wink: ).
Ами az_17, PISAN4ETO, DieWithMe, BonneCollector, XaMlEt? Те си отидоха мълчаливо, но съм сигурна, че повечето от по-старите потребители ги помните, също като мен. :P
И едва ли някой щеше на напише тема "Къде е изчезнал Maverick"...сигурно повечето нямаше да забележът липсата, защото има толкова мн. потребители, че едва ли щеше да им направи някакво впечатление. Още повече, че от както влизам във форума, отначалото Maverick (той май се регна след мен) си влизаше редовно, но по едно време се загуби...и така чак до днес. Тогава май никой не усети?

А хора недоволни от модераторите на скоро не са съм виждала, така че не подхващайте стари глупости, клишета...давайте си по темата... :roll:

little_black_dress
05-17-2005, 18:27
Еми чао и на добър час!
Не те познавам много добре,всъщност изобщо,но мисля,че си човек с мнение,който не го интересува кой какво си мисли,затова те уважавам.Евала! :wink:

AvLee
05-17-2005, 19:54
Въпрос на избор са си тия теми :roll:

Но странно що други потребители,които аз харесвах не пуснаха такова нещо,а просто вече не се явяват в тоя форум!

machoka
05-18-2005, 12:27
И тук ли го има това разграничение 'юзер -> модератор'? :shock:
Какво Ви става бре хора? Какви са тези болни амбиции да имате няколко бутона в повече? Мислех, че сигурно има поне един форум, в който модове, юзери, админи и почетните и уважавани членове да съжителстват заедно, в хармония един с друг. Явно съм се лъгал :?
Научете се, че е много по-добре да бъдеш уважаван от всички юзери, от колкото да едитваш и триеш постове и теми. Когато схванете идеята на 'респекта' и го сложите на кантара с модераторството, ще видим коя везна ще натежи :idea: :?

По темата:


А колкото до темата - и какво като е тук от 2 години (горе долу)?

Всеки уважаван и сериозен юзер има право да си пусне тема, че напуска дадено място. Защо ли? Ами защото е отделил много време от живота си да браузва форума, да помага на напълно непознати и всичко това да го прави ТУК -> ПРИ ВАС. Този човек заслужава малко повече уважение към себе си, а не да му държите сметка защо пуска тема.
Така че вместо да му триете сол на главата, кажете му едно последно довиждане и го уважете по този начин. Иначе не говори добре за Вас.

:idea:

Обичам те
05-19-2005, 16:25
Аз на заглавието на темата не виждам никакъв проблем, ама както и да е...

Сега...винаги мн. съм се чудела за какво ви е да поствате цели теми, за да кажете, че спирате да влизате във форума. А имате ли представа колко хора спират? Ако всеки правеше тема за това какво щеше да стане? - Някво мазало.
И каква е целта? Да ти се молим ли? Да, сигурно ще има и такива, които ще го направят, но повечето едва ли... :roll:
Между другото аз те помня още от преди година и половина - две...когато във форума нямаше мн. мн. хора, и ми беше направил мн. добро впечатление. :wink:
Но...всеки ден се регистрират все повече и повече хора, и всеки ден и спират да влизат известно количество хора, за това от такива теми просто няма смисъл.

Другото което е - казваш, че повечето били много мънички, говорили без да знаят и няма ли никакъв опит в живота...ами ти с тази тема какво доказваш? Май че и ти си просто един от тях?
Още повече, че този сайт е направен за тийнове, а това, както сигурно знаеш, за от 13 до 19 години :!: Естествено може да влизат и по-малки и по-големи хора, но мнозинството са точно в тази граница (13-19).
Нормално е някой, който едвам сега навлиза в пубертета да не знае доста неща, но точно за това е направен сайта - някой да му помогне! Ти сигурно като си почнал да влизаш и ти си бил някакво лапенце, което и понятие си е нямало от секса или от болестите предавани по полов път, но в последствие си се научил. Трябва ли някой да те обвинява за незнанието ти? Та човек не се е родил научен!! Това, че хората, които нищо не разбират, само си изказват некомпетентното мнение не може да се каже, че е мн. често срещано, но нали сме за това ние (омразните ти модератори) - да следим за тези неща и да ги модерираме.
Също така опитът в живота и акълът не се определят от годините! Може някой на 13-14 да е преживял мн. повече и да знае мн. повече за живота от колкото някой на 17-18.
За това въобще цялата ти тема показва, колко недорасъл си още и колко още имаш да учиш. Дори само това, че се имаш за нещо повече от другите го доказва. Но както и да е...Нямам кво повече да кажа.
Успех! :wink:

Mnogo to4no mnenie...Pro4etete go 2-3 pyti posle pi6ete pak.

ProstoAz
05-20-2005, 17:22
И тук ли го има това разграничение 'юзер -> модератор'? :shock:
Какво Ви става бре хора? Какви са тези болни амбиции да имате няколко бутона в повече? Мислех, че сигурно има поне един форум, в който модове, юзери, админи и почетните и уважавани членове да съжителстват заедно, в хармония един с друг. Явно съм се лъгал :?
Научете се, че е много по-добре да бъдеш уважаван от всички юзери, от колкото да едитваш и триеш постове и теми. Когато схванете идеята на 'респекта' и го сложите на кантара с модераторството, ще видим коя везна ще натежи :idea: :?

По темата:


А колкото до темата - и какво като е тук от 2 години (горе долу)?

Всеки уважаван и сериозен юзер има право да си пусне тема, че напуска дадено място. Защо ли? Ами защото е отделил много време от живота си да браузва форума, да помага на напълно непознати и всичко това да го прави ТУК -> ПРИ ВАС. Този човек заслужава малко повече уважение към себе си, а не да му държите сметка защо пуска тема.
Така че вместо да му триете сол на главата, кажете му едно последно довиждане и го уважете по този начин. Иначе не говори добре за Вас.

:idea:

И къде видя това разграничение между юзър и модератор?? Нещо не ми става ясно...всеки си говори за каквото му дойде на ум май... :roll:

А колкото до другото - всички си му казаха чао, но не могат ли да кажат и нещо друго? Той форума е направен хората да си изказват мнението, харесва ви или не това е положението, щом не нарушава правилата...?
И мисля, че този човек едва ли заслужава някакъв респект, наричайки по този начин потребителите на сайта (недорасли и там още какво). Да имаме уважение към човек с такова отношение към нас ли? Ще стане "Ти го биеш - то след тебе тича"!!