PDA

View Full Version : Za tupite 'gost4eta"



Resident_Evil_f
05-06-2005, 20:51
Ne vi li omruzna ot tupite gosti,deto izkazvat nqkvi hiper tupi mneniq?!Mi imashe edin deto pisheshe v Muzika&TV i mneniqta mu vinagi sa pulni s psuvni,a nakraq zavurshva s neshta ot sorta na "Moderator4e,ako mi mahnesh mnenieto shte ti e*a mamata!"....
Spored men shte e mn po dobre ako v teenproblem mogat da puskat mneniq samo regnati hora,ili ako takiva mneniq pulni s psuvni i gluposti se mahat...
PS:Sorry ako e imalo takava tema. :roll:

valqgada
05-06-2005, 20:52
amiaz ne sam ot mn vreme v foruma,no podkrepqm tvoeto mnenie

blizalka
05-06-2005, 20:57
Може да се каже,че не ме дразнят.Но този който си пуска тъпи мнения и да се регистрира,нещата няма да се променят кой знае колко :roll:

DeaTHroW-ReC_F
05-06-2005, 20:57
половината от потребителите на тийнпроблем преди са били гости....а и някой и сега ги е срам,когато са се опознали с юзърите да си пускат проблемите с техните никове....

няма лошо да влизат гости,понякога те дават по компетентни съвети и от редовните..а понякога дори те са по-редовни..а и те си имат проблеми....

относно тези за онея дет псуват,има и такива регистрирани потребители...

valqgada
05-06-2005, 21:04
spored men stava duma za gostite,koito psuvat,ama...

BABY_SEXY_GIRL
05-06-2005, 21:06
Повечето гости пишат свестни мнения, но понеже псувните ви се набиват на очи не го забелязвате :wink: Не ми е писнало да модерирам мненията им, нали това ми е задължението :wink: Псувни винаги ще има, и не само от гости, а и от регнатите потребители :roll: Живейте си живота, стига сте се дразнили на малките неща от живота, за които наистина не си заслужава :D

sladkoto_mime_
05-06-2005, 21:27
mi kvoto i da se prai kakto kaza BABY_SEXY_GIRL psuvni shte ima , spored men nqa da e hi4 huu ako mneniq i temi mogat da se pusnakt samo ot regnati potrebiteli , shtoto kakto kaza nqkoi - nqkoi redovni useri sa se opoznali s dr i gi e sram da pitat za problemite si , za tva posred men tai si e dobre

6u6inka
05-06-2005, 21:53
Най - добре такива тъпи изказвания да се подминават и да не се показва отношение. Тва е детска работа.

Chiana
05-06-2005, 23:09
Koito si e prostak si ostava prostak nezavisimo dali se e regnal ili ne. a pak i ponqkoga prostotiite razvedrqvat nqkoia sduhana temi4ka i se posmiva 4ovek. lo6o nqma :lol: e ve4e psuvnite sa drugo ne6to te sa napalno izli6ni no naistina nqkoi user koito se e opoznal s drugite i mu e kofti da spodelq po intimni problemi se pi6e kato gost koeto e napalno razbiraemo i bi bilo mnogo kofti tova da bade premaxnato

SimpleGirl
05-07-2005, 00:31
ами от една страна трябва да се забрани на гостите да поства, а от друга - за какво да има 43765934 регнати потребителя с по 1-2 поста

Tedi_sheep
05-07-2005, 05:09
Ами да наистина има доста тъпи гости!А за този дето е е*ал маиката на модератора:Тои е хипер тъп!Аз мисля, дори и че модераторът не може да трие тема, само админа!Ама може и да не е така!И аз съм "ЗА" ДА МОГАТ ДА ПИШАТ ВЪВ ФОРУМА САМО РЕГНАТИ!

Hilary Duff
05-07-2005, 07:02
О да гостите са много досадни. Направо се учудвам, че във форума може да пишат и гости. Ако на всеки раздел се пусне опция "за регистрирани" хем няма да пишат гости /т.е. най-вероятно ще се увеличи броя на потребителите/, хем ако някой е забравил да се логне, когато тръгне да пише мнение веднага ще го прехвърли към лог ин панела и няма да има тъпи постове от рода на ^ това бях аз и т.н. [/i]
nqkoi user koito se e opoznal s drugite i mu e kofti da spodelq po intimni problemi se pi6e kato gost koeto e napalno razbiraemo i bi bilo mnogo kofti tova da bade premaxnato
i]Е да тогава става гадничко... Може примерно да се регистрира още веднъж само за проблемите, което е малко тъпичко... Така или иначе модовете виждат ip адреса и разбират кой е писал мнението.[/i]

baby_one
05-07-2005, 08:55
draznqt me oba4e shte emnogo kofti ako gi mahnem zashtoto togava nqma da ima za kakaov da puskate takiva temi ili da gi obsajdate poneje gosti nqma da ima pak i ima nqkoi gosten4eta koito puskat dobri temi spored men

miloto_girl_4e
05-07-2005, 09:37
mi .. predi me drazneha,sega se nau4ih da NE im obru6tam vnimanie ...
kogato po4na da 4eta mnenie ili tema i vidq,4e sa neseriozni
prosto spiram da 4eta :!: ne e slojno.. puk i ne smqtam da si gubq
vremeto i nervite da pi6a otgovor po neseriozna i glupava tema,nezaslujava6ta vnimanieto mi :!:
bezrazli4ie mu e maikata :!:

girlpower
05-07-2005, 09:41
Amiiii ponqkoga adski mnooogo im se draznq,no nevinagi puskat hiper tupi mneniq

Dorianchety
05-07-2005, 10:12
ne nqma ni6to lo6o da ima i gosti,no da se mahat takiva tqxni temi s gluposti... :mrgreen:

Daqn4encetoo
05-07-2005, 11:27
Nqmam ni6to protiv gostite samo det po nqkoi pyt puskat dosta bezmisleni temi det nqma ni6to vqrno v tqh :!: A pyk i az v na4aloto tuka vlizah kato gost poneje ne6to ne mojeh da se regna tay 4e moje nqkoi da sa taka :roll:

THE_GANGSTA_GIRL
05-07-2005, 12:33
половината от потребителите на тийнпроблем преди са били гости....а и някой и сега ги е срам,когато са се опознали с юзърите да си пускат проблемите с техните никове....

няма лошо да влизат гости,понякога те дават по компетентни съвети и от редовните..а понякога дори те са по-редовни..а и те си имат проблеми....

относно тези за онея дет псуват,има и такива регистрирани потребители...

Съгласна съм с DeaTHroW-ReC_F. Така си е!

CRaZy_IKT
05-07-2005, 12:38
Koito si e prostak si ostava prostak nezavisimo dali se e regnal ili ne. a pak i ponqkoga prostotiite razvedrqvat nqkoia sduhana temi4ka i se posmiva 4ovek. lo6o nqma :lol: e ve4e psuvnite sa drugo ne6to te sa napalno izli6ni no naistina nqkoi user koito se e opoznal s drugite i mu e kofti da spodelq po intimni problemi se pi6e kato gost koeto e napalno razbiraemo i bi bilo mnogo kofti tova da bade premaxnato
Absoliutmo verno