PDA

View Full Version : Кое е последното нещо, което ви накара



girlpower
05-07-2005, 10:36
Кое е последното нещо, което ви накара, да се усмихнете или натъжите?

Това е темата, свързана с нашите чувства и емоции - положителни и отрицателни.

LunaTriCk
05-07-2005, 10:42
последното нещо, което наистина ме зарадва ама искренно и дълбоко бе класирането на Ливърпул за финал на Шампионска Лига. Още ме държи еуфорията.
http://www.my-smileys.de/smileys2/cobra.gif

lalqla
05-07-2005, 10:46
Ам последното нещо, което ме накара да се усмихна беше кученцето в подписа на girlpower.
А да се натъжа един разговор по телефона снощи.
Поздравления за темата:)

pinK_Baby
05-07-2005, 11:15
последно ме натъжи кавгата с приятели ми ама сега всичко е наред....а да се усмихна...ами днес цял ден ми е лигаво така че...това счита ли се :) :lol: :lol: :lol:

Tedi_sheep
05-07-2005, 11:19
Туко-що се зарадвах на новото си стихотворение! :lol:

Bimper-ska
05-07-2005, 11:34
Вчера баща ми имаше имен ден. Тогава бях доста щастлива, защото той наистина си изкара добре.

Bloody_Tear
05-07-2005, 11:43
ами...последното нещо,което ме накара да се усмихна е това че днеска се сетих за един мой сън.Бях го забравила и се радвах,че изведнъж ми прищракна :shock: :lol: А ме натъжи...тройката по немски...и то доста :D

Hilary Duff
05-07-2005, 11:47
Последното нещо, което ме накара да се усмихна беше едно много хубаво стихотворение в един друг форум.
Последното нещо, което ме натъжи беше една моя приятелка и жалките й опити да се прави на интересна и да ми се сърди за нещо.

miloto_girl_4e
05-07-2005, 12:15
posledno ne6to,koeto me natuji e edna statiika napisana v TL ot Rosen ..
tova e edin sladur,koito pi6e otdavna statii v TL i mnogo mu se vuzhi6tavam... no s nego e stanalo edno ne6tastie .. maika mu e po4inala.. iii be6e napisal statia,izpulnena s mnogo 4uvstvo iiii kato q pro4etoh se razplakah.. toi sega 6te e abiturent .. a maika mu si e oti6la v takav vajen za nego moment .. ujas... :cry:

poslednoto ne6to,koeto mi donese radost e 4e osuznah kolko vsu6tnost sam 6tastliva iii kak trqbva da se radvam na malkite ne6ta,za6toto te sa mnogo po cenni i istinski ot golemite :!:

Immortality_
05-07-2005, 12:32
poslednoto ne6to, koeto me nataji- ne go ppomnya za6toto sled tova se napih :lol:
i poslednoito ne6to , koeto me zaradva be6e da zabravya oniva ne6to, koeto me nataji :(

CRaZy_IKT
05-07-2005, 12:42
Poslednoto neshto koeto me natyji e che ne uspqh dnes da toniram edna skapana kupichka,a tova koeto me e zaradvalo e 4e v4era napravih mnogo dobra skulptura...GOTINA TEMA

Chiana
05-07-2005, 12:43
poslednoto ne6to koeto me nakara da se usmixna be6e...xm 4e Dope Reach Squad sa s nai-visok reiting f edin site :lol:
a tova koeto me nakara da se nataja be6e 4e razbrah 4e se zaribix po edno mom4e koeto navremeto mn me haresva6e no az go otblasnax i mu razbih sarceto i sega ve4e ne izpitva tezi 4uvstva....mnogo kofti situaciq

-=Pro-Master=-
05-07-2005, 13:09
Poslednoto ne6to koeto me nakara da se usmixna be6e 4e novoto mi gadjeto se navi da pravim sex!
A tova koeto me natuji be6e 4e q bolq!!!I to zverski :(

BlinDBoY
05-07-2005, 13:17
Последното нещо което ме натъжи...вчера закъсахме с едни пистаци в една кал и валеше бензина свърши
зарадвах се преди малко защото най-накрая успях да се докопам до миличкия ми компютър :lol: :lol: :lol: :lol:

DeaTHroW-ReC_F
05-07-2005, 15:39
последното,което ме натъжи.....

хм когато скъсахмее с едно момче;р ходехме 4 месеца...и от тогаа,незнайно защо,съм фечно усмиФната,макар че ми липсва:)

а последното,което ме накара да се усмиФна...миии..бях на кафе до преди малко:) един човек,който не го бях фиждала отдафна

girlpower
05-07-2005, 16:07
Последното нещо което ме натъжи е че днеска вали цял ден и няма да мога да се срещна с гаджето ми!
А преди час се смях много като разбрах че гаджето ми снощи ме е чакало на компютрите а пък аз съм спала!

05-07-2005, 20:19
Шампионска Лига MILAN :wink:

BlinDBoY
05-07-2005, 21:28
Последното нещо което ме натъжи е че днеска вали цял ден и няма да мога да се срещна с гаджето ми!
А преди час се смях много като разбрах че гаджето ми снощи ме е чакало на компютрите а пък аз съм спала!Да бе разбрахме ,че си имаш гадже от приказките...ама нужно ли е във всяка тема да го изтъкваш гаджето ми тва гаджето ми онова просто става адски банално!!!
PEACE!!\/

ycMuBkaTa
05-07-2005, 21:43
Последничт път, когато се усмихнах беше преди час заради нещо, което ми припомни приятеля ми...а последното нещо, което ме натъжи е че осъзнах каква глупачка съм как вземам необмислени решения правя се на желязната лейди а всъщност копнея за обратното....ти си знаеш......

baby_one
05-07-2005, 21:43
poslednoto neshto koeto me nataji e 4e tazi ve4er pak shte sam i sam sama ot 2 4asa zashtot priqtelqt mi ima speshna rabota i nqma da se vidim skoro zashtot moje bi nqma da q svarshi skoro

a poslednoto neshto koeto me nakara da s eusmihna i predstava si nqamam kakvo e zashtoot qvnoe bilo predi dosta vreme

raffy
05-11-2005, 06:35
последното нещо, което ме накара да се усмихна е нещо, което прочетох в дневника си от 8ми клас, само спомена предизвика огромна усмивка на лицето ми.
а това,което ме натъжи...мисълта за един човек, за когото много съм страдала.

Jenata-VoiN
05-11-2005, 07:17
Кое е последното нещо, което ви накара, да се усмихнете или натъжите?

Това е темата, свързана с нашите чувства и емоции - положителни и отрицателни.



Последното нещо и първото всеки ден е усмивката на моето бебче;)да сега ще си кажете-ти па на колко си ,виждам че има много нови потребители,но това ме радва и добре дошли :)

Да да,точно на 30.04 родих,толкова дълго очаквах този момент и ми се роди живо и здраво момиченце кръстехме го Лени:)
А на вас повече усмивки;)и се радвайте на живота;)

tedo_davis
05-11-2005, 07:29
Hmmmmmm koe li ... ami posledniqt pyt kogato se usmihnah beshe mnogo otdavna .Neznam zagubil asam shtastieto.Prosto sam natyjen do poluda! :cry:

lady_bird
05-11-2005, 07:33
Hmmmmmm koe li ... ami posledniqt pyt kogato se usmihnah beshe mnogo otdavna .Neznam zagubil asam shtastieto.Prosto sam natyjen do poluda! :cry:togava 6te ti pomogna da se usmihne6 i daje da se zasmee6! :)

tedo_davis
05-11-2005, 07:35
Hmmmmmm koe li ... ami posledniqt pyt kogato se usmihnah beshe mnogo otdavna .Neznam zagubil asam shtastieto.Prosto sam natyjen do poluda! :cry:togava 6te ti pomogna da se usmihne6 i daje da se zasmee6! :)
i ako moga da te popitam ... kak shte stane tova mArti ?

monka
05-11-2005, 17:39
poslednoto ne6to,koeto me nakara da sam 6tastliva be6e,4e po4ti cql den bqh s edno mom4e,koeto e mn vajno za men :)
a ne6toto,koeto me nakara da sam tajna 4estno kazano ne si spomnqm...a,da tazi sytrin me be6e nekvo kofti :roll:

naty
05-11-2005, 18:28
poslednoto ne6to koeto me nakara da se natyza be6e twa 4e utre 6e imame klasno a po4ti ne sam u4ila
zaradwame twa....ni6+to mai ne me e radwalonaposledyk

aBeP4eTo
05-11-2005, 19:27
ммм последно се усмихнах докато гледах "Бригада" не помня какво беше ама някакъв лаф беше които доста забавен ми се стори :P
Натъжих се последно..ам, когато един приятел днес ми каза
"не няма да се гледаме на кръв...
ние няма да се гледаме!!!" (P.S скарани сме)

kaka_lara
05-12-2005, 04:47
poslednoto koeto me natuji e 4e mi sprqha toplata voda tazi sutrin :( i towa koeto me zaradwa e 4e imam 3.80 na probnia izpit po istoria :lol:

Djursi
05-12-2005, 19:14
Poslednoto neshto, koeto me nakara da se usmihna ... Razgovor sys kolega na maika mi, na koito pyrvata mu replika beshe: Zdravei putko zaspala .... :)
Hehehe ... toi e chovek na godini ama adski lud ... i malko ne ochakvah takava replika ... :)

Poslednoto neshto, koeto me nakara da se natyja... Edna luda babichka hvana edna kotka i q udari v tretoara po koito minavah i q prebi ... Posle q hvyrli v rekata... Az q poglednah gadno i tq mi kaza: Eee, kakvo da pravish!

incheto
05-12-2005, 19:38
mi az sam si tajna postoqnno i pri4ina za tova vinagi e gadjeto mi!

Iliqn4eto
05-12-2005, 21:01
mi az sam si tajna postoqnno i pri4ina za tova vinagi e gadjeto mi!


mi togava kato te kara da si taka,za6to ne go izostavi6..
a ina4e koe me kara da se usmihvam,mnogo ne6ta sa ,a poslednoto edno mom4e..golqm zaka4livko i 6egadjiq e ;)

u_n_i_c_o_r_n
05-12-2005, 21:10
Преди малко си избирах аватарчета на Хари Потър,ама такива buddy icons много смешни,защото имаше текст към тях,но сега не искат да ми се отворят!!!Това ме натажи,но иконките все пак са си много смешни:))))

wild{}baby
05-13-2005, 06:11
Мн се натъжих, когато моето гадже замина за Франция... Тва ми беше АДА, то бяха сълзи, то бяха сополи... И сега го чакам да се върне с нетърпение и да ми донесе голям подарък :D :D :D
А за полседно се усмихнах... Всъщност и в момента се усмихвам, защото си гледам едни снимчици тука :))