PDA

View Full Version : ЩЕ ЖИВЕЯ ДОКАТО УМРА!Posle 6te po4ivam



Eliiiiiiiiii sexsito
05-07-2005, 16:58
Живота ни се случват какви ли не странни и страшни неща. Вече доста често ни се случва да гледаме през розовите очила и да бягаме от действителния свят, защото сме потресени от неговата жестокост. Преди няколко дена правих плакат на тема "Реални Ужаси", представляващ колаж със изрески от вестници като: "Майка удави детето си в леген", "Деца пият до припадък","Ученици си плащат да играят физическо", "200 000 българи употребяват марихуана" и още куп ужасни заглавия на статии...

Чудя се защо повечето хора се страхуват и ги побиват тръпки, когато четат такива неща? Нима е толкова "нереално" и страшно това което се случва на хората? Нека този, на когото не са се случвали такива ужасии да чукне на дърво или да се помоли на Своя Бог (!) и да благодари, че не е сред онези хора, които вече не могат да видят живота красив... А тези които не могат обратното- да го видят опръскан от кал и кръв да си помислят, по-добре ли им става, като бягат от реалността и си мислят "на мен това не може да ми се случи"...Факт: МОЖЕ!



Тийнейджърите пият и пушат безконтролно

Tова беше просто малък пример, за това какво става в Страната ни... нищо не намеквам с тази статия, нито слагам моето мнение някъде там, просто показвам...как се отнася Държавата с Нас! Пишат по вестници как някой (мой) 15 годишен адаш се е напил и в момента е в изтрезвителното и обвиняват магазините, че продават алкохол на малолетни, а не обръщат внимание на това, че ТЕ -"нашите пазители" са виновни!

Същата е историята и с полицията....едни от най-корумпираните хора. Харесва ми как се грижат за сигурността на хората....по грижовни няма на къде!


Стига съм плюла, че да не земе да ми заседне:) По-надолу можеш да прочетеш някои интересни неща, които могат да те накарат да се усмихваш повече...

Превземай всичко, що ти пречи.
Мрази, обичай и живей!
Бъди човек, а не човече.
Гори, но никога не тлей!



Не казвай мъките си на тълпата, сълзи предникого не лей, ако трябва смей се на Съдбата, за да не може тя да те се смей!


Ти си уникално човешко същество, точно като всички останали!


Любовта е най-висшата степен на омразата!


Когато човек иска нещо- ще намери начин.
Когато не иска- ще намери извинение.


Когато избереш да не правиш избор, правиш избор, защото избираш да не избираш


Обратното на любовта не е ненависта и безинтереса... Любовта и омразата са едно и също, различни страни на една и съща монета.


I die a little more every time I become alive!
(умирам малко по малко всеки път когато оживявам)


Демоне, остави ме намира. Всичко това ми изглежда като живот, загубен свят, който никога няма да открия...


Ако живееш за нещо, ти ще умреш за нищо.


Хората ми се смеят, защото съм различен. Аз им се смея, защото са еднакви!
(Ивайло Ковачев)


Напред! Животът е сражение!
Напред! И прав/а всякога бъди!
Напред! Марак към поражение!
Ако ще падаш, после пак стани!

Immortality_
05-07-2005, 17:01
abe dete...stiga si puskala temi...
ako iska6 da spodeli6 nyaki interesen site, s interesni raoti- naragai si4kite Urls v edna tema i puskai.... :D :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
05-07-2005, 17:04
abe dete...stiga si puskala temi...
ako iska6 da spodeli6 nyaki interesen site, s interesni raoti- naragai si4kite Urls v edna tema i puskai.... :D :twisted:eee dete,za6to be,az za seki problem si puskam temi4kata,tova pre4ili ti :D

Dorianchety
05-07-2005, 17:06
Превземай всичко, що ти пречи.
Мрази, обичай и живей!
Бъди човек, а не човече.
Гори, но никога не тлей!
EI TFA E 4AST OT LUBIMIQ MI SPOMEN :!: :D

Immortality_
05-07-2005, 17:06
ima 2 tipa temi
temi deto var6at rabota
i temi deto se puskat samo, za da akomulirat mnenia :D
kato tvoite :D

Eliiiiiiiiii sexsito
05-07-2005, 17:08
ima 2 tipa temi
temi deto var6at rabota
i temi deto se puskat samo, za da akomulirat mnenia :D
kato tvoite :D
nito mi e za mneniata,nito za ni6to,prosto tova naistina sa mnogo hubavi dumi i sa napisani rekrasno.taka 4e ili 4eti ili ne,problema si e tvoi :D :wink:

Tedi_sheep
05-07-2005, 18:11
Това, което си написала наистина е мног0 смислено!