PDA

View Full Version : 4ovek li si?



Eliiiiiiiiii sexsito
05-07-2005, 16:20
A da vidim?hhaha :wink:
Smisalat na jivota e negovata bezmislenost... :D
Човек ли си?

"Тъпо е да си разсипваш живота заради нек'ва путка"-общото мнение на повечето ми приятели.Започвам с тези умни думи(казани ми и от теб миналия ден м/у другото) за да потопя теб,братле,в атмосферата на филма,наречен живот.Ще ми се да ви помеля малко за смъртта на човешкото у човека(колко изтъркано,нали?).

Сетих се за едно мое изказване във форума на един метъл сайт.Там бях казал,че изстиването на пламъка в човешката душа е съвсем нормално.Било продиктувано от големината на обществото.Ама верно ли бе,Яво?!Нещо не си се подготвил като със света май-май,Явка.....За да поправя гафа сега ще се опитам да нахвърля пред вас някоя и друга мисъл по въпроса "Кой, е виновен за т'ва че сме нек'ва кръстоска между овце и роботи?"

Кой?
а)масовата култура-м'да тук ще си говорим за овце.Тъпи овце(без Руслан Мъйнов моля!!!).Да си мейнстриим е готино.Да слушаш рап е готино.Да носиш яко смъкнати дрехи е готино.Да смяташ всички момичета за "путки" е готино.Да се напиваш кат' свиня е готино.Да се друсаш е готино.Абе света е готин!Хм.......що ли не мисля така.
Пич ти въобще схващаш ли смисъла на нещата,които правиш само за да не изоставаш от другите?Май не.Тогава защо ги правиш?Щото трябва.Ми то по тая логика да те сменим с робота дето свиреше на пиано в оня японски документален филм-и той ще прави каквото правят другите и също като теб няма да си зададе простия въпрос "Абе,аджеба, що правя 'сичко т'ва?"Гади ми се от такива планктонообразни като теб.


б)обществото-сега от рапъри минаваме на животинки.Ама не тия дето ги гледаш по цял ден по "Анимал планет" като си болен.Иде реч за едни дживотни дето са свикнали да им викат хора.През цялата си история не сме били толкова много.По моему животът е толкова сложен,че най-трудното нещо,което можеш да свършиш приживе е да запазиш идентичността си.Чисто и просто по-депресиращо нещо от живота,който водим НЯМА.Самият факт,че малките стада(глупаво сравнение,знам)са еволюирали в милионни градове е показателен.Разни лицемери твърдят,че няма по-хубаво нещо от това да виждаш хиляди хора всеки ден.Да бе,верно!Ще вземем за пример теб.По колко хора на ден виждаш?Да,знам че не си от НПМГ(Национална Природо Математическа Гимназия-София бел.авт.),кажи приблизително!1100-1200.Горе-долу там някъде е осреднената бройка.Общуваш със 110-130 от тях.От тях 100-ина не са ти особенно близки и лафиш с тях по някакви абсолютно неангажиращи теми,защото рядко имате общи теми за разговор.Правило ли ти е впечатление,че напоследък като че ли привикна само такива еднообразни разговорчета да водиш?Сори,братле ама чат бота дето си го инсталирах е доста по-интересен от теб.Далеч от мен,че ще ме заразиш!


в)Обществото епизод 2-Преди малко казах,че сме много хора на малко място.Тази маса трябва да бъде контролирана иначе би настъпила анархия(мразя пънк).За тази цел разни (незнайно защо наричани)велики хора измислили законите,морала и ограниченията.Те са много хубаво нещо,но аз виждам нещата така-още от най-ранна възраст всеки човек започва да се движи в един шаблон.Не се толерират никакви отклонения-нито нагоре,нито надолу.Кофти ако си нещо повече от другите и кеф ако си под нивото им.Странно,сетих се за оня комплект пластмасови войници,с които си играехме едно време.Неочаквано добър пример,наистина.Е,мой,аз съм (на мнение,че съм)малко повече от 15грама петоразрядна пластмаса,воняща на ориз.А ти?

Сега сигурно се очаква да завърша със някое главозамайващо веноизкъртващо заключение.Е,няма пък.Ти,брат ми,си достатъчно умен за да схванеш какво трябва да направиш за да бъдеш отново човек.Сега далече от тука че ме заболя главата от толкова мислене!

BlinDBoY
05-07-2005, 16:30
Ти ще кажеш човек ли съм :twisted:

Dorianchety
05-07-2005, 16:44
eee mn temi :) nemoa da smogna da ti otgovarqm :D

blizalka
05-07-2005, 16:53
С риск да се повторя ..направо ни дай сайта от който ги copy тия неща ...тъпо е да ги пействаш като теми,защото не си ги мислила ти,налиии?

Eliiiiiiiiii sexsito
05-07-2005, 19:19
С риск да се повторя ..направо ни дай сайта от който ги copy тия неща ...тъпо е да ги пействаш като теми,защото не си ги мислила ти,налиии?ne sam az ve bratle :D :wink:

BlinDBoY
05-07-2005, 21:25
Е близалка нали флууда си тече!!!!! :evil: