PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^:Как да откаже цигарите или поне..



She-Devil
05-07-2005, 16:36
Znam che na sila ne stava, za tova vi molq HELP ME! Gadjeto mi e na 17 god. i ne iskam da se trovi, kak da otkaje cigarite?! Ili PONE da gi namali!!!! stava duma za tedo_davis !!!! :x :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

05-07-2005, 19:23
е от къф зор да ги отказва?
цигарите РУЛЗ...още повече ако той
не иска д аги откаже, никой не може
да го накара(поне мен нищо и никой
не би могъл да ме накара да ги откажа)

miloto_girl_4e
05-07-2005, 19:38
mmm naistina ne e hubavo 4ovek da pu6i..
ama,mila,ako Tedo ne poiska da otkaje cigarite,nqma koi
da go nakara.. sumnqvam se da postugne6 uspeh,ako toi
ne jelae da se otkaje ot tqh... :roll:

05-08-2005, 12:38
ami ako si dostaty4no uporita 6te uspee6 az imah uspeh s moito gadje oba4e da te predupredq 4e trqbva da mu otdelq6 mn vnimanie i da se podgotvi6 6toto 6a izpada v otvratitelni krizi za cigari i kvotot i da ti govori daje i da ti kazva 4e umira i 4e te mrazi NE MU DAVAI 6IBANITE CIGARI
moito mom4ence ve4e ot okolo 8 meseca ne e blizval cigarka i sum mn dovona a krizite mu bqha purvite 2-3 meseca sled tova sprq izob6to da misli za cigarite i sega mi e mn blagodaren i kazva 4e 4uvstvoto da ne pu6i6 e kato nqkav du6even vurhoven orgazym i se 4uvstva6 svoboden

ta po su6testvo...

na4i nai evikasnottoo koeto az otkrih za otkazvane i koeto na nego mu pomogna sa nikotinovite dyvki NICORETTE zna4i 1 ot tqh struva 50-60stinki oba4e 1 na den mislq 4e 6te mu e dostata4na
oba4e da ti obqsnq - te sa v opakovki ediniq vid sa 2mg a drugiq vid sa 4mg ....takam..zna4i ako toi pu6i po pove4e ot 20cigari na den -togava trqbva da mu vzeme6 ot tezi ot 4mg za6toto sa po- silni , a v slu4ai 4e pu6i po po-malko ot kutiq na den mu vzemi te zi ot po 2mg(a tiq miligrami sa koli4estvoto nikotin koeto se sydyrja v tqh) ob6to vzeto tezi dyvki imat vkus na borova dyvka oba4e NE TRQBVA da se dyv4at kato obiknovena dyvka....dyv4at se mn bavno i se zadurja okolo 2-3sec predi vsqko predyvkvane i daje 6te ti preporu4am purvo da zapo4ne s polovin duvka da vidi kak mu deistvat ina4e opredeleno efekta e kato ot cigarite super mn uspokoqvat samo 4e s taq razlika 4e ne ti vredqt kato cigarite ... ama te v aptekata ot kadeto gi vzeme6 6te ti obqsnqt kak se dyv4at posle a to vsu6tnost ako ne gi vzima6 na broika a vzeme6 cqla kutiq navednuj to vutre si ima podrobno upytvane oba4e ako gi vzeme6 na kutiq 6te se izrusi6 dosta 6toto izliza okolo 20 leva .. aaa i da ti kaja ako ti predlagat nekvi drugi nikotinovi duvki nali po-evtini po-hubavo ne si vzimai tiq nicorrete pone sa izpitani i ti garantiram 4e 6te ima rezultat

aide uspeh nadqvam se da ti svur6a rabota :)

05-09-2005, 14:24
ami ne go karai da gi spira - neka se trovi kvo te gree

tedo_davis
05-10-2005, 04:51
ami ne go karai da gi spira - neka se trovi kvo te gree
Bezmislen otgovor na Typ kompleksar.
po temata - shte se pomy4im da mu pomognem na t'va mom4e ;)