PDA

View Full Version : skinheads sreshtu nacisti i razsisti



Satanas_daughter
05-07-2005, 22:52
takam az poneje ne jiveia bg i predi niakolko dni se zapoznah s edin skinar,ne me pitaite ot kude znam che e takuv shtoto na iaketo mu osven okolo hilada nadpisa Skinheads niama.ta az go razpitvah i toi mi kaza che bil skinar koito bil sreshtu nacisti i razsisti..az da pitam mnogoznaikofcite po toia vupros,ima li takova jivotno,che ne znam kolko da mu viarvam na toia.....

05-07-2005, 23:08
Be nqsvi gi ima...

e_l_i_z_a
05-08-2005, 06:19
xaxaxaxaxaxa SRESHTU nacisti i rasisti?
mi ne 4e sum mnogo kompetentna,daje sum lamer4e ama mislq 4e NQMA!!! :roll:

kreel
05-08-2005, 07:56
spored men takova jivotno kato skinar koito s sreshto rasisti i tem podobni nqma.
Az sum vijdal mnogo skinari koito osven obi4ainite nadpisi na drehite si imat i preshite nacistki svastiki koeto zna4i 4e si4kite sa edin dol drternki.

05-08-2005, 08:32
tva,4e ste chuvali samo za skinari,koito sa rasisti i samo se biqt i sa super komplexari,ne znachi che nqma takiva skinove.skinarite,ako moga taka da se izrazq,se delqt na nqkolko vida,v BG nai mn se sreshtat tiq kydet trepat cigani.АЗ съм българче,predpolagam,4e 6te vi svetne po vyprosa pove4e.

peace!

monka
05-08-2005, 08:37
bqh vleznala v edin kanal PUNKSnotDAED. i tam kato topic be6e slojen edin sait za punka,za skinheads. i to4no tam pi6e6e,4e skinheads sa protiv nacistite :roll: vlezte v tozi kanal,v mIRC i tam o6te stoi tozi sait. razgledaite go,tam pi6e mnogo za tezi ne6ta :!:

05-08-2005, 11:26
Такова движение има и се нарича RASH (Red & Anarcchist Skin Heads) и струвами се е възникнало много преди да настане особения пренос на радикално дясната доктрина в субкултурните среди на пънк движението. Разбира се, да се прави някаква твърде стриктна демаркация по отношение на концептуалната същност на тези радикали, интелектуалния потенциял на които не допуска нищо повече от геройски подвизи в уличните им сбивания и старателно покриване на цялата псевдология на убежденията им с разни смехотворни, палячовски естетически орнаменти към "демонстриращото" отрицание към буржоазния социум облекло е наивно. В повечето случаи се касае просто за инертно приплъзване и голяма част от тези, герои на идеологическия антагонизъм на революцията и реакцията са привлечени към такава една принципалност, именно поради невъзможността да проявяват някаква по-самобитна екзистениця, отвъд рамките на асоциирането им. Макар и повечето да се изживяват като големи индивидуалисти.
Скинари? Ха-ха-ха! Ще се гръмна!

Satanas_daughter
05-08-2005, 13:36
bqh vleznala v edin kanal PUNKSnotDAED. i tam kato topic be6e slojen edin sait za punka,za skinheads. i to4no tam pi6e6e,4e skinheads sa protiv nacistite :roll: vlezte v tozi kanal,v mIRC i tam o6te stoi tozi sait. razgledaite go,tam pi6e mnogo za tezi ne6ta :!:
tochno taka,samo punk za skinhead slusha,tochno tfa shte da e
i kfo sia znachi ima takova jivotno mai..
az sum bulgarche,ela da pomagaaashhhh

LiNkiN4eTo
05-08-2005, 13:55
Be nqsvi gi ima...
бе сякви ги има :wink:

Bimper-ska
05-08-2005, 15:25
http://www.nazi.hit.bg/skinheads.htm
Тук пише за снихедс в България, но и по принцип има инфо и до колкото го четох, явно това момче не те лъже.

pd_gotin
05-08-2005, 18:42
Хаха, като ви слушам чак ми се прииска да се логна :P Е аз съм на половина скин, доста от приятелите ми са такива. За незнаещите:
SKINHEAD=RASIST !


P.S. 14/88 - 14 words "We must secure the existance of the white race and a future for white children" Adolf Hitler

monka
05-08-2005, 19:25
a be,hora molq vi vijte tozi sait [/url]http://PunksNotDead.datacom.bg
vsi4ko e obqsneno mnogo hubavo,predimalko pak go razglejdah!!! i qvno v bulgaria po4ti nqma istinski skinheads ot tova,koeto az razbrah za tqh :roll:

05-09-2005, 04:36
pd_gotin,ujasno typ si!Tva 4e tvoite pr sa rasisti ne znachi che da si skinar znachi samo tva!!!Prosto te sa ot komplexiranite skinari,det hvashtat nqkoe malko ciganche i go biqt i na 25 nqkyde im idva akyla v glavata.Kato ne znaesh za kakvo stava duma pone se ogramoti,a nedei da govorish samo ot tova,koeto si vijdal ili chuval!

e_l_i_z_a
05-09-2005, 05:51
uf nz ama naistina bulgarite sme na iz4ezvane!
ciganite imat po 8-9 4e i pove4e deca,a nie mn rqdko po 1 !!!
ili 2!!! :roll: pravete si izvodite :roll:

Resident_Evil_f
05-09-2005, 09:18
http://www.bootboy.hit.bg/oimuz.htm

bulgarche
05-09-2005, 09:52
bqh vleznala v edin kanal PUNKSnotDAED. i tam kato topic be6e slojen edin sait za punka,za skinheads. i to4no tam pi6e6e,4e skinheads sa protiv nacistite :roll: vlezte v tozi kanal,v mIRC i tam o6te stoi tozi sait. razgledaite go,tam pi6e mnogo za tezi ne6ta :!:
tochno taka,samo punk za skinhead slusha,tochno tfa shte da e
i kfo sia znachi ima takova jivotno mai..
az sum bulgarche,ela da pomagaaashhhh

Тук съм, тук съм :) Еми...SkinheeadS...ууфф аре като се прибера, ще ти пратя сайта или ще copy-paste това което пише. В тоя сайтпише, че истинските скинари да против расизма и накрая пише да се свържем с тия за да се обединим (или нешщо такова). НЯкви пънкари са го пуснали т'ва, ама...незнам...на мен ми казаха "Виж тук какво пише врага"..така з=научих за сайта..ще ти го пратя да видиш

effilang
07-31-2005, 12:57
Ima kazvat se SHARP : Skinheads Against Racial Prejudice.

Kakto povecheto skinari v Bulgaria ne e iznenada che ne znaete za tva 6tot ste kuhi,rasisti,ogranicheni i ignorantni a instinskite skinarite opredeleno ne sa takiva.

Dori ima6e naskoro underground koncert na sharps tuka v bg.

Prochetete toq Thread:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=5017&postdays=0&postorder=asc&start=0

Za sajalenie golemie Rasist i Patrior "Az sum Bulgarche" si e iztril sichki postove i gi e smenil s cifri kato predpolagam e ostanovil kolko tup e bil naistina dokato gi e pisal, i che sigurnu 6te sedat nepredstavitelno pred drugite skinarai...na vse pak sichko e show?? ahahahahah

smeshnici.... nagledaite se na prostotiqta si

KGW
07-31-2005, 13:23
Мразя скинарите,расизма и негрите.
Плюс това съм чувал,че след смъртта на Лепа Брена...соскерани вече няма.

bulgarche
07-31-2005, 13:41
Ima kazvat se SHARP : Skinheads Against Racial Prejudice.

Kakto povecheto skinari v Bulgaria ne e iznenada che ne znaete za tva 6tot ste kuhi,rasisti,ogranicheni i ignorantni a instinskite skinarite opredeleno ne sa takiva.

Dori ima6e naskoro underground koncert na sharps tuka v bg.

Prochetete toq Thread:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=5017&postdays=0&postorder=asc&start=0

Za sajalenie golemie Rasist i Patrior "Az sum Bulgarche" si e iztril sichki postove i gi e smenil s cifri kato predpolagam e ostanovil kolko tup e bil naistina dokato gi e pisal, i che sigurnu 6te sedat nepredstavitelno pred drugite skinarai...na vse pak sichko e show?? ahahahahah

smeshnici.... nagledaite se na prostotiqta si
zavri su ne6to отзад фееее

chupacabra:)
07-31-2005, 15:28
Хаха, като ви слушам чак ми се прииска да се логна :P Е аз съм на половина скин, доста от приятелите ми са такива. За незнаещите:
SKINHEAD=RASIST !


P.S. 14/88 - 14 words "We must secure the existance of the white race and a future for white children" Adolf Hitler
извинявай ПРИЯТЕЮ, или се доста прост или се правиш на доста прост.

не разбрахте ли ЧЕ СКИНХЕД НЕ Е равно на РАСИСТ?!

за последен път го пиша, щото е доста дразнещо. истинските СКИНХЕДС и ПЪНКАРИТЕ са СРЕЩУ РАСИЗМА!

както в повечето неща си има групи
и както има (лайненца, които се наричат скинари) наци-скинхедс - BONEHEADS - нарочно са се нарекли така за да се отличават от истинските скинхедс

има други СКИНХЕДС които са срещу ГЕЙ дискриминацията...

пънкарите и скинарите имат еднакви корени. истинския
скинхед също е анархист!

пак казвам скинар и нацист не е едно и също нещо
истинските скинхедс просто са футболни хулигани
които се кефят на ска, футбол и бира.
е тфа е, по-тъпо не можах да го напиша

07-31-2005, 15:39
АБЕ СМЕШНИЦИ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ! ВЪОБЩЕ НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ С ИСТОРИЯТА НА СКИНХЕДС И ДОКТОР МАРТЕНС!

АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ! Ти си мъртъв мойто момче. Не ти препоръчвам да идваш в софия, защото има мноооооого анти-нацита. По-добре е да не ми се мяркаш пред очите, защото ще ти пробия дупка в главата с мойте Док Мартенс кубинки (Вермахт да го духат!).
Скапано лайно, на къв се правиш? Във форума е лесно да се правиш на нацист и скинар обаче ми е интересно какво правиш като излезнеш на улицата. Съмнявам се че гордо ще излезеш със тениска на свастика или нещо такова, защото ще умреш на секундата. Като гледам си на 15 години, за това по-добре първо порасни преди да се правиш на tough guy!

Позор за хората си ти, не зависимо бели или черни. Хвани се гръмни.


SHARP SKINS FOREVER! Oi oi oi!

07-31-2005, 15:42
Само да допълня. На наци скиновете им се вика BONEHEADS , не скинхедс. Те не са заслужили да принадлежат на тая субкултура.

WHITE PRIDE WORLD WIDE??? АХАХАХАХ

KGW
07-31-2005, 16:24
ГОСТЕ,
ТАКА ЩЕ ТИ ГО ВТЪКНА,ЧЕ ГЪЗА ТИ ЩЕ СЕ ОШАРПИ !

mAdn3ss_
07-31-2005, 18:25
Скинари Анти расисти..БУХАХАХАХАХА прекалено далече стигнахте...


една поправка...скинарите не мразят
пънковете защото ПОНЕ пушат трева.
мразят се заради доста други неща, да
започнем поне от това че пънковете са
анархисти, а скинарите не са.
и аз съм на мнение че в България
истински скинари, които знаят за какво се
борят, почти няма.повечето са или нацисти
или позьори, целящи...незнам какво...
а расизма според мен е много тъпо нещо...
не че нещо, аз никога не съм имала проблеми
с расисти(освен в тоя форум де :lol: )
мм за голите глави са ми расказвали че преди
нещо си скиновете са били пънкари или нещо
подобно абе имали са дълги коси и са били
анархисти, докато групичка от такива нацисти
решават да се отцепят и си обръсват главите
а кво е бимбар?а бтв това дет е можеш да му се
сетиш за думата аз го пиша суичър:)))кво ти пука
важното е да се разбира за кво става дума;)
Момичето много добре си го е казало евала..

worldclass
07-31-2005, 22:13
tea sichkite sa nqkvi zabludeni
skinari nacisti rasisti ne znam si kvi
sa opraaat
smotani sa

universal_dream
08-01-2005, 12:15
АБЕ СМЕШНИЦИ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ! ВЪОБЩЕ НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ С ИСТОРИЯТА НА СКИНХЕДС И ДОКТОР МАРТЕНС!

АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ! Ти си мъртъв мойто момче. Не ти препоръчвам да идваш в софия, защото има мноооооого анти-нацита. По-добре е да не ми се мяркаш пред очите, защото ще ти пробия дупка в главата с мойте Док Мартенс кубинки (Вермахт да го духат!).
Скапано лайно, на къв се правиш? Във форума е лесно да се правиш на нацист и скинар обаче ми е интересно какво правиш като излезнеш на улицата. Съмнявам се че гордо ще излезеш със тениска на свастика или нещо такова, защото ще умреш на секундата. Като гледам си на 15 години, за това по-добре първо порасни преди да се правиш на tough guy!

Позор за хората си ти, не зависимо бели или черни. Хвани се гръмни.


SHARP SKINS FOREVER! Oi oi oi!
значи преди 2 седмици близо се запознах с един ати-наци скинхед обаче неможахме да си поговорим мн по въпроса...щото беше от варна и си хващаше влака...и името не му запомних и мн ме е яд,а ти госте като си от София аре на по бира! Щото аз не познавам много SHARP SKINS а по улиците вече няма много гребени и нашивки анти-наци и anarchy,а вечер не ми се минава покрай кравай(трябва да знаеш причината) :lol: а тва че има някви заблудени BONEHEADS не ме плаши,а ме разсмива...съжалявам ги тея хора

universal_dream
08-01-2005, 12:36
Хаха, като ви слушам чак ми се прииска да се логна :P Е аз съм на половина скин, доста от приятелите ми са такива. За незнаещите:
SKINHEAD=RASIST !


P.S. 14/88 - 14 words "We must secure the existance of the white race and a future for white children" Adolf Hitler
извинявай ПРИЯТЕЮ, или се доста прост или се правиш на доста прост.

не разбрахте ли ЧЕ СКИНХЕД НЕ Е равно на РАСИСТ?!


за последен път го пиша, щото е доста дразнещо. истинските СКИНХЕДС и ПЪНКАРИТЕ са СРЕЩУ РАСИЗМА!

както в повечето неща си има групи
и както има (лайненца, които се наричат скинари) наци-скинхедс - BONEHEADS - нарочно са се нарекли така за да се отличават от истинските скинхедс

има други СКИНХЕДС които са срещу ГЕЙ дискриминацията...

пънкарите и скинарите имат еднакви корени. истинския
скинхед също е анархист!

пак казвам скинар и нацист не е едно и също нещо
истинските скинхедс просто са футболни хулигани
които се кефят на ска, футбол и бира.
е тфа е, по-тъпо не можах да го напиша

Адски съм съгласен с теб че истинските skinheads "са футболни хулигани които се кефят на ска,футбол и бира" защото преди да се появят тъпите BONEHEADS пънкарите и те са ходели по мачовете и са пили бира с истинските skinheads! после незнам кво става и има много варианти как са се разцепили.И после как да няма SHARP skinheads...ми нали някой трябва да им вкара малко акъл на Boneheads!Бе добър пост :P "пънкарите и скинарите имат еднакви корени. истинския
скинхед също е анархист!"
oi!oi!oi! punx&skins

mary_jane_666
08-01-2005, 16:23
to4no dvijenieto SKINHEADS neznam protiv kvo e ama pone skinarite koito poznavam sa rasisti i nacisti ( kat mene ) ..........
ima takia koito sa protiv metalite i punkarite ........
ima takia deto samo se drogirat .........
no da sa PROTIV rasizma ??? 4e vie 4uvate li se ??????? mi za kvo togaa sa skinari ??????
bahti zleto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Diktatura na Vlast .. Hitler na Vlast .. !!!

chupacabra:)
08-01-2005, 16:37
to4no dvijenieto SKINHEADS neznam protiv kvo e ama pone skinarite koito poznavam sa rasisti i nacisti ( kat mene ) ..........
ima takia koito sa protiv metalite i punkarite ........
ima takia deto samo se drogirat .........
no da sa PROTIV rasizma ??? 4e vie 4uvate li se ??????? mi za kvo togaa sa skinari ??????
bahti zleto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Diktatura na Vlast .. Hitler na Vlast .. !!!
явно ти си злето в случая..
вземи са образовай малко преди да се караш.. ИСТИНСКИТЕ СКИНХЕДС НЕ СА РАСИСТИ..
блях, писна ми да го повтарям....http://smilies.sofrayt.com/1/l0/redeyes.gif

mary_jane_666
08-01-2005, 16:39
to4no dvijenieto SKINHEADS neznam protiv kvo e ama pone skinarite koito poznavam sa rasisti i nacisti ( kat mene ) ..........
ima takia koito sa protiv metalite i punkarite ........
ima takia deto samo se drogirat .........
no da sa PROTIV rasizma ??? 4e vie 4uvate li se ??????? mi za kvo togaa sa skinari ??????
bahti zleto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Diktatura na Vlast .. Hitler na Vlast .. !!!
явно ти си злето в случая..
вземи са образовай малко преди да се караш.. ИСТИНСКИТЕ СКИНХЕДС НЕ СА РАСИСТИ..
блях, писна ми да го повтарям....http://smilies.sofrayt.com/1/l0/redeyes.gif

am kvi sa ?? :lol:
kat mi dokarash nqkoi ot dvijenieto i da mi kaje 4e ne e rasist togava 6e govorim ..

chupacabra:)
08-01-2005, 16:43
еми направи си труда да ми прочетеш мнението по-нагоре.
в българия истински скинхедс НЯМА...
бляяяя... необразовани и се изказват .. такива най-ги обичам.. http://smilies.sofrayt.com/1/l0/snore.gif

mary_jane_666
08-01-2005, 16:55
tva sa tatoos na skinhead ..
neznam do kolko se interesuva6 ot nacism ama moje6 da mi qde nacistkata putka ...
http://www.torcida-plovdiv.org/photos/tatoo/skinheads.jpg

08-01-2005, 16:58
Дааммм в България наистина некой от т. нар скинове не знае какво всъщност е истинския скин, повечето си мислят че са некви нацисти и расисти ама наистина са две разлене неща, а пък някои наистина заблудени са всъщност некви пънкари, ходят бият трошат и изобщо не знаят в кой филм са се вкарали :wink: .

chupacabra:)
08-01-2005, 17:00
tva sa tatoos na skinhead ..
neznam do kolko se interesuva6 ot nacism ama moje6 da mi qde nacistkata p***a ...
http://www.torcida-plovdiv.org/photos/tatoo/skinheads.jpg
интересувай се от нацизъм колкото си щеш, но земи попрочети преди да говориш тъпотии! позьорска му работа. за твое добро ти го казвам .. във форума не му пука на никой че се селска дейна, ама извън форума много ще ти се смеят!

п.с. пак казвам нацистите се наричат BONEHEADS
даже нарочно, за да се отличават от истинските скинхедс.
п.п.с. не се интересувам от такива изродщини, но очевидно знам повечко неща от теб НАЦИСТКЕ :lol: :lol:

universal_dream
08-02-2005, 10:51
ИМА против расизма,но в забудената ни държава са малцинство! Даже незнам и на пръсти дали се броят защото по улиците виждам само нацита! White Power BONEHEADS...колкото и да си говорим кои са истинските и кои фалшивите на тях няма да им дойде акъла. Има и от 2та вида Skinheads,но засега White Power расистите са множинството...жалничките те. Колко много заблудени хора има :cry:

universal_dream
08-02-2005, 11:02
Ima kazvat se SHARP : Skinheads Against Racial Prejudice.

Kakto povecheto skinari v Bulgaria ne e iznenada che ne znaete za tva 6tot ste kuhi,rasisti,ogranicheni i ignorantni a instinskite skinarite opredeleno ne sa takiva.

Dori ima6e naskoro underground koncert na sharps tuka v bg.

Prochetete toq Thread:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=5017&postdays=0&postorder=asc&start=0

Za sajalenie golemie Rasist i Patrior "Az sum Bulgarche" si e iztril sichki postove i gi e smenil s cifri kato predpolagam e ostanovil kolko tup e bil naistina dokato gi e pisal, i che sigurnu 6te sedat nepredstavitelno pred drugite skinarai...na vse pak sichko e show?? ahahahahah

smeshnici.... nagledaite se na prostotiqta si
хахаха :lol: :lol: няма такъв смях! човек много те уважавам за тоя пост...и не само! аз тъкмо се чудех защо българчето спря да пише по тая тема...сега разбирам смисъла на израза "абе незнам защо,но съм наци" хахаха

worldclass
08-02-2005, 21:24
a e sichkite sa mnoo zle

effilang
08-03-2005, 14:56
АБЕ СМЕШНИЦИ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ! ВЪОБЩЕ НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ С ИСТОРИЯТА НА СКИНХЕДС И ДОКТОР МАРТЕНС!

АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ! Ти си мъртъв мойто момче. Не ти препоръчвам да идваш в софия, защото има мноооооого анти-нацита. По-добре е да не ми се мяркаш пред очите, защото ще ти пробия дупка в главата с мойте Док Мартенс кубинки (Вермахт да го духат!).
Скапано лайно, на къв се правиш? Във форума е лесно да се правиш на нацист и скинар обаче ми е интересно какво правиш като излезнеш на улицата. Съмнявам се че гордо ще излезеш със тениска на свастика или нещо такова, защото ще умреш на секундата. Като гледам си на 15 години, за това по-добре първо порасни преди да се правиш на tough guy!

Позор за хората си ти, не зависимо бели или черни. Хвани се гръмни.


SHARP SKINS FOREVER! Oi oi oi!
значи преди 2 седмици близо се запознах с един ати-наци скинхед обаче неможахме да си поговорим мн по въпроса...щото беше от варна и си хващаше влака...и името не му запомних и мн ме е яд,а ти госте като си от София аре на по бира! Щото аз не познавам много SHARP SKINS а по улиците вече няма много гребени и нашивки анти-наци и anarchy,а вечер не ми се минава покрай кравай(трябва да знаеш причината) :lol: а тва че има някви заблудени BONEHEADS не ме плаши,а ме разсмива...съжалявам ги тея хора


Universal Dream, pak se namirame tuka pokrai idiotite :)

Nai smeshni sa mi postovete ot vida na:

"kat mi dovede6 takuv i mi go pokaje6 togava she uverq.."

6to ne si digne6 murzeliviq zadnik da otvori6 nqkoq druga kniga i da razbere6 sam a?

Kvo trqbva sichko v lajica da ti se podnese? Za tva si prost i za tva si ogranichen, i za tva zadava6 tupi vuprosi i pita6 nqkoi da ti pokaje takuv, 6to6 nqma6 silata i stimula da se vuvede6 v istinata, 6te zaboli kuhoto surce da znae6 istinata.

paliachofci negramotni.

A ti mili mi Az Sum Bulgarche zaedno sus Universal Dream vuv stariqti u6kim slaven thread ti razprahme celiq svqt takache ne se opitvai tuka sega pred povecheto skinari da mi se pravi6 na golqmata pi6ka.

Dostatachno qsno pokaza na sichki v toq forum che ama ABSOLIUTNO ni6to ne razbira6 poradi vakta che si iztrii absolutno sichki postove vuv stariq thread.

Za6to li ? Shtot i bonehead ili neonaci da go beshe poglednal tva shteshe da ti se smee kato lud.

T1i che dragi mi smehurko kakto kaza nqkoi tam, mlukni i po dobre samo cheti che dori Bulgarski govorq po dobre ot tebe we mi6ok ple6iv.

Ne me karai ot novo da te pravq na 5 stotinki, kaji veche na 1 6tot minaliq put opredeleno stana na 5 pred vseki.

Hubavoto e che sum citiral i vseki moje da vidi naistina kolko si prost i kakvi gluposti si pisal, ne me karai da ti postvam ne6tata tuka pred sichkite ta otnovo da ni greine kolko si ogranichen.

Mi6ok sme6en.

universal_dream
08-03-2005, 20:28
effilang stranno e no e fakt kolko sa zabludenite i na kolko trqbva da ima se vkara akul ili kubinka v glavata nali...za sujalenie pri pove4eto ne stava po purviq i zatova pove4eto pribqgvat do vtoriq na4in :P citiram edin White Power BONEHEAD "neznam za6to,no sum nazi" i ediniqt ot dvamata durje6e kniga "lujata za 6-te miliona" vseki da si pravi sam za sebe si izvodite...ima dostatu4no literatura i filmi ot koito 4ovek moje da si napravi izvodite,no taka da pi6e kolkoto da ne zaspi...aide po dobre ne! effilang po to4en ot teb nemoga da buda,no qvno istinata naistina boli i nqkoi xora neznaqt kvo da napi6at sled tvoi post...osven cifri4ki

08-03-2005, 20:58
dori samo do 7 mogat da broqt :lol:

HanoMnaH
08-04-2005, 00:05
хахахх аз една вечер си въря покраи Аязмото в СТЗ и няква група скиове случаино видяха един циганин.Почнаха го млатят яко!!!!Бои поне 20 мин.смляха го и накрая за капак го метнаха на едно дърво и го провесиха.Ония стоя 5 мин изтупа се и си тръгна,баси здравият циганин,треело с пушка да го гръмнат:)

A-Terrorist
08-04-2005, 11:27
Чупакабра,скинхедс са си скинхедс,боунхедс викат наркоманите на скинхедс,които са расисти,ама какво ли разбира свиня от кладенчова вода... :lol:

universal_dream
08-04-2005, 13:36
Чупакабра,скинхедс са си скинхедс,боунхедс викат наркоманите на скинхедс,които са расисти,ама какво ли разбира свиня от кладенчова вода... :lol:
az Boneheads vikam na teq deto biqt bez pri4ina...to i az moga da hvana nqkoi skin deto se razxojda sam i kubinkata mi da ostane v 4erepa mu...e taka prosto 6toto ne mi e haresal..no ne go pravq nali..za6toto mislq s glavata si! a Boneheads kato ne im haresa ne6to te biqt bez da pitat..moje da si rasist na greben i te da te pomislqt za narkoman i da te prebiqt...moje da si punkar i da si drupval koz 2 puti prez jivota si,no te da re6at 4e si narkoman i anarhist i pak da te prebiqt...moje da si nai dobriq 4ovek na sveta i kojata ti da e razli4na ot bqla,no na tqx da ne im haresa i da te prebiqt...moje da te prebiqt zaradi pantalonite ti ili cveta na nqkoq drexa ili pri4eskata...i da ne te biq te mrazqt zaradi tova koeto si...s nqkvi tupi fashistki predrasudaci. Na tova az vikam Boneheads! A-Terrorist..a ti se izkaji vmesto samo da pravi6 zabelejki :wink:

chupacabra:)
08-04-2005, 14:42
Чупакабра,скинхедс са си скинхедс,боунхедс викат наркоманите на скинхедс,които са расисти,ама какво ли разбира свиня от кладенчова вода... :lol:

skinheads = skinheads
boneheads = boneheads
skinheads - не е равно - boneheads
кфо ли съм тръгнала да обяснявам некфи неща дето
нито някой ше ги разбере нит ще си направи труда да
ги разбере...

A-Terrorist
08-04-2005, 17:18
Е коя си ти пикло,че ще определяш кой какъв е ? Същото важи и за пикльото отгоре.Кубинки някой яде само в сънищата ти.Пуснали са няква тема,ми отговаряйте като хората,а не пускайте тук някакви си ваши измишльотини или измишльотините на някакви дрогирани олигофрени.

Аз лично не харесвам скинхедс,които са расити,нито скинхедс,които не са.Просто като цяло не ми харесват скинхедс,но това не значи,че трябва заради това,че на едните не им отърва да наричам другите с нещо,което е пълна глупост и е измислено от първите.

БАСТА!

chupacabra:)
08-04-2005, 17:41
Е коя си ти пикло,че ще определяш кой какъв е ? Същото важи и за пикльото отгоре.Кубинки някой яде само в сънищата ти.Пуснали са няква тема,ми отговаряйте като хората,а не пускайте тук някакви си ваши измишльотини или измишльотините на някакви дрогирани олигофрени.

Аз лично не харесвам скинхедс,които са расити,нито скинхедс,които не са.Просто като цяло не ми харесват скинхедс,но това не значи,че трябва заради това,че на едните не им отърва да наричам другите с нещо,което е пълна глупост и е измислено от първите.

БАСТА!

еми не сме ги измисляли ние за съжаление..
не сме виновни че си прост и не знаеш някои нещица

universal_dream
08-07-2005, 14:04
Е коя си ти пикло,че ще определяш кой какъв е ? Същото важи и за пикльото отгоре.Кубинки някой яде само в сънищата ти.Пуснали са няква тема,ми отговаряйте като хората,а не пускайте тук някакви си ваши измишльотини или измишльотините на някакви дрогирани олигофрени.

Аз лично не харесвам скинхедс,които са расити,нито скинхедс,които не са.Просто като цяло не ми харесват скинхедс,но това не значи,че трябва заради това,че на едните не им отърва да наричам другите с нещо,което е пълна глупост и е измислено от първите.

БАСТА!
leleee kuf si prost 4ove4e...mn qsno 4e tva sa go izmislili "drogirani oligofreni" nali skins&punx ima ednakvi koreni i zatva fashagite kato sa se otcepili, punkovete sa si sformirali teq dvijeniq.. nadali nqkoe fashist4e 6te re6i da stane izvednuj SHARP skin...logi4no e 4e punkarite sa si sformirali tva dvijenie..otna4aloto sa bili zaedno,no posle sa se razcepili...pone taka si go obqsnqvam az,vie kak mislite? A-Terrorist a kuf si ti we ? nemoje da si opravdae dumite i obijda tuka 6toto neznae kvo da kaje...kato nqma6 mnenie..vuob6te kvo postva6 tuka? chicken shit! ako iska6 da vidi6 za kubinkite ne6to ela kum sf...az 6te ti pokaja za kfo govorq

universal_dream
08-09-2005, 13:15
mai priklu4ixme i po taq tema za skinheads? zakvo vuob6te pravite novi i novi...ne vijdate li 4e se edno i su6to i nai nakraq ni6to.

A// Political
08-18-2005, 08:48
Oi!
Хахах.. експлойтед тийн, добре го каза, мейт. Аз викам да сеем смут и в тоя форум. Учудващо, но тука се говори повече за скинс, отколкото в други форуми. Ма т'ва е... днешната младеж се ориентира :lol:
Universal_dream, chupacabra, effilang... oi! и на вас ;) ...и на всички други, които знаят за какво става дума.
Радвам се на нещата, които сте писали. И всъщност какво да добавим.
Нещо ми се стори, че не е много ясно, защо скиновете са анти-расисти. Ако съм пропуснал нещо и сега повтарям - извинете. ;)
Тааа... *прочиства си гърлото*
Скинхед движението (за всички, които не са запознати) се заражда в края на 60те години на миналия век. Заражда се в Англия. То е младежко движение, което е съставено от чернокожите младежи емигранти - често ямайци (rudeboys) и белите английски младежи (модс). Те се сплотяват, защото общо взето социалното им положение е еднакво - долната класа, работническата. Слушат реге, ска, bluebeat. Правилно чухте - има скинхед реге (и много яко при това. Самият Bob Marley е бил rudeboy!) Бръснат си главите, защото са срещу хипитата, които по това време вече тотално са изгубили ориентацията си и някаква ясна представа за нещата, които са искали да постигнат. Чувал съм и версия, че съм бръснели главите, защото rudeboys, с техните расти имали много въшки, но това ми се струва малко банално.
Така движението изкарва няколко години - расизъм по това време няма в тия среди. Към средата на 70те първата вълна скинс (trad skins), вече е на изчезване. Втората вълна идва с пънка - така нареченитe ой! скинс. Те са по-груби от първите (като стил на обличане и като поведение), слушат пънк и като цяло по това време разликата между пънк и скин е в прическата.
Когато към 80те пънк движението вече сериозно почва да се комерсиализира, (ирония... дори пънкът се превръща в това, което е отричал. Crass - punk is dead :wink: ) скиновете се отделят и заформят своя собствена сцена. Тяхната музика - Ой!.
Тогава се появяват и първите фашаги сред скиновете. Зарибени от НФ, (Национален Фронт - ултра-националистка партия в Англия) те приемат десните идеи. А ги зарибяват като им казват, че са безработни и бездомни, защото емигрантите (т.е. чернокожи или жълти - без да искам да звучи расистко) им взимат работните места. Всъщност самите емигранти не са на по-добро дередже, но се оказват много удобна мишена за НФ. Тогава се появяват и Скрюдрайвър и тоя изрод Ian Stuart. Те са една от първите наци-ой групи (в началото са пънк, но после избиват на наци. наци-ой звучи малко странно и невъзможно - RAC e по уместно. RAC - rock against communism).
Kaкто и да е - това е втората вълна, съставена от Ой! скинс и нацисти. Третата вълна идва скоро след това, като това са SHARP (Skinheads against racial prejudice), RASH (Red and Anarchist Skinheads), Skunks (Skins + Punk = Skunk - често се срещат по хардкор концерти)... та дори има GSM (Gay Skinhead Movement), GAS (Gay Aryan Skinheads - дори фашагите си имат гей крило) ;)
И сега до стигне до това, което всъщност исках да кажа - а именно, че е невъзможно някой да се нарича скин и същевременно да е расист, защото такова животно нема, това е оксиморон (проверете в речника :lol: )
Не е възможно, защото тази субкултура е създадена, колкото от чернокожи, толкова и от бели, и такава и трябва да бъде запазена. Скинхедс, са анти-расисти и анти-фашисти... т'ва за анархизма, не е задължително.
Т'ва беше от мен! Cheers!

Becket
07-29-2011, 19:22
Хаха, като ви слушам чак ми се прииска да се логна :P Е аз съм на половина скин, доста от приятелите ми са такива. За незнаещите:
SKINHEAD=RASIST !


P.S. 14/88 - 14 words "We must secure the existance of the white race and a future for white children" Adolf Hitler
извинявай ПРИЯТЕЮ, или се доста прост или се правиш на доста прост.

не разбрахте ли ЧЕ СКИНХЕД НЕ Е равно на РАСИСТ?!

за последен път го пиша, щото е доста дразнещо. истинските СКИНХЕДС и ПЪНКАРИТЕ са СРЕЩУ РАСИЗМА!

както в повечето неща си има групи
и както има (лайненца, които се наричат скинари) наци-скинхедс - BONEHEADS - нарочно са се нарекли така за да се отличават от истинските скинхедс

има други СКИНХЕДС които са срещу ГЕЙ дискриминацията...

пънкарите и скинарите имат еднакви корени. истинския
скинхед също е анархист!

пак казвам скинар и нацист не е едно и също нещо
истинските скинхедс просто са футболни хулигани
които се кефят на ска, футбол и бира.
е тфа е, по-тъпо не можах да го напиша



Не знам какъв ви е проблема със скиновете има много разновидности по целия свят, специално Шарповете са срещу дискриминацията и прочие, но тези които са в България са точно нацисти и расисти... защо подкрепяте анти-расизма?! 5 века турско е*ане не ви ли стигна та сега и трябва по БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА (подчертавам НАЦИОНАЛНА) ТЕЛЕВИЗИЯ ние да гледаме скапаните ТУРСКИ новини кво ни бърка нас тях кой ги е*е и чии г*зове лижат?!

Verminaard
07-29-2011, 19:36
Пуснато на: Нед Май 08, 2005 1:52 am Заглавие: skinheads sreshtu nacisti i razsisti

:lol: :lol:

PinkFloydSound
07-29-2011, 22:25
Хаха, като ви слушам чак ми се прииска да се логна :P Е аз съм на половина скин, доста от приятелите ми са такива. За незнаещите:
SKINHEAD=RASIST !


P.S. 14/88 - 14 words "We must secure the existance of the white race and a future for white children" Adolf Hitler
извинявай ПРИЯТЕЮ, или се доста прост или се правиш на доста прост.

не разбрахте ли ЧЕ СКИНХЕД НЕ Е равно на РАСИСТ?!

за последен път го пиша, щото е доста дразнещо. истинските СКИНХЕДС и ПЪНКАРИТЕ са СРЕЩУ РАСИЗМА!

както в повечето неща си има групи
и както има (лайненца, които се наричат скинари) наци-скинхедс - BONEHEADS - нарочно са се нарекли така за да се отличават от истинските скинхедс

има други СКИНХЕДС които са срещу ГЕЙ дискриминацията...

пънкарите и скинарите имат еднакви корени. истинския
скинхед също е анархист!

пак казвам скинар и нацист не е едно и също нещо
истинските скинхедс просто са футболни хулигани
които се кефят на ска, футбол и бира.
е тфа е, по-тъпо не можах да го напиша



Не знам какъв ви е проблема със скиновете има много разновидности по целия свят, специално Шарповете са срещу дискриминацията и прочие, но тези които са в България са точно нацисти и расисти... защо подкрепяте анти-расизма?! 5 века турско е*ане не ви ли стигна та сега и трябва по БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА (подчертавам НАЦИОНАЛНА) ТЕЛЕВИЗИЯ ние да гледаме скапаните ТУРСКИ новини кво ни бърка нас тях кой ги е*е и чии г*зове лижат?!
Турците са отделна раса, точно така. :shock:

LadyDi
07-30-2011, 08:24
Стара тема.