PDA

View Full Version : Марш за Трева



LunaTriCk
05-08-2005, 09:51
http://www.promena.org/public/campaigns/marsh-za-treva.gif

Статия :

http://capital.bg/

Eliiiiiiiiii sexsito
05-08-2005, 10:03
ne!
ebati priziva 4esno :shock: :? tc tc tc

tra^la^la
05-08-2005, 10:18
:( Що е в София...

BlinDBoY
05-08-2005, 10:22
Хеахеахеахеах ,че къде без мен бе...жалко ,че няма такова чудо и във Велико Търново :cry:

so mazy!
05-08-2005, 17:09
mi ne mislq da se priseudinqvam kum tqh , obache ako imam put natam shte mi e interesno da gi vidq! haha chudq se dali shte samo nqkvi maloletni pikliovci, koito se pravqt na interesni ili she e neshto po-dobro..

zElEnA^mAsLiNkA
05-08-2005, 17:13
Kf0 e tfa be ?? Tiq det0 6te h0dqt bi trqbval0 da sa ludi! Nali 6te vi g0nqt kukite i kf0 6te re4e mar6 za treva?? Iskate da vi dadat 0t dyrjavata li ??? hahahaha

Immortality_
05-08-2005, 17:43
bih oti6la s golyamo udovolstvie...no ne mogaaaa :cry:

naty
05-08-2005, 17:46
edwali..

05-08-2005, 18:52
е мега мноо ми се ходи ама няма да
ходя :cry: :cry: :cry:

`cannibal`girl
05-08-2005, 19:26
az puk 6te hodq:D tfa putuvane sam si
go zaplanuvala ot 2 sedmici i ve4e sam si znam
kude 6te hodq, kakfo 6te pravq kude 6te spq.. lele
mnou se kefqq :lol:

CRaZy_IKT
05-08-2005, 21:34
Da be verno kukite nqma li da ni gonqt???
I izobshto az bih otishla ama kvo predstavlqva tva chudo

BABY_SEXY_GIRL
05-08-2005, 22:10
Ааа не! Това е ужасно, как може :shock: Та това е против закона дори :? Безмозъчни хора колкото искаш с безмозъчни идеи :x

e4o
05-08-2005, 22:20
mislq 4e ne :)

BlinDBoY
05-08-2005, 22:29
bih oti6la s golyamo udovolstvie...no ne mogaaaa :cry: Какво съвпадение само

Bimper-ska
05-09-2005, 08:31
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
05-09-2005, 12:38
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ...

Jamalska
05-09-2005, 12:50
TAM SYM MNOO QSNO TAM SYM MNOO QSNO TAM SYM MNOO QSNO:)...
ako ne sym na riba i hek nqkyde po ezercata xaxaxaxaxa:)

The WEED in NE3d iS A FrieNd InDeeD

05-09-2005, 13:03
охххххх ще се постарая да дойда,
така де ще напрая всичко възможно...но
едва лиhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif

sladkoto_mime_
05-09-2005, 16:23
haha , basi - nqa ida , shtoto i ne moga :?

SuNnyTo
05-10-2005, 20:28
da otida da se posmeq mmm tova moji da :P :lol: :wink:

05-10-2005, 21:12
He :!:

incheto
05-10-2005, 21:55
ludnica!

bulgarche
01-16-2008, 21:02
охххххх ще се постарая да дойда,
така де ще напрая всичко възможно...но
едва лиhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif
Съвсем скоро се срамуваше от присъствието си там :razz:

Special K
01-16-2008, 21:14
Ако се освободя от бачкане ще посетя разбира се.....макар че масовката ще е предимно от непълнолетни..... :(

Mitio_man
01-17-2008, 08:47
za sajalenie nqma da moga da doida :(

fake
01-17-2008, 09:33
няма да можете, защото е било преди 3 години това :lol:
мъжО ми е некрофил :neutral:


п.с. Аз съм БЪЛГАРЧЕ, не съм се срамувала, просто сега вече знам, че не е имало абсолютно никакъв смисъл да ходя. е, освен, че се видях с познатии се напушихме, нямаше смисъл 'за каузата' :lol: щот то...кауза нямаше :)

Blacklisted
01-17-2008, 10:01
"Умрете наркомани!" звучи добре^^

cherinka
01-17-2008, 14:11
Третият отговор не бива да е УМРЕТЕ НАРКОМАНИ, а УМРЕТЕ ТРЕВОМАНИ..
Пу че сте ми простички и вие ;)

cherinka
01-17-2008, 14:14
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!:
Хората мислят за себе си, не за 'околната среда.....

quench
01-17-2008, 16:22
разбира се, че трябва да се легализира, а цигарите с тютюн да се забранят - в най-добрия случай да се пуши лула и то с ограничена продажба на такъв тютюн даже

и сега някой ще изцепи "тревоман" - е, не, не пуша, милички мои

който иска, може да намери информация за това как действат тютюна и марихуаната на организма

а и защо марихуаната не е получила приоритет и легализация в САЩ

разбира се, всекиму е по-лесно да се поддаде на световната конспирация и да псува срещу марихуаната

InitialD
01-17-2008, 23:34
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!:

Евалата кажи им го на тия издухали наркомани!Напушалките са най-големите злета ... абсолютни мозъчни вейки!!! :evil:

Freeminded
01-17-2008, 23:55
Марш за шамари! 8)

01-18-2008, 00:28
ъъъъ каква статия... на линка нищо не излезе. Като чуя марш за трева ми става горе-долу ясно за какво става дума. Само че неразбрах къде и кога. Виж, мога да си направя репортажа... зависи къде :( :-o

Special K
01-18-2008, 00:35
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!:

Евалата кажи им го на тия издухали наркомани!Напушалките са най-големите злета ... абсолютни мозъчни вейки!!! :evil:
Думата наркомани е меко казано пресилена, струва ми се.
Зависи от количеството и колко често пушиш драги......
Както и от самия човек.....на някои не ни пречи.... :D

IdiOtKa
01-18-2008, 14:51
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!:

Евалата кажи им го на тия издухали наркомани!Напушалките са най-големите злета ... абсолютни мозъчни вейки!!! :evil:
ааааааааааааа ехооо !!!!!! елате на земята .. всъщност не могада говоря от имено на всички , но бая хора дето поазнавам биха се навили с удоволствие да отидат на въпросното чистене ...... аеее мно се нерва като говорите еи така , и излизате някви супер повърхностни ...

Mooo6no
01-18-2008, 14:56
бая хора дето поазнавам биха се навили с удоволствие да отидат на въпросното чистене
Еми айде организирайте се тогава и почиствайте, защото в такава условна форма то цялата държава може да се навие.

IdiOtKa
01-18-2008, 15:07
бая хора дето поазнавам биха се навили с удоволствие да отидат на въпросното чистене
Еми айде организирайте се тогава и почиствайте, защото в такава условна форма то цялата държава може да се навие.
хммм ти си прав ..... :x :x :x :x :x :x ...... е начи ние сме ликета ....
но пък и другите хора не са цвете за мирисане .. !

AvaLan4e
01-18-2008, 19:54
:lol:

Decu
01-18-2008, 20:14
"Умрете наркомани!" :-|

InitialD
01-18-2008, 21:40
Да ви призове някой глупак да отивате да се напушвате веднага се съгласявате, обаче ако някой ви каже, че утре трябва да отидете в парка и да събирате боклуците, оставени от напушени идиоти, сигурно 1001 причини ще измислите, за да се оправдаете и да не отидете. А като си помисля, че първото е незаконно, а второто е дори полезно за околната среда :!: :!: :!:

Евалата кажи им го на тия издухали наркомани!Напушалките са най-големите злета ... абсолютни мозъчни вейки!!! :evil:
Думата наркомани е меко казано пресилена, струва ми се.
Зависи от количеството и колко често пушиш драги......
Както и от самия човек.....на някои не ни пречи.... :D

Да бе те всички мой познати които пушеха трева казваха точно така и затова сега всички са на синтетика!!!
Замислете се малко бе ... #-o

Special K
01-18-2008, 21:55
А защо тогава аз продължавам да пуша трева и мразя синтетика ?
Просто не ми харесва ефекта(мразя да не ми се яде и спи)......тоест пак опираме до там че всичко е до човека.....
Тревата НЕ те води до синтетика или друго...ти сам се водиш проумейте го най-накрая.....

InitialD
01-18-2008, 21:58
А защо тогава аз продължавам да пуша трева и мразя синтетика ?
Просто не ми харесва ефекта(мразя да не ми се яде и спи)......тоест пак опираме до там че всичко е до човека.....
Тревата НЕ те води до синтетика или друго...ти сам се водиш проумейте го най-накрая.....

Съжалявам не мога да мисля като наркоман ... :-|

Special K
01-18-2008, 22:45
Ако нормалното мислене е толкова закостеняло и не може да осъзнае прост факт....то тогава предпочитам наркоманското(макар че тази дума е адски неуместна ще си позволя да я използвам)
:-D

IdiOtKa
01-19-2008, 13:17
А защо тогава аз продължавам да пуша трева и мразя синтетика ?
Просто не ми харесва ефекта(мразя да не ми се яде и спи)......тоест пак опираме до там че всичко е до човека.....
Тревата НЕ те води до синтетика или друго...ти сам се водиш проумейте го най-накрая.....

Съжалявам не мога да мисля като наркоман ... :-|

а ти дали вобще можеш да мислиш а ?

Здравият разум
01-19-2008, 13:52
Аз пък реших, че темата призовава да ходим да си купим! Я да звънна един-два телефона...

Loshev
01-19-2008, 14:20
http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=98

Информирайте се малко преди да пишете глупости. [-X

GreenFairy
01-19-2008, 19:03
Аз пък реших, че темата призовава да ходим да си купим! Я да звънна един-два телефона...

:D :D :D И аз за същото се сетих... Айде марш!

Special K
01-19-2008, 19:29
Подкрепям exploitedteen....гледайте си не си купувайте......Така подкрепяте забраната на марихуаната индиректно...... :-D

kimi_raikonen
01-20-2008, 19:31
Бройте ме вътре.

А тревата си е хубава

InitialD
01-20-2008, 23:46
А защо тогава аз продължавам да пуша трева и мразя синтетика ?
Просто не ми харесва ефекта(мразя да не ми се яде и спи)......тоест пак опираме до там че всичко е до човека.....
Тревата НЕ те води до синтетика или друго...ти сам се водиш проумейте го най-накрая.....

Съжалявам не мога да мисля като наркоман ... :-|

а ти дали вобще можеш да мислиш а ?

Мога! Даже го правя твърде често за държавата в която живея ... Идиотке! #-o :razz:

IdiOtKa
01-22-2008, 15:43
А защо тогава аз продължавам да пуша трева и мразя синтетика ?
Просто не ми харесва ефекта(мразя да не ми се яде и спи)......тоест пак опираме до там че всичко е до човека.....
Тревата НЕ те води до синтетика или друго...ти сам се водиш проумейте го най-накрая.....

Съжалявам не мога да мисля като наркоман ... :-|

а ти дали вобще можеш да мислиш а ?

Мога! Даже го правя твърде често за държавата в която живея ... Идиотке! #-o :razz:
ехх колко си забана, като две тъпи си ..... да знам че съм идиотка :) и кво ...

както и да е
заебете тея лаина ....я някой ся да каже тая година дали ще има марш .... :)

Special K
01-22-2008, 16:01
Малко вероятно е......хората от Промена са вдигнали ръце заради премногото тъпи изпълнения по маршовете от непълнолетната аудитория, а пък същата е известна и с пословичната си липса на инициатива.....
Няма да се намери никои да организира марш......

fake
01-22-2008, 16:04
хората от Промена са се продрусали и ги боли хуя за маршовете. или са решили да се занимават с нещо сериозно, а не с организиране на маршове за малолетни напушвалки.
до колкото си спомням, след марша от тази тема, имаше един във Варна, на който са били 10тина човека. иии казаха, че повече маршове няма да правят

teenkopele
01-22-2008, 16:34
Някой знае ли защо промената нe бачка?

fake
01-22-2008, 16:44
предполагам, че нямат пари за хостинг.
все пак преди членовете на организацията вкарваха някви. а сега като няма членове, няма и организация.
всъщност идея си нямам. от доста време не съм влизала :neutral:

Special K
01-22-2008, 16:51
Сайта е временно down.....

teenkopele
01-22-2008, 17:25
предполагам, че нямат пари за хостинг.
все пак преди членовете на организацията вкарваха някви. а сега като няма членове, няма и организация.
всъщност идея си нямам. от доста време не съм влизала :neutral:

Едва ли нямат кинти, защото се подготвяше напълно нов дизайн....и се търсеха редактори.

teenkopele
01-22-2008, 17:30
Сайта е временно down.....


Някаква идея кога ще го пуснат?

Special K
01-22-2008, 17:34
Конкретно кога не знам.....но скоро......

teenkopele
01-22-2008, 17:42
Конкретно кога не знам.....но скоро......

С какво потребителско име се подвизаваш там?

Пиши ЛС ако искаш... 8-)

Special K
01-22-2008, 17:49
Чета го като гост,защото махнаха разделите "Химията" и "Ентеогените" и вече не представлява интерес за мен.....Преди бях с рег W2C.....Ама не може да се каже че съм се подвизавала(никаква форумна активност).....Тези които ми трябваха си имат ICQ.......А ти с какъв ник си там ?

teenkopele
01-22-2008, 18:06
Чета го като гост,защото махнаха разделите "Химията" и "Ентеогените" и вече не представлява интерес за мен.....Преди бях с рег W2C.....Ама не може да се каже че съм се подвизавала(никаква форумна активност).....Тези които ми трябваха си имат ICQ.......А ти с какъв ник си там ?

Специален. 8-)

twix_91
01-22-2008, 19:16
не не ми се ходи и не искам :P
ти варви

IdiOtKa
01-24-2008, 11:43
някой да има идея дали тази година ще има марш ...... ? лалалла

Special K
01-24-2008, 11:46
Най-вероятно няма да има......

InitialD
01-24-2008, 16:50
А защо тогава аз продължавам да пуша трева и мразя синтетика ?
Просто не ми харесва ефекта(мразя да не ми се яде и спи)......тоест пак опираме до там че всичко е до човека.....
Тревата НЕ те води до синтетика или друго...ти сам се водиш проумейте го най-накрая.....

Съжалявам не мога да мисля като наркоман ... :-|

а ти дали вобще можеш да мислиш а ?

Мога! Даже го правя твърде често за държавата в която живея ... Идиотке! #-o :razz:
ехх колко си забана, като две тъпи си ..... да знам че съм идиотка :) и кво ...

както и да е
заебете тея лаина ....я някой ся да каже тая година дали ще има марш .... :)

Аз съм момче бе .. идиотке! И да "заебете тея лайна" .. те ония от Промяна вече са измрели повечето от херцата .. :razz:

Special K
01-24-2008, 16:53
Не познавам никой от там който да употребява хероин.......

IdiOtKa
01-24-2008, 16:58
омгг за пръв път се чувствам безсилна и отвратена от тъпотията ... не може да си толкос зле , разбираш ли ?! .... просто нямам и желания да чета слабоумните ти постове ...ОК ! аз съм идиотка ... просто си пусни анелия и повече не говори за хората от промена или нещо от сорта , щото чесно ти каам не ги разбираш тея раути !
напрау ме отекчаваш !!

InitialD
01-24-2008, 17:05
омгг за пръв път се чувствам безсилна и отвратена от тъпотията ... не може да си толкос зле , разбираш ли ?! .... просто нямам и желания да чета слабоумните ти постове ...ОК ! аз съм идиотка ... просто си пусни анелия и повече не говори за хората от промена или нещо от сорта , щото чесно ти каам не ги разбираш тея раути !
напрау ме отекчаваш !!

Ххахах ква анелия те гони бе .. аз не слушам такава музика!
Ще си говоря колкото искам за хората от ПромЕна .. защото разбираш ли .. знам за какво става въпрос .. все пак съм от по-дълго на тази земя от теб!
И не аз съм се написал "идиотка" .. това малко или много говори за липса на въображение или .. сивоооо!

Special K
01-24-2008, 17:15
Така ли ? Обясни ни за какво става въпрос....
Нека позная....Промена е организация на болшевики,евреи и хероинови наркомани, имащи за цел задкулисно да разпространяват наркотици на непълнолетната част от населението нали така ?
:D

IdiOtKa
01-24-2008, 17:20
омгг за пръв път се чувствам безсилна и отвратена от тъпотията ... не може да си толкос зле , разбираш ли ?! .... просто нямам и желания да чета слабоумните ти постове ...ОК ! аз съм идиотка ... просто си пусни анелия и повече не говори за хората от промена или нещо от сорта , щото чесно ти каам не ги разбираш тея раути !
напрау ме отекчаваш !!

Ххахах ква анелия те гони бе .. аз не слушам такава музика!
Ще си говоря колкото искам за хората от ПромЕна .. защото разбираш ли .. знам за какво става въпрос .. все пак съм от по-дълго на тази земя от теб!
И не аз съм се написал "идиотка" .. това малко или много говори за липса на въображение или .. сивоооо!
и какво ако си по възрастен от мен ...просто за пореден път се обеждавам че няма никво значение на колко години си , то като си прост, си прост до край .. ... и какво ако са зависими от хероин ? .....

InitialD
01-24-2008, 17:25
Не че не искам да ви обясня .. но не усещате ли че сме тръгнали към .. бан?!! Превърнахме темата в чат! :(

Special K
01-24-2008, 17:30
Темата е за събитие минало преди много време.......едва ли ще представлява проблем......

InitialD
01-24-2008, 17:32
Темата е за събитие минало преди много време.......едва ли ще представлява проблем......

Да но той ни наблюдава ...

Blacklisted
01-24-2008, 18:04
^pussy!

InitialD
01-24-2008, 19:19
^pussy!

Oh,come on I love my ass too much to be that fearless!