PDA

View Full Version : cigari,cigari..............



cvetinka
05-08-2005, 10:37
Po4nah da pu6a 6tot v na4aloto mi be6e got,to o6te mi e de,gor dolu... Kakto i da e,znam vsi4ki problemi koito pu6eneto moje da pri4ini,vkl i 4e moje da suzdade problemi pri bremennost,ama.......... Ne moga da gi otkaja!!! 100 puti sum re6evala da spra,ama kato me qdosa gadjeto,ili kato sum na kafe prosto trqaa da praq ne6to!!!Pomo6t!

miloto_girl_4e
05-08-2005, 12:02
ako ti sama NE si pomogne6 i Gospod NE moje da ti pomogne :!:
kratko,to4no i vqrno :!:

MPG
05-08-2005, 12:11
Ba6ta mi pu6i i gi otkaza s TABEX probvaj i ti, a pyk az pu6a ot 4 godini i pri men e kato pri teb taka 4e probvaj

Dorianchety
05-08-2005, 16:55
po dobre ne pu6i dori ve4e ne e moderno :!:

Dorianchety
05-26-2005, 21:14
ei ima edni nikotinovi davki v aptekite,probvai s tqx :!:

blackboy
07-14-2005, 07:19
Мда,тва с Табекса наистина помагало....
само се питам как некви лепенки ще те спрат :shock: :lol: се тая..... успех :wink: :lol: ще ти трябва :lol: :lol: :lol:

po dobre ne pu6i dori ve4e ne e moderno :!:ахахх какво не му е модерното? :lol: на 4-то място в света сме по-най много пушачи :lol: :lol:

^FaiNt^F
07-14-2005, 08:59
Ako nastina go iska6 6e moje6 da go napravi6...prosto malko pove4e volq... :lol: :lol: :lol: to to4no az ne trqq go kazvam 4e i az sym probvala...ama ne staa :oops:
Damn...pomogni si s tiq dyvki...tabex tabletkite i t.n.

LiNkiN4eTo
07-14-2005, 09:15
TABEX

gia_bs
07-15-2005, 07:31
Слущай сега cvetinka първо трябва да обещаеш на самата себе си че ИСКАШ и МОЖЕШ да ги спреш... И реплики от вида на " Ама само една да си успокоя нервите и после ще ги спра" да не ти минават през главицата. Знай, че започнеш ли да правиш компромиси, нищо няма да постигнеш... първо се настрои ПСИХИЧЕСКИ..
А относно НИКОТИНОВИЯ ГЛАД хората са му намерили цаката, купи си TABEX или EX SMOKER и ще си нов човек... Запомни, цигарите са отживелица, бич на обществото и за да бъдеш модерна и "европеизирана" или ако щеш просто да се чувстваш здрава ГИ СПРИ...
УСПЕХ:>>>

Kill Zone
07-15-2005, 08:13
Еми купи си TABEX помаг.Аз преди време когато бях решил да ги спирам си бях поставил за цле първо да ги намаля и пушех когато наистина ми се пуши.В денят най-много 5-8 пъти да ти се пуши истински другото е навик.Пробвай първо да ги намалиш и после постепенно ги спри.Другият изпитан метод е с храна.Не пушиш и когато ти се допуши изключително много сядащ и се наяждаш.И след това гледаш да не посегнеш към цигарите.Другият вариант е с дъвки...
А за лепенките.Те съдържат вещество което през кожата се разваря в кръвта и действат като хапчетата или дъвките но незнам кое е по-добро.

Един приятел ги отказа като си куппи кутия арда качак.Разправяше че като изпуши за закуска няколко дръпки че повече не му стигали силите и следобят цигари не поглежда и следващият ден и наистина ги отказа.Можеш и да започнеш да си ядеш цигарите.Купуваш кутия изяждяш я от което неминуемо ще повърнеш.След време ще започне да ти прилушава и да и се гади от цигарите и щеш нещеш ще ги спреш...;)

Magrat 4esnova
07-22-2005, 20:49
и аз колко ли пъти съм пробвала да ги отказвам ама
нищо :? основния проблем е проклетия навик
примерно сядам на кафе и да не пуша? все едно
просто няма...какво да си правя с ръцете...така де
навик си е...а и с кафенцето да си пална една-две :roll:
преди време се опитах да намеря снимки на белия дроб
на пушач - мисля, че щях да се стресирам достатъчно

Гледали ли сте една реклама...доста отдавна я
показаха по новините на бтв, излъчвали я в Англия
за да помогнат на пушачите. Даваха една цигара дето
се превръща в нещо мазно...и беше май свързано с
мастните тъкани :roll: това също би било стресиращо

sorry не мисля, че ти помогнах особено... да не
кажа изобщо :roll:

___Kaka Eli___
07-24-2005, 07:19
уф незнам ама баба ми все мърмори на маика ми вместо да посегне към цигарата,да изяде един бонбон :shock: :? ама тва са изблиците на баба ми :oops:
Това със бонбоните сам го пробала,шот дъртата ма накара :evil: и ХИЧ не помага!

CHILI_GIRL
07-25-2005, 23:26
Ami mnogo mnogo 4esto sre6tan problem :D vsi4ko zavisi ot tvoqta sobstvena naglasa !!razberi cigarite ne zapulvat praznotata te q suzdavat ! zatova si izbii misulta za samoto pu6ene .. a tova za kafeto naistina prava si tva si e igra4ka s rucete 6te nameri6 drugo zanimanie . i se zamisli za ostanalite ne6ta koito te karat da gi otkaje6 :} uspeh nadqvqm se da proqvi6 volq i da gi spre6 stiskam palci ;p

hateinc
07-26-2005, 07:49
po dobre ne pu6i dori ve4e ne e moderno :!:
yo da ne bi da se pu6i zaradi modata ako ne e taina ? :roll:

Fire_Baby
07-26-2005, 15:46
Brat mi probva s nekvi hapcheta (mai beha Tabex ne sam sigurna)i ne mu pomognaha.Bashta mi gi e sprql predi 16-17 godini nekade i ne e palil ot togava.Volq traa ako ne reshish da gi spresh nqma da ti pomogne nishto.

CRaZy_IKT
07-26-2005, 15:55
CIGARI=BOKLUK

alex
07-26-2005, 19:47
Само слабите хора не могат да откажат цигарите. Това е физическо пристрастяване но за целта е необходимо не само физическо спиране а и много силна воля и решителност. От известно време моите приятели (и аз) не ходят с момичета които пушат – дори не биха сваляли такива. Пушенето сред младите се смята наистина за нещо отвратително и ако до скоро е било интересно, модерно, гъзарско, то вече е проява на лош вкус. Ако това не е достатъчен стимул да ги откажеш не знам друг – да не те харесват мъжете, да си дискриминирана в заведения, работа, публични места, компании (при това тази дискриминация да се е защитена със закон:), да плащаш много пари всеки месец за цигари, много пари за осигуровки (защото пушачите скоро ще имат много по-всичко здравно осигуряване), и в крайна сметка всичките тези неща от които си се лишила ще са за сметка на рак на белия дроб от който съм виждал вече двама души как умират и бих искал да ти го опиша доста подробно, и да ти дам да пипнеш с ръката си бял дроб на пушач при аутопсия... той просто се рони като стар хляб... но е черен като катран. Е ако не друго то поне нека страха от мъките да те спрат.

Успех и си купи книжка за отказване на цигарите и я комбинирай с ТАБЕКС или нещо друго от сорта.

DeSiTo0o
07-27-2005, 17:12
За това ти трябва много силна воля и подкрепата на приятели.Аз не мога да ти помогна,защото не пуша и не съм пробвала,но ти предлагам като извадиш цигарата,да се самонакажеш по някакъв начин или пък ако това не ти харесва,накарай някой твой приятел,който не пуши,да ти дърпа цигарата от устата,когато започнеш да пушиш.Успех! :)