PDA

View Full Version : omrazata na bishata mi kompaniq .. :/



barbie__
05-08-2005, 10:53
a we da vi pitam kak taka horata s koito sym bila priqtelka 4 godini daje i poveche i daje s ediniq koito mi beshe Best Friend kazvah mu vsichko i predi 3 meseca se skarahme vsichki a bqhme zaedno edna kompaniq i sled kato se skarahme qko me namraziha ...i sega mi napravih jivota nevyzmojen kadeto i da otida i kadeto i da gi vidq vse mi vikat DEBELANO ili neshto ot sorta ! ! ! A Az hich ne sym debela ! Neznam zashto taka si mislqt... I veche me e strah da izlezna ot vkyshti na vyn shtoto znam che shte se sreshtem i vednaga shte pochnat da me obijdat ..dori i priqtelq mi me zashtite vednyj no si go otnese ...Em kajete mi kakvo da pravq ?!

sexsi_par4e
05-08-2005, 12:29
Vaob6te da ne ti pyka i az sam gore dolo kato teb.Bqxme mn golqma kompaniq i s nas be6e mom4eto koeto obi4am i nai dobrata mi priqtelka gmi go otne i vsi4ki zastanaxa na tqxna strana .V momenta imam samo dve priqtelki Tai 4e da ne ti pyka ne im obra6tai vnimanie i se pravi 4e ne gi vijda6 i ne gi 4yva6 i te 6te prastanat sigorna sam JELAQ TI YSPEX

girlpower
05-08-2005, 12:35
Tova e gadno kato bqh po-malka abe 5 klas i na mene mi se slu4i taka/samo4e ne mi vikaha 4e sum debela-te vinagi sa se kefeli na tqloto mi/Togava az bqh dosta skapana!I maika mi kaja edna pogovorka!Samo durvo sus plodove se celi sus kamuni!I sega ako nemoje6 da razbere6 kakvo iskam da kaja 6te ti obesnq!Zna4i kogato na edno durvo ima plodove ti si bere6 plodove,a kogato to e prazno ti ne mu obru6ta6 vnimanie!Vuv slu4eqt ti si durvoto sus plodove i zatova tezi tvoi priqteli te obijdat za6toto ti zavijdat!Dano si me razbrala!I sledva6tiqt put kogato ti kajat debelana ili ne6to ot sorta ti im kaji "Samo durvo sus plodove se celi sus kamuni"

^I don't give a fuck^
05-08-2005, 13:01
Според мен единственото което можеш да направиш за момента е да не им обръщаш внимание...каквото и да ти говорят,ти не ги слушай и си мисли за нещо друго...накрая ще им писне и ще те оставят на мира..

пп:темичката не е за този раздел :wink:

Twista
05-08-2005, 13:11
Както ми описваш държанието им, то е много детинско. :roll: Може би трябва да изчакаш да им дойде акъла в главата и да не им обръщаш внимание дотогава.
По-добре си намери по-добра компания, с която да се движиш. :wink:

Dharma
05-12-2005, 17:57
povedenieto im samo pozkazva kakvi"priqteli" sa ti bili, hi4 da ne ti puka, izlizai si, nameri si nova kompaniq i taka :wink: