PDA

View Full Version : Kakvo:)



Iliqn4eto
05-08-2005, 15:43
Zdraveite;)))Vaprosite moje da sa mi tapi,ama mi e mnogo interesno.. ta kogato izlizate na 1 sre6ta s dadeno momi4e/mom4e toi/tq kakvo si pora4va za piene,ami vie samite...?a po natatak..;)mn mi e interesno ;))glupaf vapros nali?

Tedi_sheep
05-08-2005, 15:49
Поръчвам си кафе или натурален сок!Никога безалкохолно, за да изглеждам по-различна от останалите!Разпитвам го за много неща и не го оставям на мира!Еми тва е общо взето, ако е писано се случва нещо хубаво, ако не си оставаме приятели!

Daqn4encetoo
05-08-2005, 15:51
Mi az primerno si pora4vam ili sok Cappy ili ne6to gazirano - Coca Cola,Fanta.. a toi bira ili sy6toto! Awe kvot ni se pie :roll: A sled tova si piem tfa det sme si pory4ali i govorim za ne6to :wink: A dokolkoto za vyprosa naistina e typi4yk(ni6to li4no)

so mazy!
05-08-2005, 15:55
hey posledniq put kato te mqrnah vuv foruma beshe neshto bolnichka, nqkvo tvoe susedche beshe pochinalo :cry: i ti se beshe izplashila mn.. ta sega dobre li si?
po vuprosa - mi nishto osobeno po princip nqkvo bezalkoholno.. lollz

zElEnA^mAsLiNkA
05-08-2005, 16:23
Mi m0je da e Te4en 60k0lad ak0 e zima! Ili kafe ili k0la (ama ve4e ne se tr0vq s tfa) I v kraina smetka si p0ry4vam s0k4i!!

lalqla
05-08-2005, 16:42
zElEnA^mAsLiNkA ти течния шоколад със захар или без го пиеш? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ам аз си поръчвам или Sprite или Nestea.

e4o
05-08-2005, 17:09
Kakvoto mi se pie v momenta tova si poru4vam, zavisi i v kolko ni e sre6tata ako e sledobed obiknovenno bezalkoholno, ako e po-kusno ve4er i sme v nqkoe bar4e si vzimam bira, ili kokteil4e abe pak tova, koeto mi se piiva :lol: :wink:

Cyberdyne_101
05-08-2005, 17:24
Значи обаждам се на момичето и отиваме на "Найлона" (много елитно заведение в к-с "Славейков", Бургас :D ) Сядаме на столчета тип "модерен комунизъм `86 година" и идва леля Пенка сервитьорката (цял живот бачка там и аз като редовен посетител ползвам някои преференции 8) :lol: ). Обикновено момичето поръчва първо и каквото иска, но не и като е с мен :D Оп по 200 грама мастика или рАкел + пластмасова чашка вода за гасене :D Евентуално салатка, туй-онуй....( По едно време бай Иван от 49 блок ги снабдяваше с гъби, ама аз ги светнах, че той много, много не разбира и дотука с гъбите :D ) Отначало се гледаме тъпо, но след петата минута спиртозата си казва думата и речта почва да се лее като порой през май :D Първият ми въпрос винаги е: "Харесва ли ти завИдението :?:" :D Много е важно за мен обстановката да й хареса 8) :D После говорим за всичко :D От-до. Не оставяме незасегната тема :D Обикновено замръкваме на "Найлона" и аз я изпращам. (в зависимост къде живее де :D Сега, ако е в "Меден Рудник" как пък няма да се замъкна дотам :roll: :D И с Москвето не става да я закарам, сещате се пил съм :roll: ). Ако от предната вечер съм закътал някоя паричка :arrow: плащам таксито :D Абе, винаги е било весело :D А, на вас направо ви се чудя.... :roll: Как може да се нахакате в някво задимяно, осмърдяно кафе ? :roll: :lol: :D Но всеки с вкуса си :wink: :D

miloto_girl_4e
05-08-2005, 18:07
poru4vam si naturalen sok(makar4e ne obi4am mnogo,mnogo)
za6toto .. de da znam.. kola.. mnogo izturkano,a trqbva
da sam razli4na :lol:

Immortality_
05-08-2005, 18:23
hihihi
i dvamata si pora4vame biri4ka... :lol: :twisted:

sladkish4e
05-08-2005, 18:30
Ми зависи какво ми се пие!Някой път газирано,друг път кафе,зависи също кога е това,ако в сутрин кафе или чай,ако е следобед сода!

Chiana
05-08-2005, 19:01
emi obiknoveno kato nqmam mnogo kinti piq edno kafe dalgo s bita a ako toi 4erpi ili imam pari obiknovenno golqma nalivna 6umensko (ama sq mn sa go razvalili 6umenskoto) ili vodka ili nqkoi drug kokteil zavisi ot nastroenieto. razpitvam po4ti vinagi za gajeta mnogo mi e liubopitno razpravqme si piqnski istoriiki a ako ne pie az mu drankam razpravqme si prejivqvaniq na kuponi i takiva razni. za daskalo govorim kolko si mrazq u4ili6teto.

DeaTHroW-ReC_F
05-08-2005, 19:34
ам последния път кат излязох с едно френдче на кафе е така пих кола;) ....мноу отдафна не се бяхме фиждали,а не искам да му напрая фпечатление че съм станала пияница..докато днеска,бях на среща на едно форумче си пих биричка е така..ся пак :) и тей нататък...без значение...а момчетата и те кола,някъв алкохол:) зависи

pinK_Baby
05-08-2005, 19:47
аз много обичам да пия фрапе....или пък сега като се постопли започвам пак минерална вода с лед и лимон много освежаващо и е супер за тонуса

MaD_CaT*
05-08-2005, 19:51
аз много обичам да пия фрапе....или пък сега като се постопли започвам пак минерална вода с лед и лимон много освежаващо и е супер за тонуса
и аз харесвам фрапето :) ама..зимата без лед..иначе-кафенце...сокче рядко май :? :wink:
бтв темата не е тъпа :wink:

CRaZy_IKT
05-08-2005, 20:39
kafe ili bira-za nego ne znam...typ e vyprosa da

*SCHWARZ*
05-08-2005, 20:50
топъл кафяв шоко със сметана
или нат.сок...обикновено череша