PDA

View Full Version : Пийвате ли?Я се похвалете



tra^la^la
05-08-2005, 19:40
Охх днеска ми е леееко забавно и реших да пусна тая тема дето от доста време ми се върти в главата.
Та...всички пием малко или много(вие какво обичате повече?),но имали ли сте такова напиване което да е било наистина нещо впечатляващо?Да се събудите с някое животно(или същество от противоположния пол)или пък на някое странно място(дискотека,балкон...ке еф)без АБСОЛЮТНО никакъв спомен.
На мен ми се е случвало(не е за хвалене ама то като седнеш да лафиш и глътката ти тръгва...)Понякога ми се губят цели часове,но смятам,че за днешните тиинове това не е нещо необичайно?
Вие как сте с тези преживявания?Изобилстват или сте ги свели до минимум;)?
(предполагам,че няма да има много момичета хвалещи се с "постижения" но...)

Immortality_
05-08-2005, 19:45
hihihi
to4nata tema, na to4noto myasto i v to4niya moment.... :lol:
sno6ti takav kupon si lepnahhhh.... buahauahauahua
ta zna4i...za pieneto- ne propuskam da si piina ne6to leki4ko- nyakoya biri4ka, kolkoto da po4na da si govorya s hortaa bez da se pritesnyavam...ne mi haresva da se napivam i da ne znam kakvo pravya, kamoli pak da se sabudya do nyakoe "jivotno", koeto ne poznavam :lol:
imam kasmeta, 4e si znam granicite i do sega ne mi se e slu4valo.
i vinagi pomnya tova, koeto sam pravila... samo, kogato e v moi interes da kaja, 4e ni6to ne pomnya, 4e az ne be6oh... i t.n. :lol: ... :twisted:

-=Pro-Master=-
05-08-2005, 20:03
Ami nqkolko puti sum se napival zverski no vednaj be6e do taka stepen 4e pomnq samo 4e draifax kato ne normalen na kupona i me pribraxa roditelite na nqkuv priqtel i kato se subudix bqx s razkurvaven krak i otvratitelen miriz e i mn qsno ne4ove6ki moxmorluk!!!i ot togava ne lizvam (e po4ti ne lizvam)ama na kuponi max edna dve glutki i sum gord 6oto e mn jalko da gleda6 nqkuv piklio(pikla) da se razvqva po ulicata da se ligavi i da draifa!!!!!!!!!
Piite no po malko i se kontroliraite!!!
Nai-got e da si vesel ne ot alkoxol a po priroda tui 4e tva ne e re6enieto za izmukvane ot skukata!!!
Lele 4uvstvvam se kato nqkuv konservativen ostarql du6evno ba6ta :D

DeaTHroW-ReC_F
05-08-2005, 20:28
ноу зверски не съм се напивала;) мъничко,е така,да се отпусна..
ми аз днеска ся пия втора бира..ма то е нормално-биричката е готина:)
иначе как обожавам джин,не е реално...виж аз фотката не съм на тфа мнение-не ми е от любимите;)

monka
05-08-2005, 20:31
offff,sega na 6 mai taka se napih :oops: ujasT!!!
taaa,padah v razni tryni,vdigah nazdravica za pepelnika i toaletnata hartiq :lol: spah na edna peika,ne mojah da poznaq bratov4ed si,hapah edn aot nai-dobrite mi priatelki po gardite... :lol:
star6no napivane be6e... :oops: :lol:

e4o
05-08-2005, 20:33
mi as si piivam, mnogo otdavna ne sum se napivala, ina4e obi4am biri4ka, i vodka su6to piivam, no rakiq ne6to mnogo ne mi se oslajda, 6toto bqh prekalila s neq vednuj mnogo :oops: :lol:

05-08-2005, 20:46
kato za nachalo zapochvam ili s biri ili s vermyt a sled tova piq vischko i kudeto vidq :) :oops: edin put se napixme s edna pr-ka s tekili.bqxme mn xora ama samo nie se napixme i sega vseki ni bazika s tezi tekli :oops: :cry:

dodo
05-08-2005, 20:51
emi kakvo da vi kaja,napival am se do vsiakakvi stepeni,draifane sabli4ane,tapi nazdravitsi za stola,naprimerno,ne vinagi pomni kakvo sam pravil,minalata godina sam se sabli4al v diskoteka na moreto,na bara dokato nesam svalil vsi4ko,posle mi razkazvaha.
Abe iako si e da se ponapie6 se pak samo vednaj :oops:

MPG
05-08-2005, 21:02
AZ taka sym se napival 4e ne sym poznawal majka si, policaite sebe si ,o6te ne pomnq ka sym se pribral v4era i koj me e pribral, koga me e pribral ko da
vi razpravqm sigurno i vie ste go izpitvali :lol: :lol:

pinK_Baby
05-08-2005, 21:04
напивала съм се ама не много....последния път беше на един ден ден и тогава драйфах за първи(и надявам се последен поне в близко време :? ) много кофти не съм привърженичка мога да си направя весело и без да пия...иначе обичам бира,вино и леки коктейли с водка...всичко друго ми лъха само на спирт...

Chiana
05-08-2005, 21:09
Brex male az mai sam nai-izpadnaloto piqnde ot tuka :oops: :oops:
xi4 ne e za hvalene moeto dereje 6toto vseki po4iven den piq...
ako imam pari da se napiq;( malee kato darta alkoxoli4ka sam. mii kvo da kaja 4etvartak ve4er se napixme kato svine na diskotekata ama ne draifax. petak ve4er se napixme u edin priqtel. v4era se napixme v ka6ti izdraifax se posle se napix pak na diskotekata. neska pak se napix na mexana oba4e
malee izpadnala situaciq;{{ minalata sedmica za edin den 4 pati se napix i 4 pati iztreznqx za 24 4asa... velikden be6e vse pak:}} ina4e az se napivam kolkoto da me nacepi i hvane ama zverski sam se napivala malko nqkade okolo 10tina pati.. opa pove4e sa ama kato i da e. abe nai jestokoto mi napivane e kogato me makneha do v ka6ti s taxi i edni draifaniq edni izpalneniq 6tqx da ida v iztrezvitelno 6toto napravo se bqx skapala draifax kato sadrana ve4e nqmax kakvo da draifam i maika mi mi dava6e voda sas zahar 4e da imam kakvo da povra6tam 6toto stomaxa mi be6e prazen. dava6e mi med stra6no mnogo 6toto ne mojex da govorq i da vijdam. biela mi e 6amari ama az ne sam use6tala. ne propuskam slu4ai da ne se napiq osven ako na drugiq den ne sam na daskalo. 6toto vednaj pak taka se opukax ama bqx na daskalo na drugiq den a pak ve4erta draifax super zle i malee...togava.. kakto si leja az samo se izpravqm i gledam prozoreca kakto si sedi i izvednaj kat ze da bqga iz staqta male be6e jestoko . stanax padnax izpravix se svetnax lampata i prozoreca sprq da bqga;}}} izdraifax si i si legnax. ina4e obiknovenno kato se napiq 1vata mi rabota e da zaribq nqkoi. a pak i ako toi e piqn bombi4ka. taka 3 4asa sam se mlqskala na edna polqnka kato pixme. posle se pribiraxme zaedno nadolo padaxme draifaxme be6e golqma mizeriq. i posle sled nqkolko 4asa kato poiztreznqxme si pogovorixme i re6ixme 4e xodim;}}}}} abe ob6to vzeto sam tragi4en slu4ai i se molq da ima po zle ot mene momi4eta;}}} 6toto az piq kato mom4e vse pak pove4eto mi priqteli sa mom4eta i se sabiram s majka kompaniq.

CRaZy_IKT
05-08-2005, 21:29
Sklonna sym samo da se napu6a,no poprincip i takiva raboti ne mi trebat az sym si vesel chovek po priroda vsichki priqteli me znaqt kato takava...=)

so mazy!
05-08-2005, 21:36
oh tva e edno ot slabite mi mesta :oops: tui kato se napivam ot ujaasno malko! beshe mi ujasno trudno, dokato si opredelq mqrkata i prez tva vreme vseki! put se napivah. Ne sum nqkva nekontroliruema kat se napiq ma men si mi e pak kofti shtoto ne si mn na sebe si i posle kat se setish kvo si pravil samo se hilish ili chervish :oops: Ta sled mnoo piqnski noshti se nauchih da piq tolkova, che da ne se napiq i tochno togava mi se sluchi da se napiq taka , kakto nikoga predi tva ne bqh!! napravoo ujas! obache to ne bqh az mnogo vinovna, zashtoto za purvi put smesih tolkova mnoogo vidove alkohol i to vse markov,puk i osven tva postoqnno mi praveha razni kokteili i shotcheta i az pih li pih. puk az za takova piene ne si znaeh mqrkata.. A to ot markov alkohol ti stava vse po-hubavo i vse po-hubavo i vuobshte ne predpolagash kolko mn piqn si vsushtnost.. i tochno po tva vreme se okazva, che sum se razvihrila i az, ta ne pomnq kak se zabih s edno momche, puk posle se 'gushkahme' s drugo :oops: , puk posle si udarih glavata v stenata v toaletnata ta na drugiq den, kato si chisteh grima porazchistih i malko kruv ot nosa.. ma bqh dobre obshto vzeto.. i taka.. ot togava imam oshte po-golqm strah ot pieneto.. posledniq put, koito pih maaalko povechko beshe na edin kupon na cvetniza, ma beshe po prilichno.. lollz

so mazy!
05-08-2005, 21:41
Brex male az mai sam nai-izpadnaloto piqnde ot tuka :oops: :oops:
xi4 ne e za hvalene moeto dereje 6toto vseki po4iven den piq...
ako imam pari da se napiq;( malee kato darta alkoxoli4ka sam. mii kvo da kaja 4etvartak ve4er se napixme kato svine na diskotekata ama ne draifax. petak ve4er se napixme u edin priqtel. v4era se napixme v ka6ti izdraifax se posle se napix pak na diskotekata. neska pak se napix na mexana oba4e
malee izpadnala situaciq;{{ minalata sedmica za edin den 4 pati se napix i 4 pati iztreznqx za 24 4asa... velikden be6e vse pak:}} ina4e az se napivam kolkoto da me nacepi i hvane ama zverski sam se napivala malko nqkade okolo 10tina pati.. opa pove4e sa ama kato i da e. abe nai jestokoto mi napivane e kogato me makneha do v ka6ti s taxi i edni draifaniq edni izpalneniq 6tqx da ida v iztrezvitelno 6toto napravo se bqx skapala draifax kato sadrana ve4e nqmax kakvo da draifam i maika mi mi dava6e voda sas zahar 4e da imam kakvo da povra6tam 6toto stomaxa mi be6e prazen. dava6e mi med stra6no mnogo 6toto ne mojex da govorq i da vijdam. biela mi e 6amari ama az ne sam use6tala. ne propuskam slu4ai da ne se napiq osven ako na drugiq den ne sam na daskalo. 6toto vednaj pak taka se opukax ama bqx na daskalo na drugiq den a pak ve4erta draifax super zle i malee...togava.. kakto si leja az samo se izpravqm i gledam prozoreca kakto si sedi i izvednaj kat ze da bqga iz staqta male be6e jestoko . stanax padnax izpravix se svetnax lampata i prozoreca sprq da bqga;}}} izdraifax si i si legnax. ina4e obiknovenno kato se napiq 1vata mi rabota e da zaribq nqkoi. a pak i ako toi e piqn bombi4ka. taka 3 4asa sam se mlqskala na edna polqnka kato pixme. posle se pribiraxme zaedno nadolo padaxme draifaxme be6e golqma mizeriq. i posle sled nqkolko 4asa kato poiztreznqxme si pogovorixme i re6ixme 4e xodim;}}}}} abe ob6to vzeto sam tragi4en slu4ai i se molq da ima po zle ot mene momi4eta;}}} 6toto az piq kato mom4e vse pak pove4eto mi priqteli sa mom4eta i se sabiram s majka kompaniq.

:shock: woow ! kvo e gotino kato vidish, che ima i po-tejki sluchai! haa mn se kefq =)

*SCHWARZ*
05-08-2005, 21:41
само бира....genug

BaT_GirL
05-09-2005, 04:24
Най-си пийвам водчица(особено Търговище или Аляска)друг алкохол понасям трудно с изключение на бирата(която нещо ме нерви :evil: )Такова напиване до сега не съм имала,но гаджето ми на един рожден ден на мой много добър приятел до такава степен се е напил че с линейка са го изнасяли от една пловдивска дискотека.Не помни нищо от 6 вечерта да 10 сутринта когато се озовава у тях прибран от техните и срещу леглото му човал с дрехите(на които определено е имало повръщано :D )

BlinDBoY
05-09-2005, 07:32
Хахха.....един пат и на мен ми се отвори глътка в една дискотека мартини след мартини...и така....пих играх...и накрая се събудих сутринта....на сепарето....дискотеката затворена а до мен спи DJ-а...и аз някъв.....като парцал се качвам горе в хотела и веднага в банята :lol: :lol: :lol:

Daqn4encetoo
05-09-2005, 09:15
Amm 4i az ot mn 4esto si piq biri4ka i ot vreme na vreme ne6to tako po tejko-vodka,djin,kvot mi padne.. :P A pomnq bqhme na edna hija na6iq klas i togava qvno bqh mnoyy zle 6tom sym trygvala da ska4am ot terasata i ako ne sa bili mom4etata sym 6tqla ve4e ... ohoo

Cyberdyne_101
05-09-2005, 09:41
Пия само по купони :D И то пия е слаба дума.... по скоро се освинвам. Но ,никога не забравям, всичко помня. Иначе съм въздържател.... с малки изключения :D

aBeP4eTo
05-09-2005, 12:15
е ся кой колко пил...е пак хвалите ли се? :lol:
Аз почти винаги помня какво съм правила и дори когато съм пияна знам какво правя и какво казвам :roll:
Странно преди пиех малко и се напивах бързо и се излагах, сега положението е по-добре всмисал последния път като се напих беше от убиствено много водка някаде около 600 руска водка :x после въобще не ми беше "зле" само повръщах зад дискотеката над 6 пъти важното е, че след точно 1 час ми нямаше наистина нищо.
Обичам да си попииивам, но не обичам да се излагам :?
След едно от бруталните ми напивания съм правила опит за самоубство явно тогава наистина съм била много пияна, защото както обясних по горе наистина трудно мога да достигна до такова състояние, че да не помня :? А тогава не помнех.
Вече пия по-малко 8) и се чувствам по-добре и сякаш и черния ми дроб е по-добре :D

Noemina
05-12-2005, 17:50
ne sum se napivala.. :roll: i naistina smqtam da ne go pravq... :!:
Vinagi kato se suberem kompaniqta..vse mi slagat q vodka q ne6to drugo v BEZalkoholnoto koeto piq..ama az gi hva6tam! :lol:
Sega se se6tam 4e vednuj..ne usetih vodkata,i si izpih fantata-dokrai.. :roll: sled koeto,za malko da napravq edna glupost s edin 'mladej' :roll: -za tva,po-dale4e ot alkohola za da nqma izdunki!
Ina4e s maika mi mnogo obi4ame da se 4erpim s po 4a6ka Beilis..kusno ve4erta...kogato ba6ta mi si legne...huaahhaaa

Mi6
05-12-2005, 18:06
Minalata godina trqbva6e da se vidq s edno mom4e, koeto mn haresvah, za tva re6ih da piq! :( golqma gre6ka!!! v kraq na ve4erta sled okolo litur bira piko4niq mi mehur 6te6e da se prusne i taka se izlojih pred nego :oops: :oops: ...ottogava taka namalih pieneto, 4e samo na moreto si pozvolih 1-2 4a6ki vod4ica i tuk tam biri4ka.Ot 15 septemvri sprqh napulno alkohola.Po dobre ne sum se 4uvstvala ottogava.
:idea: Ne piite! Nqma smisul! 4ovek moje da si napravi veseloto i bez alkohol(tova se otnasq i za narkoticite)za tva 4e nedeite pi!!!! :idea:

пипс
05-12-2005, 18:25
ами случвало ми се е да се напия,но чак да не помня-никога.пийвам бирички ,водка,"узу" тва е горе долу :roll:

^I don't give a fuck^
05-12-2005, 18:45
Попринцип не пия..ама... случва се :D
най -зверски се напих миналото лято и се изтърсих от втория етаж :shock: :D

incheto
05-12-2005, 19:29
e ne e mi se e sluchvalooo sorry:(

Iliqn4eto
05-12-2005, 22:26
ami 4estno kazano az samo vednaj prez jivota sam se opivala i to kato malka,kato obarkah 4a6ite i sam padnala.. ii posle 4ak sam do6la v saznanie.. ama az kak 6e se napiq,kato hi4 ne piq...:)))piina li edna glatka za nazdravica i do tam:P

Pe600
05-15-2005, 14:48
Maleeee az vednyj taka qko se bqh nacepil,4e se sybudih na 2km ot kijata kydeto bqhme s klasyt.Ama to e malko monjko vodka,vino i bira da se pioqt v promi6leni koli4eastva navednyj.Napravo umrqh...

mira_
05-15-2005, 14:51
аз пък не обичам да пия.Не че не ми се отваря глътката понякога, но това е на високосна година.Само веднъж се напих /не бях яла цял ден, пък и гаджето ми изневери/ и тогава се напих зверски от съвсем малко.. и взех, че се изе*ах с един :(
И оттогава алкохол пия само в чашки за кафе :wink:

uncommon_nippy
05-15-2005, 14:59
Аз пийвам по малко - само за настроение. Не обичам да се натряскам и да не знам къде съм, не че ми се е случвало де. Наскоро имаше едни румънци, дошли в БГ и един мой приятел си взе румънец. Тоя човек е цял звяр бе - като отидохме на диско изпи 12 текили и 2 бири и му нямаше нищо!!! Абсолютно нищо, и веднъж не залитна по пътя. Уникален човек.