PDA

View Full Version : Thirteen



incheto
05-09-2005, 14:16
Ot kade moga da si svalq filma "Thirteen" Ako nqkoi znae da kazva barzoo i ako iskate mojete da si kajete mnenieto za toq film ako ste go gledali de:)

05-09-2005, 14:27
free.botevgrad.com

Eliiiiiiiiii sexsito
05-09-2005, 14:34
aaa filma e mnogo gotin :D :wink:

tedo_davis
05-10-2005, 05:11
shte trqbva i az da go gledam toq filmec.

Bimper-ska
05-10-2005, 06:55
ТОЯ ФИЛМ Е НАЙ-ЯКИЯТ, НАЙ-РАЗМАЗВАЩИЯТ, НАЙ-РАЗТЪРСВАЩИЯТ ФИЛМ, КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛА!!!Сигурно поне 15 пъти го гледах, отнесе ми главата! Заради този филм си направх пиърсинг на езика! Направо ако мога, бих го гледала всеки ден! Но каква фенка съм му си личи от подписа ми де!
А Incheto ако си от Варна, аз го имам на диск, може да се видим да ти го дам. :wink:

BroKeN^DreAmZ`f
05-10-2005, 07:30
hmm tva film4e mai naistina e qko....i az trqa si go drypna ot nqkyde da go gledam :P

LunaTriCk
05-10-2005, 08:14
ТОЯ ФИЛМ Е НАЙ-ЯКИЯТ, НАЙ-РАЗМАЗВАЩИЯТ, НАЙ-РАЗТЪРСВАЩИЯТ ФИЛМ, КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛА!!!Сигурно поне 15 пъти го гледах, отнесе ми главата! Заради този филм си направх пиърсинг на езика! Направо ако мога, бих го гледала всеки ден! Но каква фенка съм му си личи от подписа ми де!
А Incheto ако си от Варна, аз го имам на диск, може да се видим да ти го дам. :wink:

Щом този филм те е разтърсил, по-добре недей гледа Kids(Хлапета), че да не колабираш. Той е 10 пъти по по-добър от 13.
А филма го има в http://rack6.free.evro.net/kikowss/Thirteen/

incheto
05-10-2005, 08:20
az hlapeta sam go gledala i naistina e mnogo qk:)

amy lee
05-10-2005, 13:50
aaaaa, trqa da go gledam :!: @Lun, 10x

Napu6en-Buhal
05-10-2005, 14:42
ТОЯ ФИЛМ Е НАЙ-ЯКИЯТ, НАЙ-РАЗМАЗВАЩИЯТ, НАЙ-РАЗТЪРСВАЩИЯТ ФИЛМ, КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛА!!!Сигурно поне 15 пъти го гледах, отнесе ми главата! Заради този филм си направх пиърсинг на езика! Направо ако мога, бих го гледала всеки ден! Но каква фенка съм му си личи от подписа ми де!
А Incheto ако си от Варна, аз го имам на диск, може да се видим да ти го дам. :wink:

Щом този филм те е разтърсил, по-добре недей гледа Kids(Хлапета), че да не колабираш. Той е 10 пъти по по-добър от 13.
А филма го има в http://rack6.free.evro.net/kikowss/Thirteen/

mDa... TfA beShe eDiN oT MaLKotO FiLmI kOItO sUm iZGLedaL dOkaRI i Ne Mi se IskaShe dA sVurShvA. mNOu e qK

incheto
05-11-2005, 19:40
blagodarq vi :lol: :lol:

Jamalska
05-11-2005, 19:44
Predi malko go gledah...Hmm...ne be6e lo6 oba4e tazi istoriq-goood girl met the hot bitch,gone bad-we4e mi se struwa banalna...

incheto
05-11-2005, 19:45
e ima ne6to takova ama prosto otdavna sam go gledala i mnogo mi se gleda:)

e4o
05-11-2005, 21:05
i dvata filma sum gledala i sa qki, a hlapeta e dosta stari4uk, otdavna go bqh gledala :)

05-12-2005, 06:10
И двата съм ги фледала..аха хубави са :!:

Hilary Duff
05-12-2005, 07:55
Започнах да гледам 13, но ми се стори скучен и го спрях. Трябва да го изгледам някой път до края :)
И Хлапета не съм го гледала :roll: Поне не се сещам сега :)

kaka_lara
05-12-2005, 08:18
neznam kwo tolkowa se kefite na 13 obiknowen sku4en tineidjurski film, razbiram po malkite i horata okolo (13) da mu se kefqt... :roll:

incheto
05-12-2005, 09:07
sorry kako no na nas ni haresva!!vapreki 4e ne sme na 13:)

Dharma
05-12-2005, 16:46
"thirteen" go gledah predi okolo 3-4 meseca i mi haresa mnogo :)

mell-mell
05-12-2005, 20:12
филмът ми е един от любимите и не е обикновен. просто има адски много смисъл и не е поредната измислица, а реалния свят. и кво като се казва "13", я не "17" или "18". пак идеята е същата и показва, че светът изобщо не е розов, както го показват някои други филми.

incheto
05-12-2005, 20:13
филмът ми е един от любимите и не е обикновен. просто има адски много смисъл и не е поредната измислица, а реалния свят. и кво като се казва "13", я не "17" или "18". пак идеята е същата и показва, че светът изобщо не е розов, както го показват някои други филми.

mnogo pravilno:)

Resident_Evil_f
05-13-2005, 08:45
Tozi film sa mi go hvalili neveroqtno mnogo,no oshte ne sum go gledala...Oba4e se nadqvam skoro da go gledam. :lol: :)

Pe666o
05-13-2005, 11:38
awe filma e hubav..ama 4ak puk da e raztursva6t ili neveroqten :? :? ako iskate naistina raztasva6t film :arrow: Requiem For A Dream...ei tva e raztarsva6to :wink:

incheto
05-13-2005, 15:38
awe filma e hubav..ama 4ak puk da e raztursva6t ili neveroqten :? :? ako iskate naistina raztasva6t film :arrow: Requiem For A Dream...ei tva e raztarsva6to :wink:

hmmm a kak da si go namerq?!

Pe666o
05-13-2005, 16:28
awe filma e hubav..ama 4ak puk da e raztursva6t ili neveroqten :? :? ako iskate naistina raztasva6t film :arrow: Requiem For A Dream...ei tva e raztarsva6to :wink:

hmmm a kak da si go namerq?!
ami az mai si go svalih ot DC++..:)..ili ot Torrent :D ne moda da si spomnq,...no mislq 4e i v nqkoq vidioteka 6te go ima :D

incheto
05-13-2005, 16:49
problema e 4e nqmam video ina4e:)

SisTeR`oN`MaXa
05-13-2005, 22:46
I dvata filma sa super bih kazala... Therteen sam go gledala dosa pati i vse o6te si go pazq a Hlapeta sa6to mn pati sam go gledala nqmam go a mi se iska da go imam... Kolkoto do Therteen maI poI4e me kefi moje bi za6toto dosta si prili4ame s teq pi4ki ot filma svarzvat ni dosta prejivqvaniq donqkade :!: a Requiem For A Dream ne sam go gledala , kajete ot kade da si go svalq..

Pe666o
05-14-2005, 13:56
po gore kazah kak si svalih az Requiem For A Dream..:)..a samo da pitam Hlapeta v original Kids li e..??? :D

пипс
05-14-2005, 14:07
я кажете за какво става въпрос в това филмче?има ли го по видеотеките или е още ново?

kurabiika
05-14-2005, 20:02
ей страшен филм направо ми стана любимия!
обаче жестоко се скарах заради него с един приятел който мислеше както кака Лара ;)
та ся трябва да гледаме и хлапета че и за него знам че е някъв такъв гадничък

^I don't give a fuck^
05-14-2005, 23:09
13 съм го гледала..Хареса ми ; )

incheto
05-18-2005, 11:13
я кажете за какво става въпрос в това филмче?има ли го по видеотеките или е още ново?

koe?!Thirteen li?Ako za nego pitash da ima go..!

aBeP4eTo
05-18-2005, 11:54
детско филмче за тъпи ограничени недорасли тиинки не ви го препоръчвам :wink:
Въобще не ми хареса :!:

AvaLan4e
05-18-2005, 12:38
хубав фюлм ма на нищо не ме научи, не си заслужава да го гледам повече от веднъж

ProstoAz
05-18-2005, 14:49
Ехееее, ама той май вече е доста старичък.
Иначе е горе долу хубав, аз съм го гледала одавна, но ми хареса...Можеше и по-добре да е, ама все пак хубавото му е, че показва РЕАЛНОСТТА в наши дни, без никакви заобиколки и ясно се вижда какво се случва с това поколение. :wink: А пък може и да се каже, че е и от части доста поучителен филм...мисля, че заслужава да се гледа :!: :P

Bimper-ska
05-18-2005, 19:36
ТОЯ ФИЛМ Е НАЙ-ЯКИЯТ, НАЙ-РАЗМАЗВАЩИЯТ, НАЙ-РАЗТЪРСВАЩИЯТ ФИЛМ, КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛА!!!Сигурно поне 15 пъти го гледах, отнесе ми главата! Заради този филм си направх пиърсинг на езика! Направо ако мога, бих го гледала всеки ден! Но каква фенка съм му си личи от подписа ми де!
А Incheto ако си от Варна, аз го имам на диск, може да се видим да ти го дам. :wink:

Щом този филм те е разтърсил, по-добре недей гледа Kids(Хлапета), че да не колабираш. Той е 10 пъти по по-добър от 13.
А филма го има в http://rack6.free.evro.net/kikowss/Thirteen/
Ми аз съм го гледала :) Но в 13 си имаше неща, които просто бяха много близки, до това, което ми се е случвало, затова ми хареса филма.

LunaTriCk
05-18-2005, 20:35
Ами то май излиза, че Kids e за момчета, а 13 за момичета. Щот аз пък Kids го приех по навътре :wink:

Bimper-ska
05-19-2005, 07:13
детско филмче за тъпи ограничени недорасли тиинки не ви го препоръчвам :wink:
Въобще не ми хареса :!:
Скъпа, аз съм на 20 и го гледах доста пъти, много ми хареса. Ако ме мислиш за тъпа и недорасла тийнка, просто съжалявам, че това в по-голяма степен се отнася за хора като теб. А филма, за да ти хареса, трябва да прочетеш малко от историята му. Можеш да го направиш на: www.imdb.com . Просто потърси Thirteen и прочети раздела trivia за него. Доста факти ще ти станат интересни - например репликата "What the fuck did you do???" нь Трейси, когато Иви и пробива пъпа не е по сценарии. Актрисата наистина го казва, защото Ники Рийдс (Иви) в действителност и пробива кожата. Също едва ли знаеш, че Евън Рейчъл Ууд(Трейси) е глътнала 4 обици за езика, защото нейната не е истинска. Но прочети, после да спорим.
Наистина смятам, че филма си заслужава, защото показва истинските мотиви на 13 годишните, а не захаросаната картинка като от Mean girls. Ако бях на 13 сигурно щях и майка ми да накарам да го гледа, обаче не знам, дали щеше да го понесе.

aBeP4eTo
05-19-2005, 10:17
ако беше прочела правилно мнението ми щеше да рабереш, че "тъпи ограничени недорасли тиинки " ставаше въпрос за актрисите :wink: нищо личнo към никой. Филма е ужасен :wink:

incheto
05-19-2005, 10:26
детско филмче за тъпи ограничени недорасли тиинки не ви го препоръчвам :wink:
Въобще не ми хареса :!:
Скъпа, аз съм на 20 и го гледах доста пъти, много ми хареса. Ако ме мислиш за тъпа и недорасла тийнка, просто съжалявам, че това в по-голяма степен се отнася за хора като теб. А филма, за да ти хареса, трябва да прочетеш малко от историята му. Можеш да го направиш на: www.imdb.com . Просто потърси Thirteen и прочети раздела trivia за него. Доста факти ще ти станат интересни - например репликата "What the fuck did you do???" нь Трейси, когато Иви и пробива пъпа не е по сценарии. Актрисата наистина го казва, защото Ники Рийдс (Иви) в действителност и пробива кожата. Също едва ли знаеш, че Евън Рейчъл Ууд(Трейси) е глътнала 4 обици за езика, защото нейната не е истинска. Но прочети, после да спорим.
Наистина смятам, че филма си заслужава, защото показва истинските мотиви на 13 годишните, а не захаросаната картинка като от Mean girls. Ако бях на 13 сигурно щях и майка ми да накарам да го гледа, обаче не знам, дали щеше да го понесе.

ti naistina mngogo se valnuvash ot toq film kvi ne6ta znaesh..podrobnosti!!!Qko!!!Kefish me!!