PDA

View Full Version : BEZ PREZERVATIV



anitoooo
05-09-2005, 23:13
Zna4i da popitam s gadjeto mi pravihme sex bez prezerv. 6oto bqhme piinali malko ii kakto i da e ne iskam da mi 4etete konsko 6o e bilo bez prezerv.pls a da mi otgovorite na tova :zna4i tva stana v sybota sre6u nedelq i toi ne svyrshi v men i ne se pritesnqvah mnogo oba4e mi kazaha 4e se otdelqli nqkvi kap4ici predi da svyrshi i moje da e stanalo ne6o :( i 4ak dneska si vzeh postinior diu iz4islih go i sa minali 35 4asa tva zna4i 85% ili pone taka pishe na lis4eto i ot v4era mi stava ne6o na korema ne me boli mii edno takova nepritno 4uvstvo vie kakvo mislite po vyprosa mnogo li e golqma veroqtnostta da e stanlo ne6o :( :( Mersi predvaritelno!

joro_tev
05-10-2005, 05:49
Може и да няма нищо, но това за капчиците е абсолютно вярно. По принцип за Постинор е напълно нормално да има такива странични действия. Даже в указанието съм чел, че може да предизивика и повръщане. За да си на 100% си вземи примерно след 4-5 дена един Шуар Чек и си го направи. И следващия път с презерватив или с противозачатъчни.

incheto
05-10-2005, 08:27
spoko ni6to ti nqma az poprintzip go pravq bez i do sea da 4ukna na darvo ni6to ne e stanalo tai 4e..spoko!

aBeP4eTo
05-10-2005, 11:33
TEMATA NE E ZA TUK - kato q vidq kadeto trqbva - togava shte otgovarqm.

1ва точка от правилника!!!
Moderated by aBeP4eTo

GeRyTo
05-10-2005, 18:57
по темата ще кажа само, че си въобразяваш. Явно си достатъчно притеснена, което също може да доведе до такива реакции (да те боли корема и даже да ти закъснее). Най добре, както вече те посъветваха, да си направиш един тест за бременност. Колкото повече човек се тревожи за нещо, то му идва на главата, така че take it easy. :D

dudeto_sy
05-10-2005, 19:02
Abe hora vie akul imate li be, da pravite sex bez prezervativ, ostavi tova, 4e moje6 da zabremenee6 ami moje da hvane6 i nqkoq bolest.

A ina4e moje da si vzeme6 i edin test za bremennost sled nqkolko dena, za tvoe li4no uspokoenie. I naistina sledva6tiq put ne zabravqite neobhodimite merki.

lina15
06-12-2005, 17:48
awe pi4,ti tup li si q si izpolzvai prezarvativi...E sa v4era gadjeto na brat mi napravi abort,to4no zaredi takiva kato vas deto se ebat bez prezarvativi.Abe nema kvo da pita6 pravi6 go s kondom i nqma za kvo da se pritesnqva6

bulgarche
06-12-2005, 18:46
Еми чак да е голяма верятността..ама е възможно :)

nasty_baby
06-12-2005, 19:04
Ima veroqtnos,no e malka puk i 6tom si vzela postinor ne se pritesnqvai!
Ae i sledva6tiq put s prezervativ :!:

МаRi
06-12-2005, 19:29
мдам..възможно.само 4е малко вероятно 6тото в таз те4ност безработните 4ове4ета са по на рядко и на малко...пък туи ве4е за корема си въобразява6.ако бе6е бременна ве4е симптомите 6тяха да са други. :lol:

Lollita
06-12-2005, 20:58
Da, otdelqt se kapchici, no vyzmojnostta da zabremeneesh ot tqh e prenebrejimo malka. Az i moq priqtel ot godina go pravim taka i dosega ne sme imali problem. Ne e trqbvalo da vzimash postinor, zashtoto toj e vreden kato cqlo i qvno ti se e poqvil i kofti stranichen efekt ot nego. Nqma smisyl da si vzimash test za bremennost.

flyyy M
06-13-2005, 20:34
Piinal ... ili ne trqbva da si znaesh otgovornostta kato go pravish bes prezervativ... Za men po strashni sa bolestite koito mogat da se predadat po polov put ... a ne po malko sled tova i golqmata vuzmojnost za zabremenqvane... e tova si e tvoi problem vse pak Shtom pravish sex znachi nesi malka da si mislish za posledstviqta...
are.

BlinDBoY
06-14-2005, 03:45
ВЪрви изпий една студена бира БЕКС и се успокой!!!

Гостенка :Р
06-16-2005, 09:57
С приятеля ми никога не сме го правили със презерватив
първо че му имам доверие
второ със сигурност не е заразен
и трето той знае как да си държи патката..

до сега проблеми не сме имали.. просто цаката е момчето като тръгне да свършва да го извади на време ;)

Спокойно.. спри да вярваш на слуховете.. отиди по точно на лекар той ще ти каже какво да правиш

R.I.P.
06-16-2005, 16:55
6tom si pi6a postinor ni6to ti nqma!

Elberet
06-17-2005, 08:57
И аз мисля,че нищо ти няма, но за всеки случай си направи един тест за бременост. А относно правенето на секс без презерватв - аз съм твърдо против! За едното удоволствие може да страдаш цял живот - било то от болест или пък от забременяване.Не трбва да се отнасяш лекомислено към тези неща!

evchety09
03-19-2008, 11:36
Ako e stanalo neshto,to sus sigurnost ne mojesh da usetish bolki nqkolko dena sled tova!! Ne se pritesnqvai,tezi xapchta sa mnogo nadejdni!!

Devilka
03-19-2008, 11:40
Da, otdelqt se kapchici, no vyzmojnostta da zabremeneesh ot tqh e prenebrejimo malka. Az i moq priqtel ot godina go pravim taka i dosega ne sme imali problem. Ne e trqbvalo da vzimash postinor, zashtoto toj e vreden kato cqlo i qvno ti se e poqvil i kofti stranichen efekt ot nego. Nqma smisyl da si vzimash test za bremennost.
А докато си в овулация правите ли го пак без презерватив? Просто ми е интересно.

hooliganka89
03-19-2008, 11:44
Spored men ne si bremenno,no vse pak moje da si vzemesh edin test za bremennost sled edna sedmica i malko poveche,che da vidish,che e ptricatelen i da se uspokoish,zashtoto kato te gledam kakvo si pisala si mnogo pretisnena i veche pochvash da si vaobrazqvash.
Strannoto chustvo v korema ti e ot pritesnenie,pochti sigorna sam v tova.
Ne razbrah samo dalis vaprosnoto momche ste gadjeta ili prosto ei taka ste se zabili,no da ti kaja az imam seriozna vrazka i si polzvam prezarvativi,zashtoto posledstviq mnogo i ne iskam da si zatormozqvam jivota izlishno sled kato moga da predodvratq nqkoi neshta.
Polzvai prezarvativi!!!

Merito_
03-19-2008, 11:48
Офф някои пък като почнат "Вие луди ли сте, как без презерватив можете да го правите...и т.н" Що пък не?! Без презерватив е по-яко чувството, пък и ако не сменяш партньори и имаш доверие на този, с когото правиш какво лошо виждате в това? Аз също винаги го правя без презерватив с приятеля ми и не съм имала проблеми от 2 год и половина.Надявам се и да нямам...Направи си един тест за бременност за да си сигурна, но не вярвам да има нещо ако не е свършил в теб.

hooliganka89
03-19-2008, 12:00
Офф някои пък като почнат "Вие луди ли сте, как без презерватив можете да го правите...и т.н" Що пък не?! Без презерватив е по-яко чувството, пък и ако не сменяш партньори и имаш доверие на този, с когото правиш какво лошо виждате в това? Аз също винаги го правя без презерватив с приятеля ми и не съм имала проблеми от 2 год и половина.Надявам се и да нямам...Направи си един тест за бременност за да си сигурна, но не вярвам да има нещо ако не е свършил в теб.

Teq prezarvativi spored teb za kakvo sa sazdadeni?Da gi palnim s voda v klasnata staq i da se praim na ludi?

karinestata
03-19-2008, 12:13
ok 6tom ne iska6 da ti se 4ete konsko za prezervativite.oba4e dr pat po-dobre izpolzvai.a moq savet e ako ti zakasnqva cikala idi na lekar za da bade6 sigorna.makar 4e spored men ni6to ne e stanalo sled kato ne e svar6il v teb :)

aanitogb
03-19-2008, 12:23
za bremenost edvali ima veroqtnost i spored men hap4eto e bilo izli6no no nedei riskyva dryg pat bez prezervativ ot opit ti kazvam nai malkoto koeto moje da se sly4i e da poly4i6 nqkakvo vazpalenie a i ima mnogo drygi bolesti i nee priqtno da q poly4i6 no vse pak ako si bila sigorna v nego 4e nee bolen ot ni6to nqma da ima6 problem nese pritesnqvai tolkova

MapTa
03-19-2008, 12:23
с приятеля ми сме заедно вече година и половина и само първите 3 месеца сме правили секс с презерватив,просто вече сме отвикнали и ни е по яко без... не мисля,че презервативите са за двойки,които са заедно вече много време... тва е за такива курвета къде се праскат сека вечер с различен... за мъжете също се отнася! 8)

krem4et0
03-19-2008, 13:00
Темата е стара!