PDA

View Full Version : NoVoTo Ni TeeNPr0bLeM4e - 4estito:)



tedo_davis
05-10-2005, 05:46
Zdraveite horica.Ne sam razgledal oshte - moje da ima i takava tema ... ako ima sorka ;)
Iskam da izrazq vyzhishtenieto si .... sait-4eto e STRAHOTNO!Osobenno v noviqd si vid - sega vlizam i se iznenadah strashno priqtno.SLaduri bravo na vas - napravili ste saita super :)Btw ... zashto li t'va e nai-gotinoto sait-4e za Teen-4eta? ::)))))))
P.S. --> Bravo na ekip4eto na www.teenproblem.net Spravili ste se 4udestno.

final_fantasy_fan
05-10-2005, 05:55
bravo-mnogo dobre kazano!I az mislq taka-saita sega...prosto vurha-vuzhiten sum

joro_tev
05-10-2005, 06:43
Много е готин новия вид на сайта. И другото, което ми направи добро впечатление е като, че ли зарежда доста по-бързо.

e_l_i_z_a
05-10-2005, 07:31
Napravo :shock: SUPER E!!!malko ne moga da svikna,4e saita e po-tesen nqkak si ama i tva 6te stane...
ama vse pak mai stariq po-mi haresva ama 6toto ne sum sviknala s noviq :roll:

Bimper-ska
05-10-2005, 07:49
На мен изобщо не ми харесва новият изглед на сайта. Особено тия грозни иконки във форума, направо ме побъркват. Иначе като цветове наистина е много хубав. Аз по принцип в сайта не влизам, а само във форума, затова намирам, че идеята да се смени визията не е толкова добра. А освен това и май по-бавно зарежда.

pinK_Baby
05-10-2005, 07:50
доста е добре сайтчето ...определено дизайна ми харесва повече от преди, но със самия форум сякаш още не мога да свикна и не ми допада особено много ми е искрящ :oops: но със сигурност и много добре с тази промяна...ааа и забелязах нова функция (или поне така мисля) когато започнеш да пишеш мнение и не си се логнал те препраща автоматично към Вход-изход тва е супер полезно :) браво добра работа !!!

ellii
05-10-2005, 08:36
i na men mi haresva s izkliu4enie 4e kogato vlqza s potrebitelskoto si ime.. ne vijdam nai novoto ot foruma

LunaTriCk
05-10-2005, 09:05
Новия вид и аз го намирам за страхотен. Определено се различава от всички други. Много стилен и много "фешън" :wink:
Браво :!:

naty
05-10-2005, 09:24
i na men taka po mi hareswa...nali mahnaha toq 4erwen cwqt-4e be6e kato menzis

Грахче
05-10-2005, 10:47
поздравления за добре свършената работа и от мен :!:

05-10-2005, 11:51
Абе евала че му оправиха скоростта че заспивах докато зареждаше, тия цветове малко на драйфано ама айде не ми прават впечаление чак толкова АМА КАК МОЖАХА ДА ГО НАПРАВАТ ТОЛКО ТЕСЕН ?!?!? Ебаси имам по 10см полета от двете страни! :roll:

^I don't give a fuck^
05-10-2005, 11:51
сайта е много як :)
ама форума -изобщо не ми харесва...преди беше много по як :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
05-10-2005, 11:58
super e,pozdravlenia,naistina e udivitelno nov :!: :D :wink:

Jamalska
05-10-2005, 11:58
Останах поразена...Как може бееее искам си старотоооо :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :evil:

aBeP4eTo
05-10-2005, 12:28
Мене така по ми харесва
всичко се нуждае от промяна понякога
станало е добре!
И ще става все по-добре :!:

naty
05-10-2005, 12:31
edinstweniq nedostatuk e 4e w naprimer nai-gore6tite temi (ot luboF)linkowete ne ba4kat....
Drugoto hubawo ne6tou oba4e e 4e m,ai nqma da mogat da puskat temi i mneniq gosti

KiLLeR_InSTiNkT
05-10-2005, 13:36
Super! :wink: Gotino e napraveno sait4eto, no o6te ne moga da svikna napulno. Trqbva mi malko vreme da se orientiram koe kude e.

Ekita
05-10-2005, 14:28
Men pyk me drazni 4e avatarite iz4eznaha!Za6to taka?Ina4e saita e gotin!

LetiCherry
05-10-2005, 14:32
Браво !!! :wink: Много ми харесва сайта така, само дето още не мога да му свикна , но иначе е СУПЕР! :P

naty
05-10-2005, 14:40
Men pyk me drazni 4e avatarite iz4eznaha!Za6to taka?Ina4e saita e gotin!
mi 6toto mai sa postawili ograni4eniq

Bolid1
05-10-2005, 14:43
Bravo, hubav e, no oshte ne moga da svikna... Malko mi e tqsno... Ina4e pozravleniq ;]

amy lee
05-10-2005, 15:06
qkouuu x1000:)mnoo me kefi taka:)

05-10-2005, 15:42
бахти и грозното!и тфа червеното
мяза на мензис

Momchenceto
05-10-2005, 16:11
Не ме кефи!! Май ми зарежда по-бавно на мене :?

AvLee
05-10-2005, 17:47
edinstweniq nedostatuk e 4e w naprimer nai-gore6tite temi (ot luboF)linkowete ne ba4kat....
Drugoto hubawo ne6tou oba4e e 4e m,ai nqma da mogat da puskat temi i mneniq gosti
Това с темите ще го оправим :wink:
Иначе ми е страннен форума..ама карай.
Ааа и радостното е СКОРОСТТА :D

so mazy!
05-10-2005, 18:24
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!!!
kvo e gotinooooooooooo
ma e nekvo mnoo razlichno ne moga da se orientiram! az se chudq tuka 2 chasa zashto ne mi otvarq napravo teenproblem.net/forum/ haha to bilo novoo ma e mnoo got =)

Prismaniac
05-10-2005, 18:26
Супер Е!!!!

LiNkiN4eTo
05-10-2005, 18:39
na men puk pove4e mi haresva6e sus stariq dizain :?

pLaMa4eTo
05-10-2005, 19:00
emi.. nz dali mi haresva nqkak po-moderni4ko sedi... ama mn gazarsko.. ina4e ko da kaja stariq mi haresva6e malku poe4e :?

GeRyTo
05-10-2005, 19:38
Нека и аз да се изкажа по темата ;)
Скоро не се бях вясвала във форума по ред причини и сега като влизам и с голямо учудване установявам, че са настъпили промени...към по-добро определено. Дизайна ми допада повече от прединия, въпреки че и със предния си бях свикнала вече, но никак не ми харесват иконите на форума. Незнам стрелки ли са какво са, но са отвратителни честно казано. Предлагам да ги направите в някаква по-човешка, приемлива форма, ама и да не стане сигурно и с тях ще свикна след време. :D

e4o
05-10-2005, 19:51
predi po mi haresva6e :!:

techCandy
05-10-2005, 19:56
И на мен също тия иконки хич не ме радват, а изобщо
новия дизайн не е кой знае какво. Някак прекалено сбито е всичко...не знам. Разбира се винаги ще има недоволни, и такива на които ще им хареса. В крайна сметка дизайна не е най-важното пък. Ще свикна някак, както свикнах и на предишната.
П.п. Тедо имаш просто отвртатилена картинка в подписа http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/boxing.gif
П.п.1. Не знам на вас скоростта ви как е, ама на мен ми цикли сега повече от обичайното, е хубаво че поне имам достъп все ощеhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/cleverman.gif

BABY_SEXY_GIRL
05-10-2005, 21:49
Леле, днес aBeR4eTo ме пита дали съм харесала дизайна, аз проверих да го видя и паднах, не съм очаквала :lol: Отначало ми се стори странен, но вече свиквам и смятам, че този му вид на форумчето го прави много свежо и тийн :P Много похвално, не знам кой друг форум може да се похвали с подобен вид 8) Браво на екипа, сега е момента да осените това, което правят за доброто на форума и вас самите :D

05-10-2005, 22:28
за добре свършената :!:

foxy_f
05-11-2005, 00:48
ami toq nov dizain e dobre kato cqlo za saita i mu otiva no ne me kefi da e taka na foruma a i mi zarejda mnoogo po bavno :roll:

a za tozi koito be6e re6il 4e gostite ne mogat da puskat mneniq ne e taka...te nikoga mai ne sa mojeli da puskat vav razdela sas zabelejki i pohvali kam ekipa a i sega mogat da si puskat mneniq i temi.

btw bravo na ekipa 4e sa se potrudili vse pak za da napravqt ne6to razli4no i novo

no vse pak nqma li nqkakav na4in da moje vseki potrebitel da si izbira ot profila dali da bade sas alexis ili sas SubSilver za6toto v momenta uj moje a ne6to ne se polu4ava :?

a pak za da se stigne do foruma direktno bez da se minava prez saita prosto napi6ete www.teenproblem.net/f i to pak si otiva direktno na foruma

i o6te ne6to, nqkoi be6e re6il 4e ima ograni4enie za avatarite i zatova na nqkoi useri prosto sa iz4eznali :arrow: vav momenta tova sa6testvuva samo kato pravilo, iz4eznalite avatari sigurno Ceco gi e vidql i gi e iztril

tedo_davis
05-11-2005, 08:04
vidqhme dosta kritiki i dosta odobreniq - no mu beshe vreme da go posmenqt malko saita ... samo kadeto pak me drazni reklamata deto se poqvqvat nqkvi 4asovnici koli lampi mozuci i t.n. :)
haide da vi e 4estit i da si go polzvate sys zdrave i bez mnogo mnogo flood :)

05-11-2005, 21:14
Mn e tapo! Basi gadnoto! ujasno e!nqma nishto hubavo na noviq design!kat nqkva kazarma e ! blqk! p.s. basi bozeneto maina 10 minuti chakam da mi otvori 1 stranica! az ako pieh po 1 kafe seki pat kat pochne da bozi az sha polucha natravqne na kravta!

05-11-2005, 21:17
АРЕ РАЗКАРАЙТЕ ГИ ТИЯ ПОЛЕТА БЕ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ЗА КВО СА МИ , ДА СИ ДЪРЖА ОНАЯ РАБОТА ТАМ ЛИ?????

THE_GANGSTA_GIRL
05-11-2005, 22:05
Не ми харесва! :(
Преди си беше мноо по-добре! :(
И е нек'во тясно и сбито, абе не знам ама хич не ме кефи!

Sk8er4o
05-11-2005, 23:04
БИВА...Преди повече ми харесваше, но...малко промяна не е излишна, teenproblem-a си беше такъв откакто се помня. Айде, да ви е честито !

lady_bird
05-12-2005, 11:02
bravo-mnogo dobre kazano!I az mislq taka-saita sega...prosto vurha-vuzhiten sumna men mi ostava samo da se suglasq s brat mi! :lol:

GreenLadyM
05-12-2005, 17:22
az ve4e sviknah s noviq vid na foruma i opredeleno mi haresva!A i zarejda mnogoooooo po-burzo,koeto e prosto vurha!

Dharma
05-12-2005, 17:53
dnes vlizam vuv foruma i :shock: wow iznenadah se, zarejda po-burzo, ama o6te ne moga da mu svikna :)

air_J
05-12-2005, 19:33
Форума (по-точно новия му вид) е под всякаква критика! По-зле не можеше да бъде. Добре поне, че зарежда бърза.
П.С.> Няма нужда да ми триете мнението, както направихте с предното ми мнение по тази тема (в което казвах горе-долу същото). :twisted:

Cyberdyne_101
05-12-2005, 19:50
Поради "неизвестни" причини и моето мнение бе изтрито :D Нооо реших пак да ви го дам :D :arrow:
Цъ. Не одобрявам :D Върнете стария дизайн :D

Да не би да засегнах някой ? :lol:

Immortality_
05-12-2005, 20:50
ami sigurno baya rabota e hvarlena po site-a. no men specialno ne me kefi izob6to...o6te ne sam sviklana i naprao se izgubih... a i versiyata e mnogo po-malka taka da se kaje..predi mi izpalva6e celiya ekran i ne tryaa6e da se zzaklya mnogo..sega e mnoo sga4kano i 6areno..ama evala...

morsmordre
05-13-2005, 07:16
Zdraveite horica.Ne sam razgledal oshte - moje da ima i takava tema ... ako ima sorka ;)
Iskam da izrazq vyzhishtenieto si .... sait-4eto e STRAHOTNO!Osobenno v noviqd si vid - sega vlizam i se iznenadah strashno priqtno.SLaduri bravo na vas - napravili ste saita super :)Btw ... zashto li t'va e nai-gotinoto sait-4e za Teen-4eta? ::)))))))
P.S. --> Bravo na ekip4eto na www.teenproblem.net Spravili ste se 4udestno.

Еееееее, шит!! :lol: Така се надявах аз да пусна такава тема тук, нооо то си личи, че и други хора са се сетили за това :D Браво, радвам се, че е така! :D
Това май е една от малкото теми, която се отнася за похвала...По принцип в този раздел виждам само оплаквания или предложения, но тази тема е добре дошла!!!Браво за сайта, наистина е много яко така и даже зарежда ХИИПЕЕР БЪРЗООО!!! :D :D :D

tra^la^la
05-13-2005, 09:34
Сайта наистина е готин.
А форума-форума е отврат.Тесен е,тва гадно сиво подтиска,там където показва дали има нови отговори на темата не ме кефи.Гаден е:(
Ама какво ли роптая...сякаш някой ще чуе...

tedo_davis
05-13-2005, 09:43
Поради "неизвестни" причини и моето мнение бе изтрито :D Нооо реших пак да ви го дам :D :arrow:
Цъ. Не одобрявам :D Върнете стария дизайн :D

Да не би да засегнах някой ? :lol:ne ne si zasegnal nikoi ...vse pak trqbvashe da napravqt nqkakvo podnovlenie ... ot kogato sym se registriral v toq sait (a tova beshe na 27 april 2004) ... ot togava vse edin i sysht dizain - taka mnogo pove4e mi haresva.Dori da e malko po-tesni4ko ... losho nqma - pone user-ite shte si smalqt avatarite :twisted:

miloto_girl_4e
05-13-2005, 09:47
dovolna sam ot dizaina :wink:
tozi put mi dopadna ;)
malko se iznenadah v na4aloto iii purvona4alno mi be6e nekFo stranno,ama burzo sviknah i sega
si mi haresva adski mnogo,mnogo e sladak saita :wink:
evala :!:

Bimper-ska
05-13-2005, 11:40
Оо, днеска влизам и гледам са оправени грозните и неразбираеми надписи по бутоните за отговор, нова тема и ЛС. Сега ако оправите и това, шрифта да е с друг цвят, когато темата не си я чел, направо равни няма да имате!!! Току виж сме си прежалили стария облик на форума :wink:

little_black_dress
05-13-2005, 13:47
Уау!Не бях влизала във форума от 3-4 дни и сега влязох и видях,че сайта е променен.Ако трябва да съм честна не се зарадвах особено,защото стария дизайн си ми харесваше и бях свикнала с него.Но нищо и новия не е чак толкова лош,хубаво е да се правят промени.Ще свикна.:wink:

tra^la^la
05-13-2005, 16:21
Абе какво се утешавате...гаден е форума.И защо по дяволите е толкова тесен???Някой ще ми даде ли смислено обяснение?За да пести място?
Pls обяснете ми...

foursquare
05-13-2005, 16:49
На мен лично ми харесваше повече стария форум ;)

alex
05-13-2005, 17:05
Zdraveite vischki,

blagodaria vi ot imeto na celiat ekip za dobrite dumi. Da si priznaia chesno izrabotkata na saita ni otne blizo mesec, kato prez poslednata sedmica pochti ne sme spali i rabotihme na smeni. Kakto vijdate ima dobyr rezultat. Da, viarno na niakoi hora ne im haresva saita zashtoto prosto sa sviknali sys statia - tova e normalno, no za nas e vajno da se razvivame, a tova shte se otrazi dobre i na vas - potrebitelite. Shte go razberete syvsem skoro. Otnosno shirochinata na foruma - rabotim v tazi nasoka. Prosto imaite malko tyrpenie :) Veche izbiagvame da obiaviavame nad kakvo se raboti za da preustanovim krajbata na idei ot konkurenti. Makar che preki konkurenti v bulgarskiat interent nie niamame - vie kak mislite? :)

Pozdravi Alex

Cyberdyne_101
05-13-2005, 17:28
Чакаме да видим :D Радвам се, че има диалог :D

ProstoAz
05-13-2005, 17:54
Мързи ме да чета всички отговори преди мен, но от 5 дни не бях влизала в сайта (бях на зелено) и сега мн. се зарадвах като го видях. Много е хубав, адски много ми харесва. Добра работа наистина! :wink:
Само където буквичките на ранговете не са ли с мн. голям шрифт? :roll:

Cyberdyne_101
05-13-2005, 18:58
Еее, Ояма сан, що за просташки език ? Така неhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/no.gif Помня, че като бях на 9 си говорихме на "АРЕ". Очаквах нещо повече от вас г-н Но проблем :lol: Все пак вие сте разбирача тука :D Какъв пример давате, на нас малките ? :D И ако си бяхте направили труда, да прочетете :

Otnosno shirochinata na foruma - rabotim v tazi nasoka. Prosto imaite malko tyrpenie Но, аз ще съм ваша сянка Ояма сан и ще ви "помагам" винаги

05-13-2005, 19:41
Еее, Ояма сан, що за просташки език ? Така неhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/no.gif Помня, че като бях на 9 си говорихме на "АРЕ". Очаквах нещо повече от вас г-н Но проблем :lol: Все пак вие сте разбирача тука :D Какъв пример давате, на нас малките ? :D И ако си бяхте направили труда, да прочетете :

Otnosno shirochinata na foruma - rabotim v tazi nasoka. Prosto imaite malko tyrpenie Но, аз ще съм ваша сянка Ояма сан и ще ви "помагам" винаги
На прав път си ученико мой. 8) А по темата верно че от време на време почна да става широк ама после пак спада :roll: сигурно не е достатъчно възбуден, знам ли :lol: .

kurabiika
05-14-2005, 20:00
доволна съм и ме изненадахте приятно с новия дизайн на сайта!
форума също бива но стария по ми допадаше!

tedo_davis
05-16-2005, 08:34
Еее, Ояма сан, що за просташки език ? Така неhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/no.gif Помня, че като бях на 9 си говорихме на "АРЕ". Очаквах нещо повече от вас г-н Но проблем :lol: Все пак вие сте разбирача тука :D Какъв пример давате, на нас малките ? :D И ако си бяхте направили труда, да прочетете :

Otnosno shirochinata na foruma - rabotim v tazi nasoka. Prosto imaite malko tyrpenie Но, аз ще съм ваша сянка Ояма сан и ще ви "помагам" винагиOyama san :) t'va mi haresa.
Btw ... za shiro4inata - spokoino ... shte go opravqt - ako slojat i edno browse da mojem da si ka4vame vatar4eta ili podpis4eta ot pc-tata shte e po-dobre nali ?:)
alex za tolkova malko vreme - dizaina si struva :) o4akvame oshte podobreniica - pyk za konkurenciqta ne se pritesnqvaite ... te takiva gotini saitove kato toq ne sam sreshtal :):):)
На прав път си ученико мой. 8) А по темата верно че от време на време почна да става широк ама после пак спада :roll: сигурно не е достатъчно възбуден, знам ли :lol: .