PDA

View Full Version : Няколко въпросчета за бялото течение?



05-10-2005, 20:04
Имам бяло течение и майка иска да ме води на гинеколог, за да ме изследват, ама аз много не искам... някоя от вас ходила ли е? Как е било? И там квото знаете ми кажете? И искам още нещо да попитам... майка каза, че първо ще ме гледат на видеозон, може ли от това да се разбере дали съм девствена? Защото аз не съм и не искам майка да разбира. На 17 години съм. Благодаря предварително.

aira
05-10-2005, 20:21
po dobre si vzemi sve6ti4ki zza bqlo te4enie prodavat se v aptekata i te 6e ti pomognat no ako polojenieto e mn seriozno hodi na ginekolog kvo ti puka ti si na 17 ne si malka kvo maikati do 20 li iska da si devstvena pak ti kazvam ako polojenieto e seriozno otidi

NastyG
05-10-2005, 20:35
po dobre si vzemi sve6ti4ki zza bqlo te4enie prodavat se v aptekata i te 6e ti pomognat no ako polojenieto e mn seriozno hodi na ginekolog kvo ti puka ti si na 17 ne si malka kvo maikati do 20 li iska da si devstvena pak ti kazvam ako polojenieto e seriozno otidi

Mnogo greshno ne si kupuvai nikakvi sveshtichki zashtoto v aptekata nemogat da znaqt ot kakvo e bialoto techenie i kakvo da ti dadat az imah takav problem i se okaza che e ot zamarsqvane ni po dobre si idi na genekolog puk maika ti taka ili inache vse nqkoga shte razbere che ne si devstvena!!!
Az mislia che e po dobre da posetih ginekologa i uspeh

05-10-2005, 20:53
abe az sam hodila ne e stra6no stiga lekarkata da e vnimatelna samo 6ti zeme proba ot sekreta i pone az v1preki 4e bqh s maika tq mi kaza da si vlqza sama i me pita dali sam imala polovi kontakti 6tot to i ot se opredelq i kaza da ne se pritesnqvam 4e nqma da kazva na maika mi..tei 4e spoks :)

pinK_Baby
05-10-2005, 21:06
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=7471&highlight=moje+++++razbere+genikologa

ето една подобна тема....аз лично ходих също заради този проблем и ме гледа на стола, понеже й казах че водя полов живот...май доста момичета страдат от тоя проблем....кофтии :roll:

05-11-2005, 15:01
Днеска говорих с една приятелка и каза че и тя има същия проблем и ще ходим заедно, само майка да не иска да дойде, щот ако дойде и влезе и лекаря ме пита да ли съм девствена тряя да излажа, щот не искам майка да разбира... и какво ще стане ако наистина го излажа? прочетох темата, която пинк бейби ми даде иии ако му кажа на лекаря, че не съм девствена... да няма да ми бъркааа... таам.. аа бляяях уфф

The_Devil_Girl
07-13-2008, 19:51
Ми и аз имам ама то май е защото още нямам цикъл и може скоро за първи път да ми дойде щото то не е секи ден а през месец или нещо такова ... Вие как мислите ??? Дали е сериозно :shock:

ivito_13
07-13-2008, 19:59
emi ti si minala 16-naisette i ima6 pravo maika ti ne biva da se burka vuv seksualniq tyi jivot bqloto te4enie se poqvqva kogato nqma6 dobra higiena i taka p*tkata si se 4isti sama ... pomisli si kakvo moje6 da prom,eni6 za da iz4ezne

cooool
07-14-2008, 16:21
abe az sam hodila ne e stra6no stiga lekarkata da e vnimatelna samo 6ti zeme proba ot sekreta i pone az v1preki 4e bqh s maika tq mi kaza da si vlqza sama i me pita dali sam imala polovi kontakti 6tot to i ot se opredelq i kaza da ne se pritesnqvam 4e nqma da kazva na maika mi..tei 4e spoks :)

От къде и на мен тоя късмет.. майка да ме остави сама да влизам.. Тя така научи за мен де.. сравнително леко го прие...