PDA

View Full Version : rak na gardata?



nqkoq si, ot nqkade si: )
05-10-2005, 20:11
zdraveite.ne moje da se kaje 4e sam mn pritesnena, no vse pak...
imam podutina, kato topre na dqsnata garda, to4no pod zarnoto.4uvstvam q po tvarda ot lqvata.moje li tova da e rak na gardata.samo sam 4uvala za tova, no...az sam na 14 godini.imam sigurna informaciq 4e godinite ne predpazvat ot rak na gardata, proqvqva se po vsqka vazrast.
by

aira
05-10-2005, 20:16
abe mila i az imam ponqkoga takiva buci obiknovenno kogato mi idva cikala no nz samnqvame da e rak povqrvai mi .... ne se pla6i a iz4akai 1 2 sedmici da mina aidse beb4o i ne se pritesnqvai !!!

Twista
05-10-2005, 20:26
По-добре е да споделиш на майка си. Няма от какво да се притесняваш. Тя най-добре ще ти каже от какво е тази подутина и ако трябва ще те заведе на лекар.
`Айде не се плаши! Не вярвам да е нещо сериозно. :?

BroKeN^DreAmZ`f
05-10-2005, 20:35
Spoko i az mai imam nqkvi takiva ot vreme na vreme,no mislq 4e ne e seriozno ili pone se nadqvam:)))

Bonbonche
05-30-2005, 18:01
Лелее начи и при мен започна сичко така казах веднага на майка ми при което веднага отидохме на лекар после и на мамолог и се оказа че е апцес.Това е възпаление kоето може да се образува по ред причини изписаха ми една пастичка един антибиотик и витамин В а да и да си правя компреси с реванол и спирт, при което ги пих(лекарствата) около 15 дни и после пак отидох на мамолог и ми каза че съм много по добре и тка! :D Та да знаеш че в никакъв случаи не е рак! :D И аз така си мислех преди за мен но просто не е възможно и на тази възраст..та само исках да ти кажа да се оспокоиш да кажеш на майка си да идете при личния си лекар и тои/тя ще ти даде направление :D !Е успех! :wink:

08-23-2005, 21:21
macka nme si bolna spox rak na gurdata mogat da imat jeni nad 40 :!:

Exilia
08-24-2005, 08:59
Може скоро да ти идва, и на мен ми се получават такива неща 4-5 дни преди да ми дойде :wink: Освен това-от рак на гърдата не страдат само жени над 40, ако има някоя болна жена от рода ти има шанс да си болна, защото се предава и по наследство. Според мене обаче не си болна, а просто в скоро време ще ти дойде, не се притеснявай :wink:

GURO
08-25-2005, 03:56
da vi kaja mnogo se zabavlqvax kato 4etox ko ima pisano parvo na parvo nese pritesnqvai ne e nujno da e rak moje da e zapu6en limfen vazel podut gorespomenat kista absces ili prosto masna tykan a moje i kakto kazvat drugite macki da ti se poqvqva kato ti pristigam tam edi ko si moje da e zadebelenie na kojata.drugoto za koeto mi stana mnogo sme6no be6e vazrasta na koqto se polu4ava raka na gardata tva e kato da kajete na 20 goni umirat nai mnogo ot katasrofi s aeroplan dea
palna glupost rak ne samo na gardata moje da se polu4i i na 2-u mese4no bebe i na 80 godi6en 4ovek tva e mutaciq v kletka ili grupa kletki koqto podqvolite se razrastva za mnogo kratko vreme.i nese pritesnqvai dori i da se okaje rak koeto neti pojelavam kakto i na nikoi moje da e dobroka4estven koeto e na lekiq isxod a nai vajnoto e kato polu4ite ne6to ot sorta ili se pritesnite idete na lekar nikoi nqma da vi izqde tam ili da vi se smee kolkoto po rano se otkrie edno zabolqvane tolko po lesno e negovoto re6enie i nai vajnoto sqko zabolqvane se lekuva sas jelanie i spokoistvie da go znaete ot men 4e mi e takava profesiqta.stiga tolko gluposti nese pritesnqvaite dami i nemislete parvo za nai lo6oto za da nesi pomisli i to za vas :))

bebebe
02-19-2014, 23:22
na 14 sum i imam nqkakvo petno na dqsnata gurda i me e strah dali ne e rak zashtoto sa mi kazvali che razseikite sa takuv cvqt kakvo da pravq :((((

skok
02-20-2014, 19:57
Провери се за бучки като за начало. Вероятноста да е рак на 14 годишна възраст е ужасно малка така че не се притеснявай. Пък и ако има разсейки вероятно ще имаш и други симптоми като отпадналост, температура и тн

bebebe
02-20-2014, 20:33
proverih nqmam buchki obache paleca na dqsnata raka se e vtvurdil i me boli ujasno mnogo vazmojno li e tova da e simptom btv blagodarya ti mnogo

skok
02-20-2014, 20:44
Не, палеца нищо общо няма