PDA

View Full Version : Poslednata istinska radost v jivota vi



marsianec
05-11-2005, 08:31
V tozi zaburzan jivot i v tezi izkriveni cennosti na mladite v nashiq jivot ve4e rqdko mi se slu4va da se radvam istinski i da se 4uvstvam shtastliv.Vsi4ko ve4e minava prosto ei taka.Imam vsi4ko no ne izpitvam nikakva radost zashtoto nikoi ne ceni tezi neshta dori i az!Iskam da vi popitam vuobshte vii na kakvo se radvate istinski i kakvo vi dostavq udovolstvie.Samo ne mi otgovarqite s klisheta (pr. RADVAM SE NA MALKITE NESHTA {no nese uto4nqva kvi sa te} ) Blagodarq vi :))

Napu6en-Buhal
05-11-2005, 08:41
V PeTuK PreZ NosHTa (t.E. sUbOtA sUTrInTa) KogaTO UsPqH dA NaMeRq PuTq dO NaS sLeD KatO BqH UsVoiL sOLidNO KoLIcHeStVo aLKoHoL...

angelski_o4i
05-11-2005, 12:23
istinski se radvam kogato primerno na spirkata 4akam gadjeto i v momenta 6tom go vidq iskrenno se zaradvam za6toto znam 4e tezi sledva6ti 2-3 4asa 6te sa val6ebni :oops:

05-11-2005, 12:35
Радвам се като си карам колата с музика на макс и вятър в косата. 8)Кефа се и аз на петък вечер - събота сутрин :lol: , кефа се на момичета с къси полички с ферарита :roll: Пич малко рано те е хванала параноята, ти чакай да станеш на двайсе-двайспет години да видиш тогава как ще се отчаяш. Мислиш си че в училище развиваш комплекси, чакай да видиш като почнаш сам да си изкарваш хляба, писна ми от глезотии значи.

zElEnA^mAsLiNkA
05-11-2005, 12:41
Am ima d0sta ne6ta nak0it0 se radvam! Radvam se kat0 0tida na daskal0 i vidq priqtelkite si! Radvam se na paqka si! Ima na kf0 da se radvam i 06te ne sa me prihvanali ludite! :}

kaka_lara
05-11-2005, 12:55
radostta na jiwota mi shte bude kato friziorkata mi se vurne na rabota v ponedelnik, hehe ne o4akwahte takuv otgowor, no v nedelq kosata mi beshe susipana :cry: :cry: :cry:

05-11-2005, 14:09
radwam ser kogato se 4uq s best frendkata mi po telefona! wizdam samo prez wakanciite,za6toto ziwee w slowakiq i kogato si idwa stra6 no mn se radwam.....w4era mn se zaradwah za6toto 6te si doide po rano w bg :D

05-11-2005, 14:10
radwam ser kogato se 4uq s best frendkata mi po telefona! wizdam samo prez wakanciite,za6toto ziwee w slowakiq i kogato si idwa stra6 no mn se radwam.....w4era mn se zaradwah za6toto 6te si doide po rano w bg :D
twa bqh az

naty
05-11-2005, 14:12
twa gore bqh az

Noemina
05-12-2005, 16:57
Vsqka posledna minuta!
Blagodarna sum 4e q imam :roll: ...

пипс
05-12-2005, 17:12
ами зарадвах се истински доста отдавна мисля че преди 3 седмици като разбрах че ще ходя на летен лагер

one_touch
05-12-2005, 17:29
MI radvam se naprimer na maikite po ulicite koito sladko govorqt na de4icata ili gi gledat s izpulneni s lubov o4i.radvam se kogato vidq 4e nqkoq priqtelka e 6tasliva.radvam se kogato se vidq s nqkoq stara i vajna za men priqtelka.radvam se na sladki malki jivotin4eta i na bebenca koito se my4at da govorqt i vmesto dumi4ki izlizat nqkakvi sladki zvuci.vob6te radvam se na mnogo ne6ta.ne moga da gi izredq vsi4kite,no prosto sym takyv 4ovek koito se radva na jivota i na rabotite v nego ,vypreki 4e dosta raboti ponqkoga propuskam ili omalovajavam.

Immortality_
05-12-2005, 18:30
radvam se na malkite deca, dokato ne mogat da govoryat :lol: radvam se na izgreva, vijdam go ot prozoreca na stayata si :D radvam se na malko vreme s lubimiya 4ovek, radvam se na vyatara, na no6tta, ponyakoga daje se radvam, 4e sm jiva

Iliqn4eto
05-12-2005, 21:15
MI radvam se naprimer na maikite po ulicite koito sladko govorqt na de4icata ili gi gledat s izpulneni s lubov o4i.radvam se kogato vidq 4e nqkoq priqtelka e 6tasliva.radvam se kogato se vidq s nqkoq stara i vajna za men priqtelka.radvam se na sladki malki jivotin4eta i na bebenca koito se my4at da govorqt i vmesto dumi4ki izlizat nqkakvi sladki zvuci.vob6te radvam se na mnogo ne6ta.ne moga da gi izredq vsi4kite,no prosto sym takyv 4ovek koito se radva na jivota i na rabotite v nego ,vypreki 4e dosta raboti ponqkoga propuskam ili omalovajavam.


напълно съм съгласна с тебе;)и при мен е така :wink:

wild{}baby
05-13-2005, 06:06
Амии сега... Искрено се радвам на малки нещица от рода на някоя усмивка, някой готин поглед от сладък батко... Е на такива работи се кефя аз :) А сега мн ще се радвам като си дойде моето момче от Фрнция и си е само мое... Такива неща ми радват сърчицето :) И ще съм мн ХЕПИ ако си хвана общ успех за края на годината над 5.50 че тогава вече нашт'е ще полудеят от кефче :)

raffy
05-13-2005, 17:48
напоследък най-щастлива се чувствам,когато съм с племенника ми,който е на 5 месеца и той ми гука,смее ми се и т.н адски готино ми е и след няколко минути с него се зареждам положително за цял ден. а по принцип,когато съм с приятели и се забавляваме ми е супер,също и когато се съберем цялото семейство, което вече се случва много рядко.

She-Devil
05-15-2005, 17:52
Radvam na usmivkata mu, na NEGO ! Kogato toi e shtastliv i az syshto! LUBOFTA E XIMIQ!

mira_
05-15-2005, 18:07
ами..цигарата, дето изпуших сутринта.Като че ли нищо хубаво не се случва напоследък :(

Bimper-ska
05-15-2005, 21:21
Последно се зарадвах като видях една моя много отдавнашна приятелка в петък. Тя е бременна и на 1 август и е термина. Направо пощурях от кеф! Толкоз се радвах, че до вечерта бях ухилена до ушите и на всички зарправях. Чувствах се супер!!! Направо ми се прииска и аз да бях в напреднала бременност чак :!:

05-15-2005, 21:56
най-щастлива бях когато вчера бях
с човека който обичам...и си прекарах
мега яко...
жалко че си беше само за вчера мамка муhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif

little_black_dress
05-16-2005, 15:59
Ляляля последната голяма радост в живота ми.Бла не я помня.Аз в момента се уча да се радвам на малките неща.Мисля,че всички малки радости в живота накуп са много по-хубави от истинската голяма радост. :D :)

05-16-2005, 16:00
най-щастлива бях когато вчера бях
с човека който обичам...и си прекарах
мега яко...
жалко че си беше само за вчера мамка муhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif


su6tata istoriq e i s men :(((

Обичам те
05-16-2005, 19:44
Predi 8 meseca kogato q sre6tnah.
Love
Love
Love
Love

Jamalska
05-17-2005, 12:04
Радвам се на моментите когато пътувам сама с плейър на ушите...Тогава мога да размишлявам за кфот си искам...Радвам се когато си говоря с момчето, на което се кефя...Забавно ми е всеки път под баскетболния кош в даскало или квартала или когато съм някъде на хекче.........

sherry
05-17-2005, 12:13
за мен това което ме прави щаслива е момчето,което обичам...ако е далеко от мен ,ми липсва супер много и не се чувствам добре,на колкото и хубаво място да съм.Иначе когато съм с него се радвам на всички малки неща-само една негова прегръдка или целувчица е в състояние да ми оправи настроението и да ме кара да се усмихна,колкото и проблеми да имам

aBeP4eTo
05-17-2005, 12:51
в момента съм щастлива, че казах на всички момчета които ме зарибяваха "I d0n`t need y0u any m0rе" :!: :wink:
И съм доволна от факта, че има още самооо 6 седмици училище.

Tedi_sheep
05-19-2005, 09:53
Всеки път когато съм полезна съм истински щастлива!Тоест доста често Р~~~