PDA

View Full Version : za bliznacite



final_fantasy_fan
05-11-2005, 16:46
sa...nz dali temata e za tuka i e malko tupa ama iskam da vi pitam kakvo mislite za ednoqi4nite bliznaci.V smisul dnes vidqh 2ma bliznaci i dvamata bqha s ednakva pri4eska ednakvi drehi i ednakva stoika.I si pomislih-ima li izob6to nqkakva razlika v tiq dvamata.Vie kak smqtate trqbva li bliznacite poneje izglejdat ednakvo da se obli4at ednakvo da si pravqt ednakvi pri4eski i t.n.Az li4no ako imah bliznak nikoga nqma6e da iskam da se obli4am kato nego i bih iskal da sum po-razli4en

naty
05-11-2005, 16:58
mi nemislq 4e e mn hubawo bliznacite da sa s ednakwi drehi,pri4eski...to 6te sa ednakwi sywsem a i ako interesite sa im ednakwi->sywsem bezli4ni

stereophonix
05-11-2005, 17:10
ami to po princip e prieto da sa ednakvi.. napalno ednakvi.. no spore men zavisi mn ot vazrastta. da re4em ve4e kato porastnat ve4e saznavat kakvo pravqt iii sa razli4ni hora, togava spored men e po-dobre da se obli4at na koito kakto mu haresva.. ne nam .. da sa bebeta - dobre.. oba4e ako po-golemi ve4e ne mi haresva..

Ashley
05-11-2005, 17:12
Сега точно отговорих на темата за никовете ,където споменах каква е историята на моя ник.И като го гледах това сериалче много исках да имам близначка :D Приемам да се обличат еднакво , но като са по-малки, а и е забавно , но след време би трябвало всеки да се облича по свои собствени предпочитания.

BroKeN^DreAmZ`f
05-11-2005, 17:31
Mi az lichno mislq che tva da se oblichat ednakvosi e mnoo typo...shtoto taka syvsem gubqt sobstvenata si identichnost,to neche edin chovek se opredelq po drehite de,ama vse pak mi se struva typo...i az ako si imah bliznachka ne bih iskala da izglejdame v vsqko edno otnoshenie ednakvo...to ne stiga che v lice si prilichame,ama i po anchina na oblichane veche e prekaleno :P

miloto_girl_4e
05-11-2005, 18:22
au,vinagi sam si me4tala za blizna4ka :oops:
zna4i spored men kato sa malki e nekvo sladko da go obli4at ednakvo,gleda6 dve napulno ednakvi sladu4eta...mmmm :wink:
ama posle kato porasnat(12-13godini) e dobre da po4nat da se razli4avat,za6toto ve4e ne sa malki sladki de4ica,a po4vat da stavat TEENS i ve4e ne e gotinko da se ednakvi,trqbva da sa edinstveni i nepovtorimi :D

GeRyTo
05-11-2005, 18:22
Интересно...аз всички близнаци, които познавам, а те не са малко, се обличат по различен начин...може би подобно, но не и еднакво. Нямам нищо против това да се обличат еднакво, все пак всеки има право на избор, но аз съм чувала, че всъщност това им е някак генетично заложено, зашото те просто имат еднакъв вкус за дрехи, обувки, прически и т.н. Не смятам, че стават безлични само заради това, че са се облякли по един и същи начин...като говориш с тях по отделно всщъност можеш да разбереш колко са различни, макар и на пръв поглед да не е така. :D :D

black_heart
05-11-2005, 18:24
eee stiga we hora,az poznavam edni bliznaci i ako se zagleda6 daje i na van6nost ima razliki,samiq pogled e adski razli4en.........A za haraktera duma ne moje da staa...znaete li 4e kakto gi gledate ednakvi,taka sa korenno razli4ni-kato povedenie,harakter,me4ti,si4ko.predi i az misleh nqma razlika,no tova e super golqma zabluda i makar identi4ni na van6en vid trqa si4ki hora da po4nat da gi razgrani4avat,za6toto sa si 2 otdelni li4nosti,a e gadno non stop da te barkat sas sestrata/brata.

Medivh
05-11-2005, 18:45
Ами има различни близнаци. Има и такива, които се обличат еднакво. Познавам едни и те казват, че го правят само за фън и по принцип не са абсолютно еднакви по характер. Пък и то е научно невъзможно. Все по някакъв начин средата в която живеят ги променя.

e4o
05-11-2005, 20:42
nikoga ne sa mi haresvali ednakvo oble4eni bliznaci ili s ednakvi pri4eski, po-qko e da sa razli4ni, as imam poznati 2 blizna4ki, koito sa super sme6ni i sa s ednakvi pri4eski, ne se obli4at ednakvi, no pak ne moga da gi razli4avam, 6toto sa mi super ednakvi :!: :!: Ina4e kato malka i as iskah da si imam bliznak ili blizna4ka :lol:

BlinDBoY
05-11-2005, 21:27
Имаше двама близнаци...Иван и Стоян....не се различаваха изобщо носеха...еднакви дрехи прически абсолютно всичко....,но единствената им разлика беше ,че единия пушеше а другия говореше простотии!!! :wink:

e_l_i_z_a
05-12-2005, 06:29
Според мен е по-ко като са раэлични!
Вземете эа пример близнаците Маддън от групичката
GOOD CHARLOTTE!Te ca ми в подписа!
И все пак...
http://goodcharlotte-fans.com/gcwallpaper/041gcpaper800.jpg