PDA

View Full Version : ocelqvane v 21 vek



kellybundy
05-13-2005, 17:24
zamislih se vurhu slednoto ne6to:
jiveem v sveta na visokite tehnologii, zaobikoleni sme ot hilqdi uredi, ma6inki, aparat4eta, bazikni i sqkvi takiva
te sa stanali neizmenna 4ast ot ejednevieto ni i dori ne im obru6tame vnimanie ponqkoga
ta kakvo s/d vas bi stanalo ako prosto ei taka izvednuj/suvsem hipoteti4no/ vsi4ko tova iz4ezne???
imam predvid kak 6te ni se otrazi lipsata na TV, PC, mikrovulnovata, CD-to i vsi4ki tezi "glezotiiki"
vuprosa mi e nai-ve4e dali 6te ocelee du6ata na 4oveka i vsu6nost dokolko sme privurzani kum vsi4ko tova i prav li e aleko konstantinov s misulta si ot "Do 4ikago i nazad" / i az nz kak se setih za tova sega/ 4e postijeniqta na 4oveka mogat da budat veli4estvani no karat suzdatelq im da izglejda ni6tojen?

Napu6en-Buhal
05-13-2005, 17:31
eMi TAkA e AmA kFo DA Se PraVi... kakTo sE kaZVA TAkUF e JoVota. zA dObrO ILI LoSho NI zaObIKaLqT HILqdI NeSHtA beZ koItO sHTe IZGLejdAmE kaTo aBUrIgeNI :roll:

techCandy
05-13-2005, 18:26
Не мога да разбера защо се вдига толкова много шум
около това. Като онова писмо на не знам си кой. който след като умряла жена му се замислил и го написа. Как живеем имаме високи сгради и нисък морал и т.н. и т.н. Това може и да се отнася за американците, но като че ли основно за тях. Въобще не мисля че положението е толкова трагично. Някак си това е естественото развитие на нещата. Искаш в 21 век още да си палим огъня в пещерата или какво. Хората се развиват измислят нови глезотийки за улесняване на живота и същевременно се променят под натиска им. Нормално някак си, а и какво толкова, сякаш преди 100 години хората са били по добри. Глупости, хората винаги са били леката, и под натиска на каквото и да е, все такива ще си останат. Дали няма да загубят душата си, хехе мила малко имат какво да губят в действителност.

e4o
05-13-2005, 18:45
predi ne e imaloo ni6to i horata sa oceleli, men mi e vse edno 6te si namerq drugi zanimavki i igri koito sa izmreli(narodna topka, pian morkov i kvo li o6te ne) :lol:

kellybundy
05-13-2005, 18:56
Не мога да разбера защо се вдига толкова много шум
около това. Като онова писмо на не знам си кой. който след като умряла жена му се замислил и го написа. Как живеем имаме високи сгради и нисък морал и т.н. и т.н. Това може и да се отнася за американците, но като че ли основно за тях. Въобще не мисля че положението е толкова трагично. Някак си това е естественото развитие на нещата. Искаш в 21 век още да си палим огъня в пещерата или какво. Хората се развиват измислят нови глезотийки за улесняване на живота и същевременно се променят под натиска им. Нормално някак си, а и какво толкова, сякаш преди 100 години хората са били по добри. Глупости, хората винаги са били леката, и под натиска на каквото и да е, все такива ще си останат. Дали няма да загубят душата си, хехе мила малко имат какво да губят в действителност.

mmm qvno ne si me razbrala suvsem
za men ne e tragi4en faktut 4e suzdavat vsi4ki tezi materialni ne6ta a tova 4e prekaleno mn se privurzvat kum tqh
edno e da ulesni6 jivota si no drugo e dotolkova da se pristrasti6 kum ne6to 4e da si obre4en bez nego
nqmam za cel da agitiram horata okolo men za jivot li6en ot pragmatizum za6toto purvo ne go iskam i vtoro znam 4e e nevuzmojno
i ne stava6e dum za tova 4e s razvitieto na tehnikata stavame "po-lo6i"
prosto se 4udeh kakvo bi ni se slu4ilo ako izvednuj se vurnetm dosta godinki nazad?

05-13-2005, 18:56
Явно не сте ходили на палатки :lol: аме се пак и там имаш кибрит, тиган и консерви. (и най-важното КОНСЕРВООТВАРАЧКА!!!! :lol: )

miloto_girl_4e
05-13-2005, 19:39
ooo az naistina sam mnogo privurzana kum tezi tehnologii :oops:
az bez GSM? - trudnoo.. tolkova sam sviknala s tova aparat4e,samo si djurkam ne6to po nego,sms-4e,da zvanna na nqkogo.. abeee nujen si mi e :?
PC-to da ne govorim.. napravooo bez nego mi e mnogo kofti..
kvo da ti kaja,ako vsi4ki tehnologii iz4eznat,6te umra ot skuka.. nqma TV,nqma PC,nqma GSM .. maleeee :shock:

LiNkiN4eTo
05-13-2005, 19:54
abe kakto kaza Oyama-no problem - vie na palatka ne ste li hodili :lol:
tam v dun gorite nqma kenef , a kvo ostava za tv ili pc :!: kogato hodih na edna hija , bez tv , bez nikvi zabavleniq , za 2 dena naprao 6tqh da si teglq noja , seriozno vi kazvam , tva e ludanica prosto :!: az ne moga da si predstavq edin moi den , v koito da ne sedna pred kompa ili da ne cunka televizora ili oredbata :!: ako sega mi otnemat tezi 'glezotiiki' prosto 6te se poburkam :shock: no ako jiveehme pred vremeto , v koeto e nqmalo takiva ekstri , izob6to nqma6e da ni puka i da ni pravi vpe4atlenie , za6toto izob6to nqma6e da imame predstava kvo mojem da pravim s nqkolko platki i ji4ki :lol:

P.S.: Ot sledva6tiq post stavam primeren user :D