PDA

View Full Version : grupa



Careless
05-13-2005, 19:24
za vseki koito e zainteresuvan - tarsq 4lenove za grupa m/u 16 i 18 godini. tarsq kitarist, barabanist i 4ovek koito moje da sviri na klasi4eski instrument(bez piano). kazvam se gergana. na 16 godini sam, pi6a muzika, poeziq, proza i vaob6te...kvoto se setite. vseki koito proqvqva interes moje da mi pi6e na original_me@abv.bg i 6te polu4i dopalnitelna informaciq. aide 4ao

Napu6en-Buhal
05-13-2005, 19:33
aZ sUm MNoU KraSiV I AKO IskASH MoJe dA Me SnIMaTe Za ObLojKiTe nA cD-tAtA... pUk I nE vZiMAm sKuPO - 1500 eVrO zA sNimKa... kFo Mu PLasHTaSh :roll: SheGuFkaM sE dE UsPEh s GruPAtA dAnO Si NaMErISh HorA. i sHTe TI KAjA NeShtO (zA dA Ne OStANeSh RAzOcHaROvAnA posLe) KOeTo sIgurNO zNaeSh - Ne Si MisLI cHe KatO sUbeReSH HOrA sLeD eDnA seDmICA sHTe FLeZeTe F MTV i Ot TAM nAtATUk sAmO qK JiVoT BeZ NIkVI OtGoVorNosTi. ToChNo OBraTNoTo - akO sI NamErISh HoRA I sTANeTe POnE maLko IzVeStNi ( KOeTO NadALi sHTe StaNe No tI Go PoJeLavAM naI IsKreNnO) sHTe sLedVaT sAmo KOFtI NeSHtA... t.E. aZ AKO sUM NA Teb SHTe SfIRq sAMo zA kEf nO tI sI ReSHAvASh aZ sAmo sE PraVq NA uMeN :lol:

Careless
05-13-2005, 19:46
vij, na men mi e napalno qsno 4e nqma sled 1 sedmica da ni davat po mtv ili ne6to ot tozi rod. koi izob6to govori za mtv? vsi4ko se izgrajda stapka po stapka i nqma lesni ne6ta v tozi jivot, tva i nai-prostiq 4ovek go znae. samo 4e tova koeto pove4eto hora ne znaqt e 4e vseki pritejava ujasno mn sila i moje da postigne vsi4ko koeto iskrenno jelae. taka 4e nqma6e nujda ot leko pesimisti4nata notka v izkazvaneto ti, naistina:) mersi 4e vse pak jelae6 uspeh makar i s golqma doza sajalenie. taka ili ina4e ne mi puka:)

Sunny_stz
05-13-2005, 19:51
Ami az sum na 15 i svirq na fleita i se zanimavam s muzika ot mnogo vreme,no ne mislq 4e tuk e mqstoto kadeto da tursi6 hora za tova.Nqkak si stranno e.Edva li nqkoi 6te se navie..

Napu6en-Buhal
05-13-2005, 19:51
E DoBRe RAdVAm sE tOGAva :lol: KazAh Go ShToTo VsqKO 2-rO PisHlImE ISkA dA sI NApraVI GRuPA i dA sTAnE IZVeStNo VedNAgA ( i ShtoTO TrQqShE dA sE naPRAvA NA UMeN :wink: )

Careless
05-13-2005, 20:00
vij kvo - az tarsq hora navsqkade. ne mi puka dali nqkoi to4no ot taq stranica 6te se navie. ni6to i nikoi ne mi pre4i prosto da probvam. dosta e prosto :)