PDA

View Full Version : Power point



Djursi
05-13-2005, 19:34
Nqkoi moje li da mi kaje ot kyde da si svalq taq programa shtoto pri instaliraneto na ofisa ne e kachena ... A mi trqbwa speshno ... Pls ... :)

Napu6en-Buhal
05-13-2005, 19:48
nqMa TakIVa eXtRi SwEEtY :roll: PoWEr POiNT Ne SuM SKIF NiKUdE dRUgAdE OSFeN F OFfIcE

Djursi
05-13-2005, 20:24
nqMa TakIVa eXtRi SwEEtY :roll: PoWEr POiNT Ne SuM SKIF NiKUdE dRUgAdE OSFeN F OFfIcE

Dam .. znam .. toq disk kvo predstavlqva s offica ... Kvo ima v nego ... Men kato mi donesoha pc-to predi mnogo vreme i imashe nqkvi diskove ... Edniq s programi ama taq q nqmashe tam ... Imashe vsqki drugi ... I drugiq s windows-a :) ?
Az ot kyde moga da si go vzema?

Napu6en-Buhal
05-13-2005, 20:29
aMI PItaI naI dObRe NqKOi POZnaT deTo sE zAnImAva sUs TakIVa neShtA... dA sI VzimasH DiSk oT MaGaZin... :roll: zVuChI mI koFtI

Djursi
05-13-2005, 20:52
A togawa da znaete nqkva druga programa s koqto moga da pravq syshtite neshta ... Mnogo mi e speshno ...

Dobrina
05-14-2005, 04:29
Djursi,
Нямаш ли някой познат/а да ти даде направо диска с офиса и да го инсталираш наново СЪС MS PowerPoint. Още един въпрос: надявам се не си с Windows 98, защото тогава още е нямало такава програма до колкото знам. Ако си от Варна - свиркай, ще ти дам диска със Office.

Djursi
05-14-2005, 06:49
Djursi,
Нямаш ли някой познат/а да ти даде направо диска с офиса и да го инсталираш наново СЪС MS PowerPoint. Още един въпрос: надявам се не си с Windows 98, защото тогава още е нямало такава програма до колкото знам. Ако си от Варна - свиркай, ще ти дам диска със Office.

Не бе миличка ... Със ХР съм ... :)
Ама има на Windows 98 ... Аз и аз това се учудих щотото първия път като ми дадоха това дето тряя да го правя ми показаха на Windows 98 :)

А не може да няма няква друга програма дето може да направя същите ефекти с нея ... :(

Bimper-ska
05-15-2005, 20:04
Милички, тая програмка тръгва и под Windows 3.11 :) А твоя диск явно е от по-орязаните версии на Офиса, трябва да си намериш пълния офис. А е възможно и да го има на диска ти, просто да е нужно да кликнеш на full install или complete май не съм много сигурна. А най-добре е да идеш при приятел, който се занимава с такива неща, който да има дисковете на Офис ХР.
А такива презентациики можеш да си направиш с Флаш, обаче вече отиваме на по-сложна материя, просто не ти трябва да се занимаваш. Най-добре или до приятел, които да има програмката, а ако нямаш такъв, сигурна съм, че в най-близката компютърна фирма няма да ти откажат да ти я качат на РС-то. Просто ще трябва да си платиш :(
А наистина, ако си от Варна, прати едно ЛС да се разберем :wink:

MPG
05-15-2005, 20:09
na4i Powerpoint e v diska na Ofica, samo 4e kato go instalira6 trqbva da izbere6 koi komponenti ot diska da ti ka4i