PDA

View Full Version : tapa chalga



free_minded
05-13-2005, 20:56
edno ne6to ne moga da razbera - kak ne se poqvi 1 4ovek koito da izkormi taq 4alga i da q zahvarli dale4e ot muzikalnite kanali, radia i t.n. Ne moje cql edin narod da stoi pod grozniq znamenatel na silikonovi k.rvi s probiti mozaci. Ne moje cqla darjava da jivee tolkova godini na ednite kebap4eta i kiu4eci. Men ako pitate - cqlata taq rabota IMA bade6te, ama tva bade6te e mn mn lo6o. Sega balgarkite se vazhi6tavat na silikona v gardite, utre 6te primirat za takav v mozaka. Ne moje cql jivot da se jivee v slepota!!! Predi 5 godini i az imah opit s 4algata. No proglednah. I kato se vra6tam nazad osaznavam kolko glupava sam bila da vqrvam v groznite kradeni melodii i banalni, kuci tekstove. NA MEN PROSTO VE4E MI PISNA! Kraino vreme e da se izhvarli bokluka v ko64eto ili po drug na4in kazano - chalgata na ku4etata!

Napu6en-Buhal
05-13-2005, 21:03
DoKAtO Ima i eDiN ChOveK kOItO q SlusHA Tq sHTe SuShteStVuVA tAka cHE tVoEtO sE naRiChA `GLas V PusTinQ`. RAdVAi sE nA TfA KOeTOHAreSvaSh I OStAvI dRuGITE dA sE RAdvAt nA TfA koEtO HareSvAt

incheto
05-13-2005, 21:07
a to ima mnogo hora koito q slusat taka 4e..!Edva li nqkoga she se mahne!? :shock:

MMF
05-13-2005, 21:08
Buhal - RESPECT !

maliii_tctc
05-13-2005, 21:44
offf ti bulgarin li si kvo si ..... ??? za6to snqmat 4e pesnite na 4ernilkite i amerikancite deto seki im se preklanq sa po hubavi ..... kat en te kefi 4algata ne q slu6ai i ostavi horata det q slu6at az sa6to ne q slu6am mn samo kogato sam na qko kupon4e ili sam ispadnala v nekva depresiq... togava baladkite mi idvat dobre ..... :)))) ama se draj malko kat bulgarin i si obi4ai rodnoto a ako ne te kefi balgariq hva6tai si patq

foxy_f
05-13-2005, 22:11
i az sa6to podkrepqm Napu6en-Buhal!napisala si se kato free mided [sigurno si imala predvid open
minded]a vsa6tnost ne uvajava6 vkusa na drugite za muzika :shock:

saglasna sam sas teb 4e pevicicte sa kuhi i neestestveni no az li4no predpo4itam da ne gi gledam tqh a da slu6am muzikata im.6to se otnasq do textovete i do samata muzika - ne mislq 4e e umestno da gi komentira6 pri polojenie 4e ne slu6a6 4alga ot 5 godini.ti ve4e ne si naqsno sas 4algata i mnenieto ti e bazirano na nqkolkoto lo6i pesni koito si 4uvala naposledak.radvam se 4e si si namerila muzika koqto da e za tebe i ima mn hora koito uvajavat vkusa ti vkliu4itelno i az...smqtam 4e i ti bi trqbvalo da se nau4i6 da ne se drazni6 na 4algata tolkova! v kraina smetka nikoi nqma da te varje na edno mqstno da stoi6 i da te kara da slu6a6 kio4eci i 4algii 24/7! a otnosno bade6teto na 4algata...ne znam dali tova e samo moe vpe4atlenie :roll: no 4ast ot 4algata se prevra6ta vav pop muzika i edinstvenoto zaradi koeto se harakterizira kato 4alga sa tezi bezmoza4ni pevici.i men me draznqt priznavam si no ima hora koito im se radvat..vsi4ki sme razli4ni zatova zdrave
da e tova e nai vajnoto, nedei da se nervi6 zaradi ne6to koeto i bez drugo ne moje6 da promeni6!!!


Ne moje cql jivot da se jivee v slepota!!!

P.S.Tuk si prava no az li4no mislq 4e tvoqta nesposobnost da prieme6 i da uvajava6 mnenieto na drugite te pravi polu slqpa.

MMF
05-14-2005, 08:47
Хммм....абсолютно съгласен съм с фокси, ам да кажа нещо на "Малиии-тцтцтц" - не наричай чалгата българска музика :) . Това, че се пее на български не я прави бълг.музика(това впрочем се отнася и до доста други стилове). Почти всичко в чалгата е взето от съвсем друга музика(най-вече турска) и не бих я нарекъл българска, само щото я пеят българки. Но всеки да си слуша квото му е на душата, дори аз също съм чувал чалги, дето горе-долу ми допадат...Ам не можеш да се наречеш патриот, само щото слушаш чалга или нещо от сорта:wink:.

05-14-2005, 09:19
free_minded,bratko po nevolq!!!,mrazq q taq typa chalga,samo ne znam kak moje fenovete i da izprostqvat tolkova pokrai neq!ujas!tolkova prosti syshtestva sa tiq pokoleniq sega...da ne govorim za intelekt,pylni glupaci...vsichko jivo slusha chalga,bqga ot daskalo,prepisva domashni...nikoi nqma nikakvi ideali,koito da ne sa svyrzani s lubovta,a ako pyk ot tiq chalgarcheta ima hora s ideali,to tiq ideali sa samo na prikazki!!!!tolkova glupavi hora!vse poveche izglupqva chovechestvoto!napravo se chuvstvam zle zaradi tova!shte stava i po-losho,typata chalga pridobiva ogromni razmeri,veche i "pop" izpylnitelite zapochnaha da vkliuchvat v pesnite si elementi ot chalgata..ujas,ujas..btw iskam da kaja che obicham istinskata bg muzika,no chalgata ne e takava!
maliii_tctc,ti sigurno si nqkoq super zabludena 14 god pikla,mn si typa,chestno!shtom mislish che chalgata e bg muzika,pred koqto tr da se prekalqsh napravo ne mi se shte da imam kakvito i da e kontakti s glupachki kato teb!

MMF
05-14-2005, 09:54
Taka e, Госте, Чалгата е виновна за всичко! Само не забравяй,че причината за Втората световна война също е чалгата! Също и за замърсяването на околната среда!
...Също и за пълненето на темите във форума с глупости... :x :x

Napu6en-Buhal
05-14-2005, 10:31
NaEtE Li KFo sE SeTiH aZ : KaZvaMe na VsiCHKi Da sPraT dA sLUsHaT cHaLgA, TE SpIraT i VeChe vSiChKo E NaRed... VsiChKi sHTE sI HodqT NA dAskALO RedOvNo I sHTE IzKaRvaT saMO 6-icI, aBe JiVoT KFo da vI Kaja !
GosTa... ViKaSh TeA DeTO sLUshALI cHaLga BiLI prOstI sUShteStVA a... q mI kaJI kOE e PO PRoStO : dA sLUsHAsH MuzIka iLI saMo dA PlUeSH NaLqVo naDqsNo BeZ PRiChINa ? VzeMi NaPraVI eDnA TeMa zA Tfa KOeTO HaREsVasH, NedEI dA sUdISh HoratA ZaRadI NeShtAtA KoiTO HareSvat :evil:

05-14-2005, 12:25
NaEtE Li KFo sE SeTiH aZ : KaZvaMe na VsiCHKi Da sPraT dA sLUsHaT cHaLgA, TE SpIraT i VeChe vSiChKo E NaRed... VsiChKi sHTE sI HodqT NA dAskALO RedOvNo I sHTE IzKaRvaT saMO 6-icI, aBe JiVoT KFo da vI Kaja !
GosTa... ViKaSh TeA DeTO sLUshALI cHaLga BiLI prOstI sUShteStVA a... q mI kaJI kOE e PO PRoStO : dA sLUsHAsH MuzIka iLI saMo dA PlUeSH NaLqVo naDqsNo BeZ PRiChINa ? VzeMi NaPraVI eDnA TeMa zA Tfa KOeTO HaREsVasH, NedEI dA sUdISh HoratA ZaRadI NeShtAtA KoiTO HareSvat :evil:
Е тва е мнение достойно за уважение, особено казано от рапар които по принцип не са много гъсти с чалгарите, :wink: госте като ни ти харесва никой не те кара да го слушаш, ама щом на хората им харесва, ти може да се нервиш колкото си искаш ама на тях им е през х-я и ще продължи да им харесва. :wink:

05-14-2005, 17:47
MMF,mnogo si prav,chalgata e vinovna za zamyrsqvaneto na okolnata sreda i za voinata...q mi kaji v koq pesen se pee za tova che prirodata tr da se pazi chista?kaji mi samo 1 pesen,chalga pesen imam vpredvid!!i est posledovatelite na typata chalga mn qsno,che nqma da se zamislqt kyde si hvyrlqt bokluka,ta nali na nikoi ne mu dreme,ama ako nqkoq folk girl-a s golemi cici zeme,che se okaje prirodozashtitnichka i t.n. vsichki shte zapochnat da i se vyzhishtavat i shte iskat da prilichat na neq!zashto 1 4alga pesen ne pee za mira v sveta?za lubovta m/u horata,a ne samo za sex i za platonicheskata lubov?
vinagi 6te ima glupaci na toq svqt,prosto sys vseki izminal den se uvelichavat i tva e tragichno,nikoe 14 god momche ili momiche nqma da se zamisli kak umirat nevinni hora vseki den ot kakvo li ne,pone ne i poveche ot tova kak da svali momcheto/momicheto ot dr klas..
osven tova moga da vi kaja sys sigurnost,che spored tva kakva muzika slusha nqkoi moje da se sydi za haraktera mu!
Oyama-no problem..dobre 4e si mislish ,che az kato Hamlet sym trygnala da opravqm sveta!ne moje li da izrazq mnenieto si?osven tova ne se draznq,prosto zabelqzvam nepriqtnite fakti,no ne sym trygnala da umiram!koi kvo shte da si pravi..nqmam namerenie da promenqm mnenieto na nqkoi,nito svoeto, i kakto e kazal Shakespeare:"Gospodi,kak moje tozi tyi nare4en rod choveshki cql da e vyv gluposti i greshki?!"

^I don't give a fuck^
05-14-2005, 17:59
оо я стига глупости.Дрънкате ,че мразите чалгата ама като отидете на купонче сте първи на "дансинга" да танцувате ,нали ? :D :D

05-14-2005, 20:28
оо я стига глупости.Дрънкате ,че мразите чалгата ама като отидете на купонче сте първи на "дансинга" да танцувате ,нали ? :D :D
Абсолютно, аз колко приятели метали и рапъри е така като ги заведа на чалга парти и ония незнаят къде са, като видят че и чалгарите са хора, и като се усетят колко по як е купона при нас как набързо прослушват чалгийка. :lol: Абе кво говоря, ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КОлКО ХОра УМИрат ПО СВЕТА БЕ :lol: Както е казал шекспир - оооо Господиии?!??, що така, който слуша чалга е виновен за сичко :oops: . АВЕЕЕЕЙ, НЕМА ЛИ ЕДИН В ТАЯ ДЪРЖАВА ДА ЗАБРАНИ ЧАЛГАТА ВЕЕЕ, :lol: щото нещо са много гъзари тия чалгарките и ме комплексират щото имат готини тела и не ходят с панталони които стават за палатки и обувки по-голями от колата ми :shock: . Тва не може да продължава така, трябва със ЗАКОН ДА ГИ ПРИНУДЯТ ДА СЛУШАТ РАП ТЕХНО ИЛИ МЕТЪЛ и ДА УЧАТ :wink: , и да не хвърлат боклуци по улиците(не защото ще се изморят циганите на ВОЛФ и шева му с мерцедеса за 200бона а щото шекспир е казал така :wink:)

05-15-2005, 08:39
^I don't give a fuck^,ne znam kak da ti dam dokazatelstva,4e ne moga da dance-am na chalga daje kat sym piqna!!Poznaam mn "metali" det si dance-at na chalga,kvot iskat da pravqt horata,tolkova po-zle za tqh..ama te taka kat se zamislq,slushat chalga samo kogato sred tqh ima gyzari,a i moga da ti kaja che povecheto UG momicheta sa kyde kyde po-hubavi ot tiq chalgarki...te sichkite chalgarki bez grim i sichkite bokluci deto si gi majat po tqh znaesh li kvi veshtici sa,Oyama-no problem? :twisted: Mojesh da se uplashish v tymnoto ot tqh...I koi sa tiq s gotinite tela?Kurvite :lol: ,kydet vseki si gi izpolzva po usmotrenie...

^I don't give a fuck^
05-15-2005, 09:33
^I don't give a fuck^,ne znam kak da ti dam dokazatelstva,4e ne moga da dance-am na chalga daje kat sym piqna!!..


Добре,но като отидеш на купон и по едно време пуснат чалга,ти какво...?Тръгваш ли си ? :roll: Щото ме съмнява зарди теб да спрът чалгата ,съмнява ме и да си тръгваш :shock:

free_minded
05-15-2005, 10:29
edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e vsi4ki koito ste napisali tiq mneniq bez "gosta" slu6ate 4alga i za tova imate dosta predrasadaci i vaob6te ne ste obektivni. prosto za poreden pat dokazvate 4e vsi4ki v taq darjava slu6at 4alga, koqto dori ne e balgarska muzika. a otnosno raparite "koito ne slu6ali 4alga" - abe q, tva be6e nai golqmata glupost! naprotiv, rapat e tolkova blizak s 4algata, 4e moje nqkoi den da se ojenqt. prosto raparite rasqt nalqvo i nadqsno 4e ne slu6at 4alga za da ima nqkva poza kakto vinagi. btw, balgarka sam i to4no za tva me drazni prostata 4alga. nqkoi den vseki ot vas 6te progledne i 6te razbere kolko e bil tap.
to4no pak 4algata ne e vinovna za ni6to osven za prostotiqta v Balgariq. az si bqgam ot 4asovete i prepisvam bez da slu6am 4alga. prosto sam buntarka

05-15-2005, 10:50
^I don't give a fuck^,ne si trygvam,vse pak tr da ima kompromisen variant nali?A i az ne hodq po chalga kuponi i na typi diskote4ki....Na kuponite na koito hodq po princip se slusha UG muzika i chak sichki kat se napiqt pochva da se slusha chalga i to ne chak tolkova ,a togava [kogato sym piinala] da ne mislish ,che mi dreme kvo slusham..ama nqma da trygna da dance-am na taq boza skapana...a i ne se slusha samo typata chalga vse pak...
vinagi tr da se pravqt kompromisi...

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 11:31
edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e vsi4ki koito ste napisali tiq mneniq bez "gosta" slu6ate 4alga i za tova imate dosta predrasadaci i vaob6te ne ste obektivni. prosto za poreden pat dokazvate 4e vsi4ki v taq darjava slu6at 4alga, koqto dori ne e balgarska muzika. a otnosno raparite "koito ne slu6ali 4alga" - abe q, tva be6e nai golqmata glupost! naprotiv, rapat e tolkova blizak s 4algata, 4e moje nqkoi den da se ojenqt. prosto raparite rasqt nalqvo i nadqsno 4e ne slu6at 4alga za da ima nqkva poza kakto vinagi. btw, balgarka sam i to4no za tva me drazni prostata 4alga. nqkoi den vseki ot vas 6te progledne i 6te razbere kolko e bil tap.
to4no pak 4algata ne e vinovna za ni6to osven za prostotiqta v Balgariq. az si bqgam ot 4asovete i prepisvam bez da slu6am 4alga. prosto sam buntarka
Ne ZnaM zA dRuGiTe - aZ LIchNO sLUsHam vSiChKO nO HaReSvaM saMO RaP, t.E. KakTO KaZa ^I don't give a fuck^ aKO sUM nA nqKOI KuPOn i PUsnaT ChaLga NqMa dA sE PraVq nA Lud i dA IsKAm dA q SPraT zArAdI MEn (KakTO aKO PUsNAt I MetUL i TeHnO i T.n.) TovA KOeTO sE OpITvaM da tI kaJA oT naChaLOtO nA TemAta e cHe nE TrqBva dA HaReSvaSH saMO eDiN sTiL I da PLueSh VsIChKi OStaNALi... chaLgarItE BiLI zaBLUdEni... a MIsLIla Li sI cHE zA ChaLgarITE pUK tI sI zaBLudeNA ? qvNo Ne SI RaZBraLa oSHtE cHE VseKI sI Ima NqkVi INtereSi I VkusOVe i MakAr nA Teb dA Ne tI HareSva ChaqLGaTa Ima HOrA koITO OTkacHAt nA Neq zaShtOtO ProStO ImaT MaLKO PO RaZLicHNi VkusOVe oT TeB. tOLkoVa LI e TrUDnO dA Go pOVqrVaSh ?

Momchenceto
05-15-2005, 12:44
Начи против силикона немам нищо против :lol: вижте ся чалга е много общо казано...има някои чалги дето са много яки и са като класика на пример: И да паднем, и да бием, Радка пиратка, тъпа офца, джамовете и сякфи такива изродщини дето като си малко подпил и като ти го пуснат тфа се размазваш от хилеж....но има една чалга дето бие малко на народна музика дето я слушат по селата и в автобусите на градския транспорт...тфа не мога да го трая ... от рода на Бяла роза :lol: :lol: абе чалгата е за да се развеселиш такова кат си подпиинал веднъж месечно а не да живееш за нея...както правят някои хора...такава музика няма как да уважавам

MMF
05-15-2005, 17:29
Ай, ай ай....Щом и до Шекспир стигнахме, незнам....Еми Смърт За Чалгата, тогава ! Изгорете ги на клада тея чалгаджийки и ше се опрайм бре :lol: :lol: :lol: ....Айде,кво чакате ?!...Щом е за екологията и мира на родината, действайте :!: :lol:

foxy_f
05-15-2005, 18:22
edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e vsi4ki koito ste napisali tiq mneniq bez "gosta" slu6ate 4alga i za tova imate dosta predrasadaci i vaob6te ne ste obektivni.

Absoliutno vseki koito e pisal vav tazi tema gi ima taka nare4enite "predrazsadaci" kakto gi nare4e vapreki 4e te ne sa takiva a sa li4noto mnenie na horata koito sa pisali tezi postove. Tove vkliu4va i teb, tvoeto menie p1k se vliqe ot fakta 4e ti NE slu6a6 4alga...zna4i dookato ima6 nqkakvo mnenie po vaprosa 6te gi ima6 tvoite "predrazsadaci". 4ast ot horata koito ne sa pisali po tazi tema nqmat nikakvo mnenie po neq ili ne sa dobre zapoznati sas neq...Taka i po tvoqta logika TE bi trqbvalo da si izrazqvat menieto za6toto nqmat takova :? ne6to ne mi e ponqten tvoqt na4in na mislene i 6te se radvam ako mi obqsni6 tvoqta jelqzna logika


prosto za poreden pat dokazvate 4e vsi4ki v taq darjava slu6at 4alga, koqto dori ne e balgarska muzika.
ne mi e qsno kak moje vsi4ki vav taq darjava da slu6at 4alga...ako naistina bqha vsi4ki zna4i i ti vliza6 vav tova 4islo :lol: a ot nai parviqt ti post ostanah sas vpe4atlenieto 4e ti 4algata q ima6 za balgarska muzika i zatova tolkova mnogo se drazni6 4e balgari q slu6at.ne mi e qsno kak nqkoi koito e tolkova siguren vav mnenieto si go prepomeni taka lesno i sega tvardi6 4e tq ne e balgarska muzika.


a otnosno raparite "koito ne slu6ali 4alga" - abe q, tva be6e nai golqmata glupost! naprotiv, rapat e tolkova blizak s 4algata, 4e moje nqkoi den da se ojenqt. prosto raparite rasqt nalqvo i nadqsno 4e ne slu6at 4alga za da ima nqkva poza kakto vinagi.

a ti kak taka izvednaj stana expertka vav oblastta na rapa? i na teb vaob6te puka li ti za nqkakav stil muzika...ima6 li nqkakvi ideali? za6oto ot postovete ti ostavam sas vpe4atlenieto 4e vsi4kata muzika koqto TI ne slu6a6 e gadna i 4e vsi4ki ostanali sme zabludeni.neka da ti kaja ne6to,mila, trqbva da se nau4i6 da uvajava6 mnenieto na drugite za6oto taka kakto si q podkarala dale4e nqma da stigne6.az ne pretendiram 4e razbiram mnogo ot rap no vse pak znam 4e to4no raparite i 4algarite ne mogat da se gledat.zatova Mi6o 6amara si iztegli vsi4kite pesni ot balsarskiq top 100 - vav znak na protest za navlizaneto na 4algata vav klasaciqta.a tova 4e ti namira6 4algata i rapa za shodni po zvu4ene pokazva kolko razbira6 ot muzika.


btw, balgarka sam i to4no za tva me drazni prostata 4alga. nqkoi den vseki ot vas 6te progledne i 6te razbere kolko e bil tap.
to4no pak 4algata ne e vinovna za ni6to osven za prostotiqta v Balgariq. az si bqgam ot 4asovete i prepisvam bez da slu6am 4alga. prosto sam buntarka

Braaavo!!! toku 6to naru6i cqla to4ka ot pravilnika na foruma! "2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани"

neka samo da ti kaja kakvo pravqt ISTINSKITE buntar(k)i: te ne protestirat za ne6to za koeto i te ne znaqt za kakvo vaob6te go pravqt.tebe prosto te marzi da hodi6 na daskalo [razbiram te i az sam taka :lol:]no ne vijdam kak tova te pravi buntarka.

edin savet ot mene: ako vinagi kazva6 4e samo tova koeto ti uvajava6 e dobro a vsi4ko drugo e bokluk...horata 6te te smetnat za ograni4ena i 6te ti se izsmeqt v liceto za6toto po tozi na4in ti se izkarva6 perfektna... a vseki sas malko zdrav razum v galavata znae 4e perfektni hora ne sa6testvuvat!

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 18:35
foxy_f sPeStI mI 2 cHasA MisLeNe I 3 ChasA PisAnE :D MnoGo DoBRe Si Go KazALA vSicHko, nO MisLq cHe HoRa kaTo free_minded sA KoNe s KapaCi... sEShtaSh sE A KfO tI GovORq naLI :roll:

05-15-2005, 21:34
foxy_f,ot post-a ti prolicha che ne znaesh nishto za rap-a,kakto i sama si go prizna..misho shamara ako e kriterii za rap,az togava sym tramvai....abe kakto i da e,iskam samo da ti kaja,4e tr da prochetesh malko po-vnimatelno mneniqta na vsichki za da se pravish na filosofka...ne mislish li,4e shtom syshtestvuvat hora buntari,po-razlichni,koito ne haresvat chalgata,znachi moje da ima neshto za koeto da sa pravi???
kazvash,che free_minded e ogranichena zashtoto ne priema chujdoto mnenie,a ti priemash li neinoto??kakto vijdam ne,znachi i ti si ogranichena :lol: .
v chalgata nqma nishto BG...zasho horata q slushat samo kogat sqdat da qdat ili kogat sa myrtvo piqni...shtoto taq muzika ne stava za nishto dr,tq syzdava iliuzoren svqt,v koito vsichki iskat da jiveqt,kakto i alkohola.vsichki momicheta iskat da sa krasivi kato typite fokl gyrli,a ima momicheta mn po-hubavi i po-svestni ot tiq ofce,vsichki momcheta iskat da e*** momicheta kato tiq fokl gyrli...ne sa malko est tiq koito i bez povod si slushat chalga de,no kakto veche kazah chalgata syzdava 1 utopiq,vsichko e lubov i blq blq...gluposti...pomislete si samo koi vyzrastni slushat chalga?tiq koito se napivat kato goveda i ne moga da gledat i tiq kydeto sa se sybrali na po meze po nqkakyv praznik.ne che vsichki vyzrastni tr da sa ni za primer,ama zamislqli li ste se zashto te ne slushat takava muzika?...
i da se zamislite edva li shte si promenite mnenieto de,to s radio ne se spori.. :twisted:

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 21:46
foxy_f,ot post-a ti prolicha che ne znaesh nishto za rap-a,kakto i sama si go prizna..misho shamara ako e kriterii za rap,az togava sym tramvai....abe kakto i da e,iskam samo da ti kaja,4e tr da prochetesh malko po-vnimatelno mneniqta na vsichki za da se pravish na filosofka...ne mislish li,4e shtom syshtestvuvat hora buntari,po-razlichni,koito ne haresvat chalgata,znachi moje da ima neshto za koeto da sa pravi???
kazvash,che free_minded e ogranichena zashtoto ne priema chujdoto mnenie,a ti priemash li neinoto??kakto vijdam ne,znachi i ti si ogranichena :lol: .
v chalgata nqma nishto BG...zasho horata q slushat samo kogat sqdat da qdat ili kogat sa myrtvo piqni...shtoto taq muzika ne stava za nishto dr,tq syzdava iliuzoren svqt,v koito vsichki iskat da jiveqt,kakto i alkohola.vsichki momicheta iskat da sa krasivi kato typite fokl gyrli,a ima momicheta mn po-hubavi i po-svestni ot tiq ofce,vsichki momcheta iskat da e*** momicheta kato tiq fokl gyrli...ne sa malko est tiq koito i bez povod si slushat chalga de,no kakto veche kazah chalgata syzdava 1 utopiq,vsichko e lubov i blq blq...gluposti...pomislete si samo koi vyzrastni slushat chalga?tiq koito se napivat kato goveda i ne moga da gledat i tiq kydeto sa se sybrali na po meze po nqkakyv praznik.ne che vsichki vyzrastni tr da sa ni za primer,ama zamislqli li ste se zashto te ne slushat takava muzika?...
i da se zamislite edva li shte si promenite mnenieto de,to s radio ne se spori.. :twisted:
ZnaeSh Li zaShtO NE PRiEmAmE MneNIEtO nA free_minded : zaShtOtO MraZi NeSHtO i Tq Ne ZNAe zaShtO Go MraZi, zaShtOtO PUrVO kaZAv eDNo, POsLE ToChNo OBraTNoTo. kAK mOJe dA sUM sUGlasEn S mNeNIEtO I KogaTO DorI NqMA TaKOVa ? VqrNo E ChE ChaLgATa e sAmO ShtRAkAne SuS PRuStI I KebaPcHEtA, nO Ne VijdAM KAkvO sE oPITvAtE dA NApRAvITe Vie... MisLq cHe I viE SaMITe nE zNAeTE. a KoLKOtO dA VuzRAsTniTe... POznavAM MnoGO VuzRaStNi KOiTO sLUsHATTAkAVA MUzIka KOEtO E I OcHUDvAsHTo kaTO sE zaMIsLIsH cHe e sAmO nA 5-6 GodInI tAq MuzIka... :roll:

foxy_f
05-15-2005, 22:28
foxy_f,ot post-a ti prolicha che ne znaesh nishto za rap-a,kakto i sama si go prizna..misho shamara ako e kriterii za rap,az togava sym tramvai...

az si priznah 4e ne znam mnogo za rapa a ne 4e ne znam ni6to - " tr da prochetesh malko po-vnimatelno mneniqta na vsichki za da se pravish na filosof(ka)..." :lol: :lol: :lol: a pak moq kriterii za rap opredeleno ne e Mi6to 6amara no toi e za nqkoi drugi hora i imenno za6toto ne sam ograni4ena i uvajavam mnenieto im go spomenah kato takav.a i sled kato si govorim za BG muzika re6ih 4e nqma da e umestno da davam primeri za 4ujdi izpalniteli kato three 6 mafia, Lil Wyte, Project Pat i t.n. vapreki 4e te sa tova koeto nari4am istinski rap!!!

a kolkoto se otnasq do tezi Folk-girli deto gi spomena..moje li da mi obqsni6 koi momi4eta bi pri4islil kam tqh? az slu6am vsqkakva muzika...vkliu4itelno i 4alga tova pravi li me folk girla?no edno ne6to koeto ne mi e qsno e za6to deli6 horata po drehite i po muzikata koqto slu6at...ne misli6 li 4e e po umestno da se govori za haraktera i da ne se slagat vsi4ki pod edin ob6t znamenatel?

a sa6to i vazrastnite koito dade za primer..govorq za tezi koito ne slu6at 4alga, to4no tezi hora ne slu6at po4ti nikakva moderna muzika ne e samo 4algata.te ne slu6at hip-hop, ne slu6at metal, ne slu6at i balgarski pop.sajalqvam 4e trqbva da gi slagam pod ob6t znamenatel no na4ina po koito ti si gi opisal e takav i nqma drug na4in da go obqsnq.



pomislete si samo koi vyzrastni slushat chalga?tiq koito se napivat kato goveda i ne moga da gledat i tiq kydeto sa se sybrali na po meze po nqkakyv praznik.ne che vsichki vyzrastni tr da sa ni za primer,ama zamislqli li ste se zashto te ne slushat takava muzika?...
i da se zamislite edva li shte si promenite mnenieto de,to s radio ne se spori.. :twisted:

zamislqla sam se nad tozi vapros i vapereki vsi4ko slu6am 4alga, nqmam namerenie da si promenqm mnenieto. tova ne e za6toto ne sam ti pro4ela posta ili na horata koito sa anti-chalga predi tebe, a za6toto te ne sa dostata4ni da go promenqt!!!

05-15-2005, 22:35
Абе фокси кво се занимваш с такива ограничени хора с овчи поглед които не виждат по далече от собствения си нос. 8) Не мога да разбера как може да се нервиш щото някои хора се забавлават по различан от твоя начин. Ще се забавляват както си искат и ти можеш да си се нервиш колкото си искаш, самия факт че толкова много хора слушат такава музика трябва поне да ни подскаже че има няква храна в нея.

foxy_f
05-15-2005, 22:44
Не мога да разбера как може да се нервиш щото някои хора се забавлават по различан от твоя начин. Ще се забавляват както си искат и ти можеш да си се нервиш колкото си искаш, самия факт че толкова много хора слушат такава музика трябва поне да ни подскаже че има няква храна в нея.

hehe Oyama, az ne se nervq za6toto te se zabavlqvat po na4in koito se razli4ava ot moq, a za6toto te ne uvajavat moeto mnenie.spored men te nqma da promenqt fakta 4e 4algata se slu6a vav BG..ako ne im haresva i im e 4ak tolkova protivna da emigrirat kato iskat za da ne im se nalaga da q slu6at hah ako mislqt 4e tova 6te im pomogne!ama i tuka vav 4ujbina po BG partitata si q ima i tuka daje horata i se kefqt! :lol: no ina4e sam napalno saglasna sas tozi i drugite ti postove vav tazi tema.

05-15-2005, 23:15
Нее бе, първото изречение беше за тебе, другото се отнася за госта. :wink:

Warrior Of Tangra
06-14-2007, 18:58
offf ti bulgarin li si kvo si ..... ??? za6to snqmat 4e pesnite na 4ernilkite i amerikancite deto seki im se preklanq sa po hubavi ..... kat en te kefi 4algata ne q slu6ai i ostavi horata det q slu6at az sa6to ne q slu6am mn samo kogato sam na qko kupon4e ili sam ispadnala v nekva depresiq... togava baladkite mi idvat dobre ..... :)))) ama se draj malko kat bulgarin i si obi4ai rodnoto a ako ne te kefi balgariq hva6tai si patq


Xa xa xa xa mi ne slu6aite i za6titavaite visoko moralnite pevici,geiove i travestiti iz pop-folk srredite.Kefete se na mangali pee6ti vi na ciganski ili se hvanete za bananite i trygnete po sofiq v jensko toaleti ili goli po dobre.
E da verno to seki klip si e porno nali tree se sabere materql za ve4erta myja i rykata intimno v banqta.4ernilkite 4e v 4algata kfi sa ? Beli kato sirence?Istinata e 4e bylgarina se e prevyrnal v bezmoza4na ovca hrane6ta mozaka si s postana kradena muzika,evtina pornografiq,razgoleni modelirani grozotii koito kato mahnat tonovete grim i ne broim izkystvenite 4asti po tezi kiborgi sa cepe6ti mraka i 100 % 6te sepe4lqt rolq za izroda v nekoi ujas.Situaciqta e UJAST! Are fen4eta na 4algata begaite v kenefa planeta metaite tlysti telca i mrysni potni kraci na masata a posle qj te i piite tam!

zloto
06-14-2007, 19:02
Хаха някой възкреси старата тема :lol:

06-14-2007, 19:49
оооо уверявам те аз си тръгвам.предпо4итам 1000 пъти да си седя в нас и да си слу6ам хаус отколкото да седа на 4алга-купон и да си мисля 'Боже кога пропаднах толкова?'

Reed
06-14-2007, 20:43
Докато има хляб в нея,никой няма да я спре,премахне,унищожи... ;)

ProstoAz
06-14-2007, 20:50
Стара тема!