PDA

View Full Version : Таговете!?!



lady_miss
05-14-2005, 17:04
здр сладурци!:}на4и изкам да ви питам за вие имате ли си тагове как си ги измислихте кефят ли ви,аве воб6те си4ко аз например моя наскоро си ми го измислиха и мноо ме кефи,аре даваите!!!

^I don't give a fuck^
05-14-2005, 17:05
Аз преди имах един ама почна да ме дразни и сега се мъча да си измисля ноф :)

naty
05-14-2005, 17:09
az imam ma ne gi izpolzwam mn

пипс
05-14-2005, 17:37
ами аз си имам и ми го измислиха френдовете,но и аз не го използвам често

Jamalska
05-14-2005, 18:15
az imam...hmm tagam razli4no w crew i kogato draskam sama...wsy6tbnost zawisi ot nastroenieto...wse edno 2ta taga sa na 2ma sywsem razl4ini 4oweka...
Kefqt me mnoo qsno ina4e nqa6e da tagam taka

dani_13
05-14-2005, 18:37
a kak se prawqt tagowete...programa li tam kwo q kazaete plz...10X

^I don't give a fuck^
05-14-2005, 18:42
a kak se prawqt tagowete...programa li tam kwo q kazaete plz...10X

С програмата купи си маркер и напиши на някоя спирка

Immortality_
05-14-2005, 22:16
baba mi vse vika6e :
" imenata na glipcite visyat po stenite"
:lol: ta i za tagovete taka...
vseki moje da si izmisli gotin podpis i da draska navsyakade... no drug e vaprosa dali mu se davat dobre graffitite :wink:

05-15-2005, 01:52
А кво е тва таг? :roll: Ако е нещо като графити е супер тъпо, въпреки че аз какви шедьоври съм драскал на хората по стените напрвао не ми се мисли ама от много време не се занимавам с детски работи. Ама некой ден ще накупя педесет спрея и ще нарисувам нещо турбо яко на блока. :lol: Ама нема да има нищо общо с некви загубени групи, певци или дуги тъпни ами просто ще пише Oyama+Fucky=VNL :lol:

bodil4e_f
05-15-2005, 07:19
dam imam si...savsem naskoro si go izmislix no kakto kaza i Immortality_ <t.e. baba i> "imenata n glupcite visqt po stenite" za tva go izpolzvam mn rqdko

Jamalska
05-15-2005, 07:54
А кво е тва таг? :roll: Ако е нещо като графити е супер тъпо, въпреки че аз какви шедьоври съм драскал на хората по стените напрвао не ми се мисли ама от много време не се занимавам с детски работи. Ама некой ден ще накупя педесет спрея и ще нарисувам нещо турбо яко на блока. :lol: Ама нема да има нищо общо с некви загубени групи, певци или дуги тъпни ами просто ще пише Oyama+Fucky=VNL :lol:
Taг е "подписа" на write-ъра..така да се каже...
Но има и такива, които не драскат а само тагат...
Мноо ще ми е интересно как ще го направиш тфа с 50те флакона,които м/у другото ще стигнат за повечко от стената на блока ти..а ако имаш намерение да ги изпразниш всичките все ще се намери некой съсед да викне фуражките.
Мноо ми е интересно кое по точно в графитите е детско...да ми обясниш...и къде си видял графит на който да пише примерно "Еминем"?
...aight?

incheto
05-15-2005, 11:29
mi az si nmam no me kefqt mnogo da!

Frozen Heart of an Angel
05-15-2005, 16:33
А кво е тва таг? :roll: Ако е нещо като графити е супер тъпо, въпреки че аз какви шедьоври съм драскал на хората по стените напрвао не ми се мисли ама от много време не се занимавам с детски работи. Ама некой ден ще накупя педесет спрея и ще нарисувам нещо турбо яко на блока. :lol: Ама нема да има нищо общо с некви загубени групи, певци или дуги тъпни ами просто ще пише Oyama+Fucky=VNL :lol:


:D :D :D :D :D :D

( ..хахаха... )

.....
...
.

п.с.
Jamalska забелязвам, че ти доста си навлязла в тез среди.. :roll: :wink:
В кое крю си ? Спомням си, че със Стики нещо говорехте по едно форумче.. :roll:
А и с хек сериозно си се занимаваш... браву,браву :wink:

Jamalska
05-15-2005, 16:48
[

п.с.
Jamalska забелязвам, че ти доста си навлязла в тез среди.. :roll: :wink:
В кое крю си ? Спомням си, че със Стики нещо говорехте по едно форумче.. :roll:
А и с хек сериозно си се занимаваш... браву,браву :wink:
В момента не съм в крю...бях в BSC...вече не ми пука да го кажа... :?
Сега драскам сама...или лепкам стикери че по ефтино :wink:
кое форумче?
аммм ако нямаше хек (и тук-таме някои други неща) аз сигурно вече щях да съм се самоубила...
май е оферта да минем па ЛС

Bimper-ska
05-15-2005, 21:03
Аз също го мисля това за детинско - като бях 7-8 клас си драсках и аз така наляво-надясно. Имах си 3 тага, от които само един беше истинското ми име. Единия аз си го измислих, а другия понеже по едно време ми викаха по определен начин, така стана. Графити не съм правила, понеже 1во куките не ща да се разправям с тях и 2ро понеже тия бои ми бъркат в здравето. Но проекти правя, даже един познат се нави да надраска нещо мое на някой влак. Иначе само тагове, ами прави са си бабите ви! Наистина е хабене на ценно пространство! А който си мисли, че един подпис е нещо велико и красиво, да си гледа работата! Даже е грозно и безвкусно! А графитите се правеха навремето само от артисти, които рисуваха само на безполезни площи, като разни строежи и буните (във Варна). А сега, всякакви псевдографитчийчета, като почнат да драскат по стените на новите и хубави сгради, по разни спирки или вестникарски павилиони, направо яд ме хваща. Така на това изкуство му излиза славата на чиста проба вандалщина. А най-много ме дразнят надрасканите седалки в автобусите - всякаш си най-готиния пич като си си написал името на гърба на една седалка! :evil: :evil: :evil:

BeAsT
05-15-2005, 22:15
:booooomb:

tedo_davis
05-16-2005, 08:01
dam --> SpIsT (samo4e ne sam draskal ot 1-2 godini ve4e) ... zanimavam se s drugi neshta.Izmisliha mi go frendovete ... idva ot ... i az neznam :)

Frozen Heart of an Angel
05-16-2005, 13:23
В момента не съм в крю...бях в BSC...вече не ми пука да го кажа... :?
Сега драскам сама...или лепкам стикери че по ефтино :wink:
кое форумче?
аммм ако нямаше хек (и тук-таме някои други неща) аз сигурно вече щях да съм се самоубила...
май е оферта да минем па ЛС


BSC са ми тъмна Индия... така че незнам за какво трябва да ти пука :wink: :roll: .
Драскане.. гууд гърл. :D Ако може някой пик на стена или дори на стикерче на ПМ да пратиш, няма да се сърдя. :roll: За форумчето... мисля, че беше форумите на Дир.бг, но не съм сигурен.Следя доста места в и-нет(макар в малко от тях да пиша).
Не си спомням да съм виждал стикери с Jamalska, макар че напоследък нещо много бързо ги махат :shock: . А за хек-а... спокс, все ще се намери някой екстремен спорт като за теб :wink: :D
За ПМ... оферта си е :)

Bimper-ska ... мързи ме да пиша.Ама от това дето го каза би излязла хубава фантастика. :wink:

Jamalska
05-16-2005, 19:34
Bimper-ska въобще не съм съгласна...Аз не подкрепям това някой да си пише само тага просто така без да има каквато и да е страст към графитите в сърцето...Макар че всеки първо си е пишел името на вратата на кенефа с маркер от 2точки преди да излезе на стената.А частта с куките е весела ако успееш да избягаш...И честно казано илигала и вандалщината ме кефят повече от легалното (някак си ги свързвам с паркора)...
Frozen Heart... по мноо малко от стикерите ми пише Jamalska...Сега съм на вълна растафарианско слънце и хекърчета :wink:
Снимки-скоро
М/у другата днес ми съобщиха че старата крю се събира/ме..ама май в по-различен състав и име...което е добре откъм финансова гледна точка...

Bimper-ska
05-16-2005, 19:56
Jamalska, ти може и да си много пекана, да си носиш главата на раменете и да си правиш графитите и таговете и там каквото още драскаш с някаква умисъл, обаче аз говоря за ония жалки имитатори, дето го правят това само, защото това е част от "модерната" стрийт култура. Ей такива хорица точно си пишат именцата където им скефне, само за да се изкарат големите артисти и да се правят на интересни. И ако например има 10 като тебе, то има поне 110 имитатори, които грозят пейзажа с простотиите си от типа "Мюмюн убичъ Айшету",ако разбираш кво ти говоря.

Jamalska
05-17-2005, 12:07
Мда...май разбирам...Става дума за тези които буквално "драскат" а не рисуват...от сорта на "Левски оле" и "Р***** краде"(примери от квартала ми)...