PDA

View Full Version : 1 malak vapros



05-16-2005, 10:45
Zna4i kak moga da napravq taka 4e kogato gledam edin film na pc-to da moga da go gledam na tv-to...v smisal da e pusnat na pc-to pak da se vijda na ekrana na televizora?

tedo_davis
05-16-2005, 10:49
mi nai-veroqtno shte trqbva da si vzemesh 1 kabel s koito da svyrjesh pc-to s tv-to ama nito znam kakyv e nito kvi pari e nito ot kade da si go vzemesh :)Drug na4in nqma osven ako ne smenish monitora s televizora :twisted:

bulgarche
05-16-2005, 10:54
Имаш ли видео изход (video out) на видео картата? Ако нямаш може да си направиш. Песле едно кабелче е 2-3 лева и си готова. На телевизора има 3-ри входа (попринцип) и единия е video там ръгаш и готово. Така ще можеш да гледаш и на "ТВ" и на "ПС", а ако не са ти в ред настройките ще гледаш само на едно от двете. Аз бях така и е доста кофти пред една стена да бачкаш (т.е. гледаш "ТВ-то" в хола, а в детската мъддаш мишока)

bulgarche
05-16-2005, 10:56
Ако незнаеш какво е жидео изход, вадиш компа и там къдеро влиза широкия кабел от монитора (това е жидео карта) трябва да има 7 пиново...гледаш има ли "кръгче" със седем дупки.

LiNkiN4eTo
05-16-2005, 11:05
trqbva ti kabel4e i dup4ici na kompa i tv-to i si 6 to4ki
az sum 7 daje :wink:

Napu6en-Buhal
05-16-2005, 12:15
Имаш ли видео изход (video out) на видео картата? Ако нямаш може да си направиш. Песле едно кабелче е 2-3 лева и си готова. На телевизора има 3-ри входа (попринцип) и единия е video там ръгаш и готово. Така ще можеш да гледаш и на "ТВ" и на "ПС", а ако не са ти в ред настройките ще гледаш само на едно от двете. Аз бях така и е доста кофти пред една стена да бачкаш (т.е. гледаш "ТВ-то" в хола, а в детската мъддаш мишока)
1. nE sE KaZva ViDeO oUt, A Tv OuT
2. Ne MOjeSH dA sI NaPraVisH, VurVi SI s VidEo KatAtA
3. EdNo taKOVA KbeLcHe Ne StRuvA 2-3 LevA i pO PRinCiP teA KaBeLcHEtA sA 2 MeTrA sI VurVqT s VidEo KrAtAtA. TruDnO sHTe SI NaMEriSH pO DuLuG, a AKo si nAmerISh SuS sIGurnOsT nqMA dA e 2-3 LevA

MuTaKa
05-16-2005, 14:28
Освен видео картата да има TV Out, както и кабелче, ще е нужна да се нагласят и някои настройки. Относно това дали може да се направи такъв кабел (в случай, че го нямаме в стандартният комплект към видео картата - книжка, драйвъри, кабелче...), мога да кажа, че може да се направи, но не от всеки. :D

Momchenceto
05-16-2005, 14:59
С две думи тряя си PC бабаит за да стане :lol:

05-16-2005, 15:05
abe s nqkolko dumi da vikam nqkoi dam i go pravi...az pomnq 4e imax nqkakav kabel ama kade sam go zabutala 1 bog znae...
vse pak Blagodarq na vsi4ki! :wink:

Momchenceto
05-16-2005, 15:12
abe s nqkolko dumi da vikam nqkoi dam i go pravi...az pomnq 4e imax nqkakav kabel ama kade sam go zabutala 1 bog znae...
vse pak Blagodarq na vsi4ki! :wink: Моля моляhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/r/bigstar.gif
Смятам темата за приключила и ке сега ше я заключим http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/lamer.gif

bulgarche
05-16-2005, 18:14
Имаш ли видео изход (video out) на видео картата? Ако нямаш може да си направиш. Песле едно кабелче е 2-3 лева и си готова. На телевизора има 3-ри входа (попринцип) и единия е video там ръгаш и готово. Така ще можеш да гледаш и на "ТВ" и на "ПС", а ако не са ти в ред настройките ще гледаш само на едно от двете. Аз бях така и е доста кофти пред една стена да бачкаш (т.е. гледаш "ТВ-то" в хола, а в детската мъддаш мишока)
1. nE sE KaZva ViDeO oUt, A Tv OuT
2. Ne MOjeSH dA sI NaPraVisH, VurVi SI s VidEo KatAtA
3. EdNo taKOVA KbeLcHe Ne StRuvA 2-3 LevA i pO PRinCiP teA KaBeLcHEtA sA 2 MeTrA sI VurVqT s VidEo KrAtAtA. TruDnO sHTe SI NaMEriSH pO DuLuG, a AKo si nAmerISh SuS sIGurnOsT nqMA dA e 2-3 LevA

Еми баща ми го направи. Аз немога, но щом сега върви значи се е справил. Баща ми работи в Технопол в производствения отдел и по цял ден запоява жички. А и да ти кажа, че не е нещо сложно да се направи.
Моя кабел от компа към "ТВ-то" незнам колко е, но със сигурност е над 5 метра (може и снимка да ти пратя). Наистина сгреших, признавам си грешката (тази за която "Бухльо" ми направи забележка)

Napu6en-Buhal
05-16-2005, 18:27
Аз съм БЪЛГАРЧЕ E basHtA tI MoJe dA Go nAparAvi sHtOm sE zaNImAvA s tAkiAV neSHtA, Ama MisLisH Li cHe Tq sHTe UsPEe :wink:

LiNkiN4eTo
05-17-2005, 13:20
Аз съм БЪЛГАРЧЕ E basHtA tI MoJe dA Go nAparAvi sHtOm sE zaNImAvA s tAkiAV neSHtA, Ama MisLisH Li cHe Tq sHTe UsPEe :wink:
i moq i moq :lol: