PDA

View Full Version : Казвате ли "извинявай" ?



LunaTriCk
05-16-2005, 09:52
Приемате ли си грешката ? Признавате ли си вината ? По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? Извиняват ли ви след това ? А, извиняват ли ви ? Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ?
Много въпроси станаха ще взема да спра аз...

LiNkiN4eTo
05-16-2005, 09:58
da kaje6 'izvinqvai' 4esto si e proqva na dobro vyzpitanie,naprimer ako si v avtobusa i nastype6 nqkoi , vednaga se izvinqva6 estestveno , pone az taka pravq 8)
no ponqkoga dumata 'izvinqvai' ili 'sujelqvam' mogat da imat mnogo po - golqmo zna4enie za 4oveka do teb :!:
ako ne se izviq za ne6to ne mi e guzno , zavisi za kakvo de , ako e ne6to drebno i nezna4itelno , nqma da mi e suvestno , no ako sum nagrubila nqkoi (koito ne sum iskala) i ne se izvinq , mnogo sujalqvam posle :roll:
ako sum vinovna i 4oveka zaslujava izvinenieto mi - vinagi go polu4ava :!:

bulgarche
05-16-2005, 09:58
Да бе наистина станаха бая въпросчета.
За мои грешки не се сещам да се извинява (не се сещам в момента пример). Извинявам се като настъпя някой, бутна го...прекъсна го....

miloto_girl_4e
05-16-2005, 10:05
Приемате ли си грешката ? - emi .. priemam si q.. smisal stava mi nekvo gadno,4e sam sburkala,ama vse pak na toq svqt nqma bezgre6ni hora... :roll:
Признавате ли си вината ? - .. mmm .. da,v pove4eto slu4ai si q priznavam .. po princip sam si inat i mi e trudno da si priznavam,kogato sam sburkala,ama .. se staraq da priznavam gre6kite si..
По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? - mi ... s dumi .. prosto.. priznavam vinata si,kazvam,4e sam osuznala,4e sam sgre6ila i se izvinqvam .. :!:
Извиняват ли ви след това ? - da.. rqdko ne priemat izvinenieto mi.. t.e ne go priema ponqkoga v na4aloto,ama sled 2-3 dena kato mu mine i me izvinqva :wink:
Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? - 4uvstvam se guzno,za tova gledkam da se izvinq,za da ne me teji na suvestta posle :!:

DeSsi
05-16-2005, 10:22
Приемате ли си грешката ? Da
Признавате ли си вината ? Ne..po4ti nikoga
По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? S dumi nai-ve4e
Извиняват ли ви след това ? Razbira se
А, извиняват ли ви ? Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? Mi da,shtoto me znaqt kva sym inata :roll:

bLaCk_MaGiC
05-16-2005, 10:42
Приемате ли си грешката ? - emi .. priemam si q.. smisal stava mi nekvo gadno,4e sam sburkala,ama vse pak na toq svqt nqma bezgre6ni hora... :roll:
Признавате ли си вината ? - .. mmm .. da,v pove4eto slu4ai si q priznavam .. po princip sam si inat i mi e trudno da si priznavam,kogato sam sburkala,ama .. se staraq da priznavam gre6kite si..
По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? - mi ... s dumi .. prosto.. priznavam vinata si,kazvam,4e sam osuznala,4e sam sgre6ila i se izvinqvam .. :!:
Извиняват ли ви след това ? - da.. rqdko ne priemat izvinenieto mi.. t.e ne go priema ponqkoga v na4aloto,ama sled 2-3 dena kato mu mine i me izvinqva :wink:
Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? - 4uvstvam se guzno,za tova gledkam da se izvinq,za da ne me teji na suvestta posle :!: samo shte citiram i nqma da dobavq nishto drugo.

Napu6en-Buhal
05-16-2005, 11:00
RqdKo

MaD_CaT*
05-16-2005, 11:04
Приемате ли си грешката ? :arrow: ами...да,когато греша :lol:
Признавате ли си вината ? :arrow: ами....честно казано-не :roll:
По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? :arrow: по принцип се извинявам с някъв жест-вечеря,цунка :lol: но с думи ми е трудно :roll:
Извиняват ли ви след това ? :arrow: не много често :roll: зависи кой...
А, извиняват ли ви ? Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? :arrow: ами....да винаги ми е кофти,когато се окажа виновна за нещо...а съм обвинила някой друг нечестно...

Cyberdyne_101
05-16-2005, 11:23
Приемате ли си грешката ? :arrow: Никога :!:

Признавате ли си вината ? :arrow: Винаги съм невинен

По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? :arrow: Кръв ще повръщам, но никога няма да се извиня на никого за каквото и да било :x Приличам ли човек, който се извинява ?

Извиняват ли ви след това ? :arrow: Някои още се лъжат

А, извиняват ли ви ? Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? :arrow: Кавото искат да правят. Не ме интересува. И не, не се чувствам гузeн. Липсата на съвест е нещо, което смятам за + при себе си

incheto
05-16-2005, 11:31
Приемате ли си грешката ? :arrow: DA..ponqkoga!
Признавате ли си вината ? :arrow: DA..ponqkoga!
По какъв начин се извинявате ? :arrow: Dumi..nai ve4e!ina4e i s tzeluvki sas malko salzi4ki!
Извиняват ли ви след това ? :arrow: Pove4eto pati Da
Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? :arrow: DA

BABY_SEXY_GIRL
05-16-2005, 12:11
Приемате ли си грешката ? :arrow: Да, когато сметна, че аз съм виновна не си пестя критиката :)
Признавате ли си вината ? :arrow: Повечето пъти да, радко не, но поне винаги знам кога тя е моя (вината)...
По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? :arrow: Зависи на кого ще се извинявам, ако е на гаджето с "Извинявай" и ако ме извини една целувка ; на роднина с молба за прошка ; на приятел същото :wink:
Извиняват ли ви след това ? :arrow: Еми как няма, слад като се усмихвам винаги много широко :lol:
Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? :arrow: Адски много, имам способността да се самокритикувам, чувствам се като парцал, гадно ми е, съжалявам...това е един вид мояето си наказание за грешката, за която съм нямала курай да се извиня :(

...И все пак тази тема ми се струва, че е свързана с моята, много хубава постъпка, LunaTriCk :wink:

Momchenceto
05-16-2005, 12:20
Хахаха аз го карам малко по селски като изръгам някой в автобуса викам вместо извинявайте "Опаааа" хахаха и тоя навик си ми е останал и като дойдох тука, на холандски опа значи дядо ;) и като блъсна някой съответно му вика "Дядкаааа" :lol: понякога ме гледат странно с неразбран поглед що ли? не знам ама ми е просто навик...както и обратното кимане...не мога и не мога...малко не е по темата ма пак си пасва :P

^I don't give a fuck^
05-16-2005, 12:24
Обикновенно казвам "упссс" и това е :D

BeAsT
05-16-2005, 12:25
Казвате ли "извинявай"


мне, викам "сори пич" :wink: :lol:

Iliqn4eto
05-16-2005, 14:55
da kaje6 'izvinqvai' 4esto si e proqva na dobro vyzpitanie,naprimer ako si v avtobusa i nastype6 nqkoi , vednaga se izvinqva6 estestveno , pone az taka pravq 8)
no ponqkoga dumata 'izvinqvai' ili 'sujelqvam' mogat da imat mnogo po - golqmo zna4enie za 4oveka do teb :!:
ako ne se izviq za ne6to ne mi e guzno , zavisi za kakvo de , ako e ne6to drebno i nezna4itelno , nqma da mi e suvestno , no ako sum nagrubila nqkoi (koito ne sum iskala) i ne se izvinq , mnogo sujalqvam posle :roll:
ako sum vinovna i 4oveka zaslujava izvinenieto mi - vinagi go polu4ava :!:




съгласна съм с тебе :D

little_black_dress
05-16-2005, 15:48
В повечето случаи си приемам грешката и осъзнавам,че не съм права,но не си признавам,че съм виновна заради тъпата ми гордост.Все едно,ако си призная нещо ще ми стане. :x Въпреки това казвам извинявай,но изисквам и от другия да ми се извини,защото съм на мнение,че във всеки скандал има 2-ма виновни.Обикновено се извинявам с думи,но понякога с жест.Например да гушна някой или да го цункам,а понякога само му подавам ръчичка.А когато не си призная,че съм виновна и не се извиня,не се чувствам гузна.По скоро ме е яд,че се карам с хората за глупости и защото знам,че е безсмислено да се карам с някой,като знам,че скоро ще се сдобрим. :?

GeRyTo
05-16-2005, 17:22
Приемате ли си грешката ? - винаги, когато наистина съм сгрешила.

Признавате ли си вината ? - ако наистина мисля, че съм виновна, да.

По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? - зависи много от това на кого ще се извинявам, но най-често с думи. Ако трябва да се извиня на някой специален човек го правя и по специален начин.

Извиняват ли ви след това ? - ами не помня до сега някой да не ме е извинил, аз просто като си пусна чаровната усмивка и никой не устоява :D

Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ? - както казах винаги си признавам, ако съм сметнала, че съм виновна. Ако не съм си признала, то не мисля, че имам някаква вина и нещо, за което да се извиня.

techCandy
05-16-2005, 17:54
Приемате ли си грешката ?- Опитвам се.
Признавате ли си вината ?- Колкото и да ми е неприятно, да.
По какъв начин се извинявате ? С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ?- Ами зависи от случая, най-вече с думи.
Извиняват ли ви след това ?- На мене ли, не защо, нали грешката е моя.
А, извиняват ли ви ?- Обикнвено да, но има случай в които не, защото имам навика да правя една и съща грешка по няколко пъти.
Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ?- Ами да. :roll:

kotka
05-16-2005, 18:34
Често се признавам за виновна.Рядко ми се извиняват за важни неща.Повечето пъти са глупости.Аз казвам `извинявай` често,но рядко ми идва наистина от сърцето

naty
05-16-2005, 19:08
mn rqdko kazwam "izwinqwai"....w powe4eto slu4ai ne priznawam gre6kite si

Обичам те
05-16-2005, 19:35
Kogato osyznawam gre6kata si kazwam zadyljitelno "izwinqwai".Prosto e zadyljitelno za men.To si e i wypros na etika.Primerno ako nqkoi me nastypi i kaje izwinqwaj az prosto otwry6tam"nqma ni6to".Kakto kazah wypros na etika i kultura e.

Elitooooo
05-17-2005, 10:39
Приемате ли си грешката ? :arrow: da,ako naistina e moia...Признавате ли си вината ? :arrow: da По какъв начин се извинявате ? :arrow: s dumi,ponakoga i s malak jest ili podarak,no v pove4eto slu4ei s dumi С подарък, целувка, думи, някакъв друг жест ? :wink: Извиняват ли ви след това ?da,dosta 4esto naposledak А, извиняват ли ви ?emi mislia 4e da Когато не си признаете, че сте виновен/на и не се извините, гузно ли се чувствате след това ?ami ponaikofga da,spored zavisi :roll: Много въпроси станаха ще взема да спра аз... :D

She-Devil
05-23-2005, 13:47
Ox,az sim spec po izvineniqta....kato po4na da se podmazvam,ako sim sgreshila......lelel.....:) Mnogo chesto kazvam dumata"izvinqvay" ili po-skoro sykrateniq variant "sry"! :lol:

wild{}baby
05-23-2005, 13:56
Да! Винаги се извинявам, даже май попрекалявам... Например ако мене някой ме бутне или нешо такова аз му се извинявам понякога...
На мене обаче почти НИКОГА НИКОЙ не ми се извинява... Тва си е въпрос на възпитание според мене.

snowboardlady
05-24-2005, 07:39
kogato trqbva se izvinqvam,no kogato sum sigurna 4e ne6to ne sum napravila a me obvinqvat togava se vbesqvam!ako 4ovek si priznava po-4esto mislq 4e po malko 6te sa mu grijite,bilo to v u4ili6te ili nqkude drugade prosto 6te gledat po drug na4in na nego!!!

AvaLan4e
05-25-2005, 18:13
mnogo trudno no na gadgeto-vinagi i to iskreno i s zialoto sarze-ako go obicham toz chovek