PDA

View Full Version : Защо пушите ?



LunaTriCk
05-16-2005, 17:30
Та защо пушите всъщност ?
И защо и кога почнахте да пушите ?

techCandy
05-16-2005, 18:03
Ами май имаше такава тема, но както и да е (:
Та защо пушите всъщност ?- защото ми харесва, живота може да бъде много по-хубав ако съм заедно с фасовете.
И защо и кога почнахте да пушите ?- ми от любопитство, исках да разбера защо толкова хора пушат, и исках да мога да пуша без при всяко дръпване да кашлям и да ми се насълзяват очите....и така и после не ги спрях

05-16-2005, 18:40
Pusha zashtoto sum niskointeligentno, niskozainteresovano za zdraveto si momiche koeto pushi ot 11 godishna vazrast i ot 6 godini ne se e razdelqlo ot cigarite!
Ot 1 tapa godina si vikam sha gi otkaja sha gi otkaja - za 2 sedmici gi sprqh shtot sa blaskah s lepenki s nikotin, ama ne stana.... lqtoto sha sa opitvam.... are az otivam da pusha che taq tema mi napomnq za nikotina i...

NaSty GiRl
05-16-2005, 19:25
Значи.. започнах да пуша след като едно момче ми заяви, че много се кефи на момичета, които пушат :) и после почнах да пуша по често и то взе, че ми стана навик :) Пуша, защото ми харесва! :)))

bulgarche
05-17-2005, 10:00
Аз пък ги отказах докато още имаш шанс :P

LiNkiN4eTo
05-17-2005, 12:54
az ne pu6a
no pove4eto na moqta vuzrast go pravq za gazariq

05-17-2005, 19:02
Аз не пуша, щот да пушиш е гейташко!

terkata
05-17-2005, 19:40
mi pu6a za6toto mi haresva a puk i priviknah
a puk po4nah predi nqkade godina i 3 meseca za6toto mi se stori interesno i iskah da razbera kakvo e 8)

hateface
05-18-2005, 09:40
Аз не пуша!

e4o
05-18-2005, 19:37
pu6a ot 5 godini nqkude,
a za6to prosto imam 4ustvoto 4e imam nujda ot cigarkite i ponqkoga daje se poburkvam bes tqh :shock: :(

bulgarche
05-19-2005, 18:43
Вече не пуша.
Отказах ги отдавна

incheto
05-19-2005, 19:34
Та защо пушите всъщnost ? :arrow: mi nikoi ne znae
И защо и кога почнахте да пушите ? :arrow: zashtoto priqtelkite mi pusheha i me nau4iha i men tova beshe v 4 klas!

pLaMa4eTo
05-19-2005, 20:10
emi po4nah qnuari 2005 na edin kupon ... i ot togava uj po kuponi samo 6tqh d apu6a ama to kvo stana zeh da si kupuvam kutii... i sq si pu6a ot vr na vr.. ama vse o6te ne izpitvam 4ak takuv lud nikotinov glad..moga i bez moga i sas cigari taka 4e.. :roll:

KISSKA_
05-21-2005, 09:29
Ami az ne pu6a,mn se kolebaeh dali da po4vam,no re6ih,4e e tapo...Kato se zamisli6 nqma nikakav smisal da pu6i6,to ne e treva,4e da ti strava veselo,tfa sa edni gadni cigari deto samo te trovqt..Osven tfa kato pitam maika mi ili ba6ta mi ili vaob6te nqkoi dr po-golqm,koito pu6i,kato go pitam "6t0 si po4nal da pu6i6?" i toi:"Ami ot gazariq i sega iskam da gi otkaja i ne moga" Tei 4e....nqma nikakaf smisal da se pu6i :)

^DqVoL^ [-_^]
05-22-2005, 10:10
Ami az pu6a ot 11 godi6en i mislq 4e go pravq ne za6toto mi haresva,a za6toto priviknah ve4e.V na4aloto go praveh za gazariq a i za6toto se dvijeh s po-golemi ot men,koito pu6eha.Posle zapo4nah da prekalqvam s opitite,po4nah postoqnno i priviknah.Sega syjalqvam mnogo,no si mislq 4e ve4e ne moga da gi spra :evil:

`cannibal`girl
05-22-2005, 11:32
temata e "za6to pu6ite" , a ne
dali pu6ite. ami za6toto se kogat
sam nervna cigarite mi deistvat mn
dobre, sa6to taka sled kato pu6a treva
gi polzvam i za zatapka :\ am mislq skoro
da gi otkazvam..

aBeP4eTo
05-22-2005, 11:42
защо пуша..? :arrow: всъщност незнам мисля, че това вече ми е станал кофти навик, но ми харесва да го правя знам, че се тровя, но ми харесва. Приятно е да започвам всяка сутрин деня си с една цигарка.
кога и защо започнах..? :arrow: еми някаде от две години първо ми беше интересно, защото всички от моя клас пушеха и само аз не и ми беше много интересно общо взето любопитство.

snowboardlady
05-24-2005, 09:57
kogato se iznervim pu6im v pove4eto slu4ai e taka,no vsu6not ne pomaga koi znae kolko,sled 5min pak kato se iznervi6,kvo o6te 1kutiq li??vse pak znaete pogovorkata-cigarite sukratqvat jivota s 14min,a sexa go uduljava s 20!!!ahhah

Lil` Bow Wow
05-24-2005, 14:08
Пуша за ГъЗаРиЯ ААААГАХГАХГАХГАХГАГХАГХАГ ХА их ня е аз не см гзар аз см сдухлю :)
Почнах да пуша щото ф тоя живот тряя са опита от сичко !!! Аз опитах...Опитах и Ми ХаРеСа :)

^FaiNt^F
06-12-2005, 12:50
mda pu6a...6toto me kefi....otpuska me...pu6a ot 6ti klas

Lord_Stormy
06-12-2005, 18:44
Пуша защотото се успокоявам така. Как започнах? Както всеки един хлапак започва "Всички от моя клас пушеха и ..."

lina15
06-12-2005, 21:41
ami az sega sum na 15 a pu6a,mislq 4e bqh na 10 i poluvina.Ami pu6a za6toto mnogo mi haresva i za6toto sum se pristrastila.Opitvala sum se da gi sprq no qvno NQMAM volq :(

06-12-2005, 21:47
za gazariq :evil:

kaka_lara
06-13-2005, 07:24
Uspokoiava me i mi dostavq udowolstwie :wink: po4nah da pusha 10 klas (bila sum na 16), v 7mi klas sushto imah opiti, no edinstwenoto koeto naprawih e da se zaribq po kafenceto...Mi zashto li po4nah znam li? Beshe kraia na sroka kusno se setiha da ni oformqt, posledni 2 sedmici do kraia na u4ebnata godina, 2 daskalki mi bqha opunali nerwite na max, imah si i li4ni problemi i kogato sleznah mejdu4asieto instinktiwno popitah edna frendka "moje li edna cigara", kato se pribrah v kvartala si kupih kutia i takammm...Vse si mislq 4e ako bqh po4nala da pusha za guzaria, shtqh da go naprawq 5-6 klas zaedno s "guzar4etata" ot klasa, znam li? :wink:

CRaZy_IKT
06-21-2005, 16:54
I AZ NEZNAM

Dorianchety
06-22-2005, 15:29
za ospokoqvane na nervite :evil:

girlpower
06-22-2005, 16:15
Ами аз пуша на две ,три седмици по два,три фаса!

strawberry
06-22-2005, 18:02
Аз не пуша.Но и не ми се иска да пуша,защото не ми се умира от рак на белите дробове или нещо друго :!: :!: :!:

Ollas
06-23-2005, 18:47
В края на октомври месец 2004г. бях в огромна емоционална дупка и тогава открих, че цигарите ми действат успокояващо.. по един или друг начин. Разбирам сега колко е глупаво да пушиш, но е доста трудно да се откажа. Мога да издържа няколко дни без цигари, но направо откачам в един момент.

Chiana
06-23-2005, 21:04
neznam za6to pu6a no mi haresva :shock: ne be prosto namiram uspokoenie i mi e kef da si pu6a i ne moga da si predstavq sebe si bez da pu6a za6toto tova e 4ast ot sobstvenata mi individualnost i nikoi ot poznatite mi kaza 4e ne moje da si me predstavi bez da pu6a. emi da to az pu6a kat smok :roll: i ne moga i da gi otkaja a i ne iskam;} i ne go pravq za gazariq :evil:

lady_bird
06-23-2005, 21:07
pu6a,za6toto sum nervna i napuk na celiq svqt!

kristin_
06-24-2005, 08:24
Та защо пушите всъщnost ? :arrow: mi za6toto mi haresva i nemoga da spra
И защо и кога почнахте да пушите :arrow: mi novo u4ili6te novi hora interesnoto nepoznatoto i taka po4nah i do den dne6en si pu6a

blackboy
06-28-2005, 07:12
http://forum.kefche.net/style_emoticons/default/happy.gif ми...казаха ми ,че ми успокояват нервите и затова тогава само :lol: :lol:
За друго... не знам.. съмнявам се да имам друга причина...

FairyNymph
06-28-2005, 14:27
Ами аз пуша изключително рядко и го правя само заради компанията или ей така да се успокоя...ти що пушиш? 8)

problemniq
07-05-2005, 16:38
Не пуша ама като гледам повечето май от нерви-> за успокоение.А като другите пушат а ти не почваш да се чувстваш еди как си, и може и ти да почнеш.общо взето заради другите(нервите не си ги създаваш за удоволствие).

Ge0rg1
07-12-2005, 16:46
На 16 съм и не пафкам. Яко е да ама просто не ми се почва... Ама кат ви гледам вие сте доста нервни няма смисал. Аз кас съм нервен си права "у-са" :)) место цигарка и такам ай peace. :shock:

DarkHope
07-12-2005, 17:06
Защо пуша ли..
И аз не знам
Събрах се в такава компания...Пропуших и аз..
Грешка беше...Но не съжалявам

DiEsEl_GiRl4eTo
07-13-2005, 11:40
Пуша, защото ми действа успокояващо. Пуша от около година. Пуша, защото ми е приятно. Ако не ми беше, нямаше да го правя.

kFL
07-13-2005, 19:40
pu6a da sa ospokoq .. ph gluposti ..uspokoqva6 sa 6tot si iznerven kat ne pu6i6 .. a si iznerven kat ne pu6i6 6tot si pristrasten.. sq ko 6i mi kajite 4i nepu6a4ite kat izpu6at ena cigara 6sa uspokoqt li ..as pu6a 6ot sum pristrasten.. po4nah gi 6oto ma zamaivaha.. ve4e ne iskam ama otkazvaneto siibalo maikata

SineOkata_P
07-13-2005, 20:45
mi kogato sam nervna ili s kompaniq ,a s tqx sam vseki den

Kill Zone
07-14-2005, 11:38
Ами започнах да пуша преди две години и то от тапотия.На един купон реших да си дръпна веднъж и след това като тръгнахме по кафетата започнах да си копувам и циграи и така до днес.Демек пуша от чиста тапотия.Проблемът е само в това,че досега сам ги спирал около 4 пъти за по 2-3 месеца и като се изнервирам изключително много пак протягам ръка кам тях.

-=Поздрави=-

HoUsE_StYle
05-27-2007, 15:07
пуша щото е много яко и верно деиства оспокояващо :D апа и аз не помня за кво ги по4нах...маи 6тото си4ки пу6иха и пробвах и ми бе6е безразли4но ама ся ми е мн яко и така..до ден дне6ен хах

NFW`
05-28-2007, 09:26
Пропуших...ами от гъзария главно. :)
Сега са навик...и не ми се спират.

~egoistiC~sister
05-28-2007, 09:55
Аз пък искам да се науча да пуша :mrgreen:

<black soul>
05-28-2007, 15:11
като по-малка за гъзария реших да почна да пуша... :roll: разбира се не беше изобщо пушене, не гълтах и пуших по 2-3 цигари на седмица, когато решим да се съберем! :wink: на другите не им хареса и те спряха, но мен пък почна да ме кефи. мина време и наистина реших да си купувам цигари. тогава бях на 13! пуша вече от 1 година почти... кефи ме. когато почна да се нервя заради нещо или когато ми е скучно паля една цигара и всичко се подрежда. :P разбира се има и друго решение, но това ми харесва. и определено не го правя за гъзария! защо всички смятат, че половината от тези коиито пушат го правят за гъзария!?!? :smt013 пфуу... да, аз почнах заради гъзарията, но отдавна не пуша за тва! :smt019 всички които не пушат смятат че другите го правят за гъзария, без дори да знаят кво е усещането!!! :smt011 :smt012 :smt014 ох .. тааа...може би ще ги спра някой ден. O:) или поне ще ги намаля... но сега не смятам да се заемам с тва! :wink:

sWeEt_SeEd
05-28-2007, 15:58
Пуша щото искам и ме кефи и щото обожавам усещането сутрин,да запаля една цигара с кафето...блаженство...ебаси 'гъзарията', а? И в нас като съм сама...пак се правя на 'гъзарка'...сигурно :mrgreen:

bloodybaby
05-28-2007, 17:17
Пропуших защото исках да се правя на интересна пред момче.Тъпотия!Той спря да пуши от около година вече, ама аз не!
Сега просто ми харесва пушенето - кашлянето сутрин :-D запушеният нос, при по - студено време :-D храчките :-D гадният вкус в устата...
Аве всички си знаете :-D
Та така - пуша, защото не мога да спра - пушачка съм от 9 години!Пуша щото съм тъпа затова.Както и всички останали пушачи!

{Kiss`My`Lips}
05-28-2007, 18:32
ami iaz po4nah da py6a za da se pravq na ,,,,,,gotina,,,,,,,, pred edno mom4e i pred edni ,,fr,,.Py6a ot 2 godini...am adskiii me kefi i py6a mn0g0..vredi zn no e GOLQM KEF!!!

black_idiot
06-01-2007, 22:37
доставя ми огромно удоволствие,нямам търпение всеки миг да споделя с една цигара. Случвало се е да издържам по 10 дена да не пуша, но за да ги спра трябва да поискам, а аз не изгарям от желание.

06-03-2007, 07:19
abe ei sme6kii kfo govorite "dostavq mi udovolstvie,nujdaq se ot tqh,ne moga bez tqh,uspokoqvat me,nervna sam" i tn. q se 6ibaite we ne6tastnicii pu6at ot 1 godina i ve4e ooo az ne moga bez tqh q mrete v kofite we!!i az pu6a ot vr.na vr!!!
po temata ami propu6ih 6toto se praveh na gazar4e v 6 klas s drugite i taka no ne mi e bilo cel v jivota predpo4itam da pu6a koz :twisted:

gabrielka@a
06-03-2007, 08:42
Значи.. започнах да пуша след като едно момче ми заяви, че много се кефи на момичета, които пушат :) и после почнах да пуша по често и то взе, че ми стана навик :) Пуша, защото ми харесва! :)))
А ако на момчето му харесваха момичета,които се самоубиват щеше ли да го направиш???

bloodybaby
06-03-2007, 10:03
Значи.. започнах да пуша след като едно момче ми заяви, че много се кефи на момичета, които пушат :) и после почнах да пуша по често и то взе, че ми стана навик :) Пуша, защото ми харесва! :)))
А ако на момчето му харесваха момичета,които се самоубиват щеше ли да го направиш???
=D> =D> =D>

Buhtaaa
06-03-2007, 10:14
ami pochnah zaradi gyzariqta i posle prodyljih shtoto ne mislq che moga da se otkaja ... da de az ne sym i probvala :)

KiLLeR_InSTiNkT
06-03-2007, 11:14
Интересен въпрос - защо пуша? Може би съм си създала един гаден навик и, когато съм нервна първото нещо, което правя е да запаля една цигара. Сутрин с кафето, вечер преди лягане, да не говорим понякога за цигарите, които изпушвам през деня като съм навън...
Първата си цигара запалих на 14, но сериозно си пафкам от 17 годишна.

tirintina
06-03-2007, 14:33
ne pusha chesto no nai ve4e go pravq kogato sam nervna ili qdosana...ina4e propushih na 14 togava zapalih cigara za 1 pat ... :-#

NFW`
06-03-2007, 14:39
Значи.. започнах да пуша след като едно момче ми заяви, че много се кефи на момичета, които пушат :) и после почнах да пуша по често и то взе, че ми стана навик :) Пуша, защото ми харесва! :)))
А ако на момчето му харесваха момичета,които се самоубиват щеше ли да го направиш???

Брей, брей, аман от оригиналност...И от крещящи цветове.И от простотия. I'm out. :-$

xax
06-03-2007, 14:40
mi pu6a 6toto ve4e mi stana navik i ne moga bez tqh a ina4e gi po4nah zaradi gazariq predi godina i ne6to

time2rock
12-13-2008, 21:20
Нека изкарам 1 тема от миналото. :-D
Добре,разбирам.Пушите - от гъзария, успокоява ви,за компания. Ама замисляте ли се,че колкото и да ви е яко вашите дробове се пълнят с адски вредни химикали и т.н. Разбирам да ти е яко да правиш нещо и да не си вредиш,но при положение, че си съкращаваш живота, не ти ли става гузно.Как може да се кефиш,при положение,че осъзнаваш,че там-някъде вътре в теб влиза дим,който ти вреди?Защо го правите?Осъзнавате ли изобщо вредата,която си причинявате?

girl91
12-13-2008, 21:44
Аз не пуша!

gPa3HuTeJl
12-13-2008, 21:47
Пуших, когато родителите ми започнаха да се развеждат... почнаха се скандалите... развода...с1дилища... и аз да успокоя нервите чат - пат запалвах... е сега 2 години по - к1сно след развода родителите ми се с1браха... аз не пуша... щастлив с1м... с изключение, че се чувствам като перфорирано билетче от гратския транспорт щото ме нар1фа куче снощи 8-)

kuklichka_bg
12-13-2008, 22:04
Не пуша.Тъпо е! Пробвала съм, но не виждам смисъл :?

InnchetO
12-13-2008, 22:16
Започнах да пуша през .. Октомври 2006 мисля (think) октомври или ноември 2006 беше :) тоест съм била на .. 12 почти 13 :)
Защо почнах да пуша .. аммии .. да видя какво е :) аз съм си на мнение , че един път се живее - всичко трябва да се опита :)
Защо пуша .. вече е навик :) докато се усетя вече бях свикнала с цигарата в ръката :) Може да не ми се пуши , но просто сякаш нещо липсва от ръката ми .. и до ден днешен паля доста често без да ми се пуши просто ей така , де се вика ..
Попринцип паля средно по 3 цигари на ден :) иначе ако не си купувам цигари и без цигари ще карам .. ще ми е малко shit началото просто защото на моменти дори се улавям да седя с двата пръста пред устата .. ще го преживея ;)
Пълната лудница ((:

time2rock
12-13-2008, 22:43
А какво става като осъзнаете колко си вредите?Не ви ли става гузно?Макар и навик,това е нещо което влияе отвратително на органите ви... :-o Според мен всеки навик трябва да се спре,когато той влияе отрицателно,а и заплашва по накакъв начин живота.
П.С. Да не говорим,че всеки ден дишам пушъка на десетки хора и дробовете ми са сигурно като вашите вече :-x

HardcoreSyndrome
12-13-2008, 22:50
А какво става като осъзнаете колко си вредите?Не ви ли става гузно?Макар и навик,това е нещо което влияе отвратително на органите ви... :-o Според мен всеки навик трябва да се спре,когато той влияе отрицателно,а и заплашва по накакъв начин живота.
П.С. Да не говорим,че всеки ден дишам пушъка на десетки хора и дробовете ми са сигурно като вашите вече :-x
Я си помисли малко за въздуха, който дишаш.
За храната, която ядеш. За стреса в ежедневието..само това ти стига да умреш млад/а! Ако всичко това, което изброих + хиляди други неща, бяха наред, щеше да е различно.

HUG
12-14-2008, 12:53
защото ми харесва и не искам да ги спирам :-D

hardball
12-14-2008, 13:08
Да ми е гузно? Що да ми е гузно.
На някои хора гузно ли им е че са тъпи пyтки?

PiruBloodz
12-14-2008, 13:30
А какво става като осъзнаете колко си вредите?Не ви ли става гузно?Макар и навик,това е нещо което влияе отвратително на органите ви... :-o Според мен всеки навик трябва да се спре,когато той влияе отрицателно,а и заплашва по накакъв начин живота.
П.С. Да не говорим,че всеки ден дишам пушъка на десетки хора и дробовете ми са сигурно като вашите вече :-x

Пасивните умират по-бързо
т.е. на теб ти вреди повече :)

carinaNebula
12-14-2008, 13:38
^и по тази причина,да почна да пуша,защото ако не пуша ще умра по-бързо? :lol:

hardball
12-14-2008, 13:41
Абе всеки си умира като му е време. Като те блъсне влак много важно пушил ли си. :-o

time2rock
12-14-2008, 15:03
Абе всеки си умира като му е време. Като те блъсне влак много важно пушил ли си. :-o
И дай,защото може да ме блъсне влак,да почна да се тровя :-D Сякаш всеки втори го блъска влак,че вече го даваме за пример.Вместо да видите внуците си и да живеете по-дълго,дайте да мрете,че нали разбираш,все някога ще дойде тази смърт.Като остареете ще разберете колко значими ще са тези 5-10 години от вашия живот,които няма да притежавате защото цял живот сте пушили.И не вярвам да умра по-рано като не пуша,защото макар и да влиза дим в дробовете ми,не влиза толкова много колкото във вашите :-o Все пак вие поемате и вашия дим и дима на околните и става повече отколкото ние,които приемаме чужд дим,без наш (объркано го написах ама дано сте схванали :oops: )
Извод: Пушете си,ама малко по-настрани от нас и някой,който има време да ми опише плс какво толкова го впечатлява и му доставя удоволствие толкова много,че да пуши без да се замисля с колко дни си съкращава живота.
П.С.Не се заяждам с никой,просто искам наистина да разбера причината заради която го правите. :)

OtherDimension
12-14-2008, 15:04
Абе всеки си умира като му е време. Като те блъсне влак много важно пушил ли си. :-o
И дай,защото може да ме блъсне влак,да почна да се тровя :-D Сякаш всеки втори го блъска влак,че вече го даваме за пример.Вместо да видите внуците си и да живеете по-дълго,дайте да мрете,че нали разбираш,все някога ще дойде тази смърт.Като остареете ще разберете колко значими ще са тези 5-10 години от вашия живот,които няма да притежавате защото цял живот сте пушили.И не вярвам да умра по-рано като не пуша,защото макар и да влиза дим в дробовете ми,не влиза толкова много колкото във вашите :-o Все пак вие поемате и вашия дим и дима на околните и става повече отколкото ние,които приемаме чужд дим,без наш (объркано го написах ама дано сте схванали :oops: )
Извод: Пушете си,ама малко по-настрани от нас и някой,който има време да ми опише плс какво толкова го впечатлява и му доставя удоволствие толкова много,че да пуши без да се замисля с колко дни си съкращава живота.
П.С.Не се заяждам с никой,просто искам наистина да разбера причината заради която го правите. :)
айде трай, бееееееееееееееееееееееее !!!!!!!!!
бахти тъпака

hardball
12-14-2008, 15:22
Мързи ме да чета тъпотии. Хората умират ежедневно от какви ли не неща. 6000 човека дневно умират, защото нямат достъп до чиста вода за пиене.
Всеки втори не го блъска влак, що реши, че всеки втори умира, защото пуши?


Като дишаш кислорода ти износва клетките. Седи си и си мисли как умираш бавно .

5StaR
12-14-2008, 15:46
Пуша, защото ми харесва...

Харесва ми да запаля цигарата, да си дръпна силно и да усетя аромата, а после да издишам дима, наслаждавайки се на вкуса... ;)

..който е на лайна, ако не са ментол ? :-o :-o

Swinkenhoffer
12-14-2008, 15:54
Според мен, за да пушиш, трябва да си тъп.
Никой не меже да ме убеди в противното.
Толкова. 8-)

А пушачите, които не се съобразяват с другите, са тъпи, нагли и трябва да бъдат заличени от лицето на земята. :D

5StaR
12-14-2008, 16:03
обикновено питам преди да запаля,

просто от любопитство питам... някой казвал ли ти е " не, недей да палиш, като се махна тогава" ... предполагам всички ти казват .. пали нп, даже и да им е супер противно ? 8-)

Swinkenhoffer
12-14-2008, 16:21
Според мен, за да пушиш, трябва да си тъп.
Никой не меже да ме убеди в противното.
Толкова. 8-)

А пушачите, които не се съобразяват с другите, са тъпи, нагли и трябва да бъдат заличени от лицето на земята. :D

обикновено питам преди да запаля, но ако има някой с подобно мнение и го развява като изпраните си гащи, то тогава паля и с кеф му осмърдявам живота... ;)
Принципно си прав, но разбери, че всеки ден ми е писнало любезно да моля да не ми се пуши в лицето, но да не получавам и нищожно разбиране. До един момент се търпи, ама после вече не се трае. :?

Disrespect
12-14-2008, 16:47
абе защо цигарите трябва да са толкова обсъждан проблем??

Някои харесват боб, други цигари, ебахти..
Вкусове всякви
на някои може би им е под достойнството да ядат боб?
или за да ядеш боб трябва да си тъп..

time2rock
12-14-2008, 21:53
абе защо цигарите трябва да са толкова обсъждан проблем??

Някои харесват боб, други цигари, ебахти..
Вкусове всякви
на някои може би им е под достойнството да ядат боб?
или за да ядеш боб трябва да си тъп..
Хах , добър пример. :grin: Ми да кажем че боба не вреди ? Знам че от шибания мръсен от коли и заводи въздух умирам,но това е неизбежно,а цигарите са предодвратими.Ама,както гледам оттук само 2-3ма ми отговориха без да ме нападат,така че няа задаам повече въпроси-няма смисъл.Пушете си...приятно ходене към моргата :lol: Лека вечер ^^]

Disrespect
12-14-2008, 22:00
абе защо цигарите трябва да са толкова обсъждан проблем??

Някои харесват боб, други цигари, ебахти..
Вкусове всякви
на някои може би им е под достойнството да ядат боб?
или за да ядеш боб трябва да си тъп..
Хах , добър пример. :grin: Ми да кажем че боба не вреди ? Знам че от шибания мръсен от коли и заводи въздух умирам,но това е неизбежно,а цигарите са предодвратими.Ама,както гледам оттук само 2-3ма ми отговориха без да ме нападат,така че няа задаам повече въпроси-няма смисъл.Пушете си...приятно ходене към моргата :lol: Лека вечер ^^]

и кво като не вреди?
абе той си вреди честно казано ама..
шоколада вреди
пържените картофи вредят

обаче всички ги консумират, нали?

всичко вреди в неограничени количества, така че колкото и да се говори против пушачите - същия кур :)

InnchetO
12-15-2008, 08:56
Оф абее .. айде непушачите във ваш'та си тема а ? :x
Какво сега сички оо не пушачите са тъпи .. тцтц .. секи с мнението си нали ? #-o

Плюс това .. смърта си е смърт .. все някога умираш .. дали по-рано или по-късно цигарите не определят .. особено сега , като милиони хора умират от катастрофи , ще ми кажеш , че в автобуса да кажем има 10 пушача и 10 непушача .. пушачите умират непушачите са спасени ? хаха .. виЦ :)

babity
12-15-2008, 09:32
Предпочитам да умра мъчително след изпълнен с удоволствия живот, отколкото да умра леко след изпълнен с лишения живот... :)

Да, започвам да си мисля също. Преди супер много се надъхвах да спра, защото си вредя. Вече се опитвам да се примиря с бъдещата ми (и надявам се далечна във времето) смърт и си го карам така, както ми е приятно, пък ако ще и това да включва цигара (или цяла кутия с цигари) 8-) .

Swinkenhoffer
12-15-2008, 09:34
Е, то цигарите не винаги са определящ фактор как/кога ще умреш. Под нас живееше едно бабе, дето пафкаше нон-стоп и се спомина на приличната възраст от 87.. или някъде толкова. 8-)

А от мнението на Raybeez да се разбира ли, че който не пуши, живее в лишения? :D

babity
12-15-2008, 09:37
Е, то цигарите не винаги са определящ фактор как/кога ще умреш. Под нас живееше едно бабе, дето пафкаше нон-стоп и се спомина на приличната възраст от 87.. или някъде толкова. 8-)

А от мнението на Raybeez да се разбира ли, че който не пуши, живее в лишения? :D

Може да се каже. 8-) Не знам дали е заради навика или наистина си е така, ама в най - изнервените си състояния ако не запаля подивявам. Излизам от час, в който даскалката се е гаврила с мен, слиза, паля си цигара и съм нов човек. От тази гледна точка непушачите губите страшно много... :D :D :D

Swinkenhoffer
12-15-2008, 09:43
Е, то цигарите не винаги са определящ фактор как/кога ще умреш. Под нас живееше едно бабе, дето пафкаше нон-стоп и се спомина на приличната възраст от 87.. или някъде толкова. 8-)

А от мнението на Raybeez да се разбира ли, че който не пуши, живее в лишения? :D

Може да се каже. 8-) Не знам дали е заради навика или наистина си е така, ама в най - изнервените си състояния ако не запаля подивявам. Излизам от час, в който даскалката се е гаврила с мен, слиза, паля си цигара и съм нов човек. От тази гледна точка непушачите губите страшно много... :D :D :D
:D
Идеята ми беше, че не мога да се чувствам лишена от нещо, заради което ме заболява глава и се омирисвам.
Тук е мястото да вметна, че и аз съм пушила, щото всички около мен пушеха (демек не съм била особено умна), но така и не можах да се зарибя и ги спрях от нищото. Все пак.. колко време трябва да си пушил, за да се пристрастиш сериозно? Знам, че за всеки е индивидуално, ама ми е интересно някой да каже. 8-)

HardcoreSyndrome
12-15-2008, 10:44
Явно не ти е харесало, докато за мен е наслада и съответно лишаването от това удоволствие е лишение... ;)
Такаааа, така 8-)

ANTIHUMAN
12-15-2008, 12:11
Та защо пушите всъщност ?
И защо и кога почнахте да пушите ?

Почнах в 4 клас!Спрях ги за няколко години и от миналата година пак почнах (т.е. 10 клас)

Защото съм пристрастен към цигарата, а не към никотина! След Нова Година ще се опитам да ги откажа!

time2rock
12-15-2008, 12:39
абе защо цигарите трябва да са толкова обсъждан проблем??

Някои харесват боб, други цигари, ебахти..
Вкусове всякви
на някои може би им е под достойнството да ядат боб?
или за да ядеш боб трябва да си тъп..
Хах , добър пример. :grin: Ми да кажем че боба не вреди ? Знам че от шибания мръсен от коли и заводи въздух умирам,но това е неизбежно,а цигарите са предодвратими.Ама,както гледам оттук само 2-3ма ми отговориха без да ме нападат,така че няа задаам повече въпроси-няма смисъл.Пушете си...приятно ходене към моргата :lol: Лека вечер ^^]

и кво като не вреди?
абе той си вреди честно казано ама..
шоколада вреди
пържените картофи вредят

обаче всички ги консумират, нали?

всичко вреди в неограничени количества, така че колкото и да се говори против пушачите - същия "мъжки полов орган" :)
Ама вредят в по-малка степен.
А за другите отговори,добре,защо все се оправдавате как може да умрем от камион,автобус,камък,раздр ни от лъв.Защо все давате примери,че и да не пушиш пак ще умреш.Ами какво става с твърдението,ако оживеем и слава Богу не ни удари или разкъса нищо?Тогава какво правим с въпроса за пушенето?Тогава не вреди ли много и не скъсява ли живота.Защото аз не пуша и не ме блъска кола,М. пуши и не го блъска кола.Представете си колко след М. ще умра ако сметнем за естествена смърт(не говоря ако сме болни от нещо друго).Е,сега как ще се оправдаете. Верно има хора,които са погалени от Бог и дори да пушат всеки ден по 300 цигари пак да доживеят до 90 години.Ама не всеки е помилван,нали? ;) Замислете се дали не можете без тези цигари.Казвам го за ваше добро.Знам,че сега някой нервни пак ще ме нападнат,че не съм им майка,но наистина без цигарите живота е по-лек.Като се ядосаш-броиш до 10 и се успокояваш.Няма смисъл да пушиш...Оффф...Това си е до воля на човек и май наистина няма смисъл да ви увещавам и както гледам няма да сбъдна мисията за която съм родена-да накарам хората да спрат да пушат :-D

Disrespect
12-15-2008, 12:51
](*,)

time2rock
12-15-2008, 13:28
](*,)
Това като одобрение на думите ми ли да го разбирам :lol:

hardball
12-15-2008, 13:37
Оф, завлечи си ще-ви-надживея-всичките-самочувствието някъде другаде, защото от цигарения дим сигурно всичките ще умрем, ама никой не е оглупял досега- имаме си глави на раменете и знаем какво правим и това, че не пушиш, не те прави по- интелигентен. Това да направиш някакъв шибан избор и да стоиш зад него не ти струва толкова, ние си седим зад нашия, ти зад твоя, разликата е нулева, защо тогава си толкова важен и се чувстваш длъжен да ни просветиш ?
Ааа, забравих, защото си пазиш белите дробове. Погрижи се и за мозъка, че явно от пасивното пушене е атрофирал.
Ако решиш да се откажеш от всичко, което ти вреди просто се гръмни отсега, защото такава опция няма или се присъедини към някоя секта за да спиш спокойно.

Ааа, и другото. Аз нетолерантен към останалите пушач, не съм виждала, но нетолерантните непушачи бих им откъснала главите. Ма разбира се, минете всички да проповядвате истината-и-само-истината за това колко си вредим, а в темата "защо не пушите" дори не влизам, защото няма какво да кажа. "Защо пушите?" - нима не пушите? Прескочи темата, ако много те сърби- хикса горе вдясно.

И път към моргата скоро нямам, пък и не вярвам мене да викнат да те разпознавам :x

time2rock
12-15-2008, 13:45
Оф, завлечи си ще-ви-надживея-всичките-самочувствието някъде другаде, защото от цигарения дим сигурно всичките ще умрем, ама никой не е оглупял досега- имаме си глави на раменете и знаем какво правим и това, че не пушиш, не те прави по- интелигентен. Това да направиш някакъв шибан избор и да стоиш зад него не ти струва толкова, ние си седим зад нашия, ти зад твоя, разликата е нулева, защо тогава си толкова важен и се чувстваш длъжен да ни просветиш ?
Ааа, забравих, защото си пазиш белите дробове. Погрижи се и за мозъка, че явно от пасивното пушене е атрофирал.
Ако решиш да се откажеш от всичко, което ти вреди просто се гръмни отсега, защото такава опция няма или се присъедини към някоя секта за да спиш спокойно.

Ааа, и другото. Аз нетолерантен към останалите пушач, не съм виждала, но нетолерантните непушачи бих им откъснала главите. Ма разбира се, минете всички да проповядвате истината-и-само-истината за това колко си вредим, а в темата "защо не пушите" дори не влизам, защото няма какво да кажа. "Защо пушите?" - нима не пушите? Прескочи темата, ако много те сърби- хикса горе вдясно.

И път към моргата скоро нямам, пък и не вярвам мене да викнат да те разпознавам :x
Извинявай,мило ми момиче,задето искам да си-запазя-белите-дробове-и-имам-самочувствие-някфо-си-там-дето-не-те-разбрах.Аз през всички тези постове да обидих някой лично или да се заяждах?Освен да задавам въпроси и да се опитам да втълпя нещо в главите ви не съм се заяждала по никакъв начин.А ти в този твой пост не спря да потаряш колко съм била надута,мислела съм че ще оживея повече,да ходя да се гръмна и т.н.Аз акъл имам,не го мисли,не е пострадал.По нищо от този форум не можеш да разбереш колко ми е акъла,нито аз твоя и затфа не говоря за акъл и мозъци.Така че ако имаш да обясниш нещо,моля,по-мило понеже изобщо незнаеш каква съм за да си правиш изводи.Капиш?
Аз те уважавам и не обиждам и желая същото отношение.А на момчето над теб отговорът беше достатъчно изчерпателен и разбрах голяма част от въпросите си.Затова благодаря за отделеното му време. :) Наистина е прав като се замисля :-o

hardball
12-15-2008, 14:03
Не намирам уважително да влизаш в тема, по която нямаш какво да кажеш и да говориш като на идиоти, как сме щели да умрем и как сме били пасивни убийци едва ли не.
Който намира за уважително да го пратят в моргата да вдигне ръка?

Хич не ме интересува, дали съм ти засегнала крехките чувства с моите заяждания, които явно попадат в категория тежко неуважение. Пхах.

Истината е, че ако някой ми каже сериозно в лицето, че пътувам към моргата и купа глупости, дето избълва ще му отвия такъв шамар, че няма да му се вярва. Уважение my ass. Като уважаваш някого не му се бъркаш в изборите, никой тук не пропагандира пушенето, нито в тази тема, като нещо здравословно, "което готините правят", нито в темата "защо не пушите", където ШОК пушачите не пишат.

Но ти в знак на уважение влизаш в темата да изсереш мнение по въпрос, който не е зададен на теб. Всъщност темата е за пушачи и ти решаваш, че щом пушачите влизат да пишат тук- ти трябва да се разпишеш и със силата на истината да ни вкараш в правия път.
Говоря ти за адското самочувствие да казваш на другите кое е правилно и кое не.
Говоря ти за неуважението едва ли не да пращаш хора в моргата. Не се съмнявам, че ще гориш в ада за това :lol:

1. Аз ще си пиша както реша, тебе или те кефи или не те кефи, можеш да мрънкаш или да ми отговориш в тоя тон, макар че и в двата случая пак не ме кефиш.
2. Ти ми казваш, че пътувам за моргата, аз ти казвам, че си куха. Малко ти е.
3.100 човека ти обясниха във всякакви вариации на добрия тон, че няма какво да ни мислиш нас пушачите и сме наясно с рисковете и последствията, ти продължаваш да пишеш. ЦЕЛИЯ!

Ся очаквам якия отговор, ма по- достойно ще е да си го спестиш.

Riot
12-15-2008, 14:19
аз не пуша защото така ми е КЕФ
иначе тия дето не пушат
и се опитват да дават акъл на пушачите са доста жалки
всеки живее така както иска

time2rock
12-15-2008, 14:23
2. Ти ми казваш, че пътувам за моргата, аз ти казвам, че си куха. Малко ти е.


Ся очаквам якия отговор, ма по- достойно ще е да си го спестиш.
Само че тфа дето казвам аз е истина,нали разбираш.И аз мога да бъда груба.Яко ли е ?Вярвай,мога да бъда толкова отвратителна,че да ти стежня живота само с думи.Но не е това целта ми.Аз пиша у форум и спазвам правилния тон.За разлика от някой...нали хващаш? ;)
И отде разбра,че съм куха?Или явно ние дето не пушим сме баси и задръстения народ.Или които питаме нещо,или които имаме мнение,или които решим да правим дискусия.Ми добре бе!Като съм куха и съм под достойнството ти,моля не губи от ценното си време да отговаряш на гадните ми въпроси.Аз реших да си задам въпросите тук,а вие направихте от мухата-слон.
А на теб, Raybeez , нямам какво да отговоря.Просто отговора ти беше много смислен и изпипан и невиждам какво мога да напиша по него,с което да опровергая нещо,да оспоря или да задам нов въпрос. :-P

hardball
12-15-2008, 14:29
Куха си, защото след като ти казах да не се занимаваш с мен и да си запазиш позицията на "доброто дете, дето невъзпитаните какички по форума го заяждат, пък видите ли...", а ти реши още по- да затънеш.
Куха си, защото "стЪжни" идва от тЪга, не от тЕжко.
Куха си, защото "ако искаш ще ми стъжниш живота, ма видиш ли не искаш".
Куха си, че даваш акъли без да ти ги искат. Явно не искам да живея дълго, явно не искам да си пазя дробовете, явно искам да съм груба и заядлива и определено не държа да спазвам добрия тон за поддържам кухото самочувствие на сдуханяци.

И за да запазя духа на дискусията, ще отговоря на въпроса ти:
МНОГО Е ЯКО.


:x

time2rock
12-15-2008, 14:39
Куха си, защото след като ти казах да не се занимаваш с мен и да си запазиш позицията на "доброто дете, дето невъзпитаните какички по форума го заяждат, пък видите ли...", а ти реши още по- да затънеш.
Куха си, защото "стЪжни" идва от тЪга, не от тЕжко.
Куха си, защото "ако искаш ще ми стъжниш живота, ма видиш ли не искаш".
Куха си, че даваш акъли без да ти ги искат. Явно не искам да живея дълго, явно не искам да си пазя дробовете, явно искам да съм груба и заядлива и определено не държа да спазвам добрия тон за поддържам кухото самочувствие на сдуханяци.

И за да запазя духа на дискусията, ще отговоря на въпроса ти:
МНОГО Е ЯКО.


:x
:-) Разкри ме.Аз съм г-жа Куха,дето вчера те учих как да приличаш на мен.И моля моля,не ми прави само забележки за правописа,че да не почна аз.Не казвам,че нямам,но не това е темата на разговор.И откъде подяволите знаеш,че си ми кака :razz: Или ако случааайно си с 1-2 год. по-голяма от мене трябва да ти се кланям???!!!Аре ходи се заяждай с някой на твоето интелектуално ниво.Аз няам намерение да продължавам,како :-) :booooomb:

hardball
12-15-2008, 14:54
Тъй като не си минала още на твърда храна, ще ти го сдъвча.
"Како" идва от репликата "доброто дете, дето невъзпитаните какички по форума го заяждат, пък видите ли...". Става дума, не че аз доминирам и превъзхождам с години, а че се размрънка ти, като второкласничка.
За "доброто дете" нищо не каза.
Аз грешки в правописа допускам изключително рядко, но ако ти се занимава да ми прегледаш пунктуацията, може да намериш нещо.
"Стъжня" идва от "тъга", "будка" от "будя" (а не от "бутам" както мн мислят). Нито за интелектуалното ти ниво, нито за голямата ти възраст ми говори, че не можеш да направиш елементарна проверка на думите, които употребяваш. Аз съм простачка, но имам самоуважението да пиша правилно. А ти държиш да те възприемат като интелигентна девойка и се обиждаш, като те поправят. Скръъъб.
Моето интелектуално ниво не държа дори да го обсъждаме, явно е твърде под твоето така или иначе. Нека живея в блажена тъпота.

Аз съм г-жа Куха,дето вчера те учих как да приличаш на мен.
Тук на лоша ли се правиш?


Радвам се, че няма да продължаваш, какиното. И без това ти осра, каквото можа, аз изказах раздразнението си спрямо съществуванието ти, спорът е приключен.
Отивам да пушна :Р

Swinkenhoffer
12-15-2008, 15:50
Ааа, и другото. Аз нетолерантен към останалите пушач, не съм виждала, но нетолерантните непушачи бих им откъснала главите.
Ей, къде ги намирате тия толерантни пушачи.. и аз искам. 8-) По-миналата седмица седим в някво кафе и около мен само пафкат. Едното момиче ми вика: много кофти цигареният дим да ти идва в лицето, а? Но кво да напраа?!
Ми помести се, ма!
Бахти овцата. И такам. 8-)
Аз ще съм твърдо против пушачите, докато има такива, които да ми бъркат в здравето. Нормално е да искаш дразнителят (независимо дали става дума за пушач или за Пешо от долния етаж, дето в 3 посред нощ си е надул уредбата) да бъде елиминиран. :D

time2rock обаче яко се е филмирала. Чак на мен ми става смешно.

hardball
12-15-2008, 17:37
Еми тайм2рок трябва да бъде елиминирана, сама го каза :-x

InnchetO
12-15-2008, 19:14
hardball =D>

Много точно се изказа /във всичките си постове в темата/. Ей такива като тази дето-спори-без-да-знае направо ми бъркат в нервичките.
Това дали ще пуша или не си е мой избор и най-малко някой в някакъв форум може да ми промени решението. И нали мерси на въпросното момиче, че ме осведоми, че ще умра .. МЕРСИ - НЕЗНАЕХ ;) А, да, да не забравя .. в тази тема някой да е питал нещо непушачите ? Хмм.. май не.. Тогава time2rock имаш правото да си мълчиш :)

А темата за непушачите не я и коментирам , незнам дали там пишат пушачи по проста причина, че не влизам там /Защо лии ? Може би защото там не ми искат мнението?.. /

Айде със здраве.