PDA

View Full Version : За тези, които мразят чалгата!



wild{}baby
05-16-2005, 18:35
Здравейте на 'сички!
Реших да постна една тема, щот' ми писна да ми казват: абе ти си чалгарка не струваш и некви е такива....
Е добре бе, хора! Има ли значение к'ва музика слушам? Живеем си в една свободна страна и всеки слуша т'ва дет иска, нали така? Аз що не тръгна да нападам някой дет' се кефи на метал или на класика?! Според мен не може по т'ва ква музика слушам да определите дали съм проста, тъпа или грозна! Щот' аз не си позволявам да слагам етикети от рода на: Ти слушаш РАГА аре метни се от някъде не искам да говоря с тебе!
Е сори много ама според мене тва е супер тъпо! Нека всеки си слуша тва дет си иска без да напада другите. Не че ми пука дали на някой му харесва мойта музка или не, ама ми омръзна да ме определят с думата 'чалгарка'! Ок слушам чалга, кефи ме тая музика, тя си е мойта... Е и? Искате да ми кажете, че не съм човек колкото всеки един друг?
Аре мн ви моля да няма подобни изказвания... Сега веднага някой ще напише: Че то тва не е музика! Нека не е музика, и к'во от т'ва? Мене си ме кефи, нека си я слушам и не налагам на никой моето мнение! Тва не е музика , незнам си кво.... Да, ама си е точно за моята душа- ем за купонче, ем за сдух. Не съм тръгнала да ви обеждавам, че т'ва е най-великата музика, само ми обеснете или се опитайте да ми обесните, за к'во някой си ше ме определя колко съм просто само кат' му кажа стила ми на музика?! Като кажа кефя се на Азис например или на Преслава? Добре бе не си налагам мнението на никой!!! Писна ми от изречение от рода на: 'Чалгията не струва значи и ти не струваш'... Аре да си слушам кват' музика си искам без някой да ми вади сметки за тва...
К'ви са тея глупости? Нека всеки си слуша т'ва което си го кефи без да определя музиката на другите.... Всеки си има право на личен избор и на лична свобода нали така? За т'ва аре плс да престанете да определяте хората според тва ква музика слушат, щот тва не е никъф показател! Нит с музика, нит с външен вид се определя един човек!
Мерси, че поне си напраихте труда да го прочетете. Не че ще има някъФ резултат де....

Noemina
05-16-2005, 18:58
spokoino be momi4e..
mislq 4e nikoi normalen 4ovek,ne bi opredelql drugiq po muzikata koqto slu6a..
slu6ai si muzikata-6tom q haresva6 :roll:
aide..i zemi frasni edna usmivka :lol:

GeRyTo
05-16-2005, 19:20
Правилно!
Всичко казано от тебе е верно, ама аз ще ти кажа друго :) Тези, които говорят така за хората, които слушат чалга просто са прекалено ограничени и консервативни. Един съвременен човек трябва да слуша всякаква музика, а не да се затваря само в един стил. А другото, което е, че чалгата изобщо не е на онова долно и просташко ниво от преди 10 години, когато стартира. Напротив, както всички виждаме тя е най разпространената музика в БГ и всички й се кефят, проби дори във БГ Топ 100. Постоянно изпълнители на Пайнер ходят по концерти в чужбина и хората им се кефят, миналогодишното лятно турне също беше един пример колко много почитатели има тази музика, всички стадиони бяха пълни. Еми какво може да ви говори всичко това...може би, че целия народ е тъп, прост и само "вие", които сте античалгари сте най-умните или че просто музиката си е хубава и хората я харесват?

П.П.И мене ме кефи Преслава :) Голяма сладурана е :P

Immortality_
05-16-2005, 23:06
Мило момиче, абсолютно си права, но...

Я ЗЕМИ СИ ЕБИ МАЙКАТА, ШИБАНА ЧАЛГАРКА КУРВА! СЛУШАШ ЧАЛГА ЩОТ СИ ТЪПА ОВЦА!

OBICHAITE SE !!!! :lol: :lol: :lol:

wild{}baby
05-17-2005, 08:07
Мило момиче, абсолютно си права, но...

Я ЗЕМИ СИ ЕБИ МАЙКАТА, ШИБАНА ЧАЛГАРКА КУРВА! СЛУШАШ ЧАЛГА ЩОТ СИ ТЪПА ОВЦА!
Нека съм тъпа чалгарка... А ти си задръстен идиот ама аз не ти правя проблем за тва нали? За тва хвани млъкни по- добре кат незнаеш кво да говориш педалче гадно :lol:

wild{}baby
05-17-2005, 08:08
Правилно!
Всичко казано от тебе е верно, ама аз ще ти кажа друго :) Тези, които говорят така за хората, които слушат чалга просто са прекалено ограничени и консервативни. Един съвременен човек трябва да слуша всякаква музика, а не да се затваря само в един стил. А другото, което е, че чалгата изобщо не е на онова долно и просташко ниво от преди 10 години, когато стартира. Напротив, както всички виждаме тя е най разпространената музика в БГ и всички й се кефят, проби дори във БГ Топ 100. Постоянно изпълнители на Пайнер ходят по концерти в чужбина и хората им се кефят, миналогодишното лятно турне също беше един пример колко много почитатели има тази музика, всички стадиони бяха пълни. Еми какво може да ви говори всичко това...може би, че целия народ е тъп, прост и само "вие", които сте античалгари сте най-умните или че просто музиката си е хубава и хората я харесват?

П.П.И мене ме кефи Преслава :) Голяма сладурана е :P
Евалла! Добре че поне има оше един дет да мисли кат мене :)

foursquare
05-17-2005, 09:51
Това че слушаш даден стил музика незначи ,че точно подражаваш на този стил музика..аз пък слушам всичко , дори и метал,рок ,но не съм нито с дълга коса,нито нося кожени якета и кубинки , а съм едно приятено ,фешъН момче ;-)

NastyG
05-17-2005, 11:20
Mi az naprimer puk slusham vsiakakva muzika !!!
Nishto i nikoi nemoe da mi kaje kavo da slusham slusham tova koeot mi e kef! Obojavam Hard Rock, haos, tehno , blues, R&B abe i chalga slusham i kvo ot tova priqtelite sa mi priqteli zaradi men samata a ne zaradi muzikata koqt slusham!

untoten
05-17-2005, 14:04
въпросът за чалгата е неизчерпаем...но нека и аз да се изкажа :roll:
ми и според мене хората, дето слушат чалга не блестят с особен интелект (всъщност говоря за нивото на музикалната им култура, която при тях почти липсва..). текстовете и мелодийте от този стил се възприемат много по- лесно, щото са простовати и елементарни. това е и голяма част от причината да бъде толкова разпостранена сред ограниченото бг общество. странно е обаче как това ужасно дяволско изчадие се промъква и в главите на хора от интелигентни семейства (по принцип чалга слуша един шофьор на тир или нещо такова) дори и аз, като нищо, мога да надраскам няколко реда за "разбити сърца, сълзи в очите" или "я елате пиленца при баткооо"...101% ще стане хит сред ограничените тийнове, дето се кефят на фолк и останалите му разновидности. да не говорим, че повечето фолк тупалки дори не си правят труда сами да си напишат мелодията на брилянтната си песен, а веднага гледат да вземат от съседите ни в гърция или турция или, откъдето копират...поредното доказателство, че чалгата се прави от тъпаци за тъпаци. разбира се това не означава, че индивид слушащ чалга е умствено ограничен. доста от приятелите ми слушат фолк, пък ми изглеждат умни хора. но, когато някой ми каже "Кефъ са на Глория, Анелия и Азо", дори да е най-великият вундеркинд, ще разбера, че просто му липсва всякаква музикална култура. факт!!
+ това някой беше споменал, че в днешно време трябвало да се слуша всякаква музика и не знам си кво...е, това е най- голямата тъпотия. да ме прощаваш, ама за да го кажеш това трябва да се турбо селянин. как може да слушаш Преслава и Металика, бе?!?!?

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 14:16
eI v Toq ForUm nE Znam daLI Ima i 3 ChOveKA KoitO sLUshaT cHaLga aMa zA sMeTka NA TVa imA 87384972389 TeMi zA ChaLgA... POBuRKaHTe sE deIba

little_black_dress
05-17-2005, 18:04
Не мога да разбера единствено к'во ти пука кой какво мисли за тебе и за музиката,която слушаш?!Хората,които те наричат "чалгарка" очевидно са ограничено и страдат от предразсъдъци.Не се занимавай с тях.Всеки има правото да слуша каквото иска и да прави каквото иска и никой,ама никой няма правото да му отнема личния избор!Аз лично съм "модерен" човек и слушам всякаква музика.Не робувам на стилове.Понякога слушам чалга,защото някой песни ме кефят,някой певици също.

ПС: Пише се обЯсните,а не обЕсните. :wink:

Ekita
05-17-2005, 18:38
Да,да...Само от начина,по който пишеш си личи музика слушаш."обеждавам",съкращения,неточности и т.н.Не че се правя на професор,не че не зачитам хората и вкусовете им за музика,но...Картинката е от ясна по-ясна.

air_J
05-17-2005, 19:30
Да,да...Само от начина,по който пишеш си личи музика слушаш."обеждавам",съкращения,неточности и т.н.Не че се правя на професор,не че не зачитам хората и вкусовете им за музика,но...Картинака е от ясна по ясна.
Айде ти, понеже много знаеш, та реших да те светна, че се пише "по-ясно", а не, "по ясно", както ти си написала. :twisted:
П.С.> Нямам търпение да дойде момента, в който ще пиша пиян в тази тема. Тогава предвиждам големи емоции. :twisted:

AvLee
05-17-2005, 19:58
Попринцип "чалгарите" се слагат под общ знаменател.
Така,че може да говорим като общо и аз нямам добри впечатления :twisted:

05-17-2005, 20:03
Здравейте на 'сички!
Реших да постна една тема, щот' ми писна да ми казват: абе ти си чалгарка не струваш и некви е такива....
Е добре бе, хора! Има ли значение к'ва музика слушам? Живеем си в една свободна страна и всеки слуша т'ва дет иска, нали така? Аз що не тръгна да нападам някой дет' се кефи на метал или на класика?! Според мен не може по т'ва ква музика слушам да определите дали съм проста, тъпа или грозна! Щот' аз не си позволявам да слагам етикети от рода на: Ти слушаш РАГА аре метни се от някъде не искам да говоря с тебе!
Е сори много ама според мене тва е супер тъпо! Нека всеки си слуша тва дет си иска без да напада другите. Не че ми пука дали на някой му харесва мойта музка или не, ама ми омръзна да ме определят с думата 'чалгарка'! Ок слушам чалга, кефи ме тая музика, тя си е мойта... Е и? Искате да ми кажете, че не съм човек колкото всеки един друг?
Аре мн ви моля да няма подобни изказвания... Сега веднага някой ще напише: Че то тва не е музика! Нека не е музика, и к'во от т'ва? Мене си ме кефи, нека си я слушам и не налагам на никой моето мнение! Тва не е музика , незнам си кво.... Да, ама си е точно за моята душа- ем за купонче, ем за сдух. Не съм тръгнала да ви обеждавам, че т'ва е най-великата музика, само ми обеснете или се опитайте да ми обесните, за к'во някой си ше ме определя колко съм просто само кат' му кажа стила ми на музика?! Като кажа кефя се на Азис например или на Преслава? Добре бе не си налагам мнението на никой!!! Писна ми от изречение от рода на: 'Чалгията не струва значи и ти не струваш'... Аре да си слушам кват' музика си искам без някой да ми вади сметки за тва...
К'ви са тея глупости? Нека всеки си слуша т'ва което си го кефи без да определя музиката на другите.... Всеки си има право на личен избор и на лична свобода нали така? За т'ва аре плс да престанете да определяте хората според тва ква музика слушат, щот тва не е никъф показател! Нит с музика, нит с външен вид се определя един човек!
Мерси, че поне си напраихте труда да го прочетете. Не че ще има някъФ резултат де....
Браво малката, още малко и ще завладеем света :lol: вече и хамриканците слушат така че малко остава. А за тъпите хейтъри имаше една специална песничка в която се пееше - Обииичам си чалга и въобще не ме ебе за теб :lol:

^I don't give a fuck^
05-17-2005, 20:06
Офф...глупости ...Направо ме избива на смях като чуя ,че някой не слуша чалга :D :D .И най заклетия рапър или метъл пак слуша чалга,и го казвам щото познавам такива хора..Особено както писах в другата тема-има ли купонче,те са първи на чалгата..така ,че глупости от сорта на "не слушам чалга " ,са ми писнали :D :D

05-17-2005, 20:07
как може да слушаш Преслава и Металика, бе?!?!?
Ми аз слушам колкото и да не може да ти го побере умствено ограничената тиква :lol: (без да се обиждаш :wink: ) освен това слушам и Пърпъл, Игълс, Браян Адамс, аеросмит, Ред Хот чили пепърс, Ъзис :D , и сякакво техно квото може да се намери. :wink: А по черен рап направо се побърквам, :shock: бате тва Тупак е най великия негър, ВЕЛИКК. Фифти сент и ДМХ също са яко култови въпреки че малко на комерс го избиват ама тва ваъбще не ме ЕБЕ щото си ме кефи МЕНЕ а не некой друг. :wink: Така че незнам кой е с ограничена музикална култура. :D

AvLee
05-17-2005, 20:27
Аз си мисля,че говорим за хора слушащи предимно и само чалга и знаят всички знайни и незнайни певачки:)
Щото и аз понаслушвам само някоя "интелигентна" чалага песничка :D

05-17-2005, 20:31
Аз си мисля,че говорим за хора слушащи предимно и само чалга и знаят всички знайни и незнайни певачки:)
Щото и аз понаслушвам само някоя "интелигентна" чалага песничка :D
Е тия верно са бесни селяни и безмозъчни тъпанари, ама никой от младите хора които се кефат на чалга (и то яко се кефат) не слуша само тва, винаги слушат примерно нещо ретро или рапче. :wink: Не сме от Сусурлево тука чалгарите все пак :lol: и ние сме хора. :P

hateface
05-18-2005, 08:16
Чалгата не е отечествена музика! Тя трябва да бъде спряна! Но днешната фашистка партия не прави нищо! А великия Георги Първанов няма никакви права!

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 10:40
Чалгата не е отечествена музика! Тя трябва да бъде спряна! Но днешната фашистка партия не прави нищо! А великия Георги Първанов няма никакви права!
eBaVAsH Li sE Ili VuV ForUMA sE E PoqViL noV NenOrmaLNiK ?

^I don't give a fuck^
05-18-2005, 10:44
Чалгата не е отечествена музика! Тя трябва да бъде спряна! Но днешната фашистка партия не прави нищо! А великия Георги Първанов няма никакви права!


Да..уф ..писна ми да се повтарям ама явно трябва .По същата логика аз казвам така за всеки друг вид музика ...(ей сичко слушам :D )
Всеки слуша чалга ! Всеки !

incheto
05-18-2005, 11:17
Milichka si4ko koeto kazvash e absoliutno vqrno..no mantaliteta na horata i po to4no na balgarite si e takav..tova e v kravta na hora ne mojem da go promenim nito ti nito az!!Taka 4e prosto podminavai tezi upretzi s nadsmeshka!!

untoten
05-18-2005, 14:37
Така че незнам кой е с ограничена музикална култура. :D

да, аз не слушам Ъзо :arrow: съм проста. аз не слушам 50 :arrow: съм проста. /me е толкова глупава...слуша метъл и готик. дееба колко съм ограничена.
и, ако според теб фолка влиза в някой вид музикална култура, то накъде върви младото поколение на майка българия...тц, тц, тц :wink:
а тва, че всички слушат чалга...уби коня с прашка. lol

Iliqn4eto
05-18-2005, 18:18
Правилно!
Всичко казано от тебе е верно, ама аз ще ти кажа друго :) Тези, които говорят така за хората, които слушат чалга просто са прекалено ограничени и консервативни. Един съвременен човек трябва да слуша всякаква музика, а не да се затваря само в един стил. А другото, което е, че чалгата изобщо не е на онова долно и просташко ниво от преди 10 години, когато стартира. Напротив, както всички виждаме тя е най разпространената музика в БГ и всички й се кефят, проби дори във БГ Топ 100. Постоянно изпълнители на Пайнер ходят по концерти в чужбина и хората им се кефят, миналогодишното лятно турне също беше един пример колко много почитатели има тази музика, всички стадиони бяха пълни. Еми какво може да ви говори всичко това...може би, че целия народ е тъп, прост и само "вие", които сте античалгари сте най-умните или че просто музиката си е хубава и хората я харесват?

П.П.И мене ме кефи Преслава :) Голяма сладурана е :P


напълно съм съгласна с тебе,просто това което си е истина си е истина,всеки си има право да си слуша това дето го кефи :)например тея дето слушат по такава музика.. дето се обличат с черни кожени якете и т.н това не ги определя що за хора са,може да са много мили,въпреки външният им вид:)

05-18-2005, 18:19
ЕБИ СИ МАЙКАТА БЕ КОЗЕЛ!

hateface
05-18-2005, 18:26
Защитниците на чалгата говорят големи смехории. Вярно е, че е добре да си широко скроен към музиката като цяло и да слушаш много стилове. Аз лично слушам metal, punk, oi, hardcore, rock, jazz, classical, hip-hop. Но тая чалга не ми казвай, че е хубава. Не познавам нито един интелигентен чалгар. По-изчерпана музика от тази не бях чувал. Темите в new school chalgata са от типа: "Аз те обичам, ама ти не ме обичаш", "Ти ме искаш ама аз не те искам", "Ти ми разби сърцето и сега ме боли." И просто не виждам кво толкова да й се кефя. Музиката е на второ място, залага се на това колко е готина дадената изпълнителка. Това не е музика. В истинската музика визията няма значение, важно е това което слушаш. За смешната чалга ми е направило впечатление, че я слушат само фьешн гъзари, дето имат 2 мозъчни клетки и то тя оказва важна част в живота им само когато са на маса. Е това ли е музиката, която символизира България????

05-18-2005, 18:27
ТИ СИ ПИШКА! НЕ ТЕ ЛИ КЕФИ ПЕСЕНТА ЗА БЛИЗНАЦИТЕ, А! ДА ЖИВЕЯТ БЛИЗНАЦИТЕ, ЧЕ ДВОЙНА РАДОСТ СА ТЕ ЗА ТЕБ!!!

hateface
05-18-2005, 18:29
ТИ СИ ПИШКА! НЕ ТЕ ЛИ КЕФИ ПЕСЕНТА ЗА БЛИЗНАЦИТЕ, А! ДА ЖИВЕЯТ БЛИЗНАЦИТЕ, ЧЕ ДВОЙНА РАДОСТ СА ТЕ ЗА ТЕБ!!!
Кефи ме! Днеска в рейса я слушах!!!! :mrgreen:

Bimper-ska
05-18-2005, 19:52
За мене между поп и чалга принципно разлика НЯМА! Затова появяването му в БГ топ 100 си беше закономерно (да не говорим, че рейтингът на предаването падаше). Така че аз еднакво не уважавам и хората, които слушат Преслава, и хората които слушат Бритни. жалко е, че в България от 7 млн души сигурно 6,9 са "чалгари", обаче кво да се прави! А не мисля, че от чалгата се затъпява. Тя самата е продукт на вече проявилото се затъпяване. Затова съм силно против всичките чалгарчета, дето си мислят, че една такава крадена, безмислена, елементарна и грозна музика е най-страхотната на света. А чалгата ни наистина не е наша - даже тя е крадена, я от гърци, я от сърби. Ако сте за тезата "чалгата обичам щото си е наша", що по-добре не почнете да слушате нещо наистина хем стойностно, хем българско, като народната музика??? Мога да ви отговоря - защото мозъците ви са залинели от чалга и не могат да понесат натоварването на толкова сложно нещо като народната музика!

^I don't give a fuck^
05-18-2005, 20:20
Защитниците на чалгата говорят големи смехории

Виж,то и ти говориш големи смехории ама нищо не ти казвам нали ? Земи млъкни малко,а? Всеки си има различен вкус,а това ,че ти не харесваш нещо не означава само да мрънкаш наляво-надясно.И аз не съм метал фенка ,но някога да съм тръгнала да говора глупости против метъла ?!Не ,не съм ! Различни хора,различни мнения.


Не познавам нито един интелигентен чалгар

Нали знаеш,че по умния винаги отстъпва ? И това обяснява защо глупостта е завладяла света,и защо има такива като теб



Аз те обичам, ама ти не ме обичаш", "Ти ме искаш ама аз не те искам", "Ти ми разби сърцето и сега ме боли."

Има хиляди песни,които не са чалгии и в тях ПАК се пее за любов.Същите са !


Това не е музика
Еми то и ти не си много умен ама не съм ти го казвала ,нали ?



За смешната чалга ми е направило впечатление, че я слушат само фьешн гъзари, дето имат 2 мозъчни клетки и

Смешна ...или не..смешният си ти.И с нищо в поста си не доказваш ,че имаш дори една мозъчна клетка :!: Щото нали знаеш,че когато някой "умник" не може да се защити винаги започва с нападките и псувните ?
И какво имаш предвид под фешън гъзари ?Че,кво ми пречи да кажа ,че като си рапър си фешън гъзар.Фешън-модерен..като си купиш нови рапърски дънки не си ли фешън бе ?



Е това ли е музиката, която символизира България????

Нали се сещаш,като не ти понася се изнасяй !

^I don't give a fuck^
05-18-2005, 20:40
текстовете и мелодийте от този стил се възприемат много по- лесно, щото са простовати и елементарни.

И един мърмот.....увиваше....



това е и голяма част от причината да бъде толкова разпостранена сред ограниченото бг общество.

Сам си го каза-оГрАниЧеН !!!!Защо ли ?ами зарди такива като вас-определяте един човек по музиката която слуша :shock: После се мислят за много умни.... да ви имам и умниците


странно е обаче как това ужасно дяволско изчадие се промъква и в главите на хора от интелигентни семейства

Да ама и в твойта глава се е промъкнало щом го даваш за пример :!:


(по принцип чалга слуша един шофьор на тир или нещо такова) дори и аз, като нищо, мога да надраскам няколко реда за "разбити сърца, сълзи в очите" или "я елате пиленца при баткооо".

Като можеш,кво чакаш ? Може да спечелиш някой лев и да си присадиш малко мозък и УВАЖЕНИЕ към интересите на другите хора :!:


, че повечето фолк тупалки дори не си правят труда сами да си напишат мелодията на брилянтната си песен,

Не го отричам,но все пак печелят пари ,нали? При това не малко


а веднага гледат да вземат от съседите ни в гърция или турция или, откъдето копират...поредното доказателство, че чалгата се прави от тъпаци за тъпаци.


Да ти кажа,ако знаеш как да си хитър,да правиш пари изобщо не си тъп ...



разбира се това не означава, че индивид слушащ чалга е умствено ограничен. доста от приятелите ми слушат фолк, пък ми изглеждат умни хора.

АААААААа опа ! леле ! кво стана тук сегааа ?Обърквация ?М,да !Доказателството :


ми и според мене хората, дето слушат чалга не блестят с особен интелект (всъщност говоря за нивото на музикалната им култура, която при тях почти липсва..). текстовете и мелодийте от този стил се възприемат много по- лесно, щото са простовати и елементарни. това е и голяма част от причината да бъде толкова разпостранена сред ограниченото бг общество

Прочети си мнението и се замисли над думите си !
Може да говориш за нивото на музикалната култура,но дефакто ти пак казваш ,че хората слушащи чалга са леко тъпи,в това число и приятелите ти
Ограничено бг общество-заедно с приятелите ти ,а?Добър приятел си наистина





но, когато някой ми каже "Кефъ са на Глория, Анелия и Азо", дори да е най-великият вундеркинд, ще разбера, че просто му липсва всякаква музикална култура. факт!!

Всички разбрахме за ограничените ти приятели,не се повтаряй !


+ това някой беше споменал, че в днешно време трябвало да се слуша всякаква музика и не знам си кво...е, това е най- голямата тъпотия.

Всеки с мнението си.И аз не съм съгласна с това.Но можеби човекът имаше предвид ,че е нормално всеки да има поне малко музикална култура от всякакъв вид.Ограничен бг народ-както се изразяваш.Ти само доказваш тази теза

да ме прощаваш, ама за да го кажеш това трябва да се турбо селянин

Е пък аз казвам-не си простен! аз казвам ,че трябва да си турбо селянин да напишеш такъв пост


как може да слушаш Преслава и Металика, бе

А ти как може да слушаш рап БЕ????? или там каквото слушаш ?! А БЕ ?

ПП: ей,давам за пример,нямам нищо лошо против различните типове музика,и не определям един човек по това както слуша или харесва !

^I don't give a fuck^
05-18-2005, 20:45
Да,да...Само от начина,по който пишеш си личи музика слушаш."обеждавам",


Да сигурно си личи и начина по който пЪрдЪ ? :shock:




Е тия верно са бесни селяни и безмозъчни тъпанари, ама никой от младите хора които се кефат на чалга (и то яко се кефат) не слуша само тва, винаги слушат примерно нещо ретро или рапче

Много вярно казано :!:
Чалгата не е отечествена музика! Тя трябва да бъде спряна! Но днешната фашистка партия не прави нищо! А великия Георги Първанов няма никакви права

То и теб трябва да те изпържат на електрическия стол но уви... :(



no mantaliteta na horata i po to4no na balgarite si e takav


Правилно ! после чалгарите са били тъпи..кога един чалгар ще почне да се заяжда с някой друг и да му дрънка ,че е тъп затова че слуша метъл,рап или друго.Разбира се ,че има такива хора но не са толкова :!:

Айде стига глупости ,че ми писна да пиша :!:

05-18-2005, 21:24
Лелееееееее :shock: :shock: :shock: Тая фъки разби сички , не съм го чел изобщо АМА ПОДКРЕПЯМ ВСИЧКО КАЗАНОО ОТ НЕЯ СЕ ЕДНО АЗ сЪМ ГО КАЗАЛ :lol: :lol: :lol: .
И ви подравявам с ей тоя гръфитhttp://free.bol.bg/oyama/li4ni/faki.jpg

^I don't give a fuck^
05-18-2005, 21:28
Лелееееееее :shock: :shock: :shock: Тая фъки разби сички , не съм го чел изобщо АМА ПОДКРЕПЯМ ВСИЧКО КАЗАНОО ОТ НЕЯ СЕ ЕДНО АЗ сЪМ ГО КАЗАЛ :lol: :lol: :lol: .
И ви подравявам с ей тоя гръфитhttp://free.bol.bg/oyama/li4ni/faki.jpg


И вече летя на седмото небее... :D

05-18-2005, 21:40
Ми значи да идвам, щото така кат те гледам има още към 30-40 небета да посетиме. :lol:

05-19-2005, 07:00
Тая и донт гив а фук нищо не защити. На повечето цитати даже като гледам не е имала кво да каже, за тва е отговаряла с простото " Ми ти си смешен", "Като не ти изнасяй се изнасяй" и т.н. Ми кво да ви кажа. Чалгар се оптива да си защити смешната музика....Смешно.

bLaCk_MaGiC
05-19-2005, 07:18
spokoino be momi4e..
mislq 4e nikoi normalen 4ovek,ne bi opredelql drugiq po muzikata koqto slu6a..
slu6ai si muzikata-6tom q haresva6 :roll:
aide..i zemi frasni edna usmivka :lol:
syshtoto! Ne se spirai slushai 4algata i t'va e kakvo se pritesnqvash.

05-19-2005, 10:16
абе...деца...я малко се успокойте. от тая чалга направихте световен проблем! да ви еба и в музикалните предпочитания. кой средно интелигентен човек ще слуша чалга, ве? не бе, серизоно това е адски шибана работа. въобще какво толкова ви кефи в тая музика? нито е богата на мелодия, нито има за какво да се фанеш в текста (тук има 1-2 изключения. на ивана са й по-тарикатски работите, но чак толкоз :shock: ).
също така не се засягайте, като ви нарекат тъпи чалгари. дори и да не сте тъпи (което ме съмнява), като кажете, че слушате не знам си коя пайнер звезда веднага ще ви сметнат за такива. така става, защото всеки знае, че чалга се слуша от най- долните прослойки на обществото. но, като сте шибаняци си го слушайте. не ги ли видите що за стока са тея по кръчмите и дискотеките? аре, няма да ви обеснявам. и без тва нема да стоплите.
КОЙТО СЛУША ЧАЛГА Е ПРОСТАК!!!!!!!!!! ДОКАЗАНА ИСТИНА!!!!!

^I don't give a fuck^
05-19-2005, 12:03
Тая и донт гив а фук нищо не защити. На повечето цитати даже като гледам не е имала кво да каже, за тва е отговаряла с простото " Ми ти си смешен", "Като не ти изнасяй се изнасяй" и т.н. Ми кво да ви кажа. Чалгар се оптива да си защити смешната музика....Смешно.

Ами може би ако ми беше прочел/прочела мнението щеше да цепнеш че не съм "чалгарка "
Кофти е да си ограничен

Едит - сега се загледах в мнението ти :lol: :lol:



Като не ти изнасяй се изнасяй
Ами като не можеш да четеш не четеш :shock:
На колко си години ? Като те гледам как пишеш май си на 10 :shock:

05-19-2005, 12:15
Fuck,6apka ti svalqm i mislq 4e mnogo dobre si za6titila :)) !!!

wild{}baby
05-20-2005, 14:07
Аз си мисля,че говорим за хора слушащи предимно и само чалга и знаят всички знайни и незнайни певачки:)
Щото и аз понаслушвам само някоя "интелигентна" чалага песничка :D
Ставаше въпрос НЕ за хората който слушат САМО чалга, а за тези, който слушат И чалга ;)

wild{}baby
05-20-2005, 14:09
Чалгата не е отечествена музика! Тя трябва да бъде спряна! Но днешната фашистка партия не прави нищо! А великия Георги Първанов няма никакви права!


Да..уф ..писна ми да се повтарям ама явно трябва .По същата логика аз казвам така за всеки друг вид музика ...(ей сичко слушам :D )
Всеки слуша чалга ! Всеки !

Абсолютно на 100% си права! Браво :wink:

wild{}baby
05-20-2005, 14:14
^I don't give a fuck^ Еваларка!
Oyama-no problem и на тебе :)
Добре че не съм сама в тоя форум! И аз си слушам всичко и изобщо не ми пука!!!

wild{}baby
05-20-2005, 14:17
Да,да...Само от начина,по който пишеш си личи музика слушаш."обеждавам",съкращения,неточности и т.н.Не че се правя на професор,не че не зачитам хората и вкусовете им за музика,но...Картинака е от ясна по ясна.
Мерси, че ми каза душа. Ама само да те светна тва да си пиШЕМ така си е моя запазена марка и изобщо не ми пука дали го мислиш за вярно или не! Щот проста проста ама съм ходила 2 пъти на национална олимпиада, дет ходят по 10 човека от БГ, а се съмнявам че ти си ходила и на м/у училищния кръг. За тва хвани млъкни по-добре, знам как да си пиша. Мерси!

^I don't give a fuck^
05-20-2005, 14:26
[quote=Ekita]Да,да...Само от начина,по който пишеш си личи музика слушаш."обеждавам",съкращения,неточности и т.н.Не че се правя на професор,не че не зачитам хората и вкусовете им за музика,но...Картинака е от ясна по ясна.
[color=red][i]Мерси, че ми каза душа. Ама само да те светна тва да си пиШЕМ така си е моя запазена марка и изобщо не ми пука дали го мислиш за вярно или не! Щот проста проста ама съм ходила 2 пъти на национална олимпиада, дет ходят по 10 човека от БГ, а се съмнявам че ти си ходила и на м/у училищния кръг. За тва хвани млъкни по-добре,


Ко се ядосваш за глупости ? :D :D
Съдейки по теб (реакциата ти ),ако на мен ми направят забележка за правописа трябва да се метна от някъде :D

amy lee
05-20-2005, 14:28
За мене между поп и чалга принципно разлика НЯМА! Затова появяването му в БГ топ 100 си беше закономерно (да не говорим, че рейтингът на предаването падаше). Така че аз еднакво не уважавам и хората, които слушат Преслава, и хората които слушат Бритни. жалко е, че в България от 7 млн души сигурно 6,9 са "чалгари", обаче кво да се прави! А не мисля, че от чалгата се затъпява. Тя самата е продукт на вече проявилото се затъпяване. Затова съм силно против всичките чалгарчета, дето си мислят, че една такава крадена, безмислена, елементарна и грозна музика е най-страхотната на света. А чалгата ни наистина не е наша - даже тя е крадена, я от гърци, я от сърби. Ако сте за тезата "чалгата обичам щото си е наша", що по-добре не почнете да слушате нещо наистина хем стойностно, хем българско, като народната музика??? Мога да ви отговоря - защото мозъците ви са залинели от чалга и не могат да понесат натоварването на толкова сложно нещо като народната музика!evala! bravo! mnogo, ama mnogo to4no go kaza. napulno sum suglasna 8)

SmellyShit
05-21-2005, 08:11
За мене между поп и чалга принципно разлика НЯМА! Затова появяването му в БГ топ 100 си беше закономерно (да не говорим, че рейтингът на предаването падаше). Така че аз еднакво не уважавам и хората, които слушат Преслава, и хората които слушат Бритни. жалко е, че в България от 7 млн души сигурно 6,9 са "чалгари", обаче кво да се прави! А не мисля, че от чалгата се затъпява. Тя самата е продукт на вече проявилото се затъпяване. Затова съм силно против всичките чалгарчета, дето си мислят, че една такава крадена, безмислена, елементарна и грозна музика е най-страхотната на света. А чалгата ни наистина не е наша - даже тя е крадена, я от гърци, я от сърби. Ако сте за тезата "чалгата обичам щото си е наша", що по-добре не почнете да слушате нещо наистина хем стойностно, хем българско, като народната музика??? Мога да ви отговоря - защото мозъците ви са залинели от чалга и не могат да понесат натоварването на толкова сложно нещо като народната музика!evala! bravo! mnogo, ama mnogo to4no go kaza. napulno sum suglasna 8) Нищо лично, ама Линкин Парк и те поп :arrow: чалга..Нали се сещащ :)

05-22-2005, 20:50
аз пък не мога да разбера нещо друго - къф ви е проблема на чалгарите?! какъв ви е поблема с това да ви наричат "чалагри"?
ако слушаш метъл => ти си метълка
ако слушаш пънк => ти си пънкарка
ако слушаш чалга => ти си чалгарка
нз кво обидно има?! аз до сега не съм чула някоя/някой метъл(ка) да я/го нарекат метъл и да се обиди.
а относно тва, че чалгарите са глупави и ограничени, подкрепям тезата. стилът музика и начинът на обличане може да издаде много за характера на човека. общо взето това са повърхностни хора, съдейки по текстовете. обаче да не се повтаряме, че започва да става скучно.
да поговорим за модата. повечето чалгарки просто копират своити любими изпълнитилки ут пайниръ. изобщо нямат собствен стил или собствено менение. слушат това което дойде на мода.
а музиката ... тя не е стойностна. във всички песни се пее за изневяра и за нещастна любов нв за друго, а защото темата е обширна и по-лесно се мислят текстовете. а да не говорим, че повечето от така наречените "певици" са на по 17-18 години и не знаят какво е тва нещо любов.

mell-mell
05-22-2005, 20:53
тва по-горе бях аз

wild{}baby
05-22-2005, 21:06
аз пък не мога да разбера нещо друго - къф ви е проблема на чалгарите?! какъв ви е поблема с това да ви наричат "чалагри"?
ако слушаш метъл => ти си метълка
ако слушаш пънк => ти си пънкарка
ако слушаш чалга => ти си чалгарка
нз кво обидно има?! аз до сега не съм чула някоя/някой метъл(ка) да я/го нарекат метъл и да се обиди.
а относно тва, че чалгарите са глупави и ограничени, подкрепям тезата. стилът музика и начинът на обличане може да издаде много за характера на човека. общо взето това са повърхностни хора, съдейки по текстовете. обаче да не се повтаряме, че започва да става скучно.
да поговорим за модата. повечето чалгарки просто копират своити любими изпълнитилки ут пайниръ. изобщо нямат собствен стил или собствено менение. слушат това което дойде на мода.
а музиката ... тя не е стойностна. във всички песни се пее за изневяра и за нещастна любов нв за друго, а защото темата е обширна и по-лесно се мислят текстовете. а да не говорим, че повечето от така наречените "певици" са на по 17-18 години и не знаят какво е тва нещо любов.

Никъф проблем не ми е. Проблема ми е да ме определят на проста кат слушам чалга.

untoten
05-23-2005, 11:38
Никъф проблем не ми е. Проблема ми е да ме определят на проста кат слушам чалга.

@mell-mell-\mm/

иначе...музиката, която слушаш е нещо като огледало на душата ти (бати...как звучи). почти всички те определят според това, което слушаш. давам за пример мене си :) от много време си слушам "странна музика"- депресираща, безнадеждна, с уклон към самоубийства и т.н. и когато това го кажа на някой, той/тя веднага почва си мисли "тая е неква откачена от дълбините на мрака.." и некви такива глупости. така че не прави драми и не се учудвай като те нарекат проста. ако бях обръщала внимание на всичко, което казват хората за мен съдейки по музиката, която слушам и нещата, от които се интересувам...не знам къде щеше да му излезе края. и според мен чалгарите, псевдо рапърите и прочие индивиди са идиоти, но какво те грее моето мнение?!?

SmellyShit
05-23-2005, 14:02
аз пък не мога да разбера нещо друго - къф ви е проблема на чалгарите?! какъв ви е поблема с това да ви наричат "чалагри"?
ако слушаш метъл => ти си метълка
ако слушаш пънк => ти си пънкарка
ако слушаш чалга => ти си чалгарка
нз кво обидно има?! аз до сега не съм чула някоя/някой метъл(ка) да я/го нарекат метъл и да се обиди.
а относно тва, че чалгарите са глупави и ограничени, подкрепям тезата. стилът музика и начинът на обличане може да издаде много за характера на човека. общо взето това са повърхностни хора, съдейки по текстовете. обаче да не се повтаряме, че започва да става скучно.
да поговорим за модата. повечето чалгарки просто копират своити любими изпълнитилки ут пайниръ. изобщо нямат собствен стил или собствено менение. слушат това което дойде на мода.
а музиката ... тя не е стойностна. във всички песни се пее за изневяра и за нещастна любов нв за друго, а защото темата е обширна и по-лесно се мислят текстовете. а да не говорим, че повечето от така наречените "певици" са на по 17-18 години и не знаят какво е тва нещо любов.

Никъф проблем не ми е. Проблема ми е да ме определят на проста кат слушам чалга.Ами докажии на тея, че не си чалгарка(тъпа)

кучка
05-23-2005, 15:35
оооооооооооо.. пак започнахте да спорите
за музика... не разбрахте ли че колкото
да спорите няма да стигнете до единство?!
сега да се изкажа и аз по въпроса... според
мен чалгата е тъпа и лишена от всякакъв смисъл
музика.. ако може да се нарече така..
ето защо... нормалните песни имат някъв
'подсъзнателен' смисъл.. докато чалгата няма
такова нещо, текстовете са еднакви, музиката
е еднаква (и крадена), хората, които
изпълняват тея 'песни' са еднакви. да не
говорим, че освен за любов не се пее нищо
друго и римите са едни и същи и тъпи.. певичките
изглеждат като евтини курви (ще ме извините за
израза, но си е точно така!) дори клиповете
им нямат никакъв смисъл .. освен въпросните
'красавици' в оскъдни дрешки .. леко
поклащащи се, и размятащи силиконовите се цомби...
тая 'музика' няма смисъл! следователно и
хората, които я слушат, не биха могли да
възприемат текст и музика със смисъл и
философия и затова се ориентират към разголените
кифли, които не пеят за нищо друго освен кой
кого зарязал, кой кого праснал и така нататък.
не слагам всички хора, които слушат
чалгата и самите чалга-певци под общ знаменател.
има и изключения, но за съжаление се срещат
рядко. не убеждавам никого в нищо, това е само
моето мнение за чалгата и последователите и,
не го натрапвам на никой, така че моля, да не
ме убеждавате и мен в нещо, нито пък да ми се
нахвърляте и да ми се карате.
извода ми е, че тва е елементарна музика за елементарни хора.
ае със здраве :D

05-24-2005, 00:20
Знаете ли колко сте ми смешни античалгарите , нещо като да слушам дядо ми да ми обяснява колко лошо нещо било тва капитализма и как трябва да се изтребят капиталистите до един и пак да възтържествува националното стопанство :lol: .

wild{}baby
05-24-2005, 10:39
Знаете ли колко сте ми смешни античалгарите , нещо като да слушам дядо ми да ми обяснява колко лошо нещо било тва капитализма и как трябва да се изтребят капиталистите до един и пак да възтържествува националното стопанство :lol: .
Евалата мой човек си :)

`cannibal`girl
05-24-2005, 11:25
оооооооооооо.. пак започнахте да спорите
за музика... не разбрахте ли че колкото
да спорите няма да стигнете до единство?!
сега да се изкажа и аз по въпроса... според
мен чалгата е тъпа и лишена от всякакъв смисъл
музика.. ако може да се нарече така..
ето защо... нормалните песни имат някъв
'подсъзнателен' смисъл.. докато чалгата няма
такова нещо, текстовете са еднакви, музиката
е еднаква (и крадена), хората, които
изпълняват тея 'песни' са еднакви. да не
говорим, че освен за любов не се пее нищо
друго и римите са едни и същи и тъпи.. певичките
изглеждат като евтини курви (ще ме извините за
израза, но си е точно така!) дори клиповете
им нямат никакъв смисъл .. освен въпросните
'красавици' в оскъдни дрешки .. леко
поклащащи се, и размятащи силиконовите се цомби...
тая 'музика' няма смисъл! следователно и
хората, които я слушат, не биха могли да
възприемат текст и музика със смисъл и
философия и затова се ориентират към разголените
кифли, които не пеят за нищо друго освен кой
кого зарязал, кой кого праснал и така нататък.
не слагам всички хора, които слушат
чалгата и самите чалга-певци под общ знаменател.
има и изключения, но за съжаление се срещат
рядко. не убеждавам никого в нищо, това е само
моето мнение за чалгата и последователите и,
не го натрапвам на никой, така че моля, да не
ме убеждавате и мен в нещо, нито пък да ми се
нахвърляте и да ми се карате.
извода ми е, че тва е елементарна музика за елементарни хора.
ае със здраве :D
absolutno sam saglasna s tebe!!

e_l_i_z_a
05-25-2005, 18:40
ami az ko da ti kaja....sme6na si mi :lol:

^I don't give a fuck^
05-25-2005, 20:46
оооооооооооо.. пак започнахте да спорите
за музика... не разбрахте ли че колкото
да спорите няма да стигнете до единство?!

Ти го каза :wink: :D


сега да се изкажа и аз по въпроса... според
мен чалгата е тъпа и лишена от всякакъв смисъл
музика..

Добре,но ако се замислиш за метъла ? Някакво скрибуцане :lol: :lol: Се тая.Пак е лишено от смисъл.Подскачаш като луд :D


нормалните песни имат някъв
'подсъзнателен' смисъл..

СмисЪлЪт на метЪлЪт ?да се изрисуваш в черно подскачайки рошаво ? :D





такова нещо, текстовете са еднакви, музиката
е еднаква (и крадена),

Крадена,мда? Права си крадена е от други песни които ,вие античалгарите харесвате.Като се замислиш не е ли така ?



певичките
изглеждат като евтини курви
не само изглеждат но сЪ :D




дори клиповете
им нямат никакъв смисъл .. освен въпросните
'красавици' в оскъдни дрешки .. леко
поклащащи се, и размятащи силиконовите се цомби...
тая 'музика' няма смисъл!



Но в метълските клипове има смисъл ? :shock:
Един рошав дългонос гарван седи и подскача на китарата ? :shock:



ме убеждавате и мен в нещо, нито пък да ми се
нахвърляте и да ми се карате.
Не ти се.Изказвам мнение :D



извода ми е, че тва е елементарна музика за елементарни хора.
ае със здраве

Значи следва и същия извод за метълите ?



пп: стига с тези безмислени теми за чалгата .Освен караници друго няма да постигнем :!:

VirginPunk
05-25-2005, 20:57
^I don't give a fuck^ по поста ти се разбира
че никак не си наясно нито с метъл
клиповете, нито с метъл текстовете,
нито със самата музика(която между другото
най-малко може да се нарече "скрибуцане"
и да наречеш метъла "скрибуцане" е просто
да покажеш че ни най-малко не се интересуваш
от тази музика=>говориш за неща от които
ни най-малко не разбираш

^I don't give a fuck^
05-25-2005, 21:23
^I don't give a fuck^ по поста ти се разбира
че никак не си наясно нито с метъл
клиповете, нито с метъл текстовете,
нито със самата музика(която между другото
най-малко може да се нарече "скрибуцане"
и да наречеш метъла "скрибуцане" е просто
да покажеш че ни най-малко не се интересуваш
от тази музика=>говориш за неща от които
ни най-малко не разбираш

бе аз така си давам примери,нямам нищ0 против метЪлЪ :D

wazaaa
06-11-2005, 07:21
Оф к'во толкова си избивате комплекси не разбирам.Това е един форум,и не трябва да приемаш нещата толкова насериозно?
Мога да ти дам няколко причини,поради които не харсвам поп-фолка..1.Текстовете провокират първични страсти(само...)2."Певиците" са супер долнопробни,(с нисък морал)+ това пробиват не с таланта си,а с телата си.3.Всички пеят за едно и също (забелязва се и при рап-а)4.Напоследък много се изчерпват и всичко се повтаря...направо досадно!
Нямам приятели чалгари,но имам такива познати,и съм забелязала че са супер повърхностни,говорят без да мислят,и се обличат отвратително и без вкус и стил.Общо взето-никак.Момчетата приличат на гейчета.Но да се замислим,защо поп-фолка и чалгата жънат такъв успех?Сигурно хората обичат да слушат музика,с текст "здъвкан и изплют "-без да се замисляш,само да друскаш сланини.Точно на това се дразня?!И ,уточнявайте-за чалга или поп-фолк говорим!?Защото чалгата е много по-низша от всички стилове (според мен).Никога не съм се кефела на чалгата/поп-фолка,и няма и да го направя,защото не това е музиката,която пасва на виждането ми за живота "ела да те схрускам в леглото да те друскам",нито тези "стихове"ако могат така да се наречат са стойностни,общо взето като чуя чалга, се чупя.
Благодаря.

Ger4ence
07-02-2005, 17:00
Абе,хора много,ама много сте тъпи!Не го приемайте лично,ама всеки човек си има свой собствен вкус и собствено мнение! Но това да налагаш своето на другите е БЕЗСМИСЛЕНО!!! Да,аз слушам чалга и какво от това?!Какво ще ми кажете,че съм тъпа ли? Не...не сте познали!!! Защото един човек не може да бъде обиждан,само защото ОБИЧА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА! Защото ако не сте забелязали най-яките купони са чалгаджийските!И какво като текстовете нямат смисъл като поемите на Ботев? Какво като певиците са сексапилни? Аре моля ви се! Пуснете си MTV,пуснете си MCM...да не би изпълнителите не са сексапилни и красиви?И ако разбирахте английски,щяхте да разберете,че 90% от текстовете на западните песни нямат почти никакъв смисъл!!!!!!!!! :evil:

LiNkiN4eTo
07-02-2005, 19:28
ууу долуууу :lol:

07-02-2005, 19:56
Абе,хора много,ама много сте тъпи!Не го приемайте лично,ама всеки човек си има свой собствен вкус и собствено мнение! Но това да налагаш своето на другите е БЕЗСМИСЛЕНО!!! Да,аз слушам чалга и какво от това?!Какво ще ми кажете,че съм тъпа ли? Не...не сте познали!!! Защото един човек не може да бъде обиждан,само защото ОБИЧА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА! Защото ако не сте забелязали най-яките купони са чалгаджийските!И какво като текстовете нямат смисъл като поемите на Ботев? Какво като певиците са сексапилни? Аре моля ви се! Пуснете си MTV,пуснете си MCM...да не би изпълнителите не са сексапилни и красиви?И ако разбирахте английски,щяхте да разберете,че 90% от текстовете на западните песни нямат почти никакъв смисъл!!!!!!!!! :evil:

аре стига вече с това "всеки си има право на свой собствен вкус". ми щом е така, дай вече да не спорим, да се примирим с всичко и всеки да си гледа в своята паница. да, ама не става. човек трябва да има собствени позиции и да ги защитава по всякакъв начин. аз казвам, че чалгата е тъпа. толкоз. ако щете ми вЕрвайте.
след това...че най-яките купони ставали на чалга. друг път. аз пък казвам, че най-яките купони стават на индъстриал примерно.
индивидите, които ги пускат по тези телевизии пак са си чалга. само, дето е малко по-"образцова" ако се сещате какво имам предвид. на практика 60% от музикалната сцена си е чиста чалга. + това повечето певачки не са и хубави.

DespaiR
07-02-2005, 19:58
Аз ше кажа че най-яките купони ама изобщо не са чалгаджийските. От това дали купона ще бъде як зависи какви са хората къде са се събралио в какво настроение са и колко са пияни. Кога то се напиеш няма значение ква е музиката даже и без такава може да се прекара супер

Elitooooo
07-02-2005, 20:09
Абе,хора много,ама много сте тъпи!Не го приемайте лично,ама всеки човек си има свой собствен вкус и собствено мнение! Но това да налагаш своето на другите е БЕЗСМИСЛЕНО!!! Да,аз слушам чалга и какво от това?!Какво ще ми кажете,че съм тъпа ли? Не...не сте познали!!! Защото един човек не може да бъде обиждан,само защото ОБИЧА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА! Защото ако не сте забелязали най-яките купони са чалгаджийските!И какво като текстовете нямат смисъл като поемите на Ботев? Какво като певиците са сексапилни? Аре моля ви се! Пуснете си MTV,пуснете си MCM...да не би изпълнителите не са сексапилни и красиви?И ако разбирахте английски,щяхте да разберете,че 90% от текстовете на западните песни нямат почти никакъв смисъл!!!!!!!!! :evil:ne mi se spori pak za 4algata.Samo moga da kaja 4e tova koto tia kazva e viarrno,i az se opitah edin den da ne slu6am, absolutno nikakva 4alga,razhojdam se az po ulicite i ot edna kola-4alga.Otivam na sre6ta-ot edno kafe-4alga :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :? :wink:

Immortality_
07-02-2005, 20:59
oHHH...gorkoto dete... Eliii--- 4algata li te presledva ili bql mercedes ???

az MRAZQ 4algata... no q mrazq, dokolkoto se otnasq do men... v smisYL- mrazq nqkoi da mi puska ili pra6ta 4ala, znaeiki, 4e mi se razbyrkva koremyt, kato q slu6am...

Mrazq nqkoi da mi prehvalva 4algata i da se my4i da me ubejdava kolko e priqtna muzikata... i mrazq fenovete na 4algata da me mislqt za ispadnal 4ovek, "bolen metyl" i kakvo li ne....

MRAZQ Qaaaaaaaaa !!!!!!!


*Immortality_ otiva da povry6ta, misleiki za DESI-SRAMy :evil: :evil: :evil:

Cradle of Death
07-02-2005, 21:19
oHHH...gorkoto dete... Eliii--- 4algata li te presledva ili bql mercedes ???

az MRAZQ 4algata... no q mrazq, dokolkoto se otnasq do men... v smisYL- mrazq nqkoi da mi puska ili pra6ta 4ala, znaeiki, 4e mi se razbyrkva koremyt, kato q slu6am...

Mrazq nqkoi da mi prehvalva 4algata i da se my4i da me ubejdava kolko e priqtna muzikata... i mrazq fenovete na 4algata da me mislqt za ispadnal 4ovek, "bolen metyl" i kakvo li ne....

MRAZQ Qaaaaaaaaa !!!!!!!


*Immortality_ otiva da povry6ta, misleiki za DESI-SRAMy :evil: :evil: :evil:
и аз това го мразя и като почнат да се мислят за нещо повече ама няма оправия в тая държава отникъде :evil:

Spiderm@n
07-02-2005, 23:24
Ооооооооооооооообичам теее *драйфа* еее * драйфа още повече* еееее, да ти ***<БИИИИП>*** ***<БИИИИП>*** ***<БИИИИП>*** ***<БИИИИП>*** майката ***<БИИИИП>*** ***<БИИИИП>*** ***<БИИИИП>*** ***<БИИИИП>*** .....

Уфффффффф, чалга, нема думи.

Верно е че и без музика може купончето, на градинка парти к'ва музика те гони, само бира и идиотизми да има.

Sinister_Doll
07-19-2005, 19:25
Hihihi! Za taq Eli se noqt mitove i legendi mn predi da se poqvq v toq forum, koeto be6e... hmmm- mn skoro! No kakto i da e. vajnoto e prosto, 4e 4algarite sa mn inteligentni i slojnoskroeni 4ove6ki su6testva, koito se otkroqvat s unikalni umstveni ka4estva i zabelejitelno IQ! Trqbva da se otnasqme kum tqh s ni6to drugo osven razbirane, 6toto doktora im tvurdi, 4e kolkoto pove4e im se podigravame, tolkova po- zle 6te stavat! 4algata e edna EntelEgentna muzika, koqto moje samo da pomogne na intelektualnoto razvitie i kulturnoto vyzvi6avane na milata rodina... YEAH RIGHT! 4algata suxxxx! "4e kvo? Kvo mi ima? pop- folko! Ekvo mu e na pop- folkut? Ni6to mu nema? Da ne e kru4marska muzika? Vodi me v nqkoq kvartalna kru4ma! I poru4vay!" Tva be6e nay umnoto ne6to, koeto mojah da izmukna ot 4algarska past... hehehe! I nay- lo6oto e, 4e nikoga ne ste mogli i sega nqma da mojete da razberete kvo vi kazvaaam!

Sinister_Doll
07-20-2005, 11:16
Офф...глупости ...Направо ме избива на смях като чуя ,че някой не слуша чалга :D :D .И най заклетия рапър или метъл пак слуша чалга,и го казвам щото познавам такива хора..Особено както писах в другата тема-има ли купонче,те са първи на чалгата..така ,че глупости от сорта на "не слушам чалга " ,са ми писнали :D :D Edno 6te kaja: XAXAXAX! Na men 4alga ne 6ta da mi pusnat i murtva v kanavkata da suuum! I smeni toq avatar, 4e ne6to ne ti podhojda na 4algarskiq mantalitet! 4algar ne bih dokosnala i s lovdjiyska pu6ka! XIXIXI Skriy se nqkude, 4e kato ti 4eta glupostite qko me napu6va na smeh, smeh! XEXEXE

Sinister_Doll
07-20-2005, 11:34
Abe kvo tursq izob6to tuk i 6to se opitvam da vi pokaja kolko ste prosti? 4algar ne e opredelenie, a diagnoza! Ima mn po- normalni hora v toq forum, nadqvam se... Fuck- 4e, moje da ne me citira6 s prozorlivi komentar4eta 6tot si mi tolkova qsna i predskazuema, 4e ne e istina...

xjudgex
07-20-2005, 11:43
Само чалга! Азис ми е приятел! Ше прайм chalgacore!

Cradle of Death
07-20-2005, 11:51
ООххх как чакам този ден на разплатата когато ще получа едно бренеке и един малък танк и да отида да срина Пайнера. И да могат да видят че ада наистина същестевува. Така леко ще се погавря за пример Азис ооо само ще буде разпунат на кръст със 30 см пирони за да не шава много много ще раздам на малки дечица вилици и да го бодат.(А сега дай горно ДО). А за завършрк една бухалка с малко бодлива тел навита на върха и ще дам на някой да му отнеме девстеността. Е после ще отлежи в някоя пустиня 40 дни и малко лешояди да му правят компания. Само имплантаните му ще останат :twisted:

Sinister_Doll
07-20-2005, 12:02
Tva mn dobre, ama za6to samo nego? Ima tolkova drugi 4algisti... Az vikam, are na sapun! A i, xjudgex, sukrovi6te, nqma li tema za nedoklateni pederast4eta, kudeto da se motae6, be milo moe, be!?!? xixixi! Create Destroyer, Destroy Creaters!!!

07-20-2005, 12:19
дайте да правим още реклама на азис, а?

07-20-2005, 16:46
Що, "Устата" малко ли му направи, освен тва на един въпрос на Албена Вулева отговори с - Между мен и Васко няма нищо педераско :lol: .

infidel
07-20-2005, 21:51
Не можах да се сдържа просто, при положение че няколко пъти лично ме обидиха с твърдението, че, видите ли, "всички слушали чалга", "без чалга купона не бил хубав" и още няколко безсмислени твърдения, породени в главата на някакво хлапе, което дори не познава 3 отделни музикални стила. Без да се замислям бих избрал да бъда в непозната компания, която не слуша чалга, вместо сред добри познати, фенове на горния "жанр". Изобщо, при равни други условия многократно бих предпочел не-чалгар пред чалгар, по простата причина че не-чалгаря ще е по-непредсказуем, следователно по-интересен. Всички останали глупости които прочетох са лишени от смисъл и са плод на мозъци, лишени от въображение, повтарящи наизуст това което са чели без дори да се опитат да вникнат в прочетеното. Не се прави така. Ако искате да ви взема на сериозно, използвайте собствени мисли. Не помня кое от децата каза да се изнасям, но повярвай ми пиле - нямам търпение да се разкарам от тая заблудена държава. Това ще е единственото смислено нещо, което съм вършил през скапания си живот, изпълнен със "скрибуцаща" музика, деляща се на повече поджанрове, от колкото перхидролената ти главица може да осмисли.

07-20-2005, 22:39
Абе бате, ти изобщо знаеш ли кво е купон?
И да различавам стиловете, освен тва слушам метъл :shock: странно нали а да и рап и техно...прави си изводите (кой бил ограничен викаш?)

The-WishmasteR
07-21-2005, 10:37
ima prekalenno mn otgovori i me myrzi da gi 4eta vsi4kite...taka 4e na byrzo 6te si kaja mnenieto...Spored men 4algata ili po skoro pop folka(6toto 4alga e muzika na grycki)e otvratitelen...napravo vsi4ki pevici peqt samo za lubovta ili seksa i par4etata im stavat prekalenno ednoobrazni.....A i ponqkoga sym gledal klipove i dokolkoto vijdam pove4eto pevici probivat zaradi strahotnite si tela i taka kakto gi pokazvat...Deto vika6 4e mn hora se kefqt na Azis...Znai6 ko stana toq pedal kato doida v Gorna orqhovica?Izgoniha go!!!opluha go i go izgoniha...

The-WishmasteR
07-21-2005, 10:42
Не можах да се сдържа просто, при положение че няколко пъти лично ме обидиха с твърдението, че, видите ли, "всички слушали чалга", "без чалга купона не бил хубав" и още няколко безсмислени твърдения, породени в главата на някакво хлапе, което дори не познава 3 отделни музикални стила. Без да се замислям бих избрал да бъда в непозната компания, която не слуша чалга, вместо сред добри познати, фенове на горния "жанр". Изобщо, при равни други условия многократно бих предпочел не-чалгар пред чалгар, по простата причина че не-чалгаря ще е по-непредсказуем, следователно по-интересен. Всички останали глупости които прочетох са лишени от смисъл и са плод на мозъци, лишени от въображение, повтарящи наизуст това което са чели без дори да се опитат да вникнат в прочетеното. Не се прави така. Ако искате да ви взема на сериозно, използвайте собствени мисли. Не помня кое от децата каза да се изнасям, но повярвай ми пиле - нямам търпение да се разкарам от тая заблудена държава. Това ще е единственото смислено нещо, което съм вършил през скапания си живот, изпълнен със "скрибуцаща" музика, деляща се на повече поджанрове, от колкото перхидролената ти главица може да осмисли.

evala !!!i az bih se razkaral ot tazi proqdena ot politici dyrjava pri pyrva vuzmojnost ...poglednete se samo !ediniq slu6a metal a drygiq 4alga ili rap...mi ti trqqq slu6a6 tam metal\rap 6toto ne stava,am az pyk vikam 4e stava ai se biem..i kvo nqvsqkyde e taka!ve4e bylgarite ne moje da si imat doverie..of boje kakvo pyk se my4a az tyka da vi obqsnqvam ve4e izvestnoto...prosto se zamislete

mary_jane_666
07-22-2005, 15:08
4algata i neinite posledovateli na SAPUN! :lol:

07-22-2005, 15:12
Лелее убедихте ме :shock: вече отказвам чалгата, КРАЙ!

rosskata
07-22-2005, 22:09
ООххх как чакам този ден на разплатата когато ще получа едно бренеке и един малък танк и да отида да срина Пайнера. И да могат да видят че ада наистина същестевува. Така леко ще се погавря за пример Азис ооо само ще буде разпунат на кръст със 30 см пирони за да не шава много много ще раздам на малки дечица вилици и да го бодат.(А сега дай горно ДО). А за завършрк една бухалка с малко бодлива тел навита на върха и ще дам на някой да му отнеме девстеността. Е после ще отлежи в някоя пустиня 40 дни и малко лешояди да му правят компания. Само имплантаните му ще останат :twisted:


Дам... :evil: С това господина направо ме уби със своята нечалгарска интелигентност... Повярвах в неговото IQ както и във тъпотата на чалгата... :lol: :lol: Хвала на такива толерантни и широко скроени хора...

Сиа за хейтърите или как там им викаха- кво се опитвате да докажете- че сте по- умни, щото слушате метъл(пънк, хип-хоп , рок, техно и така нататък)/ :shock: Или че чалгата е нещо като скрит изсмуквач на интелект??? :P Айде моля ви, всеки си има право на вкус, и вие, и другите. по този начин, плюейки злобно някой стил в музиката и слушателите му , не се показвате нито като умни, нито като толерантни. Слушайте си каквото ви харесва, чалгарите да си слушат чалгата и толкоз! :roll: Кво са ви направили хорицата не знам, откъде толкова злоба? Досега не съм чула някой чалгар да си налага вкусовете на другите, но мразещите чалгата постоянно го правят. Абе правете любов,не война и стига тъпи нападки! :!:

mary_jane_666
07-22-2005, 22:44
ООххх как чакам този ден на разплатата когато ще получа едно бренеке и един малък танк и да отида да срина Пайнера. И да могат да видят че ада наистина същестевува. Така леко ще се погавря за пример Азис ооо само ще буде разпунат на кръст със 30 см пирони за да не шава много много ще раздам на малки дечица вилици и да го бодат.(А сега дай горно ДО). А за завършрк една бухалка с малко бодлива тел навита на върха и ще дам на някой да му отнеме девстеността. Е после ще отлежи в някоя пустиня 40 дни и малко лешояди да му правят компания. Само имплантаните му ще останат :twisted:


Дам... :evil: С това господина направо ме уби със своята нечалгарска интелигентност... Повярвах в неговото IQ както и във тъпотата на чалгата... :lol: :lol: Хвала на такива толерантни и широко скроени хора...

Сиа за хейтърите или как там им викаха- кво се опитвате да докажете- че сте по- умни, щото слушате метъл(пънк, хип-хоп , рок, техно и така нататък)/ :shock: Или че чалгата е нещо като скрит изсмуквач на интелект??? :P Айде моля ви, всеки си има право на вкус, и вие, и другите. по този начин, плюейки злобно някой стил в музиката и слушателите му , не се показвате нито като умни, нито като толерантни. Слушайте си каквото ви харесва, чалгарите да си слушат чалгата и толкоз! :roll: Кво са ви направили хорицата не знам, откъде толкова злоба? Досега не съм чула някой чалгар да си налага вкусовете на другите, но мразещите чалгата постоянно го правят. Абе правете любов,не война и стига тъпи нападки! :!:

1. chalgata e superrr bezmislica i tva q prai typa => se6tai se kvi hora q slu6at
2.Fuck Tolerance! nqkoi proqvqva li nekva tolerantnost kym mene 6oto sym metalka ... ne ! pluqt li me - DA ! e ko iskash togaa` ... za da davam trqbva da polu4avam , i tei kato ne polu4avam she si pluq 4algarite 6toto i te pluqt mene i priqtelite mi + tva ne moa gi ponasqm!... Life sux , get used to it!

infidel
07-23-2005, 07:44
Ако искате можем колективно да си направим един IQ тест и да сложим край на спекулациите :twisted:

rosskata
07-23-2005, 13:48
1. chalgata e superrr bezmislica i tva q prai typa => se6tai se kvi hora q slu6at
2.Fuck Tolerance! nqkoi proqvqva li nekva tolerantnost kym mene 6oto sym metalka ... ne ! pluqt li me - DA ! e ko iskash togaa` ... za da davam trqbva da polu4avam , i tei kato ne polu4avam she si pluq 4algarite 6toto i te pluqt mene i priqtelite mi + tva ne moa gi ponasqm!... Life sux , get used to it!

Не знам откога е задължително една музика да е смислена и да съдържа кой знае каква философия. Има много видове музика и всяка си има стойности и недостатъци, стойностни и скапани парчета.
:? Аз слушам и чалга, по какъв начин това ме прави тъпа ( чета много, интересувам се от психология и история, дипломата ми е 5,75 и т.н) Можеби съм толкова тъпа, че не мога да осъзная тъпотата си??? :lol: Да, сещам се какви хора слушат чалга - веселяци, разкрепостени, които приемат позитивните страни във всеки един стил музика. :roll: Каквато ти не ми звучиш да си(от това което пишеш).ПОзнавам и метъли, които са толерантни и свестни хора, и чалгари , и рапъри. Така че ако смяташ, че интелекта зависи само от музиката, която слушаш, много зле за теб.


Life is beautiful, admit it !

mary_jane_666
07-23-2005, 16:03
1. chalgata e superrr bezmislica i tva q prai typa => se6tai se kvi hora q slu6at
2.Fuck Tolerance! nqkoi proqvqva li nekva tolerantnost kym mene 6oto sym metalka ... ne ! pluqt li me - DA ! e ko iskash togaa` ... za da davam trqbva da polu4avam , i tei kato ne polu4avam she si pluq 4algarite 6toto i te pluqt mene i priqtelite mi + tva ne moa gi ponasqm!... Life sux , get used to it!

Не знам откога е задължително една музика да е смислена и да съдържа кой знае каква философия. Има много видове музика и всяка си има стойности и недостатъци, стойностни и скапани парчета.
:? Аз слушам и чалга, по какъв начин това ме прави тъпа ( чета много, интересувам се от психология и история, дипломата ми е 5,75 и т.н) Можеби съм толкова тъпа, че не мога да осъзная тъпотата си??? :lol: Да, сещам се какви хора слушат чалга - веселяци, разкрепостени, които приемат позитивните страни във всеки един стил музика. :roll: Каквато ти не ми звучиш да си(от това което пишеш).ПОзнавам и метъли, които са толерантни и свестни хора, и чалгари , и рапъри. Така че ако смяташ, че интелекта зависи само от музиката, която слушаш, много зле за теб.


Life is beautiful, admit it !

namiram pozitivni 4erti vyv vsi4ki drugi stilove , no ne samo v tozi ... toi dori ne moje se nare4e stil , a kamo li muzika ... prosto e ednoobrazno i bezvkusno za men , kradeno ottuk ottam... dori fakta 4e v momenta go obsyjdam me srami ... chalgiqta e prostotiq koqto trqbva da se spre ... no vmesto tva seleniqta se razrastva ... samo pokazva ..prostashtinata na bulgarskiq narod. edna absoliutna ciganiq!ako na teb ti haresva ciganiqta , to az sym na drugo mnenie - az jiveq za 4ista strana , za 4ista Bulgaria!

07-23-2005, 19:32
Всички, които слушат чалга са безполезни, тъпи, смешни, малки идиоти!

07-23-2005, 20:53
Всички, които слушат чалга са безполезни, тъпи, смешни, малки идиоти!
Мм не си прав, не всички :o :wink: .

mary_jane_666
07-23-2005, 21:51
Всички, които слушат чалга са безполезни, тъпи, смешни, малки идиоти!

eee tva prozvu4a prekaleno grubo
verno 4e izmejdu lubitelite na taq `muzika` ima takia ama bash `vsi4ki` ...

Tedka-Medka
07-23-2005, 23:35
wild{}baby spokoino be..varvi pii edna stydena voda i se uspokoi..i az mislq kato teb..primerno az slusham metal i mi e mn typo nqkoi kato mi kaje si4ki metali sa bokluci..az ne sum metalka ne sum trugnala da se oblicham kato metalite ili
da se durja kato tqh prosto me kefi muzikata
a i naistina edin chovek trqa da e mnogo ogranichen
za da opredelq nqkoi po tva kva muzika slusha..
neznam tebe kvi malumnici sa te opredelqli..

morsmordre
07-25-2005, 16:00
spokoino be momi4e..
mislq 4e nikoi normalen 4ovek,ne bi opredelql drugiq po muzikata koqto slu6a..
slu6ai si muzikata-6tom q haresva6 :roll:
aide..i zemi frasni edna usmivka :lol:

не обича да й говорят на "бе" :wink:

Съгласен съм, Ани!Но не бива да обръщаш внимание на такива хора!

The-WishmasteR
07-25-2005, 20:48
zna4i tova e za vsi4ki koito jivqt v Burgas.Az li4no ne jiveq tam no kogato otidoh na gosti pri edni friendove me zavedoha na edno mn priqtno zavedenie.KAzva se "Yes" i otdolo pi6e ne na 4algata :))taka 4e vsi4ki koito mrazqt 4algata spokoino mogat da se izsipqt tam :))

CRaZy_IKT
07-26-2005, 15:04
Ami izvinqvai no nikoi s vkus i inteligentno nivo ne slusha chalga

rosskata
07-27-2005, 10:44
Ami izvinqvai no nikoi s vkus i inteligentno nivo ne slusha chalga

Всеки човек с поне 2 грама мозък ще ти повярва смо ако дадеш доказателства... Аз имам 3 грама, така че би ли ми казала как стигна до този дълбокомислен извод.
п.с 6те се радвам да разбера какво значи "интелигентно ниво"

chupacabra:)
07-27-2005, 10:48
Ami izvinqvai no nikoi s vkus i inteligentno nivo ne slusha chalga

Всеки човек с поне 2 грама мозък ще ти повярва смо ако дадеш доказателства... Аз имам 3 грама, така че би ли ми казала как стигна до този дълбокомислен извод.
[/b]
пак казвам, че чалгата е елементарна музика :arrow: тези хора не си падат по музика със смисъл и значение понеже не могат да го разберат :arrow: могат да разберат единствено 'колко те обичам и след теб ще тичам' и подобни елеметарни неща :arrow: тези хора не са интелигентни.
има и изключения, ама рядко :wink:

пор
07-27-2005, 11:14
може и да са умни. познавам такива. просто като чуя, че слуша чалга си правя изводи за музикалните му вкусове. после почват да се обесняват- ама аз слушам и Бритни и 50 Стотинки, не е само чалга, не съм толкова прост/а.
да де, ама се оказва, че си турбо селянин в музикално отношения, ако ще да използваш и 60% от мозъка си.

the_pretty_boy_89
07-27-2005, 12:39
я си ебете майката чалгари тъпи,,,само рап и dance :)

Swinkenhoffer
07-27-2005, 13:44
я си еби майката раподенсър такъв!
само metal!!

Cradle of Death
07-28-2005, 12:29
Поначало никога съм нямал нищо против чалгарите но нз какво толкова лошо виждат че съм метал и почват да плюят и аз вече почнах да отвръщам със същата топлота. А ето например пак изказвания че не се къпем и т.н. :shock: и какво данеби всичките да сме такива?Не че няма и такива чалгари. Но просто вече навик ми стана да се ядосвам на такива същества понеже се мислят за нещо повече и вижте ме кой съм аз и т.н. Най ми е интересно като започнат да зяпат с широко отворени очи и уста...Нетрябва всички да са еднакви нали така???Но честно казано няма никога да има оправия в тази държава като политика и разбиратество пък за музика да не става на въпрос

Sinister_Doll
08-13-2005, 11:09
moje bi mislq taka, 6ot sum metulka, no za men 4algarite sa li6eni ot identi4nost, ograni4eni su6testva i az prosto ne gi razbiram, nz kvo im dava taq muzika! nz kak gi kara da se 4uvstvat... za men tova dori ne e muzika! hora, 4uyte textovete, ednakvi do edin i tolkova prosti i glupavi!!! " da jiveqt bliznacite, dvoyna radost za nas sa te" molq??? kakvo? kvo zna4i tva? ne trqbva li muzikata da te radva po nqkuv na4in, da namira6 sebe si v neq? sry mn, ama vse pak 4algarite naistina sa ograni4eni hora!!! dam, i az poznavam 4algar4eta moje da sa svestni ponqkoga ama sa prosti i naivni hora, koito ne znaqt o6te v kakvo vqrvat!http://smilies.sofrayt.com/1/w/super.gif

fallen
08-13-2005, 15:28
аз пък не мога да разбера нещо друго - къф ви е проблема на чалгарите?! какъв ви е поблема с това да ви наричат "чалагри"?
ако слушаш метъл => ти си метълка
ако слушаш пънк => ти си пънкарка
ако слушаш чалга => ти си чалгарка
нз кво обидно има?! аз до сега не съм чула някоя/някой метъл(ка) да я/го нарекат метъл и да се обиди.



БТВ аз съм абсолютно съгласна с това и направо mell-mell може да чете мисли май :P ...

Soul^Fly^F
08-13-2005, 19:49
Abe q sa grymnete.Moje i da sa udavite!Kakto si re6ite

sexy_girl14
08-15-2005, 14:22
az pajk mn se kefq na 4algata!!!bravo pozdravqvam te prodaljavai da si slu6a6 4alga i hi4 da ni ti puka koi kvo misli 8)

mary_jane_666
08-15-2005, 18:59
az pajk mn se kefq na 4algata!!!bravo pozdravqvam te prodaljavai da si slu6a6 4alga i hi4 da ni ti puka koi kvo misli 8)
i ti li4i de :lol:

XXX_f
10-01-2005, 08:00
xahxahxhahxah , moga s kef da se izsmeq na taq glupava temaPuka li vi 4e vi nari4at taka , da ne ste trugnali priqteli da si tursite ot foruma , nali si imatye priqteli i znaete za sebe si 4e ne ste tupi 4algari i 4algarki , ko vi puka ot menieto na drugite.Mislite li 4e sq ako nqkoi ma naredi za ne6to 6te mi pika , e ako e taka lujete se ,za6toto tova 6te go pre4ata i 6te go podmina, vseki ima realen jivot izvun toq forum , vajnoto e tam d aima respekt kum va6ata li4nost , za drugoto da ne vi puka

ISSP
10-04-2005, 20:54
Abe madam...Нужно ли беше да пишеш цяла тема за това че слушаш някакъв стил музика и затова, че не ти дреме кой кво мисли...???