PDA

View Full Version : Moderated by Aia:iskat da izbera pri kogo shte jiveq



brrrrrr
05-17-2005, 14:24
Of napravo mi se sruti i nebeto i zemqta i se sabirat i shte me smachkat!!! Problema e v tova che roditelite mi se razvejdat i iskat da izbera pri kogo shte jiveq a az shte se pobarkam obicham si gi i dvamata i neiskam taka da jiveq, kakvo da pravia, kakav kompromisen variant da izmislia pls daite nqkakav savet che shte ida v ludnica inache :( :( :( :(

Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

05-17-2005, 14:27
според мен е мега нечестно да те карат
да правиш такъв избор!все едно да избереш
кой обичаш повече-майка ти или баща ти...
накарай ги те да си изберат

gia_bs
05-17-2005, 14:35
ух..мого гадно...мили4кото...ами знаеш ли седни и поговори с тях като голям човек...задай им същия въпрос ако те трябваше да избират от своите родители кои биха избрали...явно за да стигнат до тази стъпка наистина не могат да се съжителстват заедно..но това никак не означава че трябва да страдаш ти...виж сега..спокойно не се самоизмачваий ...знам че е гадно но всяко зло за добро....

final_fantasy_fan
05-17-2005, 18:29
tva e naistina mnogo gadno-smqtam 4e trqbva da pogovori6 s tqh i...vse pak da izbere6,a drugiq si roditel 6te se vijda6 vsqka sedmica subota i nedelq...ili ne6to takova.Znam kolko e gadno,no trqbva da se primiri6(za sujalenie).nadqvam se da sum ti pomognal

naty
05-17-2005, 18:42
twa e kofti....trq gi nakara6 te da se razbirat i razprawqt-twa se pak e tehen problemi netrq te zameswat

amy lee
05-17-2005, 21:23
според мен е мега нечестно да те карат
да правиш такъв избор!все едно да избереш
кой обичаш повече-майка ти или баща ти...
накарай ги те да си избератvze mi dumite izpod prustite :lol:
tfa naistina e gadno ot tqhna strana... bi trqbvalo da sa naqsno, 4e i dvamata obi4a6 ednakvo :roll:
no puk moje bi mislqt, 4e si dostatu4no golqma za da moje6 da napravi6 takuv izbor, no vse pak tuk stava vupros za roditeli, ne za 2 qbulki naprimer :?

05-17-2005, 21:28
И до са никой не даде един смислен отговор. Най добрия ми приятел е с разведени родители и от много малък живее сам със сестра си при баба си и дядо си :wink:.(Те са от страната на майка му ама кво е значението, вместо да избираш един от двамата им тегли една и на двамата. :D

amy lee
05-17-2005, 21:31
И до са никой не даде един смислен отговор. Най добрия ми приятел е с разведени родители и от много малък живее сам със сестра си при баба си и дядо си :wink:.(Те са от страната на майка му ама кво е значението, вместо да избираш един от двамата им тегли една и на двамата. :Doooba4e kato gledam i tvoeto mnenie be6e mnogo "umno". sq ako priqtelq ti e precenil taka OK, ama tq 6tom se 4udi pri koi da otide zna4i ima nujda ot roditelite si!!! ama to trqa da se zamisli6 :roll:

05-17-2005, 21:34
Еми да се чуди, 8) аз дадох вариант, и примерно днеска е на гости при тате утре при мама , така прави моя познат. А ако държи да остане при единия примерно може да направят турнир по камък-ножица-хартия и да избере победителя :lol: .

amy lee
05-17-2005, 21:36
:roll: kamuk nojica hartiq... naprao on4e bon4e :roll:
ina4e i tfa e variqnt... ama kato kaza "tegli6 im edna" i prozvu4a kato "awe ti nared li si, kfo se zanimaa6 s nekfi ludi starci, q gi zaebi, kato ti se otdava vuzmojnost"

05-17-2005, 21:40
:roll: kamuk nojica hartiq... naprao on4e bon4e :roll:
ina4e i tfa e variqnt... ama kato kaza "tegli6 im edna" i prozvu4a kato "awe ti nared li si, kfo se zanimaa6 s nekfi ludi starci, q gi zaebi, kato ti se otdava vuzmojnost"
Е нямах тва впредвид. Просто живее отделно. Иначе ако задължително трябва да избере някой тогава избира единия по някакъв си нейн критерий и тва е. Ние не можем да изберем кой, само тя мое. Всъщност можем - аз гласувам за бащата. :lol:

amy lee
05-17-2005, 21:45
:roll: kamuk nojica hartiq... naprao on4e bon4e :roll:
ina4e i tfa e variqnt... ama kato kaza "tegli6 im edna" i prozvu4a kato "awe ti nared li si, kfo se zanimaa6 s nekfi ludi starci, q gi zaebi, kato ti se otdava vuzmojnost"
Е нямах тва впредвид. Просто живее отделно. Иначе ако задължително трябва да избере някой тогава избира единия по някакъв си нейн критерий и тва е. Ние не можем да изберем кой, само тя мое. Всъщност можем - аз гласувам за бащата. :lol:napolovina sum suglasna s tfa izre4enie(az da sum suglasna s teb? brei, zapi6ete go vuv forumnite rekordi... anyway :lol: ). vsu6tnost samo napolovina-nie ne mojem, no sigurno i tq ne moje, sled kato e pusnala temata ;) kakto kaza @Murderdoll, neka te si se razberat :P

e4o
05-17-2005, 22:37
napravi taka 4e da ne se razvejdat, kaji im 4e ima6 nujda ot dvamata i tqhnata toplina :) :wink:

05-17-2005, 22:47
napravi taka 4e da ne se razvejdat, kaji im 4e ima6 nujda ot dvamata i tqhnata toplina :) :wink:
Аре са детски мечти и илюзии. Съмнявам се да стане. :wink:

desika_pst
07-12-2005, 20:52
mojesh da im kajesh te da izbirat tova e trudno nai-dobre da jiveesh edna godina da kajem u ediniq drugata u drugiq kato navestqvash drugia.

LiNkiN4eTo
07-13-2005, 11:40
napravi taka 4e da ne se razvejdat, kaji im 4e ima6 nujda ot dvamata i tqhnata toplina :) :wink:
Аре са детски мечти и илюзии. Съмнявам се да стане. :wink:

и аз така мисля!щом вече са го решили ... не може нищо да се върне!

а не може ли да живееш и при двамата , примерно известно време при единия и още толкова при другия :roll:

miloto_girl_4e
07-13-2005, 16:11
emi kato ne moje6 da izbere6,otidi
da jivee6 pri baba si & dqdo si naprimer
ili pri nqkoq lelq...abe pri nqkoq rodnina :wink:
ili drug variant e polovin godina pri edinia,polovin
godina pri drugia(ako 6te jiveqt v edin grad de) :roll:

night_daughter
03-27-2006, 15:29
Of napravo mi se sruti i nebeto i zemqta i se sabirat i shte me smachkat!!! Problema e v tova che roditelite mi se razvejdat i iskat da izbera pri kogo shte jiveq a az shte se pobarkam obicham si gi i dvamata i neiskam taka da jiveq, kakvo da pravia, kakav kompromisen variant da izmislia pls daite nqkakav savet che shte ida v ludnica inache :( :( :( :(

Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

Аз защо си мисля,че това се решава в съда-съдията решава при кого средата на живот ще бъде по-добра за психиката ти :wink: .Но ако наистина трябва ти да решиш-помисли за плюсовете и минусите поотделно.Може да помогне :wink: .

L-O-V-E
03-27-2006, 16:00
napravi taka 4e da ne se razvejdat, kaji im 4e ima6 nujda ot dvamata i tqhnata toplina :) :wink:
Аре са детски мечти и илюзии. Съмнявам се да стане. :wink:
Детски мечти хах, аз как се спасих от тежкия избор....и сега си живеем много добре :D

ProstoAz
03-27-2006, 19:00
night_daughter, няма смисъл да връщаш стари теми!