PDA

View Full Version : Novata pesen na EminEm



LiNkiN4eTo
05-17-2005, 13:56
nqkoi moje li da mi kaje
kak se kazva6e novata pesen na Eminem
deto e za negovite deca , klipa e mn sladak i ima kadri sus semeistvoto mu
ne6to s 'M' be6e ama ne se se6tam
ai nqkoi da mi podskaje :wink:

aBeP4eTo
05-17-2005, 13:58
Eminem - Mockingbird

LiNkiN4eTo
05-17-2005, 14:01
Eminem - Mockingbird
mnogo blagodarq
taq pesen e mn dobra
vie kak mislite :?:

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 14:04
MenE Po prIncIp Ne Me KeFi emIneM aMa PeSEntA nAisTinA e DoBra

girlpower
05-17-2005, 14:06
Ei moje li link4e!plsss

aBeP4eTo
05-17-2005, 14:11
И аз не съм фенка на Еминем,
но реално песента е много добра!

e4o
05-17-2005, 14:17
mene me kefi :)

DanGeR^F
05-17-2005, 15:16
ае и аз не сам от големите фенки на Eminem ама тази песен от доста време си я слушам и още ме кефи

pLaMa4eTo
05-17-2005, 15:45
mdaaa pesenta e mn qki4ka...nqma gre6ka :)

little_black_dress
05-17-2005, 17:48
Аз пък съм фенка на Eminem и съм съгласна с вас,че песента е много добра.Определено е "пипната".Текста е много хубав,клипа е много добре направен,изобщо песента е перфектна. :P

LiNkiN4eTo
05-18-2005, 10:42
nqkoi dali 6te moje da mi dade link :roll: prosto ne moga da q izrovq :roll: pls :roll:

incheto
05-18-2005, 11:18
dam pesenta si q biva no ne moga da otkriq nikade!!!

SisTeR`oN`MaXa
05-21-2005, 17:42
am da tova e pesni4kata super qki4ka e no nemoga da ti kaja ot koi sait da q drapne6 za6toto na men mi q pratiha... sry

hateface
05-21-2005, 18:38
Про-американска измислица.

Napu6en-Buhal
05-21-2005, 19:39
Про-американска измислица.
Pro-sELsKO MneNIe

Napu6en-Buhal
05-21-2005, 19:45
hateface TupaKo PesEntA IzRaZqVA cHuVstVAta nA edIN choVEk, PRoBvaI sE poNE edIN puT dA PoGLedNEsH NeshtAtA cHOveshKI, a nE POLItichEsKI, sTAvASh sMEsHEn s PtarIoTIzmA sI i RazDeLqNetO nA HorAta nA DuRjaBI,PArtII i t.N.

hateface
05-21-2005, 20:13
Еее да! Много ясно, че си изразява чувствата! За пари такива чувства може да изрази, че няма накъде...

LiNkiN4eTo
05-21-2005, 22:47
Еее да! Много ясно, че си изразява чувствата! За пари такива чувства може да изрази, че няма накъде...
zna4i nqma nito edna istinska pesen :?:

blackboy
05-22-2005, 05:44
Рядко слушам Еминем ,но тази
песен е направо убийствена....

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 07:40
Еее да! Много ясно, че си изразява чувствата! За пари такива чувства може да изрази, че няма накъде...
a TvoiTE koMUnIstI FsAshIsTI i T.N. zA kFo islIsh cHE gO pravqT cqLotO TfA sHOu seGa pREdI IzbOriTE ? zA dA moJE dA gI IzbeRESh i PosLE tE dA sE GRijAT zA tEB naLI ? dA dA... BezPLatEn ObqD NqMA aKo OshTE nE sI raZBraL, a tFa chE nqkOI PEcHELI KintI oT tOVA koeTO PravI OZnacHavA cHE gO PravI doBRe.

monka
05-22-2005, 10:09
pesenta e strahotna!!!
mnogo e gotina,v4era cql den sam q slu6ala..razko6na e!!!
a mocking bird 4urulika6ta pti4ka li ozna4ava...? ne sam mnogo dobre s angliiskia, no taka smqtam..[b]

pLaMa4eTo
05-22-2005, 11:35
Еее да! Много ясно, че си изразява чувствата! За пари такива чувства може да изрази, че няма накъде...
a TvoiTE koMUnIstI FsAshIsTI i T.N. zA kFo islIsh cHE gO pravqT cqLotO TfA sHOu seGa pREdI IzbOriTE ? zA dA moJE dA gI IzbeRESh i PosLE tE dA sE GRijAT zA tEB naLI ? dA dA... BezPLatEn ObqD NqMA aKo OshTE nE sI raZBraL, a tFa chE nqkOI PEcHELI KintI oT tOVA koeTO PravI OZnacHavA cHE gO PravI doBRe.

Napu6en-Buhal napalno sam saglasna s tvoeto mnenie ...

wazaaa
06-06-2005, 20:19
м-м-м-м...
незнам какви "фенчета" сте на Еминем...предполагам знаете само песните,на които има клип-Ass like that,The real slim shady и пр...
100% половината не са се поровили за стари негови песнички,и вече "кефи ме много"-е на т'ва се дразня,защото аз като чуя нещо на някой изпълнител веднага започвам да търся стари албуми/песни,за да имам обективно и добро мнение...
за жалост,Еминем не е вече онзи Еминем който аз (обичам)...
Песента се казва-Mockinbird,но ти препоръчвам да изслушаш "kim"...
Клип-а го има в дата.бг,за мп3 незнам...

И моля ви,не обяснявайте Еминем какъв е позиор,ако не сте слушали старите му песни/албуми..просто нямате право...
Насистина сега се е комерсиализирал,но от слава и пари...
Както и да е,чувствата му към Хейли са истински-каквото и да става,той ще я обича...и не само за пред обектива..
Благодаря.

Lil` Bow Wow
06-07-2005, 10:04
м-м-м-м...
незнам какви "фенчета" сте на Еминем...предполагам знаете само песните,на които има клип-Ass like that,The real slim shady и пр...
100% половината не са се поровили за стари негови песнички,и вече "кефи ме много"-е на т'ва се дразня,защото аз като чуя нещо на някой изпълнител веднага започвам да търся стари албуми/песни,за да имам обективно и добро мнение...
за жалост,Еминем не е вече онзи Еминем който аз (обичам)...
Песента се казва-Mockinbird,но ти препоръчвам да изслушаш "kim"...
Клип-а го има в дата.бг,за мп3 незнам...

И моля ви,не обяснявайте Еминем какъв е позиор,ако не сте слушали старите му песни/албуми..просто нямате право...
Насистина сега се е комерсиализирал,но от слава и пари...
Както и да е,чувствата му към Хейли са истински-каквото и да става,той ще я обича...и не само за пред обектива..
Благодаря.

Фене естестфено, че хората ше слушат песните на които има клип щото те не са длъжни да са му супер фенове и да му търсят сички песни.+ Тфа клип се прави на най-добрите песни,или поне на тея за които се смята че са такива.
Слушал см му над 90% от песните сигурно и наистина е много различен,ама все пак когато е бил на нулата и е бил улично рапЕрче са го вълнували много различни неща от колкото сега,когато е по-възрастен,по-улегнал и по-богат.
Хейли много ясно че винаги ши си я обича,както всеки баща обича дъщеря си.Нормално е.

P.S.Ай да ми обесниш каде виждаш комерсиализация при EmInEm?

LiNkiN4eTo
06-07-2005, 10:30
wazaaa nikoi ne e pretendiral 4e e golqm fen na Eminem , prosto se kefim na tazi pesen :P

Momcheto_sf
06-07-2005, 11:59
Eminem - Mocking-bird (песен) (http://www.data.bg/f.php?fid=8740314)
Еминем - Mocking-bird (Video) (http://www.data.bg/f.php?fid=7508235)

wazaaa
06-11-2005, 07:00
Фене естестфено, че хората ше слушат песните на които има клип щото те не са длъжни да са му супер фенове и да му търсят сички песни.+ Тфа клип се прави на най-добрите песни,или поне на тея за които се смята че са такива.
Слушал см му над 90% от песните сигурно и наистина е много различен,ама все пак когато е бил на нулата и е бил улично рапЕрче са го вълнували много различни неща от колкото сега,когато е по-възрастен,по-улегнал и по-богат.
Хейли много ясно че винаги ши си я обича,както всеки баща обича дъщеря си.Нормално е.

P.S.Ай да ми обесниш каде виждаш комерсиализация при EmInEm
Радвам се,че не си поредния позъор.Сега наистина го интересуват различни неща,но все пак той прави рап,не е ли така?Тогава какви са тея клипове на "Джъст лууз ит"-там прави повече поп,отколкото рап.Сравни ass like that с the real slim shady или някаква такава песен,в този "стил".Извинявай,но вече не е същия...
Има едно такова време,когато един музикант се изчерпва и започва да се повтаря.Така става и с групите,и те се разделят,или издават много рядко песни (правят турнета ,като реклама).
Очаквам от Еминем да издаде още един албум.
Обаче предпочитам Еминем като сериозния еминем,който псува жена си,скубе я за косата а после пее как не може да живее без нея.Плюс това,той нито я мрази нито я обича в момента.Просто тази цялата слава му е повлияла.Заслушвал ли си се в музиката на новите му парчета,като изолираш текста?Е,аз съм.И доста се доближава до мелодията на първите му песни.Като заговорихме за клиповете по песни-според мен , той прави клипове на песните ,които ще пожънат най-голям успех.Защото на някой повече ще му се гледа весела песен,отколкото "Kim".Има далеч по-добри песни,(например в Маршъл Медърс лп),които заслужават повече да имат клип,отколкото напр.ass like that.
Благодаря.

Breakaway``
06-11-2005, 07:04
Mockingbird... много радва, обаче ми омръзна малко :roll: Иначе на Еминем не съм му слушала доста песни без клипове :)

so mazy!
06-11-2005, 22:12
nqkoi moje li da mi kaje
kak se kazva6e novata pesen na Eminem
deto e za negovite deca , klipa e mn sladak i ima kadri sus semeistvoto mu
ne6to s 'M' be6e ama ne se se6tam
ai nqkoi da mi podskaje :wink:

Gospodi!!! Eminem nqma deca! Ima edno momichence, koeto se kazva Hailie Jade nqma deca! izkara go nqkuv mnogodeten! nqkoi she si pomisli, che vsichki deca, koito pokazvat v klipa sa negovi.. a te sa MNOGO!! nqam dumi!
P.S. az sum fen na eminem, a predi bqh oshte po-golqm..

LiNkiN4eTo
06-12-2005, 09:00
И колко много деца дават в клипа :?: 2 :!: две момиченца :!:
аз да не съм му жена да знам колко и какви деца има , квото дават на клипа , това казах :!:
А що да не е многодетен :?:

wazaaa
06-12-2005, 10:52
Другите деца,които са в клипа са му племеницата (или племениците)

e_l_i_z_a
06-13-2005, 06:12
Now hush little baby,don`t you cry
everything`s gonna be allright
stiffin` that uperlip up
little lady I told ya
daddy`s here to hold ya
through the night
I know mommy`s not here right now and we don`t know why
we feel how we feel inside
it may seem a little crazy,pretty baby
but I promise
momma`s gon` be allright

And if you ask me too daddy`s gonna buy you a mockingbird
I`mma give you the world
I`mma buy a diamond ring for you
I`mma sing for you
I`ll do anything
for you to see your smile
And if that mocking bird don`t sing and that ring don`t shine
I`mma break that birdies neck
I`ll go back to the jeweler
who sold it to ya
And make him eat every carat
DON`T FUCK WITH DAD!(haha)
mislq 4e tva be6e kupleta
:roll:
tva e edinstvenata smislena pesen na Eminem spored men

Lil` Bow Wow
06-13-2005, 10:29
Now hush little baby,don`t you cry
everything`s gonna be allright
stiffin` that uperlip up
little lady I told ya
daddy`s here to hold ya
through the night
I know mommy`s not here right now and we don`t know why
we feel how we feel inside
it may seem a little crazy,pretty baby
but I promise
momma`s gon` be allright

And if you ask me too daddy`s gonna buy you a mockingbird
I`mma give you the world
I`mma buy a diamond ring for you
I`mma sing for you
I`ll do anything
for you to see your smile
And if that mocking bird don`t sing and that ring don`t shine
I`mma break that birdies neck
I`ll go back to the jeweler
who sold it to ya
And make him eat every carat
DON`T FUCK WITH DAD!(haha)
mislq 4e tva be6e kupleta
:roll:
tva e edinstvenata smislena pesen na Eminem spored men

Жалко че така мислиш...
Eminem - Hailie's Song
Eminem - Cleaning Out My Closet
Eminem - Marshall Mathers
Чуй тея...Има още,ама и тея стигат.

06-13-2005, 13:19
Кой е тоя Eminem?

wazaaa
06-13-2005, 15:37
Now hush little baby,don`t you cry
everything`s gonna be allright
stiffin` that uperlip up
little lady I told ya
daddy`s here to hold ya
through the night
I know mommy`s not here right now and we don`t know why
we feel how we feel inside
it may seem a little crazy,pretty baby
but I promise
momma`s gon` be allright

And if you ask me too daddy`s gonna buy you a mockingbird
I`mma give you the world
I`mma buy a diamond ring for you
I`mma sing for you
I`ll do anything
for you to see your smile
And if that mocking bird don`t sing and that ring don`t shine
I`mma break that birdies neck
I`ll go back to the jeweler
who sold it to ya
And make him eat every carat
DON`T FUCK WITH DAD!(haha)
mislq 4e tva be6e kupleta
:roll:
tva e edinstvenata smislena pesen na Eminem spored men

Жалко че така мислиш...
Eminem - Hailie's Song
Eminem - Cleaning Out My Closet
Eminem - Marshall Mathers
Чуй тея...Има още,ама и тея стигат.
днес нещо ми се развали дискмена от слушане на МАршъл Медърс Лп (или поне не четеше диска :D)та има и още мн хубави песни.Маршъл медърс ми харесва финала (много е добър) Иначе весели са "I'm Back".
The way I am също е хубава,"criminal" не отстъпва...общо взето това ми е любимия негов албум!

laydi_Kroft
06-14-2005, 14:54
Кой е тоя Eminem?
xaxaxa ;) awe taq pesen si e velika :)
PS: az bqh pusnala tema s texta na pesenta i Napu6en-Buhal mi q prevede (10000x Napu6en-Buhal :)).temata se kazva "prevedete mi pls" ako nqkoi se interesuva ;)

Lil` Bow Wow
06-14-2005, 17:25
"]днес нещо ми се развали дискмена от слушане на МАршъл Медърс Лп (или поне не четеше диска :D)та има и още мн хубави песни.Маршъл медърс ми харесва финала (много е добър) Иначе весели са "I'm Back".
The way I am също е хубава,"criminal" не отстъпва...общо взето това ми е любимия негов албум!

Мда и мене MMLP най си ме кефи май...ама просто казвах няколко наистина откровени негови песни на e_l_i_z_a щот не биа да живей ф заблудата че само тфа му е сериозна песен:)