PDA

View Full Version : tezi animacioni kartinki



honey_reflection
05-18-2005, 10:29
Znam che tazi tema ne e za tuk, no mislq che poveche hora shte mi odgovorqt!!! Kak se saivat (zapisvat) tezi animacioni kartinki ili neshto od tozi tip?!

final_fantasy_fan
05-18-2005, 10:30
ne razbrah ne6to...obqsni kato na oligofren kato men

bulgarche
05-18-2005, 10:44
ne razbrah ne6to...obqsni kato na oligofren kato men

И аз имам нужда от обяснение

^I don't give a fuck^
05-18-2005, 11:08
Мисля,че са малко.....невидими :shock:

lucifer`s-devil
05-18-2005, 11:31
Znam che tazi tema ne e za tuk, no mislq che poveche hora shte mi odgovorqt!!! Kak se saivat (zapisvat) tezi animacioni kartinki ili neshto od tozi tip?!

mi ako iska6 da q svali6 ot nqkoi sait na kompiuturaa dava6 s dqsno kop4e na neq i ti izliza pada6to to meniu i ti izliza save image ili save as dava6 tam i ti izliza prozor4ee kude iska6 da q seifa6 a ako iska6 ti da si naprai6 i da q zapazi6 zavisi na kakva programka gi prai66 ako e na firew0rkzzz kut cukne6 na files i pak ti izlzia edno pada6to meniu tva e v samata programa kogato si napraila kartinakta mislq 4e si ef4e taka i dava6 na vuprosnoto buton4e files koeto e v gornata 4ast na programata lenatata s butonite izliza ti edno export dava6 tam i si izbira6to to trq da ti e naglaseno only image zaduljitelno trq da e na gif raz6irenie ako e na photoshop to tam e po porsto mislq 4e be6e save as i si izbira6 pak animaciikata da ti e s raz6irenie gif a ako sta duma za swf formati tam e po slojni4ko :) uspeh dano sum ti razbral vuprosa